برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

**بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل بهار 2020**

در این تاپیک می‌توانید پیرامون انیمه های فصلی بهار 2020 بحث و گفتگو بفرمایید. لطفا در ابتدا بحث خودتان عنوان انیمه و قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 22 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : **بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل بهار 2020**

نمره انیمه های بهاری تا امروز از سایت mal
    1. Kaguya sama 8.81
    2. kingdom 8.53
    3. Fruit basket 8.12
    4. Kami no toe 7.94
    5. Honzuki no gekoKojou 7.94
    6. BNA 7.91

پ . ن
    قسمت یک کاگویا ساما بسیار عالی بود ، بسی نشاط رفت

4. 12 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

دقیقا یادم نمیاد چند سال پیش دو فصل اول این انیمه رو دیدم. داستان انیمه در مورد یکپارچه شدن کشور چین از پنج قلمرو بزرگ به شکل تقریبا امروزی خودش به شکل انیمه ای هست و این که چه جوری بزرگترین جنگجوی اون با امپراتور این کشور این کار رو انجام میدن. تماشای این انیمه منو یاد بازی‌های استراتژیک میندازه (البته از زمین تا آسمون با هم تفاوت دارن). تو این فصل کشورهای دیگه یه ارتش متحد رو تشکیل دادن و به کشور چین (یا تو انیمه فک کنم میگن شین...) حمله کردن. پشت ارتش متحد یه استراتژیسیت فوق العاده قهار هست که شخصیت جذابی داره ( میشه گفت شخصیت منفی ) داستان . اما قهرمان اصلی داستان همون تیپ همیشگی انیمه های شونن یه پسر خنگ، جیغجیغو، اما با پشتکار فوق العاده. هر این دو قسمت چندان برام دلچسب نبوده، بر خلاف فصل دوم که پایان‌بندی خیلی خوبی داشت، اما من این فصل رو هم ادامه میدم، هر چند اصلا به کسی توصیه نمیکنمش...
    پ.ن: گول امتیاز 8.5 رو زیاد نخورید ...

6. 15 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها

دقیقا یادم نمیاد چند سال پیش دو فصل اول این انیمه رو دیدم. داستان انیمه در مورد یکپارچه شدن کشور چین از پنج قلمرو بزرگ به شکل تقریبا امروزی خودش به شکل انیمه ای هست و این که چه جوری بزرگترین جنگجوی اون با امپراتور این کشور این کار رو انجام میدن. تماشای این انیمه منو یاد بازی‌های استراتژیک میندازه (البته از زمین تا آسمون با هم تفاوت دارن). تو این فصل کشورهای دیگه یه ارتش متحد رو تشکیل دادن و به کشور چین (یا تو انیمه فک کنم میگن شین...) حمله کردن. پشت ارتش متحد یه استراتژیسیت فوق العاده قهار هست که شخصیت جذابی داره ( میشه گفت شخصیت منفی ) داستان . اما قهرمان اصلی داستان همون تیپ همیشگی انیمه های شونن یه پسر خنگ، جیغجیغو، اما با پشتکار فوق العاده. هر این دو قسمت چندان برام دلچسب نبوده، بر خلاف فصل دوم که پایان‌بندی خیلی خوبی داشت، اما من این فصل رو هم ادامه میدم، هر چند اصلا به کسی توصیه نمیکنمش...
    پ.ن: گول امتیاز 8.5 رو زیاد نخورید ...

دقیقاً!
    منم این سریال رو به خاطر امتیازش و تعریف هایی که ازش شنیده بودم رفتم کل فصل یک و دوش رو دانلود کردم ولی وقتی به قسمت 8 رسید به کل ازش نامید شدم.
    البته تو این هفت قسمت اولش هم سوتی ها و جوگیر شدن های نچسب ، زیاد داشت که با امید به فصل دومش و امتیاز بالاش زیاد گیر ندادم بهش و با خودم گفتم بهتر میشه! ولی دیگه اونجایی که یه پسر 12 ساله با هیچ بگراندی میزنه بهترین و قوی ترین های یک حکومت رو با اون قیافه و جسه احمقانش آش و لاش میکنه ، چیزی از انیمه نمیمونه !
    شاید اینی که میخوام بگم در مورد سریالها ، کمتر مهم باشه ولی به نظرم برای انیمه یک عنصر ضروریه ، و اون هم آهسته ،و پیوسته و پله پله بودن روند پیشرفت کاراکترهای اصلی و وسواس در شخصیت پردازی اونها هستش. ولی اینجا انگار همه چی از همون قبلش مشخص و مقدر بوده (و فقط شما در جریانش قرار نداشتی!)و باید هر اتفاقی میافته رو همون جوری که هست و تحویلت میدن قبول کنی .
    یک پادشاه اینده دار که ظاهرا با سن کمش(12-13) سال اونقدر اطلاعات داره اونقدر استراتژی میدونه که انیمه شروع نشده برای بیننده تموم مشه و با خودت میگی دیگه اصلا چه نیازی به ادامه این انیمه هست جام قهرمانی رو تحویلشون بدید و قال قضیه رو بکنید دیگه !
    درنهایت به کسی پیشنهادش نمیکنم.
    خلاصه ببخشید دیگه اعصابم به خاطر اون سه شبی که سیستم برا دانلودش روشن بود هنوز خورده

.

8. 11 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,385
    از این کاربر 20,385 بار در 1,375 پست سپاس گزاری شده

Gleipnir - Episodes 1-3

سوپرایز شدید شدم! یکی از جذاب‌ترین انیمه‌هایی هست که تا به حال دیدم. عجیب اینکه اپیزود اولش اصلأ در حد و اندازه‌های اپیزود دوم و سومش نبود.
    اپیزود اولش چون نمیدونستی دلیل اتفاقات عجیب و غریب و آشفته‌ای که توی انیمه میفته چیه، احساس میکردی چرته! به همین دلیل قسمت اولش امتیاز خیلی پایینی کسب کرد ولی هیچکس فکرش رو نمیکرد توی اپیزود دوم و سوم انیمه متحول بشه، از زمینه‌چینی‌هاش به بهترین شکل استفاده کنه و همچین فضای خارق‌العاده‌ای رو به تصویر بکشه.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    اون بخشی از اپیزود اول که پسره میره دختره رو از آتش‌سوزی خانه نجات بده یه خورده مزحک از آب در اومده بود ولی خب در اپیزود اول هم ایده‌های داستانی جذابی رو شاهد بودیم خصوصأ اینکه در واقع خود دختره خانه رو به آتش کشیده بود! و از خودکشی هیچ ترسی نداشت و این رو بارها در این سه اپیزود ثابت کرد.
    اپیزودهای دوم و سوم عالی بودن خصوصأ در اپیزود سوم جوری انیمه خودش رو توی دلم جا کرد که میتونم با فصل‌های اول و دوم انیمه Tokyo Ghoul مقایسه‌اش کنم. واقعأ میگم این انیمه‌ای هست که دست کم گرفته شده و حتی دلیل اینکه مانگاش امتیاز پایینی گرفته رو اصلأ متوجه نمیشم! گرافیک انیمه درجه یک هست و قطعأ یکی از نقاط قوتش هست. شاید شخصیت‌پردازی کاراکترها اولش عجیب و غریب به نظر برسه اما کاراکترهای خیلی جذابی در انیمه دیده میشه. دقت کنید که چقدر شخصیت کلیر (لبخندهای هیستیریک و ترسناکش رو دوست دارم) و همینطور خواهرش جذابه. کلیر روحیه جالبی داره. این انیمه نسبتأ روانشناختی هم هست! و چقدر خوب انیمه مفاهیم خودش رو با حساسیت و به تدریج به مخاطب منتقل میکنه...

اینا اصلأ به کنار عجب داستانی داره!! محشره داستانش. درسته که زیاد از انیمه‌های مختلف الهام گرفته ولی باور کنید هنوز هم دیدن انیمه‌ای با این موضوع میتونه جذابیت داشته باشه.
    یکی از نکات جالب داستان تقابل بین شخصیت بی‌احساس کلیر و شخصیت متزلزل کاگایا هست.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    کاگایا نمیتونه درک کنه که چرا کلیر به راحتی آدم میکشه چرا از مرگ و خودکشی هراسی نداره و از طرفی نمیتونه بپذیره که برای کشف حقایق و رسیدن به اهداف خودش مجبوره از این بدن هیولایی خودش استفاده کنه و افراد زیادی رو به قتل برسونه و بارها سعی میکنه جلوی کلیر رو بگیره و باهاش مقابله کنه. کلیر کسی هست که وارد بد هیولامانند کاگایه میشه و یک جورایی این دو نفر یکی میشن! و درون یک بدن قرار میگیرن.

این انیمه شباهت‌های زیادی به انیمه‌های توکیو غول، اتک و کلیمور داره و تا حدی یکسری از ایده‌هاش تکراریه و یکسری‌هاش هم جدید و یونیک. رده سنی انیمه به نظرم سینن هست و خشونت خیلی خوبی داره. توی اپیزود دوم و سوم سکانس‌های اکشن و همینطور فلش‌بک‌های خیلی خوبی داشت.
    آخر اپیزود سوم یک سوپرایز ویژه هم برای مخاطب داره...
    مشاهده محتوا اسپویلر
    در اپیزود سوم معلوم شد خواهرِ کلیر عاشق کاگایا بوده و او بوده که با آرزوش همچنین بلایی سر کاگایا آورده و کاگایه رو تبدیل به یک هیولا کرده (مثل خودش که هیولا شده بوده، میخواست عشقش هم از جنس خودش بشه و بتونه درکش کنه و اون رو اینجوری بدست بیاره!)

دلیل امتیاز پایین سایت MAL بیشتر به سکانس‌های نو.دیتی انیمه و همینطور اپیزود اول سردرگمش برمیگرده و حق واقعی انیمه امتیاز بالایی هست که بهش نرسیده. بازم جا داره جذابیت داستان، پیوستگی داستان و غافلگیری‌هاش، طراحی‌ کاراکترها و گرافیک بسیار بالای این انیمه رو تحسین کنم.

امتیاز من به اپیزود اول: 7.5/10
    امتیاز من به اپیزود دوم: 8.4/10
    امتیاز من به اپیزود سوم: 8.6/10

پیشنهاد میکنم این انیمه رو از دست ندید.
    Can't find yourself. Lost in your lies

10. 17 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,882
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

برای فصل بهار ،3 تا انیمه عجیب منو غافلگیر کرد ،برخلاف فصل قبل که اکثراٌ انیمه های ادامه داری بودن ،زیاد نظرمو جلب نکردن بجز انیمه خوب Darwin's Game / بریم سراغ بهاری ها ... اولیش انیمه برج خدا بود ، از یک انیمه چی میخواستم ! تمام فاکتورهایی که مدنظرم بود رو داشت .

موسیقی اوپینینگ و اندینگش خیلی عالیه , هرباری که قسمت جدید رو میخوام شروع کنم، بهشون گوش میدم . (پربار ترینش موسیقی متنش بود که ،عجیب درگیر میکنه )

شخصیت پردازی خیلی خوبی داره ، که حتی میشد ،از شخصیت *** (Aguero Agnes Khun ) ، اسپین آف درست کرد ،و شخصیت خوب دیگه اش هم تمساح هست .

دارک و هیجانی بودن داستان، یکی از مزیت های مهم انیمه هست که با پایان هر قسمت میگی 20 دقیقه خیلی کمه / انتظار کشیدن برای قسمت بعدی سخته و همینطور کمدی های ریزشم خیلی خوب کار شده .

مخصوصاً این صحنه

تو معرفی انیمه ها هم خونده بودم که از نویسنده قوی برخورداره و حتی این وب تون در دنیا طرفداران زیادی داره ،با اینکه همون اوایل با آرت انیمه ارتباط برقرار نکردم ولی شخصیت پردازی و داستان خوبش ؛ضعف آرت رو پوشوند . البته دیگه بعداز دو سه قسمت ، آرتشم به نسبت استدیوی سازنده اش قابل قبول هست .

ایپزود اول : 8.5
    ایپزود دوم : 8.4
    ایپزود سوم : 8.6
    ایپزود چهارم : 8.7
    ایپزود پنجم : 9

عجب صحنه ای ... فراموش نشدنیه .

مشاهده محتوا اسپویلر

12. 13 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,882

خب بریم سراغ دومین و سوپرایز این فصل یعنی Gleipnir

اول از همه ، آهنگ های اوپنینگ و اندینشگو پسند نکردم .
    نمیگم بد ساخته شدن ، یه جورایی هم حالت فضایی داره موسیقیش ، به نوعی با تم انیمه هم همخوانی داره ولی میتونستن از این بهتر هم بسازن ...

اگه چند دقیقه قسمت اولو فاکتور بگیریم ، در ادامه خیلی جذاب و دیدنی میشه / به فاز دیگه ای کشیده میشه ، رسماً سوپرایز شدم ... (مثل پیمان عزیز)
    به نظرم نکته خیلی مهم و قوی که داره گرافیکش هست ،مخصوصاً صحنه های اکشن و تغییر شکل بدنشون و چهره های جدیشون عالی کار شدن .

شخصیت پردازی متوسط داره ، ولی کاراکترها خوبن و میشه ارتباط برقرار کرد ...
    البته عالی بودن آرتشم باعث شده کاراکترها جذاب دیده بشن .
    مخصوصاً که ایچی هم هست چی از این بهتر

به نظرم یه جورایی شخصیت های کاگایا با شخصیت بم (Tower of god) تشابهاتی دارن .
    هر دوشون شخصیت های ضعیفی ان ولی هردو اعتماد به نفس خوبی دارن و در مواقع حساس ،قویتر میشن .

نمیدونم و هنوزم برام قابل هضم نیست که چرا انیمه ای به این خوبی ، امتیاز پایینی داره .
    حداقل در قسمت های بعدی خیلی بهتر شد میتونست بالاتر بره .
    ولی برخلاف امتیاز ، مخاطبینش زیاده ،خیلیا متوجه شدن که زود قضاوت کردن

ریتم قسمت سوم تو حلقم . چقدر فوق العاده بود ، هیجانی و زیبا ...
    چراهای داستانم کمی جواب داده شدن ...
    قسمت چهارم هم آرامش بعداز طوفان و هم آرامش قبل از طوفان بود
    با آدم فضایی خوشتیپ آشنامون کرد
    قسمت پنجم / باز اوج انیمه و شکل گیری بهتر داستان رو شاهد بودیم ،ریتم هیجانی و خوبی داشت . شخصیت جدید و قویی به داستان اضافه شد .

خلاصه اول از همه از پیمان عزیز تشکر میکنم که با نوشتن متن جذابش ،
    باعث شد از دیدن این انیمه زیبا نهایت لذتو بردم ...
    دمت گرم انیمه / دمت گرم گرافیک / دمت گرم پیمان .

امتیاز قسمت اول : 8
    امتیاز قست دوم : 8.2
    امتیاز قسمت سوم : 8.7
    امتیاز قسمت چهارم : 8.3
    امتیاز قسمت پنجم : 8.5

14. 12 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,882

سومین انیمه فصل بهاریم ... Yesterday wo Utatte هست .

انیمه ای بینهایت حال خوب کن مخصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی .

دوران بعداز دانشجویی ،وقتی تموم میشی از دانشگاه و نمیتونی کاری پیدا کنی و مجبوری برای اینکه کمی تح جیبت چیزی باشه نیمه وقت کار کنی .
    یکی از اون انیمه هاس که اصلاً خسته کننده نیست و به شکل زیبایی داستان زندگی روزمره رو به تصویر کشیده ...

خب به نسبت سلیقه ای که دارم ، هرجور انیمه ای با هرموضوعی رو که بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم ،میبینم .

داستانش در سبک زندگی روزمره ، متفاوت از بقیه ست ،
    کارگردانیش خیلی خوب بوده که باعث کشش زیاد انیمه شده .
    اینم موجب جذب بیشتر مخاطب شده ...

گرافیکشم خوبه ،بیشتر با تم انیمه هماهنگ شده ...
    زندگی روزمره با تم غم آلود رو میشه حس کرد .
    مخصوصاً فلش بک هاش به گذشته . خیلی خوب از آب دراومده .

موسیقی متن ملایم و زیبایی داره ،نواختن زیبای پیانو ،حس خوبی به آدم میده .

تا حالا دو قسمت دیدم ، بین دوتا انیمه بهاریم میبینم و از یه جهتم
    خودم کم کم میبینم تا کامل حسش کنم .

امتیاز قسمت دوم : 8.2

16. 12 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eeD-Mj نمایش پست ها

سومین انیمه فصل بهاریم ... Yesterday wo Utatte هست .

انیمه ای بینهایت حال خوب کن مخصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی .

دوران بعداز دانشجویی ،وقتی تموم میشی از دانشگاه و نمیتونی کاری پیدا کنی و مجبوری برای اینکه کمی تح جیبت چیزی باشه نیمه وقت کار کنی .
    یکی از اون انیمه هاس که اصلاً خسته کننده نیست و به شکل زیبایی داستان زندگی روزمره رو به تصویر کشیده ...

خب به نسبت سلیقه ای که دارم ، هرجور انیمه ای با هرموضوعی رو که بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم ،میبینم .

داستانش در سبک زندگی روزمره ، متفاوت از بقیه ست ،
    کارگردانیش خیلی خوب بوده که باعث کشش زیاد انیمه شده .
    اینم موجب جذب بیشتر مخاطب شده ...

گرافیکشم خوبه ،بیشتر با تم انیمه هماهنگ شده ...
    زندگی روزمره با تم غم آلود رو میشه حس کرد .
    مخصوصاً فلش بک هاش به گذشته . خیلی خوب از آب دراومده .

موسیقی متن ملایم و زیبایی داره ،نواختن زیبای پیانو ،حس خوبی به آدم میده .

تا حالا دو قسمت دیدم ، بین دوتا انیمه بهاریم میبینم و از یه جهتم
    خودم کم کم میبینم تا کامل حسش کنم .

امتیاز قسمت دوم : 8.2

دوستان اگه به سبک درام علاقه دارین این انیمه به شدت پیشنهاد میشه

18. 9 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

انیمه های جدید خیلی سخت نظرمو جلب میکنه معمولا بعد 2-3 قسمت کنسلشون میکنم
    این فصل انیمه Kami no Tou رو دیدم تا اینجا جالب بوده

20. 11 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

Kami No Tou-E012

مدت‌ها بود همچین قسمت خوبی ندیده بودم، حالا به خاطر کمبود انیمه بود یا نه رو دیگه نمیدونم. بی تعارف خیلی به این انیمه امیدی نداشتم چون شدیدا منو یاد انیمه The Future Diary مینداخت (البته شخصیت منفی اون انیمه خیلی خوب بود.) با توجه به مانگا و این که انیمه گویا 13 قسمت هست این فصل، این انیمه هم به لیست بلند انیمه‌های طولانی فصلی که باید هرزگاهی منتظر باشیم تا پخش بشه اضافه شد. کاراکتر یوری مشابه با انیمه های مشابه این انیمه تا حدودی منفعل بود که خب گویا قبلا سر و سری با برج داشته ولی شخصیت های شاهزاده‌های زاهارد، اون تمساح، کاراکتر Kun ، و حتی اون دوست منفعلشون که این قسمت فقط شاهزاده زاهارد رو همراهی کرد، همگی پرداخت مناسبی دارن.. خلاصه به کسایی ندیدن پیشنهاد میشه که ببینش...

22. 14 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12