برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

2 11.11%
  • 7

2 11.11%
  • 8

3 16.67%
  • 9

5 27.78%
  • 10

6 33.33%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,521
    از این کاربر 90,651 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

Season 1, Episode 2,The Rogue Prince

خلاصه داستان اين قسمت : با به قدرت رسیدن رینیرا و تنزل جایگاه دیمون تنش ها در میان اعضای خاندان تارگرین تشدید می شود.+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت دوم از فصل اول سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-لطفا جهت چلوگیری از اسپویل شدن ناخواسته مطالب کلیه بحث های مرتبط با محتوای این اپیزود را صرفا درون این تاپیک انجام دهید.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه و هرگونه اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی در این تاپیک خودداری بفرمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 22 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

دو اپیزود برای یه این‌که مخاطب به یه جمع‌ بندی برسه واقعا کمه؛ نه می‌شه حلوا حلواش کرد و نه می‌شه ازش کباب کوبیده درست کرد! این سریال تقریبا تمام فاکتورهاش قابل قبوله، کم و زیاد داره... تو کارگردانی خوبه ولی تو موسیقی اصلا انتظارات رو برآورده نکرده. تو فیلمبرداری خوبه ولی بعضی جاها در بازیگری لنگ می‌زنه که خب این هم بر می‌گرده به انتخاب بازیگرها که می‌شه سرش بحث کرد. اصلا گزینه‌های خوبی برای این نقش‌ها بودن یا نه؟ بضاعت‌شون همینه یا هنوز فرصت درخشش‌شون در قاب فرا نرسیده یا غیره و غیره و غیره.

جدا از همه‌ی این موضوعات، بعد از گذشت دو اپیزود حس می‌کنم یه تیکه‌هایی که باعث تکمیل پازل سریال می‌شن گم شدن و یا هنوز در جای خودشون قرار نگرفتن! دیدین وقتی یه فلفل تند رو به زبون‌تون می‌زنید چه حالی داره... اگه فلفلش واقعا فلفل باشه در کسری از ثانیه کارش رو انجام می‌ده. این سریال هنوز اون کیک رو برای من نداشته، نتونسته میخ‌ش رو محکم بکوبه یا قلاب‌ش رو پس ذهنم جاگیر کنه! کاراکترها خیلی تک بعدی و فلتن و همین موضوع اجازه نمی‌ده حتی با یه نفرشون ارتباط بگیرم یا همراه بشم یا اصلا سرنوشت کاراکتری برای من مخاطب مهم بشه. احساس می‌کنم مسابقه‌ فوتبال دو تیمی رو می‌بینم که برد و باخت هیچ‌کدوم از طرفین واسم مهم نیست! x ببره یا y فرقی نمی‌کنه. همون‌طور که گفتم کاراکترها خیلی تک بعدی، بدون انگیزه‌های مختلف (حتی گاها بدون هیچ انگیزه‌ای) بدون سیاست و... یا حداقل فعلا چیزی نشون‌مون ندادن!! منظورم توییست و این صحبت‌ها نیست، اشتباه برداشت نشه.

آقا حداقل کاری کن با یه کاراکتر یه اپسیلون همزاد پنداری کنم! نمی‌دونم مشکل از اکته یا دیالوگ‌ها یا فیلمنامه... نمی‌دونم شاید این‌ موضوع که همه‌ی ما می‌دونیم سرانجام چی به سر این خاندان میاد، بازماندهاش کیان و... تاثیر گذاشته (بعد با خودت می‌گی همین چند هفته پیش یه اسپین‌آف تماشا کردی بهتر از سری اصلی!) در کل امیدوارم که وقتی دزد حاضر، بز حاضر و منبع اقتباس کاملا در دسترس هستش، سریال یه جاهایی به گیم آو ترونز (طبیعتا منظورم فصل‌های ابتدایی‌ست) تنه بزنه و خودش رو بالا بکشه و صاحب یه هویت برای خودش بشه. بسنده نکنه به چندتا فن سرویس در اپیزود اول (خشونت و *** و نمی‌دونم وینتر ایز کامینگ)

4. 15 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12