برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 54
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,559 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

بحث و تبادل نظر در مورد بازی‌های ویدیویی

با توجه به محبوبیت روز افزون بازی های کامپیوتری و ویدئویی میان کاربران فضای مجازی و پیشنهاد تنی چند از دوستان این تاپیک جهت بحث و تبادل نظر پیرامون این گروه از سرگرمی ها ایجاد شد. لطفا جهت حفظ نظم تاپیک موارد زیر را در هنگام بحث و ارسال پست رعایت بفرمایید.
    »» لطفا نام بازی مدنظر را ذکر کرده و ضمن توضیح ,نظرشخصی خود را درباره بازی مورد نظر بیان کنید.
    »» لطفاهر گونه بحث راجع به این موضوع و موارد مشابه راصرفا در همین تاپیک مطرح نموده و از ایجاد تاپیک های متفرقه و موازی خودداری بفرمایید.
    »» این تاپیک صرفا جهت بحث و تبادل نظر بین اعضاست لطفا از قرار دادن مطالب تبلیغاتی, کپی/پیستی خود داری بفرمایید و در صورت قرار دادن خبری به صورت ترجمه لینک منبع آن را درج بفرمایید
    »»لطفا از درخواست و قراردادن لینک دانلودو نصب,نسخه کرک,تبادل اکانت و موارد مشابه و تمام موضوعاتی که موجب نقض قوانین فضای اینترنت و انجمن می باشد خودداری بفرمایید.
    »»در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب بازی نیز می توانید از همین تاپیک استفاده بفرمایید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بازی‌های ویدیویی

peyman_eun

Rezaraki

sarkhail

خیلی ممنون از این که راهنمایی کردید، حتما امتحان می کنم

مگر من ! من میشوم بی ت و

3. 12 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

دوستان بهترین بازی های استراتژی رو نام بردن که همگی هم انصافا عالی هستن. یه سری خیلی معروف هم توی بازی های استراژی هست به اسم سری Total war که فکر کنم اکثرا با اسمش آشنا باشن ولی به خاطر پیچیده بودن بازی شاید تعداد کمتری رفته باشن سراغش، اما اگه کسی با کمی وقت گذاشتن بازی کردنش رو یاد بگیره چنان لذتی داره که به سختی میتونه از پای بازی بلند بشه. تا الان نسخه های زیادی از بازی اومده که هرکدوم مربوط به دوره های مختلف تاریخی هستن مثل Total War: Rome 2 - Total War: Shogun 2 - Total War Medieval 2 - Empire: Total War - Napoleon: Total War - Total War: Attila - Total War: Three Kingdoms و جدیدا هم یک سری با دنیای فانتزی هم به سری بازی های Total war اضافه شده که اتفاقا جزو بهترین های این مجموعه است به اسم Total War: Warhammer.
    جدیدترین نسخه بازی Total War: Three Kingdoms و قدیمی ترین Shogun: Total War که یکی دوسالی هست برای گوشی های موبایل هم پورت شده.
    نسخه های جدید بازی سیستم های خیلی قدرتمندی احتیاج دارن به این نکته توجه داشته باشید ولی اگه میخواید بازی رو امتحان کنید به شما یکی از معروفترین و محبوبترین این سری یعنی Rome: Total War رو پیشنهاد میکنم که با سیستم های قدیمی هم به راحتی اجرا میشه و خب قاعدتا از نظر گرافیکی قدیمی به نظر میاد و اینکه اگه توی نت سرچ کنید نسخه فارسی بازی رو هم پیدا میکنید که اگه اموزش های بازی رو هم بگذرونید به اسونی میتونید از این سری بی نظیر لذت ببرید. بازی هم شامل بخش مبارزات هم زمان میشه که در میدان های نبرد و مبارزات به این صورته و هم به صورت نوبتی که بیشتر مربوط به قسمت سیاست گذاری و دیپلماسی بازی میشه.
    دوستانی که علاقه مند به سبک استراتژی هستن پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو امتحان کنن و کمی به خودشون و بازی وقت بدن تا باهاش آشنا بشن و اگه سوالی داستن بنده در حد توانم در خدمتم.

5. 12 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

مقاله جذابی که «کریس پلنت» توی سایت پالیگان، برای "SoR4" نوشته رو پیشنهاد میکنم بخونید. لینک

7. 11 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,912
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

Need For Speed محبوبترین بازی در سبک Racing با اینکه در شروع کار تونست طرفداران دنیای گیم رو شگفت زده کنه ولی نتونست در ادامه موفق باشه و از اصالت خودش فاصله گرفت که بیشتر مدیون قوانین سختگیرانه‌ای بود که مانع بازیسازان شد و مجبور شدن با هر عنوان جدید بیشتر از اون فضای شهری و مسابقات زیرزمینی شب فاصله بگیرن که نتیجه‌ای جز نا امیدی بیشتر برای طرفداران این بازی نداشت ; هنوزم وقتی حرفی از بهترین‌های این مجموعه زده میشه کسی نامی از چند عنوان اخیر نمیبره و بدون شک بهترین‌های این مجموعه اونایی هستن که حداقل ده سال از ساختش گذشته باشه مثل Most Wanted که با اختلاف بهترین بازی سری NFS است.
    NFS Heat جدیدترین عنوان این مجموعه سعی کرده تا دوباره اصالت را به این مجموعه بازگردونه و با اینکه تا حدودی تو این اتفاق موفق بوده و حداقل نسبت به چند عنوان قبلی بهتر است ولی ضعف‌های زیادی مانع از این میشه که از Heat به عنوان تجربه‌ای به یاد ماندنی نام ببریم
    با اینکه بازگشت به فضای شهری و مسابقات شب اتفاق خوبیه ولی این به معنی نیست که همه چیز در حد عالی است ؛ معمولا" مجموعه بازیهای NFS زیاد متکی به بخش داستانی نبوده ولی داستان ضعیفی هم نداشته و همیشه یکی از جذابیت‌های بازی، داستان و اتفاقات اون بوده که متاسفانه در Heat از نظر جذابیت در پایینترین حد ممکنه. داستان تو شهر Palm City میگذره و شما به عنوان یه راننده مسابقات زیرزمینی باید با رقیب‌هاتون به مسابقه بپردازید و در عین حال نیروی پلیس شهر مصرانه در تعقیب و دستگیری رانندگان مسابقات غیر قانونی است. پلیر در دو بخش شب و روز به صورت انتخابی میتونه به مسابقات بپردازه که مسابقات روز شکل قانونی داره و میتونید باهاش کسب پول کنید و یه سری مسابقات هم که فقط در شب قابل دسترسی است به شکل غیر قانونی انجام میشه و برای کسب اعتبار است، با کسب اعتبار و پیشرفت در بازیهای شب میتونید قفل برای خرید تجهیزات و ماشین‌ها رو باز کنید و البته در شب با چالش دیگری به نام درجه Heat مواجهید که سطج برخورد پلیس با شما رو مشخص میکند و در سطح بالاتر شما بیشتر به هدف یا به اصطلاح خار توی چشم پلیس‌ها تبدیل میشید که میتونن شب رو برای شما جهنم کنن.
    بازی گرافیک محیطی خوبی داره و هر چند نبود چرخه شب و روز داینامیک و قدرت تخریب مناسب تو ذوق میزنه ولی بازم میشه گفت دنیای خلق شده Palm City از نظر بصری جذاب و دوست داشتنی است؛ ولی وقتی میرسیم به بخش مهم بازی یعنی مسابقات، اینجاست که ضعف‌های بازی آشکار میشه، اگر نبود داستان خوب رو فاکتور بگیریم خیلی زود بعد از چند ساعت، بازی برای پلیر تکراری میشه، تا چندین ساعت فقط یک شکل مسابقات به صورت‌های مختلف انجام میدید و فقط تنها تفاوتی که این وسط میتونید ایجاد کنید جایگزین کردن ماشین فعلی‌تون با ماشینی سریعتر است، نا امیدی مطلق وقتی است که حالت‌های جدید مسابقه‌ به بازی اضافه میشه که اونا هم چندان جذاب نیستن مخصوصا" بخش Drift که بخش مورد علاقه من است چندان چیز دندون گیری نیست و قربانی گیم پلی بدی میشه که برای این بخش طراحی شده. بر خلاف انتظار بخش مولتی پلیر بازی هم دست کمی از بخش داستانی نداره، تو بخش مولتی پلیر شما در واقع تو همون بخش داستانی هستین با این تفاوت که چند نفر پلیر دیگر همزمان با شما تو شهر مشغول گشت و گذار هستن و میتونید ازشون دعوت کنید تو مسابقه شرکت کنن که توصیه نمیشه و اکثرا" چون ماشینی سریعتر از شما دارن موی دماغ میشن و در نهایت چاره‌ای براتون نمیزارن که مراحل رو به صورت آفلاین انجام بدید مگر اینکه ماشینی سریع داشته باشید و اونوقت می تونید برای چند نفر محدود قدرت نمایی کنید. به هر حال نکته مهم و جذاب بازی که روند تکراری بازی رو قابل تحمل میکنه بخش شخصی سازی هست، مطمئنا" اونقدری که بخش شخصی سازی متنوع و جذاب است مسابقات بازی نیستن، در واقع چیزی که روند تکراری بازی رو قابل تحمل کنه همین بخش است که دوست دارین ماشین هایی با ظاهر و قدرت جدید رو تست کنید، اگر دو ساعت مشغول این بازی بشوید حتما" نیمی از وقتتون رو مشغول رنگ و برچسب زدن و طراحی ماشین و یا دیدن هزاران طرحی که توسط پلیرهای دیگه طراحی شده است خواهد گذشت و دوست دارین طرح زیبا و خلاقانه خود رو در معرض نمایش دیگر کاربران بزارید.
    NFS Heat با اینکه بازی همه چی تمامی نیست و ضعف های عمده ای داره ولی میتونه شما را برای چند روز سرگرم کنه. با این حال خیلی زود مثل دیگر عناوین این مجموعه در چند سال اخیر به فراموشی سپرده خواهد شد.

امتیاز ۶.۵/۱۰

9. 22 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

از سه‌گانه ریمستر مافیا رونمایی شد | کمپانی 2K همراه باتیزر بصورت رسمی ریمستر سه‌گانه سری محبوب Mafia را برای سه پلتفرم اصلی معرفی و تاریخ اعلام جزییات بیشتر را برای ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ تایید کرد.

11. 19 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S h i n o d a نمایش پست ها
    از سه‌گانه ریمستر مافیا رونمایی شد | کمپانی 2K همراه باتیزر بصورت رسمی ریمستر سه‌گانه سری محبوب Mafia را برای سه پلتفرم اصلی معرفی و تاریخ اعلام جزییات بیشتر را برای ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ تایید کرد.

البته اضافه كنم كه نسخه اول ريميك هست و نسخه دو و سه ريمستر هستن.
    به اميد اينكه از پس ريميك كردن شماره اول براومده باشن چون بازسازي يكي از شاهكارهاي صنعت گيم كار آسوني نيست

13. 12 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

نمایش سونی و کنسول پلی استیشن 5، در بهترین حالت، خیلی معمولی و متوسط بود. واقعا انتظار داشتم سونی‌ای که سال‌هاست در هیچ ایونتی شرکت نکرده (الخصوص E3) بیاد و مثل E3 2016، غوغا بپا کنه؛ ولی نمایش چند ساعت قبل، بیشتر آب روی آتیش بود و هایپ این چند ساله رو شست و برد!
    فاکتور برنده‌ی نسل بعدی Ssd هستش و می‌دونیم که سونی بطور ویژه‌ای روی این بخش سرمایه گذاری کرده و تقریبا برگ برندش نسبت به رقیبش، سرعت پردازش عجیب و غریبش هست (به گواه اکثر دولوپر‌ها و بازیساز‌ها، Ps5 بهترین کنسولیه که تا امروز ساخته شده) و من انتظار داشتم وقتی روی این بخش فوکوس کردن، پس، نمایش انحصاری‌ها طوری باشه که ما با این قدرت آشنا بشیم و ببینیم واقعا این کنسول چند مرده حلاجه! در هر صورت، مراسم در حد هایپی که ایجاد شده بود، نبود.
    البته باید این رو هم گفت که هنوز نسل هشتم برای سونی تمام نشده و دوتا انحصاری بسیار گردن کلفت در راه داره؛ The Last of Us 2 و Ghost of Tsushima's. امروز هم که متای لست 2 منتشر شده و با حدود 70 نقد، متای 96 رو بدست آورده که جای هیچ حرف و حدیثی باقی نذاشته!

در مورد بازی‌ها، نزدیک به یک ساعت، پوکر فیس طور، داشتم مراسم رو تماشا می‌کردم (البته یکی دوتا ایندی واقعا نظرم رو جلب کرد مثل kena bridge of spirits) تا بالاخره لحظه‌ای رسید که یه تکونی خوردم و بسیـــــــار خوشحال شدم! چیزی نبود غیر از نمایش ریمیک Demon's Souls
    استودیو بلوپوینت به بهترین شکل ممکن، این بازی رو بازسازی کرده. دمون سولز یک جورایی پدر سولزبورن‌ها حساب میشه. تریلری که پخش شد واقعا فوق العاده بود.

دمون سولز 2009 دمون سولز 2021

البته که شاهد نمایش بازی Hitman III، RE Village و Horizon 2 هم بودیم که طرفدارای خاص خودش رو داره و قطعا اونا رو خوشحال کرده. بازی جدید استاد شینجی میکامی هم نمایش داده شد Ghostwire Tokyo که گیم‌پلی عجیبی داشت و به شخصه برای من اصلا دلچسب نبود و امیدوارم قضاوت عجولانه‌ای در موردش کرده باشم!
    در آخر هم می‌رسیم به نمایش شکل ظاهری کنسول؛ بهترین تصمیم رو گرفتن چون اگه این اتفاق نمیوفتاد قطعا لیک میشد. دو نوع Ps5 معرفی شد، دیجیتالی (بدون درایو) و نسخه عادی. از اونجایی که چند وقت پیش یک عکس از کنترلر تمام مشکی منتشر شده بود، پس شاهد کنسول یک رنگ هم هستیم! برای خیلی از هوادارا، ترک عادت (کنسول تمام مشکی) موجب مرض است! قیمتی هم اعلام نشد ولی میشه حدس هایی زد که کنسول بین 400 تا 550 دلار باشه. (نسخه دیجیتالی یک ترابایت و دوترابایت و همین‌طور نسخه های دیسک‌خور یک ترا و دوترابایتی) در هر صورت برای ایرانی جماعت، قیمت‌ها کاملا فضایی و وحشتناکه.

15. 19 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,910
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

کپ کام لیاقت موفقیت رو نداره بعد ریمیک اویل 2 ر. ی. د رفت این چی بود آخه اصلی ترین عنصر ک زامبی باش توش نیس آخه گرگینه رو کجای دلم بذارم حالا که فکرشو میکنم صد رحمت به ریمیک اویل 3 درسته کات کرده بودن ازش اما حداقل اویل بود بجای اول شخص کردن و آوردن ی شخصیت مث ایتن ک هیچ پیشینه ای تو این سری نداره لیان جیل و یا کلر بیار.
    لعنت بهت کپ کام ک فقط بلدی خاطرات مونو نابود کنی

I'm Justice

17. 6 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

دیروز من یه پستی تو تلگرام دیدم که ظاهرا از علاالدین برای ps5 به صورت تقریبی قیمت 36 تا 45 میلیون رو ارایه کرده بودن. اونم با یه دسته و قیمت دسته هاش هم چیزی بین 6 تا 9 میلیونه

من مراسم رو دیروز ندیدم اما تو اخبار که میخوندم ظاهرا قیمت کنسول 470 دلار اعلام شده

با این وضع فکر کنم برای یکی مثل من حداقل دو سالی طول میکشه تا بتونم یه پی اس 5 بخرم. تا چند سال پیش کنسول نسل جدید که میومد قیمت های کنسول نسل قبل میشکست و میشد ارزون تر خرید و استفاده کرد. ظاهرا این قانون هم از بازار کشور ما برداشته شده و پی اس 4 عین خیالش نیست که داداش کوچیکترش داره به دنیا میاد

19. 7 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KING STANNIS نمایش پست ها
    کپ کام لیاقت موفقیت رو نداره بعد ریمیک اویل 2 ر. ی. د رفت این چی بود آخه اصلی ترین عنصر ک زامبی باش توش نیس آخه گرگینه رو کجای دلم بذارم حالا که فکرشو میکنم صد رحمت به ریمیک اویل 3 درسته کات کرده بودن ازش اما حداقل اویل بود بجای اول شخص کردن و آوردن ی شخصیت مث ایتن ک هیچ پیشینه ای تو این سری نداره لیان جیل و یا کلر بیار.
    لعنت بهت کپ کام ک فقط بلدی خاطرات مونو نابود کنی
    حدودن باهات موافقم، اوایل تریلر حدس میزدم اویل جدید باشه ولی هرچی جلو رفت اینقدر عناصر جدید دیدم که اواخرش بعید میدونستم اویل اینقدر فرق کرده باشه و منتظر یه اسم دیگه بودم... ولی خب اویل 7 هم با تمام بازی های 2 دهه قبلی ـش تفاوت های زیادی داشت اما درعین حال بازی عالی ای بود. حالا زود قضاوت نکنیم شاید بازی خوبی ساختن. و اینکه اویل چند بازی بود با ترسناک بودن نسخه های اولیه فاصله گرفته بود و با 7 یه جورایی برگشت به رویه قدیم و 8 انگاری از اون چندبرابر ترسناک تر باشه؛ من که امیدوارم

21. 7 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین