برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 19
    Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

new3 Blue Lock | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

عناوین دیگر: ブルーロック
    ژانر: ورزشی
    استودیوی سازنده: 8bit
    تعداد قسمت ها: ۲۴

خلاصه داستان: یوئیچی ایساگی فقط چند لحظه با زدن گلی که منجر به رفتن تیم ‍ش به مسابقات ملی میشد، فاصله داشت اما تصمیمی لحظه ای باعث میشه توپ رو به هم تیمی ‍ش پاس بده که اونم گل نمیزنه. ایساگی گیج و نا امید به این فکر میکنه که اگه توپ را پاس نمیداد و خودش شوت میکرد؛ چه اتفاقی می افتاد؟ وقتی به خانه بر میگرده، دعوتنامه ای از اتحادیه فوتبال ژاپن در انتظارشه که برای پروژه ی جنجالی « بلو لاک» انتخاب شده.

هدف نهایی این پروژه تبدیل یکی از بازیکنان منتخب به مهاجم تیم ملی ژاپن است. برای یافتن بهترین فرد، یک سری مسابقات انفرادی و تیمی برگزار میشه و طی اون شرکت کنندگان رقابت می کنند. ایساگی تصمیم میگیره اصول اخلاقی ‍ش رو کنار بزاره و تا رسیدن به اوج بجنگه؛ حتی اگر به قیمت در هم شکستن رویای بقیه مهاجم ها باشه.

Bachira, Meguru

Isagi, Yoichi

Chigiri, Hyouma

Kunigami, Rensuke

Nagi, Seishirou

Itoshi, Rin

2. 20 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Hana Hana No mi
    سپاس
    42
    از این کاربر 61 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Blue Lock | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

ممنون بابت تاپیک ، من منتظرم کامل بشه تا برم سراغش، خیلی تعریفشو شنیدم
    بعد از دیدنم میام راجع بهش حرف می‌زنیم

4. 6 کاربرِ زیر از Nico Robin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

قسمت اول
    #ازت خوشم میاد#

خب طلسم شکست و من قسمت اول این انیمه رو دیدم. البته یکی از دوستان گفت که تاپیکش رو بزنم و این مزید بر علت شد که بشینم و انیمه رو ببینم. اولش فکر کردم که انیمه خیلی جدیه ولی خب چاشنی طنز توی بیشتر انیمه ها هست و شاید اولش یکم جا خوردم ولی بعدش نه- لذت بخش بود. با اینکه هنوز کاراکترهای زیادی رو نشناختم اما از همین الان از همه ‍شون خوشم اومده/ (((از یکیشون بیشتر ))) و اینکه بی صبرانه منتظر تحولات شخصیتی ای هستم که قراره در ایساگی رخ بده.

اولین صحنه ای که نظرم رو جلب کرد این قاب جذاب بود. قشنگ چند دقیقه ای محوش شدم ببینم چی ازش دستگیرم میشه. عاشق این قیافه و میمیکی هستم که توی صورت اکثرشون هست. یه جور طراحی خاصی دارن که خوشم میاد.

این دو تا قاب هم در ادامه بودن و صد البته که ابهت رو همچنان حفظ کردن. این دو تا اولیا چقدر منو یاد برادران تاچیبانا میندازن حالا نمیدونم اصلا ربطی به هم دارن یا نه! ولی حیف که همشون مهاجمن چون من دنبال یکی مثل واکی میگردم که متاسفانه هنوز نیافتمش! از کودکی دارم میگردم ولی هنوز نتونستم یکی رو پیدا کنم که برام حکم واکی رو داشته باشه.

اینم که به هر چیزی شباهت داره تا مربی! حرکاتش منو یاد مرحوم ال میندازه ولی در کل اخلاق جذابی داره و یه جور حالت روانی ای داره، از حرفاش و حرکاتش خوشم میاد

این چی میگفت این وسط!! این همه حرف زد آخرم پرید دنبال جمعیت- البتههههه خواسته قلبیش این بود که به مربی ثابت کنه که اشتباه میکنه ( باشه، باشه) و خدا رو شکر به شکل خیلییییی جذابی نابود شد رفت و بسیار خوشحالم که دیگه مجبور نیستم ببینمش. برو برس به تیمت!
    امیدوارم که در آخر انیمه یه اتفاق خوبی بیوفته و همه رو در کنار هم داشته باشیم. اینطوری خیلی قشنگ تر میشه

در کل قسمت اول رو دوست داشتم و امیدوارم هر قسمت بهتر از قبلی باشه و همین طور ببینیم و لذت ببریم

6. 11 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    13,074
    از این کاربر 2,250 بار در 162 پست سپاس گزاری شده

ممنون از nora عزیز که تاپیک این انیمه را زد
    قبلا هم گفتم که خیلی خوشم اومده از این انیمه و ۱۹ قسمتش را تا الان دیدم
    واقعا هر قسمت که جلو میره بهتر میشه و شخصیت ها جون میگیرن
    برای من بهترین شخصیت ناگی هست، شاهکاره این پسر
    دوستان حتما این انیمه را ببینید وگرنه پشیمون میشید

8. 12 کاربرِ زیر از pejmanmm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

قسمت ۲و۳
    #تو زمین؛ من شاهم#

این دو قسمت هم خیلی خوب بود هرچند که من دوست دارم فقط مسابقه بدن اینطوری هیجانش هم بیشتره! گروه ‍شون هم جالبه فقط اونکه دندوناش مثل کوسه س روی اعصابمه.
    طبقه بندی کردنشون هم یکم ناعادلانه نیست به نظرتون؟! اینکه همه قویا توی یه تیمن و یه جورایی نامردیه به نظرم. نمیدونم شایدم مربی دوست داشتنی ‍مون هدفی داره!!

اولش و فقط یکم دلم داشت میسوخت براش ولی این قیافشو که دیدم مجددا نظرم عوض شد و خوشحال شدم که به همین شکل مفتضحاااانه حذف شد.

کینگ به شدت این قسمت منو درگیر کرد خصوصا صداش و شخصیتش که منو یاد آئومینه توی انیمه کوروکو انداخت. کلا این انیمه ساخته شده که منو ببره به روزگار قدیم. شاید یکی از دلایلی که خیلی از انیمه ‍ش خوشم اومده اینه که همش منو یاد یکی میندازه
    و مجددا بیایید دعا کنیم همه این کاراکترهای دوست داشتنی با هم یک تیم بشن و مجبور نباشیم با کسی خداحافظی کنیم! حیف نیست خدایی !!

و این صحنه ی تماشایی...! قشنگ یه لحظه نفس نکشیدم. جو و هیجانش و سکوتی که برقرار شد باعث شد یادم بره نفس بکشم‌

10. 10 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

قسمت ۴ و ۵
    #من کسیم که این بازی رو کنترل میکنم#

به نظرم ریتم خوبی داره انیمه و خسته کننده نیست. خوشبختانه هر قسمتم چشممون به جمال کاراکترهای جدیدی روشن میشه ( که صد البته هنوز به پای محبوب خودم نرسیده ) و من همچنان منتظر بودم که یه چیزی از ایساگی ببینم که انگار کم کم دارم به آرزوم میرسم. چون شخصیت عادی ایساگی قابل تحمل نیست برام و دوست دارم همش هیولای درونش فعال بشه- یعنی کلا هیولا باشه!

این قضیه ی غذاهای متفاوتی که گیر هر نفر میاد خیلی غم انگیزه- دلم برای اون دو تا بدبخت که فقط ترشی میگیرن میسوزه. قسمت های وقت اضافه هم که بعد از تیتراژ پایانی پخش میشدن به نظر مسخره بودن ولی این دو اپیزود واقعا بامزه بود مخصوصا اسماشون رو که روی مسواکا نوشتن!
    این تیکه هم گفت و گوی قشنگی بین این دو تا شکل گرفت که کمکی شد تا شاید ایساگی بفهمه اسلحه ‍ش چیه. چیگیری هم که در هاله ای از ابهامه و به شدت دوست دارم سر در بیارم چه مهارتی داره و احتمالا در قسمت های آینده خودی نشون میده!

FINALLY- عجب قسمتی بود یعنی از آخرای ۴ بگیر تا قسمت ۵ و این شوت تماشایی- عااااالی ، برای همینه که ایساگی هیولا رو دوست دارم/خیلی قشنگ هیجان رو بهت منتقل میکنن یعنی قسمتای آروم فقط برای اینه که یکم آرامش به وجودتون برگرده ولی بعدش چنان میبرتت توی هیجان که کل بدنت میریزه/ یا شایدم من خیلی جوگیرم

و در نهایت؛ خنده ی رضایت استاد/ میدونه داره چیکار میکنه و حسابیم لذت میبره/ نتیجه کار هم که فعلا رضایت بخشه

12. 11 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    13,074

ممنون Nora عزیز که هر قسمتی میبینی نظرت را میگی
    هنوز به شخصیت محبوب من یعنی ناگی نرسیدی و قسمت ۷ ازش رونمایی میشه
    خیلی دلم میخواد نظرتو بدونم
    ایساگی هم هنوز سورپرایز زیاد داره که قسمت های بعدی رو میکنه
    چیگیری هم شخصیت جالبی داره و حتما ازش خوشش میاد

14. 8 کاربرِ زیر از pejmanmm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

قسمت ۶ و ۷
    #نابغه ای از جنس شیشه#

داشتم به مهدی میگفتم که دوست ندارم انیمه های جدیدو- نه اینکه خوب نیستن فقط دوستشون ندارم/ همش دنبال انیمه های قدیمی و حال و هوای اونام. چند تا جدیدم شروع کردم اما وسطش ول کردم ولی این انیمه بهم مزه داد شایدم به همون دلیلی که کاراکترهاش منو یاد انیمه های قدیمی میندازه اینطوره! نمیدونم. ولی فکر میکنم توی انیمه های جدید طلسمو شکست برام.
    خب رسیدیم به برادران تاچیبانا! این دو قسمتم عالی بود مخصوصا قسمت ۷ / کلا فکر کنم قسمتای زوج پیش زمینه ‍ن و قسمتای فرد انفجار اتفاق می افته. اتفاقات عجیب غریب زیادی هم افتاد این وسط. یعنی من فقط میخندیدم به این دو تا داداشا کل انیمه رو باید عکس میگرفتم میزاشتم از بس که این دو تا سوژه بودن ولی خب جلوی خودمو گرفتم!

جالب تر اینکه بعد از یه مدت ریتم انیمه ها دست آدم میاد و دیگه بعد از چند وقت میدونیم که خب آره الان اینا دارن میبازن و نابود میشن بعد یهو یه چیزی درونشون فوران میکنه و ورق برمیگرده. اینجام همینه. یعنی هر دو قسمت تقریبا ریتم اینطوریه و من هر دفعه
    نباید اینطوری باشه/ یعنی بعد از چند وقت باید این قسمتایی که یهو طرف پا میشه همه رو میترکونه عادی شه ولی خب نمیشه

این دوست کوسه ‍مون از اول انیمه میخواد گل بزنه و من نمیدونم چرا نمیزنه! یکی کمکش کنه. ولی کم کم داره ازش خوشم میاد یعنی موقع دعوا وجودش لازمه
    این قسمت یه تفاوت مهم داشت اونم اینکه نیمه اول عجیبی بود- یعنی همه چیز بر وفق مراد بود- با خودم گفتم چه راحت! چی شد پس! چقدر راحت شد همه چی! نگو خبرای دیگه ای در راه بوده :/ بوی خیانت میاد! ( شدم ایساگی)

در مورد ایشون صحبتی ندارم/ فقط

همین طور داشتم گول میزدم خودمو میگفتم شاید عادیه/ خب تیم اونا ضعیفه تا چهره استادو دیدم و متوجه شدم که بللللله اینا همه آرامش قبل از طوفانه/ و بله همین طورم شد/ شکوفایی چیگیری خیلی خوب در اومد، غل و زنجیری که دور پاش بود و لحظه ای که از هم باز شدن...! انقد که استرس پاش رو داشت منم استرس گرفته بودم که نکنه یهو یه چیزیش بشه!

و در نهایت دیدار کوتاهی داشتیم با اصل کاری ها!!!!! ببینیم اسلحه ی اینا چیه؟!؟!
    -من واقعا موندم چرا این عینکیا توی انیمه ها انقدرررر روی اعصابمن؟! مخصوصا این ژست مسخره و متفکر دست به عینکشون

16. 9 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    13,074

این دو تا برادر را از اول هم دوست نداشتم و با خیانت هم کاراشون را جلو بردن
    قسمت بعدی که با تیم ناگی بازی دارن اوج هیجانه
    بقیه انیمه بازها هم ببینن و نظراتشون را بگن
    کسایی که فوتبالیست ها را دوست داشتن از این انیمه هم خوششون میاد
    دلم میخواد بیست قسمت که تا الان اومده دوباره ببینم

18. 7 کاربرِ زیر از pejmanmm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

تا قسمت ۱۱
    #گل استثنائیمو دیدی؟#

یادم نمیاد چی شد این چند قسمت! ولی کم کم داشتم خسته میشدما/ نمیدونم این ریتم خوب بود یا نه یا میشد جور دیگه ای پیش برد/ ولی تکراری شد واسم/ هیجانو داره هنوز و میبینمش، بیشتر چون روندش مشخص شده شاید اینطور شدم- البته خب مسابقه س دیگه کار دیگه ای نمیشه کرد. ولی از قسمت ۱۲ تغییرات اساسی میخواد اتفاق بیوفته که به نظرم کاملا به موقع ‍ست.
    مشتاقم که ببینم مسابقات فردی ‍شون به چه صورتی ‍ه و چه قابلیت های جدیدی قراره شکوفا بشه و کیا قراره الک بشن.

مجددا چشمم به جمال آئومینه روشن شد و بسیــــار از مطالبی که گفت بهره بردم!
    و خب در نهایت به نظرم همشونو جمع میکنن و یه تیم میسازن چون تقریبا دارن جای خودشون رو توی تیم پیدا میکنن/ مثلا این کوسه هه دفاعش عالیه/ پس میتونن بزارنش دفاع

به نظرم چیزی که ناگی رو ترسناک میکنه اینه که بی انگیزه و بی هدف ‍ه / همه هدف دارن و به خاطر هدفشون دارن مهارت های بیشتری رو توی خودشون کشف میکنن و ناگی با پیدا کردن هدفش میتونه خیلی ترسناک بشه
    ولی در نهایت محبوب خودم همچنان در صدر قرار داره

-بدون شرح-

20. 8 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین