برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 28
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Mare of Easttown: "کیت وینسلت" در درام جنایی از HBO

Mare of Easttown عنوان درام جنایی می باشد که شبکه HBO خبر سفارش ساخت آن را اوایل سال 2019 میلادی تایید کرد. Brad Ingelsby که سابقه نگارش فیلمنامه آثاری همچون Out of the Furnace و The Way Back را در کارنامه کاری خود دارد,"سازنده" و "شورانر" این اثر می باشد.ضمن آنکه Craig Zobel از کارگردانان مجموعه The Leftovers به عنوان کارگردان او را در تولید این پروژه همراهی کرده است.Kate Winslet نیز که پیش از این با مجموعه تحسین شده Mildred Pierce موفق به دریافت عناوین "گلدن گلوب" و "امی" بهترین شده است بار دیگر به قاب تلویزیون بازگشته تا به عنوان بازیگر نقش اصلی در این پروژه نقش آفرینی نماید.فیلمبرداری اپیزودهای این مینی سریال در "فیلادلفیا" به انجام رسیده و پخش آن از هجدهم آوریل 2021 (دوشنبه سی فروردین 1400) آغاز می شود.++++

خلاصه داستان:
    داستان مجموعه در شهر کوچکی در ایالت "پنسیلوانیا" روایت می شود.جایی که کاراگاهی به نام Mare Sheehan در همان حال که زندگی شخصی خود را در معرض فروپاشی می بیند باید در مورد پرونده قتلی محلی به تحقیق بپردازد.سریال نگاهی به جنبه های تاریک جامعه ای صمیمی دارد.ضمن آنکه نگاهی عمیق به موضوع خانواده و اثر حوادث غم انگیز گذشته بر زندگی حال خواهد داشت.+

بازیگران:

Kate Winslet
    در نقش Mare

David Denman
    در نقشFrank

Evan Peters
    در نقشColin

J. Nicholson
    در نقشLori

Neal Huff
    در نقشDan

Cameron Mann
    در نقشRyan
    تیزررسمی سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,727
    از این کاربر 19,988 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mare of Easttown: "کیت وینسلت" در درام جنایی از HBO

راجع به خودم بگم که متولد شهری کوچک، بزرگ شده در شهری بزرگ به عنوان مهاجر و ساکن شهری کوچک تر از اولی...
    به همین نسبتِ کوچکی یکنواخت بودن را اضافه کنید و شما اینک در قلب درام ‍ید...
    درام زاده ‍‍ی تکرار است و جانش به یکنواختی است، ما حاشیه نشین ها با همینها خو گرفته ایم و بسختی بتوان در سنگمان رسوخ کرد، mare ها متعلق به ما نیستند و وقتی در باتلاق ‍مان گرفتار می شوند به مانند مرغی سر کَنده دست و پا میزنند ولی ما غرق شدن مان نیز راحت استُ لذت بخشُ درام گونه...
    **درباره سریال**
    داستان که در قاب های نخست خودش را لو می دهد اما روایتگریش عالمی دیگر دارد، پایلوت درام/جنایی معمولا با مقدمه چینی شروع و به نیم اوج ختم می شود، در این بین ضرب درام است که مخاطب را مدهوش نگه میدارد، در این بخش سریال مدیون هنرنمایی کیت وینسلت است، در بخش جنایی تا حدودی وابسته کردن سه قتل یا دو قتل به هم کار پیچیده ای نیست اما قضاوت کمی زود است...
    زن بارگی داستان هم قابل انتظار بود ولی نقش مکمل ها قطعا در ادامه بیشتر به چشم خواهند آمد...

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,717 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

اپیزود معرفی خوب بود. اینکه با حوصله تو خونه همه اهالی رفتیم و باهاشون آشنا شدیم همیشه ایده جذابی هست. نقطه ضعفش این بود از وسط اپیزود معلوم میشه قراره چه اتفاقی بیفته. ولی بازم اوکی هست به شرطی که پایان سریال هم اینجوری تابلو نباشه.
    کیت وینسلت رو توی این نقش خیلی پسندیدم. یادم نمیاد نقشی شبیهه این قبلن داشته. ولی چرا همه کاراگاههای تاریخ باید زندگیشون از هم پاشیده باشه؟؟؟ :/
    لوکیشن هم که عالیه برای درام جنایی. کاربر wlh هم حق مطلب رو ادا کرد. منم تو شهر کوچک زندگی میکنم.
    تو لیست بهترین سریالهای جنایی من، لوکیشن همیشه یه شهر کوچک بوده. البته اکثر اون سریالا اروپایی هستن. حالا ببینیم این سریال به کجا میرسه
    اپیزود اول 8/10

سپاس
    14,727

لیدی اسنو نمی‌دونم چرا شبیه این روایت رو بارها دیدیم ولی بازم داریم دنبال میکنیم سریال رو
    به نظر من که بیشتر به خاطر کیته، یعنی بی نظیره، قشنگ نقش به تنش نشسته لامصب لنگ زدنتو
    لوکیشن هم باهات شدید موافقم و از قضا بکگراند این پسرعموها می‌تونه جذاب باشه نمی‌دونم بهش پرداخته بشه یا نه؟! قشنگ هیستوری او وایلنسی تو نگاهاشونه...
    تویست آخری هم جذاب بود هر چند به نظرم به سبک سریال کیلینگ دارند انگشت اتهام رو به هر سمتی نشونه میرن تا مخاطب گیج بشه، صحنه خونه پدره زیاد جذاب نبود و مصنوعی درآورده بود انتظار داشتم mareیه فروپاشی درونی دیگه، ناشی از اون اتفاق تلخ داشته باشه ولی نشون داد زن زندگیه
    خلاصه اگه قاتل رو الان حدس زدید جایزه دارید

5. 19 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,812

wlh مینی سریال جنایی نقطه ضعف منه. هرچی هم بد و تکراری باشه میبینم. آخرش میرم ریت پایین میدم دلم خنک میشه

ولی ازین یکی فعلا خوشم اومده. کیت خیلی خوبه. مدل راه رفتنش لعنتی. کی فکرش رو میکرد کیت تایتانیک یه روزی مادربزرگ بشه. :/
    منم به پسرعموها مشکوک شدم. بخصوص اون که کلاه کپ داشت یه چیزی قایم میکنه. دوست ارین هم حدسش اشتباهه
    اون نویسنده زیادی خوبه. به اونم مشکوکم :/
    پایان این اپیزود همون مشکل شهرهای کوچک هست. شایعه ها که دهان به دهان میپیچند و یه زندگی رو الکی الکی نابود میکنن
    10/8

7. 20 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,727

قسمت سوم و چهارم
    الان داشتم امتیازهای قسمت سوم و چهارم رو چک می‌کردم، شوک شدم... من اصلا از قسمت 3 و اون اتفاق آخرش که درباره‌ـی Mare بود خوشم نیومد و به عنوان یه عمل ساده‌لوحانه و صددرصد غیرضرور دیدمش،
    مشاهده محتوا اسپویلر
    حتی اگه تو پرونده دختری که مادرش سرطان داره یه عمل مجرمانه ای انجام می شد و Mare به خاطر اون مجازات می‌شد هضمش برام راحت تر بود...

اما قسمت چهارم بدک نبود و شست و برد اون قسمت سوم رو، هنوز این
    مشاهده محتوا اسپویلر
    کازینها
    محتمل ترین قاتلامن ولی میتونه یه نفر که کلا تا حالا نشون داده نشده هم باشه... این نویسنده راجع به پسرش یه چیزایی گفته حواسم به اونم هست...
    از همه چی بگذریم این زیبل همونیه که تو وانداویژن نقش داداش واندا رو داشت حواستون هست بهش یا چی؟؟
    در هر صورت از بین تمام کسایی که می تونن قاتل باشن،
    مشاهده محتوا اسپویلر
    1 - یکی از این کازین ها 2- نویسنده با بازی گای پیرس 3- یه شخصیتی که تا حالا ندیدیمش

تو این قحطیه سریال همین که بانو کیت و شیبون هستند ما را بس
    امتیاز به این قسمت : 8

9. 22 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

واقعا اگر کارگردان کارش و بلد باشه و سناریو دنبال هیجان کاذب نباشه و کست درست و درمون انتخاب شده باشن میشه با یک سناریوی کلیشه و نخ نما شده هم کاری ساخت که بیننده پیگیرش باشه ولذت ببره از اون اثر
    ممنون از مترجم و معرفی کننده و سایر دوستان

11. 19 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,727

Doing Something great is Overrated
    اواسط این اپیزود بود با خودم گفتم تا کی می‌خوان مقدمه‌چینی کنند، یه دفعه بوووووم ...
    در کل اگه HBO میخواست یه سریال دوفصلی هم از این سناریو بسازه نمی‌بایست بهش خرده گرفت ولی ترجیح داد سریع بره سر اصل مطلب که به نظرم اینم تقصیر کیته

راجع به پیشرفت داستان باید گفت یه اپیزود رو زیادی به مقدمه اختصاص دادند و همین کار رو احتمالا برای نتیجه‌گیری در دو قسمت سخت کنه، نه اینکه نتونند نه، بار درام قضیه میافته و انوقته که دیگه Mare ـمون به یادماندنی نمیشه، صرفا یه مینی سریال جنایی خوب که چند سال بعد فراموش میشه...
    یه چیزی بگم که الان دیگه پیش‌بینی راحت‌تر شد،
    مشاهده محتوا اسپویلر
    کازین کلاه کپ‌دار و دیلن (وات دِ ف*ک بوی)
    اینکه Mare هم شک کرده خوبه "آبجو رو میخوردی خب مرتیکه حرومش کردی"...
    جمله بالا و ادامه‌ـش رو که از Mare بشنوید کل خط داستانی رو متوجه می‌شید...
    به امید یه پایانِ غافل‌گیرکننده هر چند ...

امتیاز به این قسمت : 8

13. 22 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,812

چه برگریزونی شد یهو :/
    رفتم لیست بازیگرای اپیزود بعد چک کردم ببینم این پسر مرد واقعا یا نه. همینقدر تباه.
    مسیر داستان یهو پیچ خورد. هنوزم نتونستم حدس بزنم کی قاتله. چن تا گزینه هست ولی دوس دارم اپیزود آخر سورپرایز بشیم
    فک نمیکنم بابای بچه و قاتل یکی باشن. این پسره هم بعید میدونم. حالا چرا اونارو سوزوندن متوجه نشدم
    8.5/10

15. 16 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,727

برای خود من تماشای این سریال اونم به صورت هفتگی اتفاق نادریه، یعنی هر جور شده دوشنبه قطعا خونه ام و باید ببینم قسمت جدیدشو، انتخابش واقعا از بی سریالی بود ولی قسمت اول کاملا به دلم نشست و رفته رفته برام تبدیل شد به یه روتین هفتگی، اما این کیته که به راحتی خودش رو توی نقش Mare به ببیننده تحمیل میکنه حالا شاید بگید چجوری؟ با ساده بودن و وارد کردن سطوح مختلفی از دلسوزی، بدجنسی، احساس گناه و ... به بدنه نقشی که کاملا رو به تکراری شدن قرار داره.
    شاید میزان دلزدگی خط سیر داستان از کارهای بزرگ و عجیب غریب، تاثیر زیادی در به چشم اومدنِ بازی کیت داشته باشد ولی کماکان هنرنماییش نشون می‌دهد که هنوز براش همه چیز تموم نشده...
    برخلاف اون ابتدا که فکر میکردم نقش Lore یا مادره حتی شیبون بیشتر باشه، نقطه ثقل سریال کاملا روی شخصیت Mare استواره، توی نگاه اول این نباید خوب به نظر بیاد ولی توی یه حالت عجیب غریبی کاملا جواب داده و حتی عالی به نظر میرسه...
    شما کیت قبل از این سریال و بعد از این سریال رو به راحتی می تونید تمییز بدید و این همون انتخاب هاییه که یه بازیگر رو توی این سن و با وجود این همه رقیب گل درشت توی مارکت نگه میداره...
    بیاید قبول کنیم مرزها جا به جا شده

17. 21 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین