برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 5.00%
  • 6

1 5.00%
  • 7

2 10.00%
  • 8

3 15.00%
  • 9

3 15.00%
  • 10

10 50.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,536
    از این کاربر 90,668 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هفتم

Season 1, Episode 7, Skin of Her Teeth

خلاصه داستان اين قسمت : دکستر از اینکه یک قاتل سریالی, فردی را که برای او مهم است به عنوان هدف بعدیش انتخاب کرده به شدت نگران است. موضوعی که باعث شده دکستر در موضع تدافعی قرار گیرد.آنجلا شخصی را که احتمالا در یکی از پرونده های قدیمی مرتکب جرم شده بازداشت می کند.هریسون نیز با پذیرفتن نقشی پدرانه برای خود نسبت به دیگران,تبدیل به شخصیتی بسیار خطرناک می شود+

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 14 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هفتم

متاسفانه باید بگم که دکستر اوضاعش وحشتناک خرابه. کرت کالدول کوچیک ترین دردسری هست که دکستر توش افتاده. داستان داره به سمتی میره که معلوم میشه دکستر bay harbor butcher هست. از اون آمپولی که زد به طرف، و صحبتای باتیستا درباره اینکه bhb یه نفر از داخل اداره بوده، دکستر لو میره!

آماده یه پایان شوکه کننده باشید!

4. 10 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,727
    از این کاربر 19,988 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

با اون خبری که دوستان توی بحث اپیزودیک قبلی مبنی بر ادامه ندار بودن این سریال اعلام کردند و اون چیزی که پایان این اپیزود در قالب آنچه خواهید دید نشون داده شد، به نظرم اون افتضاح قبلی رو نهایت بتونند با یه گندی برطرف کنند.

پ.ن : آخه من که بهت گفته بودم

6. 5 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

[همیشه یه چیزی جا می‌مونه!]

اپیزود خیلی خوبی بود؛ اصلا این لعنتی رو آدم می‌بینه گل از گلش می‌شکفه! کلا برای دکستر یه رولر کالستر بود. هربار که حس می‌کرد داستان کورت داره تموم می‌شه، می‌دید که چند قدم ازش عقب‌تره. قضیه پدرش، اون پیچ، اون دستیارش و دزدیده شدنش و نخ تسبیح این ماجرا که هریسون باشه. از یه طرف جریان گذشته‌ای که در معرض برملا شدنه و روحشم خبر نداره. کلا اتفاقات در بدترین حالت ممکن برای دکستر در حال رقم خوردنه. کورت هم انگار همچین از کشته شدن پسرش ناراحت نیست! یه بی‌دست و پای مشکل آفرین کمتر، بهتر! عوضش روی پتانسیل هریسون سرمایه‌گذاری می‌کنه تا تهش چیزی دستش رو بگیره! ذهن مریضم* می‌گه که کورت دنبال یه سناریوی رستم و سهرابی معکوسه! حالا چطورش رو ایده‌ای ندارم. کلا کشته شدن دکستر ضربه‌ی بزرگی به سریال می‌زنه.

*ذهن مریض: اکثر تئوری‌هایی که داشتم تا الان اشتباه درومده، از قاتل سریالی بودن هریسون گرفته تا این جسد که فکر می‌کردم سناریوی پیچیده‌تری پشتش باشه! مشکل بزرگ اون کاراکتر پول‌داری بود که در سریال معرفی شد و عملا ول شد رفت! تن چخوف و تفنگش تو گور می‌لرزه از دست این کاراکترهای بلا استفاده و بیهوده! وقتی برای بیننده لو رفته بود که کورت قاتله، نشون دادن دوباره اون یارو کنار ماشین جوش آورده‌ی آدری احمقانه نبود؟! وقتی قرار بود همه چی این‌قدر ساده باشه، فایده اون بابا چی بود؟! من از یه تئوری شاه زرد طور رسیدم به این تاثیر پدر و پسری ساده! فقط به خاطر یه کاراکتر هرز و اضافه! این بده!

8. 11 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,031
    از این کاربر 3,165 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خوبی بود و کلا روند صعودی و هیجانی سریال تا اینجا حفظ شده و واقعا رو به رشد بوده سریال
    کرت کلا خیلی سوژه کاریزماتیکی واسه بیننده ها نبود اوایلش ولی این قسمت خوب رو دستی زد به دکستر

10. 9 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,983
    از این کاربر 49,564 بار در 2,824 پست سپاس گزاری شده

What Could Possibly Go Wrong

قاتل، بک استوری کلیشه ای و ساده ای داشت ولی کم کم داره ازش خوشم میاد، بخصوص اینکه حالا دست بالاتر رو داره.

آیا کلانتر دبرای جدید میشه؟
    از همون اپیزود اول همچین حسی رو داشتم ولی بعید میدونستم اتفاق بیوفته که خُب داره اتفاق میوفته.
    امیدوارم اگر به اون نقطه برسیم، این بار دیگه دکستر اشتباه نکنه و دبراش رو از دست نده.

هریسونم که مشقی بود و تنها فایده ش در ادامه بالابردن بار دراماتیک داستانه.

12. 9 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,719 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

یعنی شکارچی خودش شکار میشه؟ دکستر بخاطر پدر شدن تمرکزش رو از دست داد و خیلی اشتباه کرد. من تحمل یه پایان غمگین دیگه رو ندارم. همون سری قبل کافی بود برام.
    قضیه اون پولداره برای منم قابل هضم نیست. این همه بهش بها دادن بعد هیچی به هیچی. شاید آخر سریال یهو بیاد دختر کلانتر رو از دست کرت نجات بده خیلی یهوییی :/
    هریسون یکم نچسب شده برای من.
    ولی روند داستان خوبه. اینکه کرت جلوتر از دکستر هست خوبه

پ.ن: من فک میکنم یه جایی از داستان رو از دست دادم. چون نفهمیدم کرت چطور فهمید کار دکستر بوده. خاکستر روی لباس دکستر بود؟

14. 7 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,727
    از این کاربر 19,988 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lady snow نمایش پست ها
    یعنی شکارچی خودش شکار میشه؟ دکستر بخاطر پدر شدن تمرکزش رو از دست داد و خیلی اشتباه کرد. من تحمل یه پایان غمگین دیگه رو ندارم. همون سری قبل کافی بود برام
    قضیه اون پولداره برای منم قابل هضم نیست. این همه بهش بها دادن بعد هیچی به هیچی. شاید آخر سریال یهو بیاد دختر کلانتر رو از دست کرت نجات بده خیلی یهوییی :/
    هریسون یکم نچسب شده برای من

پ.ن: من فک میکنم یه جایی از داستان رو از دست دادم. چون نفهمیدم کرت چطور فهمید کار دکستر بوده. خاکستر روی لباس دکستر بود؟
    کورت یا یکی دیگه از روی خاکستر فهمید یه اتفاقی افتاده، حالا یا دوربین توی اون منطقه بوده یا شاهد که همین گولاخه ست، ولی به نظرم یه دستی زده از روی اون مکالمه ای که دکستر راز پسرش راجع به اون تصادف با قایق رو میدونست (دکستر اون راز رو زمان تحویل تفنگ، از رفیقِ پسر کورت فهمید)
    کلا لوس اندِ رو مخ زیاد داره...

اصلاح : کینگی یه چیزی گفت که انگار از دست من دررفته و کورت خاکستری چیزی رو لباسش پیدا کرده که مربوط به صحنه بیرون بار و ملاقاتش با دکستر بعد از جریان کوره میشه همینقدر تباه

16. 7 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    779
    از این کاربر 3,618 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

توی 2-3 قسمت اخیر اتفاقات زیادی افتاد و داستان تاحد زیادی بر طبق همون روال همیشگی دکستر پیش رفت.
    یادمون نره که سریال دکستر هیچوقت هویت قاتل رو تاپایان کار مخفی نمیکرد. اواسط فصل رسما و شرعن قاتل فصل یا همون رقیب دکستر معرفی نمایان میشد. چند قسمت درگیری یبن طرفین و در نهایت هم یکی دو قسمت آخر تقابل و رویارویی نهایی که خب اینجا هم شاهد هستیم.
    البته تا اینجای کار کرت کمی تا قسمتی شیادی لازم رو نداشته. با وجود اینکه بازیگرش خوب نقشش رو بازی کرده ولی فاصله زیادی با امثال آرتور میچل و برادر خونی دکستر داره. ببینیم از اینجا به به بعد چی میشه و چه حرکتی میزنه.
    یه ایراد بنی اسرائیلی هم بگیریم بدک نیست.
    دکستر متخصص خون شناسی بود و جنازه توی غار هیچگونه خونی نداشت!!

18. 8 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,719 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    کورت یا یکی دیگه از روی خاکستر فهمید یه اتفاقی افتاده، حالا یا دوربین توی اون منطقه بوده یا شاهد که همین گولاخه ست، ولی به نظرم یه دستی زده از روی اون مکالمه ای که دکستر راز پسرش راجع به اون تصادف با قایق رو میدونست (دکستر اون راز رو زمان تحویل تفنگ، از رفیقِ پسر کورت فهمید)
    کلا لوس اندِ رو مخ زیاد داره...

اصلاح : کینگی یه چیزی گفت که انگار از دست من دررفته و کورت خاکستری چیزی رو لباسش پیدا کرده که مربوط به صحنه بیرون بار و ملاقاتش با دکستر بعد از جریان کوره میشه همینقدر تباه
    منم یه ایراد بنی اسرائیلی بگیرم. خدایی به هیچ جای کورت نمیخوره بتونه انقدر راحت حدس بزنه چه بلایی سر پسرش اومده و بعدشم اینکه دکستر اینکارو کرده. اون یه ذره خاکستر روی لباس هزار دلیل ممکنه داشته باشه. چطور انقدر دقیق فهمید چه خبره. والا بخدا با این نویسنده هاشون :////

20. 6 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین