برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
98. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

6 6.12%
  • 2

1 1.02%
  • 3

1 1.02%
  • 4

2 2.04%
  • 5

3 3.06%
  • 6

6 6.12%
  • 7

11 11.22%
  • 8

9 9.18%
  • 9

14 14.29%
  • 10

45 45.92%
صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 56
    New Is Always Better
    سپاس
    23,925
    از این کاربر 23,271 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

True Detective | بحث اپیزودیک | فصل دوم , قسمت هشتم (پایان فصل)

Season 2 Episode 8 " Omega Station

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | بحث اپیزودیک | فصل دوم , قسمت هشتم(پایان فصل)

عجب فصل ضعیفی بود واقعا ! هرچی اومدیم وسط کار امیدوار شیم دوباره یه گندی بالا اومد . از نیک پیزولاتو انتظار بیشتری میرفت ، از اینکه داستان سریال کاملا معمولی و قابل حدس بود بگذریم دلمون به دیالوگ های تأثیرگذار فصل اول خوش بود که دیگه از اون ها هم خبری نبود به جاش پر بود از اتفاقات غیر منطقی و ابلهانه ؛ به نظرم فصل نه کشش مناسبی داشت و نه پایان خوبی . یکی باید به اینا بفهمونه قرار نیست هرچی بیشتر آدم کشته بشه سریال خفنتر بشه اونم بعضی جاها به احمقانه ترین شکل ممکن (چه توی GOT چه TD) . به نظرم تنها نقطه قوت این فصل Lera Lynn بود واقعا عالی بود ! البته بازی هام خیلی خوب بودند. (امتیازم به فصل 7.5)

پ.ن : اگه فکر میکنید فصل خوبی بوده پایه بحث منطقی هستم .

3. 10 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,527
    از این کاربر 6,626 بار در 636 پست سپاس گزاری شده

شاید این سریال از خیلی از جهات از سریال های متوسط دیگه یک سرو گردن بالاتر باشه

ولی به عنوان سریالی که عنوان True Detective یدک میکشه راضی کننده نبود

پایان تلخ و موسیقی سریال و همچنین تم دارک و غم انگیز سریال (خیلی شبیه سریال The Killing بود) و همینطور

انتخاب بازیگرا از نقاط قوت سریال بود ولی داستان و روند داستان خیلی جذاب و

گیرا نبود و معما ها و پیچ و تاب های سریال به ظاهر عمیق ولی خیلی سطحی و

با چند دیالوگ ساده یا حذف شخصیت پایان داده میشد ، کلا به عنوان یه سریال معمولی

قابل قبول بود....

7/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

5. 8 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نظر ها رو نخوندم، فقط یه جمله میگم و فرار میکنم:
    شما هم به این دیالوگ های شعاری سریال میخندید؟ قشنگ فیلم فارسی بود لنتی... مخصوصا تو این اپیزود آخر با این پایان خنده دارش
    هم تو فصل اول و هم تو این فصل، این دیالوگ های گل درشت و "فلسفی" واقعا باعث قهقه زدن من میشدن. به هیچ عنوان ترو دیتکتیو رو یه سریال قوی نمیدونم.

7. 14 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,995
    از این کاربر 6,758 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

افتضاح و حوصله سر بر با یک سری بازیگری که بذترین بازیهای دوران حرفه ای خود را در این سریال ایفا کردند در کنار یک فیلمنامه اشفته وبی منطق داستانی و یک پایان بسیار سردستی وبقول اشکان یک فیلمفارسی بود .واقعن با این فصل hbo باید قید ادامه این سریال رو بزنه چون طعم فصل اول رو دیگه بیشتر از این به گند نکشد . به هیچ عنوان دیدن این فصل رو پیشنهاد نمیدم چون با یک فیلمنامه نود دقیقه ای یک سریال 8 قسمتی ساختند

9. 7 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | بحث اپیزودیک | فصل دوم , قسمت هشتم (پایان فصل)

واقعا یکی از سوالات اساسی ذهن من اینه که واقعا باید چی پخش بشه که بعضی از دوستان ارضا بشن؟؟؟؟ واقعا چی؟ اصلا داریم؟؟ ساخته ی دست بشره؟

منی که اولین سریالی که شروع کردم به دیدن از فصل اول سریال Game of Thrones بوده و توقع سریال دیدنم به شدت بالاست, با این فصل سریال کلی حال کردم

به نظرم یکی از دلایلی که بعضی از دوستان از این فصل خوششون نیومده اینه که دوست دارن سریال به اون شکلی خودشون انتظار دارن ساخته بشه , اون وقته که میگن سریال چه زیبا بود!

سهراب سپهری چه خوب گفت: "چشم ها را باید شست , جور دیگر باید دید"
    واقعا وقت دیدن سریال با دید این که با یه سریال خوب روبرو هستید بشینید تماشا کنید, کلی حال میکنید, این نظر من بود.

11. 14 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    واقعا یکی از سوالات اساسی ذهن من اینه که واقعا باید چی پخش بشه که بعضی از دوستان ارضا بشن؟؟؟؟ واقعا چی؟ اصلا داریم؟؟ ساخته ی دست بشره؟

منی که اولین سریالی که شروع کردم به دیدن از فصل اول سریال Game of Thrones بوده و توقع سریال دیدنم به شدت بالاست, با این فصل سریال کلی حال کردم

به نظرم یکی از دلایلی که بعضی از دوستان از این فصل خوششون نیومده اینه که دوست دارن سریال به اون شکلی خودشون انتظار دارن ساخته بشه , اون وقته که میگن سریال چه زیبا بود!

سهراب سپهری چه خوب گفت: "چشم ها را باید شست , جور دیگر باید دید"
    واقعا وقت دیدن سریال با دید این که با یه سریال خوب روبرو هستید بشینید تماشا کنید, کلی حال میکنید, این نظر من بود.

اگه روی حرفت با امثال منه ، نظر من رو هم گوش کن :

اتفاقا من قبل و حین یک ماجرا حالا هرچی که باشه نگاهم به طور معقول مثبته ولی دلیل نمیشه واقع گرا هم نباشم ؛ حرف من کاملا منطقی بود و نظر شخصیم اصلا توش دخیل نبود ، کاملا نسبت به فَکت ها گفتم که فیلمنامه و حتی کارگردانی ضعیف بود ؛ اگه به نظر شخصی خودم باشه من این سبک و فضا رو دوست دارم پس فصل شروع نشده من ارضا شده بودم ؛ در ضمن نگفتم که مزخرف بود همین حالاش هم از خیلی سریال های پاپکورنی وضعیت بهتری داره ولی در مقایسه با بقیه و حتی فصل اول واقعا ضعیف بود . (بازهم مثل خیلی از بحث ها دوتا مسئله هست یکی نظر سلیقه ای و یکی دیگه فنی ، به نظر من بهتره تا جایی که میشه وقتی در مورد خوبی یا بدی یا کیفیت چیزی حرف میزنیم بیشتر فنی و منطقی بهش نگاه کنیم تا قلبی.)

13. 12 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HamooN نمایش پست ها

اگه روی حرفت با امثال منه ، نظر من رو هم گوش کن :

اتفاقا من قبل و حین یک ماجرا حالا هرچی که باشه نگاهم به طور معقول مثبته ولی دلیل نمیشه واقع گرا هم نباشم ؛ حرف من کاملا منطقی بود و نظر شخصیم اصلا توش دخیل نبود ، کاملا نسبت به فَکت ها گفتم که فیلمنامه و حتی کارگردانی ضعیف بود ؛ اگه به نظر شخصی خودم باشه من این سبک و فضا رو دوست دارم پس فصل شروع نشده من ارضا شده بودم ؛ در ضمن نگفتم که مزخرف بود همین حالاش هم از خیلی سریال های پاپکورنی وضعیت بهتری داره ولی در مقایسه با بقیه و حتی فصل اول واقعا ضعیف بود . (بازهم مثل خیلی از بحث ها دوتا مسئله هست یکی نظر سلیقه ای و یکی دیگه فنی ، به نظر من بهتره تا جایی که میشه وقتی در مورد خوبی یا بدی یا کیفیت چیزی حرف میزنیم بیشتر فنی و منطقی بهش نگاه کنیم تا قلبی.)
    خب حالا یه سوال پیش میاد که چرا این تصور وجود داره نگاه فنی که ما نسبت به سریال داریم قویتر از نگاه فنی خود عوامل سریال نسبت به سریالی که ساختن باشه؟ چون داریم ایرادات فنی به سریال وارد میکنیم درسته؟
    ( قطعا عوامل از سریالی که ساختن راضی بودن و تمام توانشون رو گذاشتن , وگرنه جلوه ی خودشون رو دارن خراب میکنن )

15. 7 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    786
    از این کاربر 3,715 بار در 395 پست سپاس گزاری شده

اگه حتی بحث ها دیالوگ های فوق العاده فصل اول رو هم کنار بزاریم بازم به شدت این فصل سطح پایین تری رو همه جوره داشت.
    منطق داستانی ضعیفی رو شاهد بودیم.
    شخصیت پردازی ها متوسط بودن .
    موسیقی متن خوب ولی بدون منطق بود .(اون دختره همیشه داشت میخوند تو کافه حتی اگه کسی هم نبود. بعدم این آهنگای سنگین رو تو کافه میخونن!!!!!!)
    به نظرم اگه مث فصل اول روایت غیر خطی رو انتخاب میکردن و به جای دیالوگ های طاقت فرسا یه چنتا فلش بک میزدن خیلی بهتر بود.
    اپیزود آخر هم که کلا اوج بی منطقی سریال بود .
    اون ردیابو همه کارسش میشد بکنی جز این طوری که سریال پیش رفت
    بکنیش- تیر بزنی توش....
    اصلن کیسه پول رو برداری بری یه ماشین دیگه بدزدی(چطور پشت تلفن ری برا بعدن این به ذهنش رسید ولی اون موقع نه!!!!)
    فرانک هم که این همه شاخ بازی دزآورد و همه رو کشت چجور وقتی که بین 2 تا ماشین متوقف شد به ذهنش نرسید که نقشه هست و یکم پاشو نزاشت رو گاز که فرار کنه؟؟؟؟؟ یا توصحرا الماس ها رو یجور از تو کتش در میاورد(از این هم بگزریم که اون مکزیکیا چرا کتشو خواستن و بعد که دیدن کتشو نمیده چرا کتشو نگشتن و یا برش نداشتن که خیلی منطقی تر بود)
    بعد از اینکه تیر خورد یه موبایل نداشت یا نتونست یه چنتا تیر بزنه به سمت ماشینا ؟؟؟؟!
    مشکل از ریشه بود و به هیچ عنوان داستان کشش 8 قسمت 1ساعته رو نداشت. خیلی راحت میشد همین داستانو تو 4-6 قسمت پر و پیمون گفت و نتیجه بهتری گرفت.
    در کل فصل اول بحث های فلسفی و منطق و عقلی نسبت به جنبه جنایی سریال بیشتر بود که وسطای فصل خود من یکم خسته شده بودم ولی بعدش با توجه به شخصیت پردازیا منطقی به حساب میومد.
    فصل دوم جنبه جنایی رو خواسته بودن بیشتر کنن با چاشنی کمی از خرف ها و دیالوگ های خوب که هیچ کدومش خوب از آب درنیومد. سریال حتی بین سریالای جنایی هم کم میاورد.

17. 10 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    147
    از این کاربر 754 بار در 77 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط smh2011 نمایش پست ها
    موسیقی متن خوب ولی بدون منطق بود .(اون دختره همیشه داشت میخوند تو کافه حتی اگه کسی هم نبود. بعدم این آهنگای سنگین رو تو کافه میخونن!!!!!!)
    شما با این حساسیتتون خب مستند ببینید دیگه , چه کاری سریال دیدن !

19. 8 کاربرِ زیر از Papa Emeritus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    786
    از این کاربر 3,715 بار در 395 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط papa emeritus نمایش پست ها
    شما با این حساسیتتون خب مستند ببینید دیگه , چه کاری سریال دیدن !
    حساسیت بیجا نیست وقتی خود سریال توقع رو بالا میبره..
    به عنوان مثال سریال arrow پر از این گاف هست و مشکلات 100 برابر برتر هست ولی خب هم خود سریال اونو پذیرفته هم تماشاچی ها بیشتر از این از این نوع سریالا توقع ندارن و چه بسا که بعد از یک مدت عادی میشه و توقع هم پایین میاد و حساسیتی دیده نمیشه ولی خب وقتی همه چیز داره منطقی و در بالاترین و بهترین سطح ممکن پیش میره حتی کوچکترین چیز ها هم به چشم میاد. برای مخاطبی که توقعش بالا رفته دیگه سخته که یخاد یه سری چیز های معمولی رو چشم پوشی کنه.
    بین فصل اول و دوم یه تفاوت اصلی بود فصل اول کاملا منطقی و قشنگ با حرفی برای گفتن داشت
    برا همین بود که به دل مینشست.
    فصل دوم فقط ادای عالی بودن رو در می آورد و هیچ چیز دیگه بدیع و تازه و نو نبود.

21. 7 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین