برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,641 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Somebody Somewhere:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول مجموعه Somebody Somewhere که پخش آن از شانزدهم ژانویه 2022 (بیست وهفتم دی ماه 1400) از شبکه HBO و سرویس آنلاین آن آغاز گشته است ، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 21 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,494 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Somebody Somewhere:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

تا قسمت سوم

سریال چیز جدیدی نداره؛
    یه شخصیت تنها و طرد شده که با زمین و زمان نمیسازه و یهو یه رفیق پایه میکنه و ادامه ماجرا. این کاراکتر ما هم همیشه سرِ درست طناب دستشه و همیشه طرف خوبِ قصه س.
    اما چیزی که این سریال رو اینقدر خوب کرده توی جزئیاته، توی نگاه های کاراکتر اصلی، توی تغییر لحن حرف زدن کاراکترها، توی نوع آه کشیدنشون.

این سریال خیلی واقعیه و خیلی زنده س.
    بازیگر نقش اولشم معرکه س، بخصوص اگر استندآپ های بریجت رو دیده باشین و با بک گراندش آشنا باشید

زیرنویس هومن هم که دیگه نور علی نوره.
    پ ن: تشکر ویژه از یاسر که مث عقاب چتباکس رو زیرنظر داره

4. 17 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,711
    از این کاربر 19,979 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول
    بار اول کینگی گفت هومن توی کانالش یه سریال جدید گذاشته... خلاصه قسمت اولش رو دانلود کردم ...
    اگه سریال رو ندیدید ادامه ندید چون دارم داستانش رو تعریف میکنم
    نگاه اول
    یه زن چاق یه مرد با عینک های بزرگ و صورت نه چندان متوازن توی یه سالنی پشت میزهاشون مدام به هم نگاه می کردند مرده میخنده و زن چاقه انگار توی موقعیت عجیب و غریبی باشه، نگاهش رو از مرده می دزدید، داستان این زن چاق ادامه داره تا اینکه با خونوادش آشنا میشیم، پدرو مادر یه خواهر و شوهر خواهرش و دختر خواهرش، غیر از باباش و دختر خواهرش بقیه شون انگار چندان رابطه خوبی ندارند کم کم دلیلش رو متوجه میشیم ...
    بار اول تصورم از این سریال همین بود و تا صحنه زیرزمین ادامش دادم بعد گفتم نه هومن هم تاچش رو از دست داده و انگار به در و دیوار میزنه تا اینکه دیروز بالاخره گفتم بریم کامل ببینیمش اومدم انجمن دیدم کینگی تا قسمت 3 دووم آورده گفتم خوب حتما میشه تحملش کرد...
    نگاه دوم
    یه آمریکایی از این جدیداش نه از اونایی که موفقن یه تیپیکال آمریکایی، به نظر اینقدر سقوط کرده که توان بلندشدن نداره پس به زندگی خیلی نرمال و خسته کنندش ادامه میده از قضا انگار خیلی حساسه و چون احتمالا توی دهه چهارم زندگیشه و توی هیچ جنبه ای از اون موفق نیست مدام تحت فشار از سمت بقیه ست، بعد از زیرزمین و مکالمه ش با پدرش و اون مومنت استخر میره که یه خورده از روتین زندگیش خارج شه، اینجا اونجاییه که مخاطب پاداش صبرش رو میگیره و یه سطحی از درام ناب رو میبینید که واسه پایلوت یه سریال خیلی زیاده و به خاطر همین این پایلوت بهترین پایلوت چند وقت اخیره.

ترجمه که بیسته، سریال هم خوبه این زنه رو هم نمیشناسم ولی اینطور که پیداست همتون میشناسیدش پس خوبه احتمالا، نظر بدید بیشتر و بیشتر...

6. 15 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,494 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

پایان

سریال معرکه ای بود.
    قسمت آخرش پر از لحظات جالب بود، از اون نگاه های مادر توی بازپروری تا غافلگیر شدن کوپ جلوی کلیسا و اون سکانس دو نفره سم و جول توی کلیسا. البته که گل سرسبد این قسمت اون سکانس ترانه خوندن سم توی طویله بود.

من نشنیده بودم بریجت آهنگ درست و حسابی بخونه، البته که میدونستم صداش خوبه ولی برای اولین باره که صداشو با یه شعر قابل پخش میشنوم و ای کاش خواننده میشد.

8. 11 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :