برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 27
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,497
    از این کاربر 90,591 بار در 4,564 پست سپاس گزاری شده

Dexter:مسافرتاریکی به شوتایم بازمیگردد

مدیران شبکه Showtime از احیای سریال محبوب Dexter که پیش از این در سال 2013 پس از هشت فصل به اتمام رسیده بود خبردادند.فصل جدید در قالب یک مینی سریال ده قسمتی ساخته خواهد شد.طبق برنامه ریزی های انجام شده تولید این سری در سال 2021 میلادی آغاز می شود تا برای پخش در ردیف برنامه های فصل پاییز آماده شود.ضمن آنکه Michael C. Hall علاوه برا ایفای نقش Dexter Morgan از مدیران اجرایی این اثر می باشد و Clyde Phillips که پس ازفصل چهارم سریال را ترک کرده بود باردیگر به عنوان "شورانر" به مجموعه بازخواهد گشت.

اخبارتکمیلی در همین تاپیک به اشتراک گذاشته خواهد شد.

لطفا از قرار دادن خبر به صورت کپی/پیستی به هر شکل خودداری کرده و لینک به منبع ترجمه نیز قرار داده شود

منبع: Variety
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter:مسافرتاریکی به شوتایم بازمیگردد

نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    فکر نکنم هنوز تایم لاین سریال مشخص شده باشه. من که ترجیح میدم داستان قبل از اتفاقات سریال باشه و همون‌طور که گفتم داستانش جدا از سریال اصلی باشه.
    من یه جا خوندم، یادم نیست کجا، که میخوان با این ده قسمت یه پایان متفاوت برای سریال بسازن خب چرا؟؟ من به شخصه پایانش رو دوست داشتم. چه اتفاقی باید برای دکستر میفتاد که راضی کننده باشه؟؟؟

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

3. 17 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,146
    از این کاربر 16,195 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    من یه جا خوندم، یادم نیست کجا، که میخوان با این ده قسمت یه پایان متفاوت برای سریال بسازن خب چرا؟؟ من به شخصه پایانش رو دوست داشتم. چه اتفاقی باید برای دکستر میفتاد که راضی کننده باشه؟؟؟

منم چند جا شنیدم که می‌خوان پایان ـشو باز سازی کنن که شخصا دوست ندارم این اتفاق واسه هیچ سریالی بیافته. به‌نظرم داستانی که تموم شد و پروندش بسته شد نباید دستکاری بشه و اگرم بعد از این همه سال می‌خوان برن سراغش یه چیز اسپین‌آف‌طور باشه خیلی بهتره، مجموعه‌ای از ویژگی‌های مثبت سریال به همراه چند تا کاراکتر سوپرایز. مطمئناً خیلیا از جمله خودم، اگه این سریال راجب یه پایان جدید باشه نمی‌بیننش ولی اگه اسپین آف باشه حتی ممکنه کسایی که سریال اصلی رو ندیدن هم پاش بشینن. چیزی که به نظر من میاد اینه که Showtime دیگه مثل قدیم توانایی رقابت با شبکه‌های دیگه رو نداره و سرویس‌های جدیدی که وارد شدن بازار شبکه‌های کابلی رو قبضه کردن و فقط چندتا شبکه مثل HBO و AMC تونستن خودشونو با شرایط جدید وفق بدن. حالا شاید Showtime بخواد خودشو با فصل جدید دکستر دوباره سر زبونا بندازه و چه بسا با ساختن یه سریال موفق مثل شیملس، بیلیونز، ری دونوان، هوم لند، کالیفورنیکیشن، دکستر و ... دوباره به جمع بزرگان برگرده.

5. 15 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,957
    از این کاربر 49,404 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

منم پایان دکستر رو دوست داشتم، فصل آخر رو نه ولی اپیزود آخرش خوب جلو رفت و تغییر اون پایان به نظرم اشتباهه.

اما دوتا سناریو میتونه جالب باشه: یکی نمایش چندسال بعد از پایان سریال اصلی؛ نحوه زندگی جدید دکستر و شاید احتمالا ادامه کارهاش و البته حضور دبرا توی سریال مث حضور پدرش توی سریال اصلی.
    دوم یه اسپین آف بین تایم لاین سریال اصلی.
    در کل قوت و قدرت سریال دکستر به شخصیت های مکملش بود و اگر بتونن گروه خوب و جالبی از شخصیتها رو جمع کنن، احتمالا موفق بشن.

7. 17 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 3,597 بار در 380 پست سپاس گزاری شده

اونقدر خاطرات برام با خوندن خبر زنده شد که با وجود بی حوصلگی و بعد از مدت ها دوباره دست به کیبورد شدم.
    برای منم دکستر یادآور دوران طلایی همزمانی چند تا سریال درجه یک وفعالیت من توی انجمن های فیلم و سریال بود. تابستون بعد از کنکور کارشناسی بود که breaking bad رو دیدم و دکستر تنها سریالی بود که میتونست جایگزین اون بشه. بدلیل شباهت های اخلاقی بخصوص در زمینه ضعیف بودن احساسات با دکستر داشتم حتی تا پای خوندن کتابش هم پیش رفتم که متاسفانه فرصتش فراهم نشد ولی همچنان pdf ش رو هوم اسکرین گوشیم هست.
    حتی یه بار تیتراز سریال رو به عنوان یه پروژه درسی توی دانشگاه تحلیل کردم.
    2فصل اول سریال برام حکم یه آب خنک و گوارا وسط کویر رو داشت که به مرور زمان گرم شد و از پایان فصل 5 به بعد تبدیل به یه لیوان آب گرم وسط کویر شد.
    تا حدودی پایان بندی سریال مناسب و منطقی بود ولی مشکل اصلی مسیری بود که سریال بخصوص توی 2فصل آخر طی کرد تا به اون پایان برسه.
    به نظرم بدترین گزینه روایت داستان در گذشته یا خطوط زمانی بین فصول سریال هست و به ظور حتم به شخصیت پردازی سریال لطمه میزنه. تقریبن هیچ نمونه ای هم یادم نمیاد که تو این زمینه موفق بوده باشه.
    شاید بگین better call saul نمونه خوبش بوده ولی اون گذشته کاراکتر های فرعیش رو پرداخت و حداقل تا الانش کاری به والتر وایت نداشته.
    دم دست ترین سناریو مشابه اتفاقی هست که برای مایکل توی فرار از زندان افتاد. یه جورایی دوباره دکستر سر و کلش پیدا میشه - بخونید یه نفر از گذشته خودش سر و کلش اون طرفا پیدا میشه- و حالا دکستر باید با عواقبش روبرو بشه. ولی همین سناریو دم دستی میتونه خوب کار بشه و خاطرات گذشته رو برامون رقم بزنه.

9. 15 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,347
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

با توجه به چیزی که فیلیپس گفته این مینی سریال ادامه ی داستان دکستر بعد چند سال از پایان سریاله:

مینی‌سریال «دکستر» رویدادهای اپیزود بحث‌برانگیز پایانی را نادیده نمی‌گیرد، با این حال شورانر مینی‌سریال جدید را یک لوح نانوشته می‌داند. فیلیپس در مصاحبه با پادکست «هالیوود ریپورتر» در این باره می‌گوید: «ما اساساً از ابتدا آغاز می‌کنیم. نمی‌خواهیم که فصل نهم «دکستر» باشد. وقتی این سریال روی ایر برود، ده سال، یا هر مدت دیگری گذشته و [اپیزودهای جدید] بازتاب‌دهنده‌ی این گذر زمان خواهد بود. فرصتی فوق‌العاده است برای نوشتن یک پایان ثانویه. این فرصتی است برای اصلاح آن پایان. اما این دلیل ساخته شدن سریال جدید نیست.»فیلیپس اطمینان خاطر می‌دهد: «ما هیچ چیزی را نادیده نمی‌گیرم. نمی‌خواهیم به مخاطب خیانت کنیم و بگوییم: «ای وای، همه‌ی آن‌ها یک رؤیا بوده.» آنچه که در هشت سال اول اتفاق افتاده در هشت سال اول اتفاق افتاده.»

منبع: سی نما +
    با اینکه منم از پایان سریال راضی بودم ولی با توجه به اینکه کلاید فیلیپس چهار فصل اول که بهترین فصل های سریال بودن رو ساخته، میشه خیلی به این مینی سریال امیدوار بود.

11. 14 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,331 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

دکستر جزو معدود سریالایی هستش که 2 بار کامل دیدمش , اولین بار همون قدیما بود و دومین بارش پارسال بود که حتی دومین بار واسم شیرین تر هم شد و توی لیست سریالام اومد بالاتر رتبش
    یه چیز عجیبی که هست اینه شخصیت دکستر از بس همیشه خیلی سرحال و پرانرژی و پر مشغله بود و توی طول روز و حتی اخر شبا به زندگی شخصی و کاری و کارای تاریکش میرسید یه حالت انگیزشی واسم داشت و حتی با غذا خوردنای با اشتهاشم باعث میشد گشنم بشه
    بعید نیست بار سومی هم درکار باشه
    در هر صورت خیلی خوشحالم که قراره مینی سریال بسازن براش و showtime با ری داناون نشون داد میتونه کیفیت رو حفظ کنه گرچه ری داناون بعد تموم شدن فاصله نخورده بود ولی بعد از خبر تموم شدنش و ساختن ادامش عالی بود و حتی ممکنه بازم ری داناونی در کار باشه در اینده , من که خوش بینم

13. 15 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,497
    از این کاربر 90,591 بار در 4,564 پست سپاس گزاری شده

Marcos Siega از کارگردانان پیشین سریال Dexter که از تهیه کنندگان مجموعه هایی همچون You و The Following نیز می باشد,با امضای قرار دادی باردیگر به جمع عوامل فصل آتی مجموعه پیوسته است.بدین ترتیب او علاوه برآنکه از مدیران اجرایی این اثر موردانتظار خواهد بود شش قسمت از ده اپیزود فصل آتی مجموعه را نیزکارگردانی خواهد کرد.+
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    1,352
    از این کاربر 4,399 بار در 221 پست سپاس گزاری شده

یعنی وضعیت انقد خرابه که کار به ادامه سریال های موفق و تموم شده رسیده!!؟

16. 3 کاربرِ زیر از No Country بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,687
    از این کاربر 19,964 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط No Country نمایش پست ها
    یعنی وضعیت انقد خرابه که کار به ادامه سریال های موفق و تموم شده رسیده!!؟
    ریبوت از سر و کله ـی سینما و تلویزیون داره میریزه کار از خراب گذشته عزیزم

18. 3 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,352
    از این کاربر 4,399 بار در 221 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    ریبوت از سر و کله ـی سینما و تلویزیون داره میریزه کار از خراب گذشته عزیزم
    اره مثل اینکه دیگه سینما و تلویزیون داستان جدیدی برا گفتن ندارن!

20. 4 کاربرِ زیر از No Country بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین