برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: محبوب ترین شخصیت از نظر شما؟

رأی دهندگان
62. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Elliot Alderson - Mr. Robot

26 41.94%
  • Lucas Hood - Banshee

23 37.10%
  • Lenny Belardo-The Young Pope

6 9.68%
  • Raymond Reddington - The Blacklis

7 11.29%
  • Nora Durst - The Leftovers

21 33.87%
  • Maeve Millay - Westworld

4 6.45%
  • Javier Pena - Narcos

9 14.52%
  • John Luther - Luther

11 17.74%
  • ...Dennis Reynolds-It's Always

14 22.58%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,727
    از این کاربر 19,988 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

محبوب ترین شخصیت 2 | مرحله ی مقدماتی | گروه دوم

(تعداد رای)

(تعداد رای)

(تعداد رای)

(تعداد رای)

(تعداد رای)

(تعداد رای)

(تعداد رای)

(تعداد رای)

(تعداد رای)

2. 21 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : محبوب ترین شخصیت 2 | مرحله ی مقدماتی | گروه دوم

قبول دارم که از این مرحله الیت آلدرسن باید صعود کنه واقعا حقش هم هست اما جدا از همه ی کاراکترها این نورا درست....کسایی که Leftovers رو دیدن میدونن من چی میگم | من با این کاراکتر زندگی کردم حین تماشای سریال | دغدغه هاش - نگرانی هاش - جستجو های بی حد و اندازش - شکست هاش همه و همه رو به یاد دارم | Carrie Coon به زیبایی هرچه تمام مادری رو به تصویر کشید که گذر طویل المدت زمان ذره ای از عشقش به بچه هاش کم نکرد...همه ی این چیزایی که گفتم رو میشه تو یه track خلاصه کرد

4. 14 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,754
    از این کاربر 4,100 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

اگه بخوایم منطقـی داوری کنیـم و رگ فمینیست‌یمون بیرون نـزنه ، بازی که رمی مالک از خودش به نمـایش گذاشت از هم از حیـث فیزیکی و هم از حیث احساسـی پیچیده تر و دشـوار تر از Carrie Coon بود.مشخص بود رمی مالک در موقعیت هایی ، از لحاظ عصبی دارـه بهش ضربـه وارد میشه و کاملا تحت فشارـه.قاعدتا برای مخاطب هم به دلیل محوری بوذن الیوت و سهیم بودن در تک تک لحظات سخت و شیرین این شخصیت ملموس تر جلوه میکنه.سریال لفت اورز از معدود سریال هاییه که همه کارکتر هاش دوست داشتنی ان و ترازوِ شخصیت پردازی فقط برای یکی دو کارکتر سنگینی نمی کرد همه بدون استثنا عالی بودن. من دوبـاره هم میگم لفت اورز هر آنچـه که از سینما و تلویزیون و هنر هفتم میخواستم به من اهدا کردـه و Nora Durst هم تو این اتفاق بزرگ سهیـمه و خیلی خوب از پس نقش یک مادر رنجورِ عاشقِ دلشکسته و متزلزل از بعد احساسی بر میـاد.واقعـا میشد بغض کردن هاش رو با تمام وجـود حـس کرد و من چند اکتِ واقعا شاهکار رو ازش دیـدم که کاملا ایمان اوردم به این بازیـگر.اما رمی مالک به مراتب قوی تر بـود چرا که خصوصیات و روحیات و ویژگی های کارکتـر الیوت عمیق تر بود و انتقال این احساسات چند بعدی کار ساده ای نیست.حرکات و بیان رمی مالک کاملا تئاتری بود و این اوج دشواری کار یک بازیگرـه که بخواد از عمل فیزیکی و جسمی به احساس دست پیدا کنـه.مستر روبات به دلیل کارگردانی خاص سم اسماعیل خیلی به کلوز اپ و مدیوم کلوز اپ استوار بود و این کار رو برای بازیگر سخت میکنه چرا که کوچیکترین حرکت چشم بازیگر ، نوع نگاه و حتی پرش ماهیچه عضلانی چهره هم در انتقال احساسات به تماشاچی موثرـه.رمی مالک عهدـه دار نقشی بود که با احساسات منتاقض در امیخته شده بود و فراز و فرود ها شخصیتیش بازیگر رو وادار میکرد که مدام طرز و احوالات خودش رو دگرگون کنـه.banshee هم یک اکشن بی ادعا و بی سر و صداییـه که با تمام ضعف هاش مخاطب سرگرم میشه ولی این همه رای برای Lucas Hood دور از انتظار بـود.

6. 7 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,754
    از این کاربر 4,100 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jax teller نمایش پست ها
    البته که این نظر سنجی محبوب ترین شخصیت سریالیه نه بهترین.چون اگه به بازی بود که معلومه الیوت تو این قسمت باید تمام رای ها بهش تعلق میگرفت.حتی تعصبی ترین طرفدارای لفت اوورز هم میدونن که اکت رامی مالک حداقل دو سه لول بالاتر از بازیگرهای لفت اوورز بود.ولی خب در کل نظر سنجی محبوب ترین ها با بهترین ها تفاوت زیادی داره.مثلا بین لوسیفر و عمر بخوایم مقایسه کنیم لوسیفر شخصیت دوست داشتنیه ولی از لحاظ بازیگری فرسنگ ها فاصله بین این دو نفره
    به نظـر من هیچ تفاوتی بین این دو نیست.محبوب ترین کارکتر برای شما همون بهترینـه چرا که در کامل ترین وجه ممکن این شخصیت رو حس کردی و تمایز بین این دو خودفریبیست.هنر قلمرو حسـه و به همون اندازه که حس می کنیم و بسته های حسی دریافت می کنیم و به ناخوداگاهمون میبریم ، همون قدر هم به خوداگاه منتقل میکنم و تعقل می کنیم.البته فراموش نکنیم سلیقه ما اینجا نقش بسزایی دارـه و به اندازه وسع خودش خوشه های حسی جمع میکنـه.

8. 5 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :