برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,562 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Friends: The Reunion:بحث و تبادل نظر پیرامون قسمت ویژه

در این تاپیک می‌توانید پیرامون قسمت ویژه تجدید دیدار سریال دوستان Friends: The Reunion که اپیزود آن بیست و هفتم ماه می 2021 (ششم خرداد 1400) از طریق سرویس HBO MAX در دسترس مخاطبان قرار گرفت,بحث و گفتگو نمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 23 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 87 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Friends: The Reunion:بحث و تبادل نظر پیرامون قسمت ویژه

منم خیلیی از این قسمت خوشم اومد و باهاش خندیدم. واقعا برام لذت بخش و احساسی گذشت
    برخلاف تصورم خسته کننده نبود و منم به سرم زد دوباره بشینم فرندز رو ببینم متیو و کورتنی از بقیه کمتر حرف میزدن ): ولی جویی و فیبی همچنان میدرخشیدن
    اونجایی که متیو پری جواب لیزا گفت تماسی ازشون نمیگیره و اینا، نمیدونم به شوخی گفت یا جدی ولی ناراحت شدم براش کلا بنظرم جز با مت له بلانک با کسی دیگه خیلی صمیمی نبود
    حضور مهمان ها خیلی برای من فرقی نداشت ولی بعضیاشون خیلی مختصر و کوتاه بود (بخصوص اسپاتنیک )
    با این حال همه چیش رو دوست داشتم

4. 12 کاربرِ زیر از _Tara_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,311
    از این کاربر 4,338 بار در 370 پست سپاس گزاری شده

من یکی از دلایلی که فرندزو شروع کردم ببینم بخاطر متیو بود قبل فرندز دو فیلم whole nine yards و whole ten yards را ازش دیده بودم و به شدت ازش خوشم می اومد بعد دیدن این قسمت از اینکه این همه رو پیر و جدا از هم دیدم اذیت شدم مخصوصا متیو که واقعا افسردگی خاصی را درش احساس کردم و به شدت بی حس بود، حالم گرفته شد و من برعکس بقیه با اینکه داشتم سریالو از دوباره میدیدم بعد دیدن این قسمت ویژه، دیگه نتونستم ببینم تا چند وقت بگذره و بتونم هضمش کنم.

6. 14 کاربرِ زیر از MeHr@n بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,332 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

زندگی همینه دیگه . خیلی ها رو شکسته و افسرده میکنه. خودت میتونی بگی 20 سال دیگه مثل این نمیشی. والا تو اوج جوونی ما افسردگی داریم چه برسه 20 سال دیگه. ولی به نظرم بهترین بازیگر سریال بدون شک دیوید شومر بود که حرکاتش خدا بود و مت لابلانک هم گفت دیوید هیچ کاری رو الکی انجام نمیده ( به سکانسی اشاره داشت که شلوار چرمی راس بالا نمیومد و در حین بالا کشیدن دستش در میره میخوره صورتش ) . مجری هم سعی میکرد از متیو پری خیلی سوال نپرسه. از همه پرسید آینده کاراکترشون رو بگن ولی در کمال تعجب از متیو نپرسید یا پرسید توی کات حذفش کردن. بعدا شاید معلوم بشه. در کل بد نبود. به نظرم بیشتر به خاطر پول دور هم جمع شدن ( مثل اینکه نفری 2.5 میلیون دلار گرفتن ) و یه سری جاها زوری میخندیدن یا گریه میکردن. جنیفر انیستون هم که کلا آبغوره میگرفت سر هر صحبتی. گفتم من خیلی به بازیگرهای فرندز علاقه ای ندارم که حالا بخوام دور هم ببینمشون به کاراکترهاشون علاقه دارم و واسه همین خیلی لذت نبردم . کاشکی یه قسمت دیگه میساختن جای این. لامصب یعنی بعد بیست سال هیچ ایده ای به ذهنت نرسیده که میگی نمیخوام پایانش رو خراب کنم.

8. 10 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,363
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

شما حسایشو بکن تو همین هفته من سریال office و shameless و تموم کردم کلا حال و هوا سنگینی داشتمو حوصله ی هیچ کاری نداشتم که یه دفعه قسمت دورهمی فرندز پخش شد و یه جورایی مرحمی برا این دل شد
    واقعیتش از اون موقعی که فهمیدم این قسمت یه جور تاک شو هست و قرار نیست فیلمنامه داشته باشه انتظارم از این قسمت خیلی پایین اومده بود و انتظار یه شاهکار نداشتم ازش و خوب همین هم بود ولی در کل بعد از یان همه مدت جالب بود که بازیگرا دور هم جم شده بودن و راجب به مسائل پشت صحنه صحبت میکردن . خلاصه که یک ساعت تمام جلو کامپیوتر نشسته بودم و مثل دیوونه ها با ذوق داشتم نگاه میکردم و میزدم زیر خنده از کارهاشون خیلی نیاز بود این قسمت برام
    باحال ترین جاش هم اون جایی بود که رفتن امضا های یادگاریشون تو لوکیشنرو دیدن واقعا از جویی انتظاری جز اون نمیرفت
    خوب بود لذت بردم من که

10. 16 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12