برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 از مجموع 45
    سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

**بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2020**

در این تاپیک می‌توانید پیرامون انیمه های فصلی تابستان 2020 بحث و گفتگو بفرمایید. لطفا در ابتدا بحث خودتان عنوان انیمه و قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

2. 23 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : **بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2020**

Re:Zero - Season 2 - Episode 10

یک چیزی که مشخص شد این بود که واقعا هیچ کدوم حریف ساتلا نیستن (یک ماهیت لاوکرفتی عجیبی داره) دیالوگ‌های سوبارو خیلی بامزه بود ("جای اولی و دومی پر شده، دیگه برای تو جایی ندارم!") اصلا فکر نمی‌کردم از اون مچ بند چنین استفاده‌ای در داستان بشه. فقط یک نکته رو نفهمیدم چی شد که بهش گفت میام نجاتت می‌دم! (تریپ فردین بازی و این حرف‌ها بود؟!) درسته که سوپر پاور نداره، ولی عوضش یک ژن هارمی داره که از صغیر و کبیر، فیک و اصیل رو مجذوب خودش می‌کنه!
    در مورد اکیدنا پس درست فکر می‌کردم، فارغ از این‌که واقعا سوبارو رو دوست داره یا نه، امیدواره یک جوری بتونه از قدرت سوبارو برای برگشت به زندگی استفاده کنه (فهمیدیم قبلا توی انتقال روح شکست خورده).
    امیلیا متریال وایفو شدن رو داره، ولی خب فعلا در مرحله‌ی یزید بودن به سر می‌بره! این همه قربون صدقش رفت و انرژی مثبت، تهش گفت ممنون! -_-
    و می‌رسیم به جذاب ترین جای این اپیزود؛ سوبارو و گارفیل. چقدر این ورژن سوبارو رو دوست دارم، قلدر و پررو! عجیب آهنگه چفت این سکانس شده بود. علنا به گارفیل گفت فاز بچه پایینم نگیر بیخودی جی‌جی کنی اینجا! ما یه عمره خودمون گوجه بازیم داداش!

Deca-Dence - Episode 10

قدرت درک و حلاجی مسائلِ ناتسومه خیلی خوبه. کاش یک موش توی تن بقیه کاراکتر‌ها (بقیه انیمه‌ها) بود (طرف سر یک سو تفاهم چند صد قسمت همه رو به دردسر می‌ندازه و آخرش می‌گه ببخشید تازه فهمیدم!) نکته‌ی جالب این اپیزود رو هم در تصویر می‌بینید (چقدر شبیه والاک توی کانجورینگ شده اینجا!) بعد از ترکوندن مخزن گادول و منفجر کردن کارخونه‌شون، یکی از اون‌ها انگل وار وارد بدن یکی از کارکنان شد و تغذیه کرد و... تا تبدیل به یک چنین گادول غول آسایی شد (سیستم هم انتظار این رو نداشت)
    از اون طرف، سیستم دنبال ناتسومه اومد و آواتار کابوراگی رو از کار انداخت؛ باید ببینیم اپیزود بعدی ناتسومه چطوری از مهلکه سیستم و گادول جدید جون سالم به در می‌بره.

4. 12 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

Re:Zero - Season 2 - Episode 11

حداقل برای من، یکی از دارک ترین اپیزود‌های انیمه‌ای بود که دیدم. هر دفعه با خودم می‌گم دیگه از این سیاه‌تر و تلخ‌تر نمی‌شه؛ ولی باز انیمه شوکه‌م می‌کنه!
    همه‌ی اتفاقات و عناصر این اپیزود تلخ و عجیب بود؛ از بئاتریس، که آرزوش مردن و آزاد شدن از بند قرارداد 400 ساله و رهایی از کوهی از درد، رنج و تنهایی گرفته تــــــــــا فروپاشی کامل امیلیا (سوبارو برای مدت طولانی‌ای رهاش کرده و رفته و نامه‌ش رو هم ندیده!) و اتفاقات وحشتناک و عجیب و غریبی که توی دهکده افتاد (رزوال، رم و گارفیل) موسیقی و آرت سکانس پایانی من رو یاد بازی Little Nightmare انداخت! یک سوباروی جویده شده در آغوش یک یاندره مجنون! امیدوارم زودتر داستان این خط زمانی (لوپ جدید؟ یاد هامون افتادم! این من نیست. یعنی من خودم نیستم!) مشخص بشه. چه خبره واقعا؟!!

Deca-Dence - Episode 11

حس می‌کنم قراره با توییست خفنی در دو اپیزود باقی مونده طرف باشیم! انتظار یک پایان قابل پیش بینی رو ندارم! پالس‌هایی هم توی این اپیزود فرستادن...
    سیستم تا دید حریف این گادول-باگ جهش یافته نمی‌شه، ددلاینی برای خاموشی دکا-دنس مشخص کرد و الان کابوراگی و بقیه تصمیم دارن دکا-دنس فرسوده‌ی قدیمی رو راه بندازن تا بتونن این موجود رو شکست بدن و از پاک شدن کامل این دنیا جلوگیری کنن.

The God of High School

همون‌طور که قبلا گفتم سر مانهواش، من انیمه رو دیگه جدی پیگیری نکردم، واقعا از پلات داستانش خوشم نیومد؛ ولی خیلی اتفاقی اپیزود 11 رو دیدم، زمین تا آسمون با مانهواش فرق داشت! دیده بودم که کلی از جزئیات و کاراکتر‌ها رو حذف کردن توی انیمه، ولی انتظار تغییر اتفاقات اساسی مانهوا رو نداشتم! راستش خیلی خوشم اومد از این حرکت ماپا! (من جز استثنا‌هام! اکثر بیننده‌ها دوست نداشتن این حرکت رو! و زیر توییت اکانت کرانچ یا خود گاد برید می‌بینید که برنتابیدن!!) خلاصه این حرکت ماپا باعث شد که پیگیر دو اپیزود آخر هم باشم.

6. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم انیمه ی Fruit Basket هم تموم شد . این فصل همراه خطهای غافل گیرکننده ی داستانی متعددی بود که داستان رو به طرز غیر منتظره ای جلو برد .
    از تراژدی رین در قسمت 18 تا گذشته ی تاریک یوکی در قسمت 21 و همین قسمت آخر که دو راز خیلی بزرگ راجع به نفرین و آکیتو برملا شد که در اسپویلر میگم
    مشاهده محتوا اسپویلر
    دو فصله همه دنبال شکستن نفرین هستند ولی فهمیدیم نفرین سالها قبل شکسته شده اونم توسط کسی که فکرشو نمی کردیم یعنی کورنو!
    سکانس پایانی هم واقعا شکه کننده بود ... کی فکرشو می کرد آکیتو زن باشه ؟

بهر حال این انیمه ی شوجو ماورایی رو به همه ی انیمه بین ها توصیه می کنم و اطمینان میدم که قطعا از دیدنش لذت می برید. در نهایت این فصل هم فعلا از MAL نمره ی 8.52 گرفت .
    راستی فصل سوم و آخر هم برای 2021 تایید شد.

8. 12 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

Re:Zero - Season 2 - Episode 12

دراما؛ خب پس هربار سوبارو می‌میره، یک لوپ جدید شروع می‌شه و خبری از لود شدن مثل ویدیوگیم نیست، چون بعد مرگش، اون دنیا به حیاتش ادامه می‌ده (سریال Dark نَ م َ نَ دی اصلا!)
    توی این مکاشفه‌ای که داشت، جالب‌ترین بخشش، راینهارد بود؛ چه قدرتی داره این بشر! پاک، با اون همه هارت و پورتش، در یک چشم به‌هم زدن، نابود شد!
    کارملیا (ساحره‌ی شهوت) اینقدر گوگولی مگولی و با حجب و حیا؟! حرف از ساحره شد، و سرانجام، اکیدنا ذات و نیت واقعیِ خودش رو نشون داد. رسما گفت می‌خوام ازت سو استفاده کنم تا با قدرتت به زندگی برگردم. (Fc Minerva) دی:

Deca-Dence - Episode 12 (پایان)

خبری از پیچش داستانی و کلیف هنگر و این چیز‌ها نبود! می‌تونم بگم که دکا-دنس، خوراکه صداوسیماست! نه ایچی‌ای داره، نه لاوی، نه اسلشری، نه مفاهیم مرتبط با خدا و دین و... راست کاره شبکه پویا!

10. 11 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

Re:Zero - Season 2 - Episode 13 (پایان پارت اول)

این مشت آخر چقدر چسبید دی:
    انتظار نداشتم اپیزود آخر، دیالوگ محور و احساسی باشه! ذهن من که وارد یه کلاف سردرگم دیگه شد! حرف‌‌‌های ساتلا عجیب بود! طرف رو آوردی انداختی توی یک دنیای دیگه و چپ و راست دهنش رو سرویس کردی و بعد بهش می‌گی خودت رو دوست داشته باش و نمیر؟!!! این که داشت نون و ماستش رو می‌خورد توی دنیای خودش خب! حالا جالب فردین قصه هستش که گفت "به ارواح جدم میام نجاتت می‌دم" دی:
    بعد از احساس خوبی که به بیننده سر مقبره و پاتریشیا دست می‌ده، معطل نکردن با مکالمه رزول نابودش کردن رفت! رحم نمی‌کنن! گفتگوی ترسناک و شدیدا مرموزی بود! دقیقا خواسته‌ی این بشر چیه؟ چرا می‌خواد سوبارو صفر تا صد به امیلیا بچسبه و بقیه رو رها کنه؟ یعنی توی 400 سال پیش چه انتخابی کرده که حالا امیدش به سوبارو هستش؟!
    نکته‌ی عجیب دیگه این بود که من فکر کردم سوبارو آزمون رو با موفقیت تموم کرده ولی معلوم شد که اکیدنا بنش کرده! چه خبره واقعا؟!؟! با کوهی از سوالات پارت اول تموم شد و رفت تا ژانویه.

The God of High School - Episode 13 (پایان فصل اول)

هارمونیه فایت و موسیقی و ظهور مانکی کینگ؛ هایپ‌ترین اپیزود بود. درسته که توی داستان، پرداخت و شخصیت پردازی ضعف عجیبی داشتن (با توجه به وب‌تونش، فکر نمی‌کنم این مشکل برطرف بشه) ولی خب اگه به چشم یک داستانی که از صبح تا شب تو سر و کله‌ی هم می‌زنن بهش نگاه کنیم می‌شه باهاش کنار اومد.

12. 12 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345