برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,559 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Ozark :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل چهارم و پایانی مجموعه Ozark که انتشار پارت اول آن توسط سرویس Netflix از بیست و یکم ژانویه 2022(جمعه اول بهمن 1400) آغاز می شود بحث و گفت و گو بفرمایید.(اپیزودهای پارت دوم نیز نهم اردیبهشت 1401 منتشر می شود+) لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,682
    از این کاربر 19,960 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Ozark :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم

به نظرمیرسه سریال Ozark در 4 فصل به پایان میرسه. طبق برنامه فصل به دو بخش 7 قسمتی تقسیم میشه و میدونیم که بخش اول همین امروز پخش میشه.+

3. 21 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

انقد که من منتظر اوزارک موندم موهام سفید شد خدا کنه ریتم و حفظ کرده باشه و رو سفیدمون کنه

5. 12 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,001
    از این کاربر 45,672 بار در 2,812 پست سپاس گزاری شده

بالأخره یه نفر حرف حساب رو زد.

مشاهده محتوا اسپویلر
    نیم‌فصل اول بسیار حساب‌شده و در جاهایی پُرتعلیق بوده. مثل همیشه عالی.

7. 20 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,682
    از این کاربر 19,960 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

اولا بگم همه نظراتتون رو خوندم و دست مریزاد که همتون هم خوب نوشتید ولی باید یکی از نظراتی که به دلم نشست رو بذارم براتون و اونم بیطرفانه ترین نظر راجع به اوزارک ـه. ببینید فن این سریال شدن خیلی سخته ولی نگاه ساده داشتن بهش سختتره.
    اوزارک واقعا سریال قابل تحسینیه هر چند شاهکار نیست مثل یه کاردستی خلاقانه ـست که هیشکی نمیدونه باهاش چیکار کنه... نه اونقدر خوبه که بشه بهش گفت Masterpiece نه اونقدر ایراد داره که بشه ازش گذشت. دو هفته ای که خرج دیدن 3 فصل اول و نیم فصل از فصل چهارم کردم بیهوده تلف نشدند و این در مقایسه با ..... : ... .... کلی پیشرفت حساب میشه ...

9. 12 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    360
    از این کاربر 1,043 بار در 235 پست سپاس گزاری شده

سلام.من این سریال رو خیلی دوست دارم.هر لحظش هیجان داره و در کل چهار فصل اصلا ریتمش کند نشده.میشه بگید نیم فصل دوم از فصل چهار کی میاد؟

11. 6 کاربرِ زیر از elibanoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,193 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

چیزی نمونده بود واقعا به فصل 4 نرسم و بمیرم ولی خب شانس آوردم و خیلی سوسکی ردش کردم رفت. برای من اوزارک قطعا جزئه سریال‌های تاپ قرار داره و فنش هستم. @wlh واقعیت هرچقدر نظرتو خوندم نفهمیدم تکلیفت با خودت چند چنده. بالاخره "کوبیدنش هم از همه چی راحت تره" یا "نه اونقدر ایراد داره که بشه راحت کوبیدش" درسته اوزارک توی ژانر خودش اورجینال محسوب نمی‌شه و ایراداتی که @smh2011 بهش وارد کرده هم تا حدودی قابل قبول هست. اما به نظرم اون قسمتی که ایشون میگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط smh2011 نمایش پست ها
    ولی اونقدر نویسنده ها چیزای مهم تر توی روایتشون در نظر میگیرن که براحتی از ایرادات میشه چشم پوشی کرد.
    کاملا سلیقه‌ایه. هیچ داستان و روایتی در طول تاریخ وجود نداره که از جنبه‌های ایراد نداشته باشه. اما متر و معیاری که ما برای چشم پوشی از ایرادات داریم خیلی مهمه. ایراداتی که به اوزارک وارده واقعا جزئی و سلیقه‌ای هستند و به‌نظرم اوزارک تنها چیزی که از بریکینگ بد کم داره اورجینال بودنشه.
    تیم بازیگری اوزارک بسیار بزرگه و تعداد کاراکترهایی که در داستان قرار دارند و از پرداخت قابل قبولی برخوردارند خیلی زیاده، در عین حال بازیگرا بی‌نقص انتخاب شدند و روی تک تک اکتاشون کار شده و حداقل یکی دو سکانس خیلی عالی از هر کدوم از بازیگرا توی ذهن بیننده باقی می‌مونه. موسیقی متن اوزارک یکی از بهترین موسیقی متن‌های تاریخ تلویزیون به حساب میاد، سکانس‌هایی توی سریال وجود داره که موسیقی، تصویر و فضای سریال انقدر با هم آمیخته‌شدن که بیننده به‌راحتی می‌تونه خودش رو توی اوزارک تصور کنه.

اما در مورد فصل چهارم باید بگم نیمه اول سریال آرامش قبل طوفان بود، خیلی چیزا پی‌ریزی شدند تا در ادامه ازشون استفاده بشه و در همین آرامش هم کلی تعلیق و سکانس‌های شدیدا استرس‌زا داشت که خیلی خوب کار شده بودند. چقدر لذت می‌برم از بازی شارلوت و جونا، فکر نمی‌کنم هیچ سریالی وجود داشته باشه که روابط خانوادگی کسایی که با کارتل کار می‌کنند انقدر دقیق و با جزئیات کار شده باشه. از طرفی تم سیاسی سریال توی این چند قسمت توی سایه روابط اجتماعی و کارتل و موادمخدر موند که فکر می‌کنم تو بخش دوم جبران بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط elibanoo نمایش پست ها
    سلام.من این سریال رو خیلی دوست دارم.هر لحظش هیجان داره و در کل چهار فصل اصلا ریتمش کند نشده.میشه بگید نیم فصل دوم از فصل چهار کی میاد؟
    فعلا خبری ازش نیست و تاریخی مشخص نکردن.

13. 20 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,001
    از این کاربر 45,672 بار در 2,812 پست سپاس گزاری شده

نیمۀ دوم فصل پایانی: 9 اردیبهشت 1401

15. 22 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    49
    از این کاربر 260 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

من تو قسمت هفتم چند تا مطلب رو متوجه نشدم که لطفا در صورت امکان پاسخ دهید :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    کاراگاه میلر چه جوری برخلاف نظر مافوق هاش ( یعنی اون خانم و آقای رئیس ) رفت ناوارو رو دستگیر کرد و اونها هم چیزی بهش نگفتند و کاری نتونستند بکنند ؟
    سوال دوم اینکه وندی تو زندان به ناوارو گفت به خاوی زنگ بزن و بگو با اف بی ای همکاری می کردی 48 ساعته آزاد میشی اونم زنگ زد ولی چرا آزاد نشد ؟
    سوال سوم اینکه چطور خاوی که انقدر بد قلق بود با یک تماس تلفنی راضی شد با اف بی ای همکاری کنه .... اصلا قرار شد چیکار کنه و ماهیت همکاری چی بود ؟

17. 3 کاربرِ زیر از ZYX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    49
    از این کاربر 260 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYX نمایش پست ها
    من تو قسمت هفتم چند تا مطلب رو متوجه نشدم که لطفا در صورت امکان پاسخ دهید :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    کاراگاه میلر چه جوری برخلاف نظر مافوق هاش ( یعنی اون خانم و آقای رئیس ) رفت ناوارو رو دستگیر کرد و اونها هم چیزی بهش نگفتند و کاری نتونستند بکنند ؟
    سوال دوم اینکه وندی تو زندان به ناوارو گفت به خاوی زنگ بزن و بگو با اف بی ای همکاری می کردی 48 ساعته آزاد میشی اونم زنگ زد ولی چرا آزاد نشد ؟
    سوال سوم اینکه چطور خاوی که انقدر بد قلق بود با یک تماس تلفنی راضی شد با اف بی ای همکاری کنه .... اصلا قرار شد چیکار کنه و ماهیت همکاری چی بود ؟
    لطفا هر کدوم از سوالها رو که می دونید بگید

19. 2 کاربرِ زیر از ZYX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین