برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 از مجموع 27
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,641 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

♥♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد یازده ساله شد ♥♥

تقویم یکبار دیگر پانزدهم اردیبهشت را نشان می دهد.روزی که تی وی ورلد تاسیس شد تا محلی برای گرد هم آمدن علاقه مندان فیلم و سریال باشد.دوستان زیادی از آن زمان به انجمن آمدند و خاطره ای از خود به یادگار گذاشتند.تولد انجمن فرصتی هست که از همه این عزیزان تشکر کنیم.به امید اینکه این محفل سال های سال برای ما باقی بماند و بتونیم باز هم در کنار هم باشیم.رفیق قدیمی تولدت مبارک

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ♥♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد یازده ساله شد ♥♥

خیلی مبارکه؛ تشکر ویژه از همه رفقایی که با فعالیت‌شون باعث سرپا موندن این خونه شدن. علی الخصوص یاسر عزیز.
    * امیدوارم همین‌طور از گزند شبکه‌های اجتماعی و فضای تاکسیکش دور بمونه.

3. 17 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

تبریک میگم
    بدون تردید تنها فروم بازمانده از زمانی هست که سینما دوستان بصورت حرفه ای و بدون چشم داشت همگی کنار هم تو انجمنهای مختلف درباره سینما بحث و جدل میکردن...اسم تی وی ورد برای من مثه یه نوستالوژی هست..هرچند زمانی فرومی رقیب محسوب میشد
    اما حالا دیگه تنها پرچمداره گذشته ست..
    امیدوارم همیشه برقرار باشه...درود به عزیزانی که سر پا نگه ش داشتن..

5. 21 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    442
    از این کاربر 150 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

تبریک به همه کاربران
    11 سال نگهداری از یک فروم کاری هست که معدود وب مسترانی در جامعه ایران از پسش بر میان.
    تبریک به هم بنیان گزاران انجمن

7. 18 کاربرِ زیر از ŞłŁΞИҬ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,882
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

سلام تی وی ورلد عزیز ، رفیق قدیمی / تولدت مبارک
    رفیق عزیزم ، سایه ات همیشه بالا سر تمام عزیزانت باشه
    در هیاهوی تمامی شبکه های آپارتمانی کوچک / تو مانند یک خانه بزرگ زیبای قدیمی موندی .
    آرزو دارم همیشه و هر سال همین حوالی ، مثل سالیان قبل ... دور هم واست جشن بگیریم .

یک خسته نباشید جانانه به تمامی عوامل قدیمی و جدید ... دست مریزاد

یاسر عزیز خدا همیشه پشت و پناهت ... دعاهای خیر تمامی کاربران همراه زندگیت

9. 21 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,711
    از این کاربر 19,979 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

اولا که، همین که همتون گفتید

دوما یه خورده واقعبینی رو هم چاشنی کار کنم، راستش همین که انجمن سرپاست مدیون مدیریت عزیزانه ولی این شرط لازمه و حتما بدونید که کافی نیست...
    از آخرین پروژه ترجمه انجمن خیلی وقته که میگذره، بخش دانلود رو هم که نمیشه کاریش کرد، موسیقی هم که داخلیه و اهل فن میخواد، به نظرم توی بخش خبر و تحریریه هم حریف تلگرام و اینستا نمیشیم، می‌مونه نقد فیلم و سریال که اونم تخصصیه و جنبه عمومیش رو هم عزیزان دیگه هستند و دارند مستمر انجام می دن اما یه بخش مهجور همین بحث اپیزودیکه که می تونه مرجع خوبی برای مراجعه کنندگان به انجمن باشه هم زیاد تخصصی نیست و صرفا نظر کاربرا راجع به محتواست هم اینکه سریال روز باشه دنبال کننده زیاد داره مثلا بخش انیمه واقعا خوبن کسایی که مشارکت می‌کنند ولی بخش سریال قشنگ قحطیه فیلم هم که تاپیک آخرین فیلمی که دیدمه و خودتون میزان مشارکت رو می‌بینید ...
    خلاصه بگم یه تبریک ساده سالی یه بار و تشکر از یاسر خیلی خوبه امیدوارم همینم ازمون دریغ نکنید ولی یه مشارکت حداقلی توی بخش های دیگه میتونه بهترم باشه...
    دیگه اذیتتون نکنم اینم اینجا گفتم چون بازدید خورش بالاست
    حالا دوباره داستانم میشه ولی بخونید و رد شید خواهشا

11. 21 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 308 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

قدیما یه تی وی شو بود نمیدونم چی شد مرد من ازونجا نقل مکان کردم اینجا این همون تیمو داره یا یکیش کردن یا کلا جدان!!؟؟
    با اینک اون موقعا فقط ی سر به این سایتا ک فقط تالار گفتمان بودن میزدم، ی چیزایی راجب لاست میخوندم بعد خدافظ ،فقط مونده بود از درختای سریال لاستم تئوری در بیارن ) اااا حاجی سال 88 89 اون موقعا این تالار گفتمانا چقدر شلوغ بود چقدر دعوا بحث بود... کافی بود یکی بگه مثلا لاست بده فرار از زندان خوبه دعوا میشد )) دوستان رو سریالاشون غیرت داشتن ی دسته فرار زندان بودن یه دسته لاست ) حالا از دعوا تو تالار گفتمانا موزیک نگم براتون ک کلا فحشو فحش کاری بود ))

13. 12 کاربرِ زیر از VoiCe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    525
    از این کاربر 669 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

داشتم بوکمارک های مرورگر فایرفاکس رو نگاه می انداختم (تقریبا سه چهارسالی میشه که از کروم استفاده می کنم). دیدم یه سری چیزها که برام قبلا مهم و دغدغه بود و علامت گذاری کرده بودم تا بخوانم؛ الان کوچک ترین اهمیتی ندارن. چشمم خورد به تی وی ورلد.گفتم یه نگاه بندازم تا ببینم چه طوریه، خیلی وقت بود لاگین نکرده بودم. نمیدونید که چقدر خوشحال شدم با دیدن پست ها. من اینجا کاربر غریبه ایم و "خودی" نیستم. شاید برداشت اشتباهی داشته باشم اما تو نگاه اول فروم رو در وضعیت مناسبی می بینم.
    من یکی دو جای دیگه مشابه اینجا بودم و به چشم دیدم که چجوری فروم ها آب میشن و به مرور از بین میرن. با وجود مشکلاتی که امون همه ما رو بریده، همینکه اینجا سرپاست و یه سری تلاش می کنند تا چراغش رو روشن نگه دارن برای من بسیار خوشحال کننده و قابل احترامه.
    افت فروم ها به نظرم یه چیز طبیعیه. تلگرام، اینستا و امثالهم در دسترس تر هستن و خیلی ها به خودشون زحمت حضور تو فروم رو نمیدن؛ از طرف دیگه ما تو این کشور ناچاریم دغدغه های مهم تری از فیلم و سریال داشته باشیم. برای خیلی ها الان مهاجرت مهمه، سربازی هست، نداشتن کار و پول و ... اونقدرها آرامش روانی و شاید حتی وقت کافی نداریم که بخوایم ببینیم، بخونیم، بشنویم و از همه مهم تر در مورد اینها بنویسیم. با اینحال همچنان فکر می کنم فرومها بهترین بستر برای صحبت و دیالوگن. اینستا و تلگرام پایداری و کیفیت لازم رو برای بحث کردن ندارن، برخلاف اینجا.
    فکر می کنم که میشه بعضی ها رو با فروم ها دوباره آشتی داد، یا اینکه قشر جوون تر رو با اینجاها آشنا کرد. خیلی ها نمیدونن اصلا چنین فضاهایی وجود داره و شاید اگر فروم رو خوب پرزنت کنیم و اطلاع رسانی درستی انجام بشه یه سری ممبر تازه نفس اضافه بشن.
    ببخشید اگر طولانی شد، می خواستم اینا رو یه جایی بنویسم و از یه طرف دیگه نمیخواستم اسپم کنم.
    درین دیار غریب ای دل، نشان ره ز چه کس پرسم/ که همچو برگ زمین‌خورده، اسیر پنجه طوفانم

15. 20 کاربرِ زیر از War Daddy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123