برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,557 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

You: ورود به دنیای راز آلود شخصیتی آرام,معرفی,بحث

You عنوان تریلر روان شناختی می باشد که بر اساس مجموعه کتبی به همین نام به قلم Caroline Kepnes ساخته شده است. Greg Berlanti که سابقه ساخت مجموعه هایی همچون Titans و Supergirl را دارد به همراه Sera Gamble سازندگان نسخه سریالی این اثر می باشند.فصل اول سریال در تابستان سال 2018 میلادی از شبکه Lifetime پخش شد.با اینکه مسئولان شبکه در ابتدا مجموعه را برای فصل دوم نیز تمدید کردند اما با کاهش آمار بینندگان از تصمیم اولیه خود منصرف شدند. با رایزنی های انجام شده, سرویس Netflix سرمایه گذاری بر روی این پروژه را پذیرفت و دو فصل دیگر از آن را منتشر کرد.ضمن اینکه, این سرویس سریال را پیش از آغاز انتشار فصل سوم برای یک فصل دیگر هم تمدید کرد.+++

خلاصه داستان:
    Beck دانشجوی دانشگاهی در نیویورک می باشد که امیدوار است با پیشرفت در نویسندگی بتواند به اوضاع مالی نامناسب خود سروسامان دهد.روزی که به قصد تهیه کتابی به فروشگاهی می رود با شخصیت مرموز و منزوی به نام Joe آشنا می شود که به عنوان مدیر کتابفروشی در خرید محصول مورد نظر به او کمک می کند. با این حال Joe که ظاهرا به Beck علاقه مند شده تلاش می کند تا با دنبال کردن فعالیت هایش از طریق فضای مجازی و تعقیبش راه خود را به دنیای واقعی زندگی او باز کند.++

بازیگران:

Penn Badgley
    در نقشJoe

Elizabeth Lail
    در نقشBeck

Victoria Pedretti
    در نقشAmelia

James Scully
    در نقشForty

Jenna Ortega
    در نقشEllie

Ambyr Childers
    در نقشCandace
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,332 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : You: ورود به دنیای راز آلود شخصیتی آرام,معرفی,بحث

نمیدونم چرا از دیدن این سریال سیر نمیشم. هر فصلش که میاد رو توی دو روز میبینم. به تازگی هم فصل 3 رو تموم کردم و به نظر من سطح کیفی خودش رو حفظ کرده . هر چند میتونست این فصل کوتاهتر باشه و 8 قسمتی. برای کسانی که ندیدن هم بگم که ژانر سریال جنایی عاشقانه و درام هست . راجع به شخصیه که تو مایه های دکستر هست و به یک سری دخترها وسواس پیدا میکنه و میفته دنبالشون ... . فصل یک قویه فصل دو با اون پایان فک برانداز فوق العاده قوی و فصل 3 هم یه چیز ما بین این دو فصل هست. نکته مهم برای من علاوه بر بازی عالی نقش اول ، بازی شگفت انگیز ویکتوریا پدرتی هست که از فصل دو به سریال اضافه شد. عکسش هم بالا توی پست هست که توی سریال the haunting of hill house هم بازیش رو دوست داشتم. به نظر من یکی از ستاره های نوظهور تلویزیون همین خانمه. از اون بازیگراست که وقتی میاد تو صحنه نمیشه ازش چشم برداشت. نمیخوام اسپویل بشه .سریال رو ببینید متوجه میشید که چه کرده خصوصا توی فصل 3. این هم بگم سریال برای فصل 4 تمدید شده. پیشنهاد میشه حتما ببینید. نمره من به کل سریال تا به اینجا 8/5

3. 21 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    49
    از این کاربر 171 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

سلام

سریال میشه گفت یکی از بهترین رازآلود های درام مدرن هستش که طبق صحبت دوستمون واقعا شخصیت سایکو بشدت عالی داره. همه چی طبق یک الگو پیش میره با داستان های متفاوت. شخصیت ش Joe یک شخصیت بسیارر عالی هست. توی دو فصل آخر با اضافه شدن شخصیت Amelia شما می بینید که رنگ بوی سریال کامل عوض میشه و خیلی چیزا تغییر میکنه.

دنبال کردن شخصیت ها تو سریال توسط جو بسیار عالی کار شدن و آدم یک جورایی روانشناسی هم یاد میگیره ( البته شاید )

امتیاز سریال هم در خودش بالاست و نمره 8.5 نمره منصفانه ای می تونه براش باشه.

به هیچ وجه اگر فصل سوم و ندید باز نکنید :

مشاهده محتوا اسپویلر

فصل سوم خب برای همه مشخص شد که Amelia از خود جو هم بدتر هستش و این بدتر بودن باعث نمی شد که هوش جو ( در آخر کار زیر سوال بره ). ای کاش در فصل 4 فیدبک های به فصل قبل بخوره که جو چه بلایی سر اون ها آورد و اصلا چطوری از اون فضا خارج شد. سرنوشت همه چی مشخص شد ولی سرنوشت مرگ کاراکتر ها خیر.

دوست دارم شخصیت جو یک شخصیت آروم تبدیل شه ( last love ) و یا سریال پایان قشنگی داشته باشه ( حدس میزنم جو در آخر یا دستگیر میشه یا میمیره ( برای پایان سریال ))

همه چیز روی یک برنامه ست و دیدنش لذت بخش.

موفق باشید!

5. 21 کاربرِ زیر از MrKiavash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,682
    از این کاربر 19,959 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

خب اینم انگیزه من برای شروع سریال و به به چقدر خوبه. اوایلش با خودت میگی اینم یکی از درام جنایی های خودبزرگ بینه که تهش به تکرار میفته/ بله الان قسمت دوم فصل دومم و الگوی فصل اول داره تکرار میشه/ ولی یه چیزی این وسط مغزت رو قلقلک میده بری سمتش اونم نبوغ مدرن نقش اصلیه. اینکه یه پرواستاکر باشی توی دنیای مدرن چیزی بدی نیست ولی ترکیبش با چیزی مثل عشق قطعا خوب از آب درنمیاد و عواقب بدی داره. استاکر عاشق بدترین نوع استاکره آقا.
    استاکر خوب از ابزار مدرن بخوبی بهره میبره/ داده‌یابی از شبکه های اجتماعی، جئولوکیت، کپچر به منظور مدرک و ... رو خیلی خوب توضیح میده ولی چون تکیه اصلیش روی سوژه‌ی عشقه کل کانسپت رو به بیراهه میبره. قسمت هایی که سوژه هر چیزی به غیر از عشق میشه زمان لذت بردن از استاکریِ جو هست...

بانوان بسیار زیبایی داره و قشنگ معلومه خالق میدونسته استاکری به صورت تنها نمیتونه بیننده رو با خودش بکشه پس قوه‌ی جاذبه رو بکار میندازه و سریال مملو میشه از روابط زیبا انسان های زیبا و بدن های زیبا در لوکیشن های زیبا نکته دیگه موزیک هاییه که انتخاب میکنه و زمان پخش شدنشون/ کاملا میشه از این لحاظ با سریال های تینیجری مقایسه ش کرد.
    حالا من نظرات هر دو دوست که نوشتند رو خوندم و منتظر همون ترنینگ پوینت هستم/ هنوز به بخش تماشای فست‌فوروارد نرسیدم ولی فکر کنم حوالی ش هستم...

مرسی جرقه‌ی ژولی- مرسی تاپیک- مرسی نظرات...

7. 19 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,012
    از این کاربر 3,147 بار در 327 پست سپاس گزاری شده

تازه این سریالو شروع کردم فکر نمیکردم اینقدر سایکو و مریض باشه دقیقا همون چیزی بود که میخواستم
    خاطرات دکستر و مسافر تاریکیش رو واسم زنده کرد
    فصل یکش که عالی بود کلا اینقدر استرس کارای جو رو میگیری دلت میخواد سریع قسمت بعدی رو پلی کنی

9. 7 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    تازه این سریالو شروع کردم فکر نمیکردم اینقدر سایکو و مریض باشه دقیقا همون چیزی بود که میخواستم
    خاطرات دکستر و مسافر تاریکیش رو واسم زنده کرد
    فصل یکش که عالی بود کلا اینقدر استرس کارای جو رو میگیری دلت میخواد سریع قسمت بعدی رو پلی کنی
    دو فصل اول خوبه ولی بعد ضعیف میشه به نظرم

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

11. 6 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,012
    از این کاربر 3,147 بار در 327 پست سپاس گزاری شده

الان فصل 3 هستم
    همینطور که گفتین بود فصل 2 و 3 افت کرد ولی خوب لامصب چون منو یاد دکستر میندازه و هیجان و مخفی کاری ها و قتل هاش و غافلگیری هاش زیاده بشدت جذبت میکنه که قسمت بعدی رو ببینی
    یه نکته دیگه هرچی سریال جلوتر میره مریض تر و رفتار و ذهنیتی که بهت میده دارک تر میشه طوری که اینقدر انحرافات فکری و جن..سی و تنوع طلبی بهت نشون میده پیش خودت فکر میکنی شاید منم توی شخصیت دومم همچین ادمی باشم ولی خوب حال میده ببینید

13. 9 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :