برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 4.76%
  • 6

1 4.76%
  • 7

6 28.57%
  • 8

3 14.29%
  • 9

5 23.81%
  • 10

5 23.81%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

Season 1, Episode 2, Storm of F**k

خلاصه داستان اين قسمت : وقتی پرونده مربوط به مفقود شدن یکی از شهروندان تبدیل به موضوعی جنایی می شود,کلبه دکستر تبدیل به پایگاهی برای عملیات جستجو و نجات این فرد میگردد.این در حالی است که دکستر در تلاش است تا بار دیگر با فرزندش "هریسون" تجدید دیدار کند. با آشنا شدن "هریسون" و "آنجلا" دکستر تلاش می کند تا دنیای گذشته و جدید خود را از هم جدا نگه دارد.+

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 19 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,016
    از این کاربر 45,736 بار در 2,817 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter: New Blood | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

احتمال‌ش هست که «هنا» حکم «هری» رو برای «هریسون» داشته باشه و آموزش‌ش داده باشه؛ بعد هریسون کشته باشدش. هرچی‌نباشه، هنا هم توی کار چیزخورکردن قربانی‌هاش بود :دی

4. 19 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    65
    از این کاربر 421 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

من بعنوان طرفدار خیلی خوشحال شدم دکستر عزیز رو دوباره میبینم....فقط یه سوال داشتم سریال سال 2013 تموم شد خط داستانی هم با سال ساخت یکی بود چطور شده باوجودیکه 8سال از اتفاقات اپیزود آخر گذشته و زمان این فصل رو هم 2021 گذاشتن اینجا دوسال کم میاد شاید من چیزی رو جا انداختم لطفاً کسی میدونه راهنمایی بفرماید

6. 4 کاربرِ زیر از zzzbj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,016
    از این کاربر 45,736 بار در 2,817 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzbj نمایش پست ها
    من بعنوان طرفدار خیلی خوشحال شدم دکستر عزیز رو دوباره میبینم....فقط یه سوال داشتم سریال سال 2013 تموم شد خط داستانی هم با سال ساخت یکی بود چطور شده باوجودیکه 8سال از اتفاقات اپیزود آخر گذشته و زمان این فصل رو هم 2021 گذاشتن اینجا دوسال کم میاد شاید من چیزی رو جا انداختم لطفاً کسی میدونه راهنمایی بفرماید������������
    مگه اشارۀ مستقیمی شد که دقیقاً 10 سال گذشته؟ «دکستر» سپتامبر 2013 تموم شد، این فصل هم چند روز قبل از سالِ‌نوی 2022 یعنی دسامبر 2021 اتفاق میوفته، که می‌شه حدود 8 سال و سه ماه. دبرا گفت «نزدیک 10 سال» که با این حساب‌کتاب درست هم هست.

8. 8 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,727
    از این کاربر 19,988 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

You Don't have to Enjoy the Win so much
    به نظرم چندسال بعد از داستان اصلی رو داریم میبینیم مشکل مون نیست مشکل اینه که چرا الان، چی عوض شده؟ من خودم بخوام یه دلیلی بیارم که هی نیوفتم تو حلقه تکرار این سوال میگم بالاخره یه فصل هم میساختند راجع به انگیزه و موتور محرک دکستر برای شروع قتل ها بازم یه مریضی پیدا میشد گیر میداد بهش پس بنظرم راحت رفتند سر اصل قضیه و بیخیال توضیح دادن شدند. همینقدر تباه

این قسمت بهتر از قسمت اول بود ولی کاش امتیاز 5 رو به اون میدادم که 6 رو با فراغ بال به این اختصاص میدادم.

معضل هریسون رو چجور میشه حل کرد خدا داند؟ من دوست داشتم قتل هانا دلیل برگشت هریسون باشه و همون که هومن گفت صحیح باشه. اینکه هریسون قاتله شبیه باباش شکی توش نیست وگرنه حضورش بی معنیه. یا میخوان یه اسپین افی چیزی بسازند یا باید حذفش کنند و دکستر ادامه بده. اون ایده اولی رو هم توی قسمت 1 گفتم و هریسون رو به دختران مفقود ربط دادم الان خودم خندم گرفت شینودا خوشم اومد واقعا ذهنت مریضه. اون تابلوئه هم شاید ربط داشته باشه به انگیزه همین پلانی که تو چیدی، گوگلش کن.
    ولی به هر حال منظورم اونموقع هم این بود که هریسون با توجه به دلیل بالا باید از این راه یا اون راه یا هر راه دیگه ای (one way or another) بره روی تخته دکستر وگرنه نمیشه.

10. 13 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

حقیقتش من دارم سریال Better Call Saul رو هم با دکستر می‌بینم و گفتم نکنه این همزمانی باعث شده که فکر کنم داستان داره تو دکستر خیلی تند و بدون مقدمه‌سازی پیش میره؛ اما خب نظرات رو که خوندم فهمیدم دوستان تا حدودی هم عقیده هستن.

دکستر رو دوست داشتم و حقیقتش از شنیدن خبر بازگشتش خوشحال شدم، اما خب این دو قسمت حقیقتاً یه کم زده تو ذوقم. چطور شد که یهو بعد از حدود ده سال یهو هم دارک پسنجر بیدار میشه و هم حس پدری دکستر گل می‌کنه؟؟؟ واجب بود از همون قسمت اول یکی رو ببره رو تخته؟ والا اگه سر و کله‌ی یه قاتل تو شهر پیدا می‌شد و دکستر برای کمک به پلیس مجبور می‌شد طرف رو ببره رو تخته و بعد دارک پسنجر بیدار می‌شد خیلی بهتر بود.

حتی س*ک*س تو ماشین هم ضایع بود. چه دلیلی داره رئیس پلیس شهر و دکستر حدوداً 50 ساله تو وانت مشغول بشن آخه؟ در حالی که هر کدوم یه بچه نوجوان دارن و قاعدتاً اونا باید از این کارها بکنن. حضور دبرا اصلاً به دلم نمی‌شینه. تو سریال دکستر من عاشق دبرا بودم. فحش دادن‌هاش، قرار گذاشتن‌هاش، گریه کردن‌هاش؛ خیلی برام شخصیت یونیکی بود. ولی خب تو این دکستر اگه نمی‌بود یا فقط یه قسمت حضور پیدا می‌کرد خیلی بهتر بود. الان مثلاً تا آخرش همینطوری می‌خواد بیاد به دکستر بگه بدبخت پسرت رو به کشتن میدی و این حرف‌ها؟ خب اگه اینجوریه که لزومی نداره صدای حرف زدن دکستر با خودش رو هم بشنویم. اینم والا همونه دیگه.

اما از انتقاد که بگذریم، باید بگم فضای جدید داستان رو دوست دارم. این فضای برفی و سرد در مقابل اون فضای آفتابی و گرم. این گوزن سفید هم یه جورایی در مقابل دارک پسنجر قرار می‌گرفت (سفیدی و سیاهی) که با کشته شدنش، دارک پسنجر برگشت. از شخصیت‌های جدید رئیس پلیس رو دوست دارم؛ فعلا شخصیت منفی خاصی معرفی یا مشخص نشده، حالا ببینیم بدمن سریال کی میشه.

12. 6 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12