برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: بهترین فیلم اُسکار 2017

رأی دهندگان
68. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • La La Land

19 27.94%
  • Moonlight

8 11.76%
  • Manchester by the Sea

26 38.24%
  • Arrival

7 10.29%
  • Fences

0 0%
  • Lion

0 0%
  • Hidden Figures

0 0%
  • Hacksaw Ridge

7 10.29%
  • Hell or High Water

1 1.47%
صفحه 5 از 7 اولیناولین ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 69
    کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,193 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

trash H

سلام به همه ی کاربرای تی وی وُرلد
    میخوایم یه نظر سنجی برگزار کنیم در مورد پیش بینی برنده های اُسکار 2017
    اگه استقبال دوستان خوب باشه برای سایر کتگوری ها هم نظر سنجی می زاریم

بهترین فیلم

“La La Land”
    “Moonlight”
    “Manchester by the Sea”
    “Arrival”
    “Fences”
    “Lion”
    “Hidden Figures”
    “Hacksaw Ridge”
    “Hell or High Water”

In God We Trust
    سپاس
    2,527
    از این کاربر 6,626 بار در 636 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بهترین فیلم اُسکار 2017 [بحث،پیش بینی،نظر سنجی]

نمیدونم چرا همه گیر میدین به فرهادی ، یه نگاه به فیلم های امسال بندازیم از همون مون لایت و منچستر کنار دریا و

میبینید فیلم سازی و اثار سینمایی مسیرش تغییر کرده دیگه خبری از قهرمان و ضد قهرمان نیست

همه چی به سوی واقع گرایی و فیلم های خنثی رفته جنس فیلمای فرهادی همین سبکیه ، از همون فیلم شهر زیبا تا الان که فروشنده

است مسیر فیلم سازیش تغییر نکرده ،این نشون میده قصد و سوء نیتی پشتش نیست ، پشت اون بنده خدا کیارستمی هم چقدر حرف حدیث

گفتن .به هرحال اسکار سیاسی هم باشه بازم دمشون گرم به فیلم سازی از کشوری جایزه دادن که توش دائما تبلیغات ضد آمریکایی میشه.

اضافه شده در : 16 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط TiredMan نمایش پست ها

صحبت سر استفاده این مهارت

برای امنیت آرمانی هستش که همه ما برای پیشرفتش نقش داریم . ..

این امنیت آرمانی یعنی چی؟ چه ربطی به فیلمساز و فیلمسازی داره؟ ما الان امنیت ارمانی داریم؟ یعنی فیلمساز بیاد

جامعه رو گل و بلبل نشون بده کشور امنیت آرمانی پیدا میکنه؟

اتفاقا همین نوع سینما گرا هستن که مفیدن ، فیلمسازی که میاد نقاط ضعف فرهنگی رو در دل جامعه

متذکر میشن، و منتقد وضع موجودن و خیلی ماهرانه در آثارشون بیننده رو در موقعیت های که ممکنه

برای هر کس پیش بیاد قرار میده.........

به هر حال فیلمساز (مولف)متاثر از جامعه ایی است که در اون زندگی میکنه .... و فیلم هاشون منعکس کننده

برداشتشون از وضع جامعه است........ و انصاف نیست بهشون برچسب بزنیم
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

3. 12 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

اول که تبریک میگم بابت دومین اسکار به اقای فرهادی و فیلم فروشنده ... .. .
    انتخاب های فرهادی برای مراسم بهتر از بردن جایزه بود برای من به شخصِ ، دوتا ادم متشخص باسواد با فرهنگ و خوش پوش که الحق شیک و مجلسی شان ایرانی بودن رو حفظ کردن
    + اما نمیتونم منکر نقش ترامپ تو دادن جایزه به فروشنده بشم ... کاملا سرنوشت فیلم خارجی زبان رو عوض کرد
    در بخش بهترین فیلم هم علاوه بر سوتی جشنواره فجری اسکار انتخاب بدی داشتن و مونلایت ادامه دهنده راه اسپاتلایت در انتخاب های فاجعه وار ! فک کنم اسکار زوم کرده رو وزن و اهنگ اسم فیلم ها سال بعد فیلم بیاد که اخرش "لایت" داشته باشه احتمالا میشه بهترین فیلم !!!

تو بازیگری اسکار هم تو بخش زنان انتخاب ها خوب بود ولی تو بخش مرد ها میتونست خیلی بهتر باشه گرچه فاصله ای انچنانی کاندیداها با هم نداشتن ولی سلیقه من چیز دیگری بود
    بازم تبریک بالاخره هرجور حساب کنی اسکار ، اسکاره به هر نحوی بدست بیاد

5. 8 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط UNKNOW نمایش پست ها
    فک کنم اسکار زوم کرده رو وزن و اهنگ اسم فیلم ها سال بعد فیلم بیاد که اخرش "لایت" داشته باشه احتمالا میشه بهترین فیلم
    Twilight
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

7. 2 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,193 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم شاید آخرین پستم باشه چون واقعا بیشتر از اینکه دلم از نتایج اسکار خون باشه از بعضی کاربر نماهای اینجا خونه

از دوستمون برکینگ بد شروع می کنم که میانگین پستشون 4 صدم درصد( 0.04 ) در روزه یعنی هر 40 روز ایشون یه پست ناقابل میزاره و مارو شرمنده می کنه
    برکینگ بدی که حتی اسم هم نداری. من اگه از فیلم و فیلمساز ایرانی نامی اسم بردم، میدونم برای چی دارم ازش انتقاد تند می کنم
    سوالم از شما اینه که آیا تو هم میدونی برای چی داری از فرهادی دفاع میکنی؟؟ یا مثل بعضی دوستان که از روز اول این تاپیک اصلا سری به اینجا نزدن و فقط بخاطر کیسه کشی شما دارن از فرهادی و نظر شما دفاع می کنن،افتخار دادن و به اینجا سری هم زدن بالاخره.

بنده نظر شخصی خودمو به صورت کامل گفتم لازم نیست شما بیای قسمت هایی از متن و حرف منو کات کنی،بزاری تو نقل قول و بعدش با کپی پیست یه مطلب که از جای دیگه دزدیدی بیای جواب منو بدی.متاسفانه در حدی نیستی که بخوام حتی در مورد نظرات قلابیت صحبت کنم.

من بچه هستم،یا به قول شما کودکستانی، اما شما که سالاری،آقایی ، کارشناسی شاید هم خود جناب خان هستی. دو کلام از خودت بگو. نیا حرف و کلام 2 ماه پیش فرهادی رو از جایی مثل ویکیپیدیا کپی پیست کن و جواب نظر منو بده.اگه شرف داری اگه در حد گفتمان هستی با کلام و نظر خودت بیا جواب منو بده تا اونوقت منم از شرمندگیت در بیام البته اینجا جاش نیست.حرف شنیع خواستی بزنی بیا تو پیام خصوصی با همون طرز صحبتت با کلمه پودرت می کنم،جناب خان

دوم اینکه دوستان اینجا جبهه گیری نکنن تاپیک زده شده تا هرکس نظر خودشو بگه لطفا اگه صحبتی دارین در مورد مراسم امسال به دور از بی راهه رفتن نظر خودتون رو بگین و صحبت های کسی رو نقل قول نکنین مثل دوستمون برکینگ بد که احتمالا تازه به کاربرد نقل قول آشنا شده

سوم اینکه این جمله های کلیشه ای ( دیدی گفتم فلان فیلم برنده میشه) این حرفا نزنید بخدا زشته یکم برای خودتون ارزش قائل بشید

چهارم اینکه یکسری از دوستان دنبال بحث و جدال می گردن و سرشون درد میکنه یکی اینجا دعوا راه بندازه تا یکم به زندگی ملامت بارشون انرژی کاذب ببخشه

اُسکار هم همونطور که انتظار می رفت خیلی بد بود و من بشخصه برای این مراسم و جایزه هایی که میده دیگه ارزِشی قائل نیستم
    یه ملتی برای مخالفت با رئیس جمهورشون فیلم فرهای و طرفداراشو ( که اینجا کم نیستن) و ملت ایران را مورد سو استفاده قرار داد تا با رئیس جمهورش مخالفت کنه،خوشحالی برای مردم آمریکاست نه برای شما
    تبریک و گل دادن و دیدی گفتم و نقل قول کردن و تحریف حرفهای بقیه متاسفانه فقط نشانه ی کم سوادی و بی جنبگی شما رو میرسونه ( منظورم به یه عده ی خاصی از دوستانه که خودشون بهتر میدونن)

خوشحالم از ته دل که فرهادی برنده شد،این جایزه واقعا به ضررش تمام شد،تاریخ نشون میده و ثابت میکنه که این آقا هر فیلمی ساخته جنبه 30یا 30 داشته
    از جدایی گرفته که بخاطر مخالفت با دولت قبل در ایران جایزه گرفت تا فیلم فروشنده که بخاطر مخالفت با دولت آمریکا جایزه گرفت.
    فرهادی فیلم سازی است،تفرقه انگیز و تنفر انگیز
    فیلم های این کارگردان شنیع به قول دوستمون که نام نداره، در تاریخ به نام فیلمی هایی که بخاطر لجاجت و مخالف با سیاست ها جایزه گرفت نام برده میشه نه فیلمی که از نظر هنری و کیفیت و موارد فنی حرفی برای گفتن داشته باشه

در انتها ترجیح دادم واکینگ دد رو ببینم تا اُسکار مسخره امسال رو که خدایی و به حق جشنواره فجری که یک ماه پیش مورد تمسخر قرار می گرفت از استاندارد های بالاتری برخوردار بود

به نام حق،شرف،آزادی
    نواه اسفند 95

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,073
    از این کاربر 18,370 بار در 1,173 پست سپاس گزاری شده

Nevah عزیز، من به شخصه فکر میکنم جوایز هنری همیشه و کاملا بر اساس سلیقه هستند چرا که ذات هنر بر اساس سلیقه است، پس اینکه اُمیدی وجود داشته باشه تا در یک مسابقه هنری بر اساس آرمان و اصول و منطق، قضاوت بشه به نظر صحیح نمیاد. شاید بر حسب اتفاق اثری جایزه ببره که اصول منطقی رو رعایت کرده باشه، ولی این کاملا اتفاقی است و شاید تنها جزء کوچکی از قضیه و شکل کلی موضوع باشه.

مراسم اسکار تا جائی که من خاطرم هست همیشه محفلی برای سیاست بوده و هست، هیچ فکر دائی جان ناپلئونی هم پشت اون نیست، جوایز اسکار بر اساس رای افراد برگزیده انتخاب میشه و رای افراد همیشه بر اساس اتفاقات پیرامون شکل میگیره، خود شکل اولیه دموکراسی هم بر اساس احساسات و محیط و شرایط موقتی است، حال شما شکل کوچکی از دموکراسی رو در افرادی میبینید که جز افراد رای دهنده آکادمی هستند، پس طبیعی است که میزان رای اون ها به شدت تحت تاثیر محیط باشه.

وقتی پارسال ایرادات بسیار زیادی به اسکار گرفته شد و اَنگ نژاد پرستی به اسکار زدند، طبیعی و معلوم بود که رای امسال افراد رای دهنده آکادمی کاملا بر اساس اعلام برائت از نژادپرستی باشه و شکل مشخص اون رو میتونید در جایزه گرفتن اولین بازیگر مسلمان، کارگردان کشور مورد غضب حکومت و بهترین فیلم با تمامی عوامل سیاه پوست ببینید.

البته در آخر هم میخوام خواهش کنم از هر دو عزیز که کمی ملایم تر بحث کنند، به هر حال هر مراسم سیاسی دو طیف کاملا مخالف هم داره و این موضوع طبیعی است، اما تهدید کردن همدیگه درباره چنین مراسمی خیلی زیبنده نیست.

Nevah عزیز، شما هم به یاد داشته باش که مانند "عموم افراد" فکر نمیکنی، اصلا بحثم این نیست که نظر و فکر و سلیقه ات دُرسته یا غلط، ولی مثل عموم و اکثریت فکر نمیکنی، پس آماده سخنان تُند باش و با آرامش از عقیده و نظر خودت دفاع کن که بهترین کار بحث منطقی است، اصلا مهم نیست که در این بحث ها پیروز بشیم یا شکست بخوریم، همین که اقلیت بتواند مکان و امکانی برای ابراز عقیده داشته باشد کافی است و منطقی بودن شماست که باعث جلب نفر سوم و کشیده شدن او به سمت دیدگاه شما و تفکر بیشتر می شود.

موفق باشی دوست من

What
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس
    188
    از این کاربر 774 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا همه گیر میدین به فرهادی ، یه نگاه به فیلم های امسال بندازیم از همون مون لایت و منچستر کنار دریا و

میبینید فیلم سازی و اثار سینمایی مسیرش تغییر کرده دیگه خبری از قهرمان و ضد قهرمان نیست

همه چی به سوی واقع گرایی و فیلم های خنثی رفته جنس فیلمای فرهادی همین سبکیه ، از همون فیلم شهر زیبا تا الان که فروشنده

است مسیر فیلم سازیش تغییر نکرده ،این نشون میده قصد و سوء نیتی پشتش نیست ، پشت اون بنده خدا کیارستمی هم چقدر حرف حدیث

گفتن .به هرحال اسکار سیاسی هم باشه بازم دمشون گرم به فیلم سازی از کشوری جایزه دادن که توش دائما تبلیغات ضد آمریکایی میشه.

اضافه شده در : 16 minutes

این امنیت آرمانی یعنی چی؟ چه ربطی به فیلمساز و فیلمسازی داره؟ ما الان امنیت ارمانی داریم؟ یعنی فیلمساز بیاد

اتفاقا همین نوع سینما گرا هستن که مفیدن ، فیلمسازی که میاد نقاط ضعف فرهنگی رو در دل جامعه

متذکر میشن، و منتقد وضع موجودن و خیلی ماهرانه در آثارشون بیننده رو در موقعیت های که ممکنه

به هر حال فیلمساز (مولف)متاثر از جامعه ایی است که در اون زندگی میکنه .... و فیلم هاشون منعکس کننده

ا
    ین امنیت آرمانی یعنی چی؟ چه ربطی به فیلمساز و فیلمسازی داره؟ ما الان امنیت ارمانی داریم؟ یعنی فیلمساز بیاد

خوب منظور من امنیت و آرمان هستش نه امنیت آرمانی **و** رو جا انداختم دوست عزیز اینکه شما میای میگی ما الان امنیت داریم ؟ یا اگر اینطور فیلم بسازیم جامعه امنیت داره نه منظور من این نیست

اصلا ؛ اصلا به خاطره یه **و** شما اصل مسیرو در مورده نظر من اشتباه فهمیدی . .. امریکا از نظر رسانه به بلوغ رسیده و این خیلی مهمه که ما این بلوغ رو درک و هضم کنیم و همین بلوغ رسانه ای

یه بحث مفصل هستش که خارج از صبر و حوصله تاپیک هستش . ..

تفاقا همین نوع سینما گرا هستن که مفیدن ، فیلمسازی که میاد نقاط ضعف فرهنگی رو در دل جامعه

اگه شما متن منو کامل خونده باشی متوجه میشی که اصلا بحث سر اینکه فیلم اصغر فرهادی از نظر ساختار و یا علم فیلمسازی و یا اصل قالب فیلمنامه کاملا واقعیه و تو کشور ممکنه اتفاق بیوفته نیست !

من خودم قبول دارم که اصغر فرهادی فیلمش از نظر هنری قشنگه و اصلا در چارچوب فیلمسازی هم ساخته شده . اتفاقا چون این یزرگوار صاحب سبکه (دوربین رو دست مبتذل خخ) و پیرو داره برا همین

هستش روی شخصیت و کارهای هنری ایشون زومه . ... من میگم امریکا پوسته شکلات بهت میده از اون ور شما به ظاهر شکلات گرفتی اما پوسته خالیبشو باید بندازی سطل اشغال .. حالا بیا به همه بگو

من پوسته گرفتم شکلات نگرفتم همه میگن نه بااابااا خودمون دیدیم شکلاااات بهت داده .. موضوع در پیچش مو هستش نه خوده مو .. سینمای خنثی یم شعاره اما در عمل صنعت فیلمسازی هالیود اصلا در

مسیر این سینما نیست . فیلمی که نگاه ایدولوژیک داره و مربوط یک باور 30یا30 هستش در آمریکا همه روش متحدن و من دنبال همین اتحتاد تو فیلم میکر ایرانی هستم فقط همین

به
    هر حال فیلمساز (مولف)متاثر از جامعه ایی است که در اون زندگی میکنه .... و فیلم هاشون منعکس کننده

فیلم ابدو یک روز رو من خیلی دوست دارم اصلا فیلم های این سبکی رو خیلی دوست دارم همین شکستن تابوها باعث پیشرفت این مملکت میشه . اصلا هر سال 50 تا فیلم ریالیسم اجتماعی بسازن اصلا کسی

مشکلی با این داستان نداره . صحبت سره معرفی و نمایندگی یک فیلم به عنوان لیدر فیلم ایرانی در بزرگترین صنعت فیلمسازی دنیاست که قراره جامعه ایرانی رو معرفی کنه ..

11. 9 کاربرِ زیر از Successful Man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Trust Gray Cells
    سپاس
    299
    از این کاربر 335 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

دوستان بحث اصلی الان نگاه واقع بینانه به کلیت ماجراست!!!

اگه یه عاشق سینما یه مدعی اگاهی به سینمای روز بخواد الان جوگیرانه و بدون رعایت انصاف صرفا بخاطر اینکه کارگردان هم وطنش محسوب میشه چشمش را به روی حقیقت ببنده پس فرقش با یه بیننده معمولی چیه ؟!

هیچ اشکالی نداره برای برنده شدن اسکار خوشحال باشیم اما اینکه بخواهیم حق راهم زیر پا بذاریم قشنگ نیس. حداقلش اینه که مثل ادل که در اوج سرور و شادکامی جایزه اش راحق بیانسه میدونست و پشت تریبون این را کاملا محکم و شفاف عنوان کرد ماهم بپذیریم که واقعا فروشنده محق دریافت جایزه اسکار نبود.
    تونی اردمان قربانی س/ی/است شد ! حالا این دفعه سیاست به نفع ما تمام شد در ظاهر !
    وقتی برمیگردم نگاه میکنم به عقب " ابد و یک روز " کاملا منسجم تر و سر و شکل دار تر و بهتر و حتی سیاه تر از فروشنده بود اما خوب قربانی اسم شد / فروشنده چند پله عقب گرد بود برای فرهادی اما خوب تو قاموس اسکار ( که عاشق خ/یانت ، هم/جس/گرایی ، اعتیاد و ... ) خوب جا باز کرد
    امیدوارم یه سالی از ما یه فیلم قهرمانانه تاریخی _ معاصر و ... بره برای جشنواره های خارجی و برنده هم بشه // چه استفاده ها که بکنن از این دیپلماسی فرهنگی شون اقایون تو این چند ماه پیش رو !

13. 14 کاربرِ زیر از Detective بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

کل مراسم و جایزه ها عالی بود، فروشنده هم بُرد، کِیسی افلک هم بُرد..

مزخرفترین بخشش هم جایزه آخر بود، بهترین فیلم اصلا اصلا مونلایت نبود و نبود. واقعا لیاقتش رو نداشت

15. 6 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,720 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

از همون شروع مصاحبه ها در زمان رد کارپت حدس میزدم گرایش جشنواره به سمت و سوی جانبداری از سیاه پوستان باشه.
    با توجه به اتفاقاتی که سال گذشته تو مراسم اسکار افتاده بود و سیاه پوستان حضور کم رنگی داشتند میشد پیش بینی کرد سیاست توزیع جوایز امسال به چه سمت و سوی.
    کلا یه چیزی که خیلی چند ساله اذیتم میکنه این حقوق سیاه پوستان و بحث نژاد پرستی که سالهاست راه افتاده و از قضا حالا حالا ها ادامه داره و یه سری برای رسیدن به اهدافشون از این موضوع بهره میبرند.

تو امریکا کلا 12% مردم جزو سیاه پوستان به حساب میان نمیدونم چرا فکر میکنند تو هر صحنه و رویدادی باید حضور داشته باشند و جوایزی به خودشون اختصاص بدن
    یه سری دیگه ام برای این که نشون بدن چه قدر فهمیده و حامی حقوق بشرن صرفا میان حمایت کور کورانه میکنند
    کاشکی چند دقیقه مردم به این فک کنن اگه در اکادمی گذشته با کلا مراسم های دیگه جایزه ای به سیاه پوستان نمیرسه یا حضور چشمگیری ندارن به خاطر عدم شایستگی نه صرفا رنگ پوست
    تا کی باید همه چی به نژاد دین و مسائل دیگه ربط بدن
    تا کی با مظلوم نمای و شیون و تحریم کردن مراسم و مسائل حاشیه ای میخوان خودشون نشون بدن و به زور دیکته کنن.
    حتی اگه رسانه و مدیا حامی باشن مردم عادی دیگه نمیپذیرن و از بساط خسته شدن

یه مثال ساده
    چطور وقتی تو بیلبورد موزیک کسانی مثل دریک یا د ویکند هفته ها تو صدر هست کسی راجب نژادپرستی حرف نمیزنه و کسی اعتراض نمیکنه وهمه قبول دارن به خاطر شایستگیشون و مقبلویت کارشون بین مردم ولی امان از روزی که تو صحنه یا رویدادی غایب باشن جار و جنجال و هوار که چرا ما نیستم

اخه جایزه گرفتن به چه قیمت واقعا این طور جایزه بردن ارزش داره...؟؟؟؟

کاشکی از بین سلبریتیا و افراد معروف یه نفر جرئت داشت و این مسائل به زبون میاورد ولی چون واکنش جامعه منفی همه سکوت میکنند همه حقیقت لعنتی میدونن ولی باز سکوت میکنند

نژاد پرستی زمانی ریشه کن میشه که افراد از درون به تعریف برابری دست پیدا کنن نه به خاطر ترس از به خطر افتادن جایگاه شغلی و اجتماعیشون دست به تظاهر و مهربونی بزنن.
    یکی از دلایل انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور همین دیگه جامعه این چیزا نمیپذیره.

جوایزی که اکادمی امسال توزیع کرد کاملا در جهت مخالفت با رئیس جمهوری امریکا و عقاید او بود...
    (خوشبحالشون انقدر ازادی و امنیت جانی و روانی دارن که میان تو اسکار اینقدر مستقیم و غیر مستقیم شخص اول مملکت میکوبن)

راجب جوایز توزیع شده

Mahershala ali یه سیاه پوست مسلمان قشنگ پکیج کامل برای دریافت اسکار تو جشنواره امسال داره حتی اگه سطح بازی متوسطی داشته باشه
    بقیه جوایز داده شده همینطور
    تو بخش کاندیداتوری حتی اگه نامزدا شانسشون پنجاه پنجاه بود باز کفه ترازو به سمت دوستان سیاه پوست میرفت.
    مشخصا تو همچین جشنواره ای فیلمی مثلHacksaw Ridge نادیده گرفته میشه با این وجود تونست دو جایزه بگیره هر چقدر خواستن این فیلم انکار کنن ...

من La La Land ندیدم راستش ولی خیلی واسم جالبه فیلمی که میاد جوایز بهترین طراحی لباس/بهترین موسیقی متن/ بهترین اهنگ /بهترین بازیگر زن و از همه مهم تر بهترین کارگردانی میبره
    و غیر از این تو اکثر بخش های اصلی نامزد میشه جایزه بهترین فیلم نمیگیره (قصدم دفاع از فیلم نیست)
    فیلم جایزه کارگردانی برده ولی بهترین فیلم میرسه به مونلایت ....

راجب اصغر فرهادی بسیار خوشحالم میخواستم خیلی چیزا راجب جایزه ای که گرفت بگم ولی دوستان داخل ایران مطمئنن به قدر کافی از خجالتش در میان با اونواع تهمت ها و افتراهاشون
    فقط به همین بسنده کنم که خیلی خوب از تاکتیک جعفر پناهی استفاده کرده و ثمرش دید البته به قول سرهنگ علیفر قبلا خدمتتون عرض کرده بودم ایشون جایزه میگیره(با تشکر از ترامپ) ...

ولی کلا نشد تو این خراب شده کسی جایزه ببره و ما بهش برچسب نچسبونیم

یا میچسبونیمش به یه سری نهاد های داخلی و تخریبش میکینم یا به غرب نسبتش میدیم که جیره خوره فلان جاست .

جدیدا تو فضای تهوع اور اینستاگرام جو منفی علیه اصغر فرهاد به وجود امده و دارن فیلمش ربط میدن به ماجرای س. م

نظراتی که بالا مطرح کردم شخصی بوده میتونید قبول کنید و میتونید قبول نداشته باشید در هر صورت برای من فرقی نداره
    اگه نظری در خلاف پست من دارید صرفا برای خودتون محترم و برای من ارزش چندانی نداره

17. 12 کاربرِ زیر از Daniel Desario بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,527
    از این کاربر 6,626 بار در 636 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Detective نمایش پست ها
    دوستان بحث اصلی الان نگاه واقع بینانه به کلیت ماجراست!!!

اگه یه عاشق سینما یه مدعی اگاهی به سینمای روز بخواد الان جوگیرانه و بدون رعایت انصاف صرفا بخاطر اینکه کارگردان هم وطنش محسوب میشه چشمش را به روی حقیقت ببنده پس فرقش با یه بیننده معمولی چیه ؟!

هیچ اشکالی نداره برای برنده شدن اسکار خوشحال باشیم اما اینکه بخواهیم حق راهم زیر پا بذاریم قشنگ نیس. حداقلش اینه که مثل ادل که در اوج سرور و شادکامی جایزه اش راحق بیانسه میدونست و پشت تریبون این را کاملا محکم و شفاف عنوان کرد ماهم بپذیریم که واقعا فروشنده محق دریافت جایزه اسکار نبود.
    تونی اردمان قربانی سیاست شد ! حالا این دفعه سیاست به نفع ما تمام شد در ظاهر !
    وقتی برمیگردم نگاه میکنم به عقب " ابد و یک روز " کاملا منسجم تر و سر و شکل دار تر و بهتر و حتی سیاه تر از فروشنده بود اما خوب قربانی اسم شد / فروشنده چند پله عقب گرد بود برای فرهادی اما خوب تو قاموس اسکار ( که عاشق خیانت ، همجسگرایی ، اعتیاد و ... ) خوب جا باز کرد
    امیدوارم یه سالی از ما یه فیلم قهرمانانه تاریخی _ معاصر و ... بره برای جشنواره های خارجی و برنده هم بشه // چه استفاده ها که بکنن از این دیپلماسی فرهنگی شون اقایون تو این چند ماه پیش رو !

اخه داوری فیلم و بخش های هنری مثل داوری مسابقه ورزشی نیست هر کی زودتر رسید به خط پایان برنده باشه از یک سطحی به بعد

خیلی چارچوب مشخصی هم نداره بیشتر سلیقه دخیل میشه

اسکار با رای گیری بین اعضای خودش بهترین ها رو معرفی میکنه اعضای خودش هم در همین صنعت سینما هستن آدم های عام

نیستن حتما مسائل فنی و تکنیکی رو هم مدنظر قرار میدن حالا این اعضا ممکنه تحت تاثیر مسائل جانبی هم قرار بگیرن ، و ارگو رو

بهترین فیلم اعلام کنن یا فروشنده رو یا .... انصافا هم فیلم فروشنده خیلی خوب بود

به هر حال این مسائل ربطی به فرهادی نداره فیلمشو به نمایندگی به اسکار فرستادن اونا هم

اینجوری تصمیم گرفتن .. نمیدونم چرا به فرهادی گیر میدن ......

یک مسئله ایی هم هست ما فیلمارو تو صفحه تلویزیون میبینیم و قصاوتمون درست نیست همین فیلم فروشنده رو تو سینما ببینید

حسش خیلی متفاوته با تلویزیون ......
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

19. 10 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 7 اولیناولین ... 34567 آخرینآخرین