برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 49
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,521
    از این کاربر 90,651 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

The Witcher:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال The Witcher که اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از بیستم دسامبر2019(بیست و نهم آذرماه 98) منتشر می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Witcher:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

من هیچکدوم از کتابای ویچر رو تا حالا نخوندم. از سری بازیا هم فقط نسخه دوم رو بازی کردم که خیلی کم ازش یادمه
    با دیدن فصل اول و به قول یکی از دوستان میشه گفت دیده نشه هم چیز خاصی رو از دست نمیدیم. عالی نبود ولی شروع بدی هم نداشت و نویسنده ها داستان رو خوب پی ریزی کردن. بعد از تموم کردن این فصل هم تصمیم گرفتم رمان ها رو تهیه کنم و بخونم. همین که سریال داره از رمان ها اقتباس میکنه احتمال موفقیتش رو بالا میبره. امیدوارم به سرنوشت گات دچار نشه
    در مورد ینیفر و سیری خودم که از بازیگراشون بدم نیومد به نظرم خوب نقششون رو بازی کردن و اینکه بیشتر از گرالت دیده شدن خب طبیعی بود که بیننده ها با این دو شخصیت بیشتر آشنا بشن تا خود گرالت. بالاخره یه سرچ ساده تو اینترنت یه بیوگرافی کامل از گرالت نشون میده البته خالی از لطف هم نبود یکی دو اپیزود بیشتر میساختن و به این جزئیات رسیدگی میکردن
    مبارزه ها و جنگ ها هم خوب به تصویر کشیده شدن. قبول دارم بعضی جاها جلوه های ویژه تو ذوق میزدن. یکی دیگه از دلایل دیدن این سریال هم برام این بود که ببینم هنری کویل در نقش گرالت چطور ایفای نقش میکنه که خیلی خوب از پسش بر اومده
    در مورد نحوه تموم شدن فصل اول شاید بهتر بود یکم قوی تر کار میکردن تا بیننده برای دیدن فصل بعدی واقعا هایپ بشه و انتظار بکشه
    و یه نکته. این سریال هیچیش با گات یکی نیست. نمیدونم چرا اینقدر مقایسه میشن. دقیقا مثل زمانی که گات و بریکینگ بد باهم مقایسه میشدن با اینکه کوچکترین ربطی به همدیگه نداشتن

3. 16 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

فقط ریزش برگهای ما از صدای گرالت
    به چالش کشیدن بیننده ها با تایم لاین ایده فوق العاده ای بود. چون داستان پیچش خاصی نداشت اگه سریال خطی پیش میرفت اصلا جذابیت نداشت. و دچار ریزش امتیاز میشد.
    سکانس‌های اکشن خوب بودن و با فیلمبرداری از زاویه های مختلف و کات زدنها جذابتر شدن. بخصوص دعوای رنفری و گرالت
    مقایسه با گات هم طبیعی هست. در این ژانر گات تبدیل به یک مرجع شده و از این به بعد هر سریالی ساخته بشه قطعا باهاش مقایسه میشه
    من فکر میکنم فصل دوم خیلی بهتر هست چون دیگه کارکترهای اصلی و فرعی مشخص شدن و حالا رابطه بین اونها و جنگهای مشترکشون باید ساخته بشه

به نظرم زوج رنفری گرالت خیلی جذابتر از زوج ینیفر گرالت بود. انقدر که این دختر جذاب بود. اعتراف میکنم تا پایان فصل منتظر بازگشت رنفر بودم.
    در کل خوشمان آمد. 8/10

5. 19 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول و دوم
    خیلی ها این سریال رو در حد سریال گات می دونستند من هم چنین خواسته ای رو داشتم
    ولی در بعضی ها جاها ویژگی های خیلی خوبی داره ولی در جایی که بحث اصلیه سریاله
    که استفاده از جلوه های ویژه سریاله خوب کار نکرد سکانس درگیری کیکیمو موجودی شبیه عنکبوت زیاد خوب نبود
    بری شروع یک حماسه جدید تلویزیونی جالب و چشم نواز نبود در حد یک سریال عادی بود
    ولی قسمت دوم و شخصیت سیلوان یک ناامیدی تمام بود خیلی ضعیف بود
    گیمز اوف ترونز در دو زمینه اصلا ایراد نداشت یکی انتخاب بازیگر دوم هم استفاده از جلوه های ویژه و لوکیشن ها
    انتخاب بازیگر برای این سریال زیاد چشم گیر نیست شخصیت سریلا،گرالت،رنفری واقعا جذاب بودن
    ولی باقی شخصیت های مکمل چنگی به دل نمی زند انتخاب این مورد برای سریالی که قراره جای گات رو بگیره عجیبه
    چون دارم سریال تازه می بینم نسبت به داستان و شکل گیری شخصیت ها نمی تونم ایراد بگیرم
    در این مورد باید به سریال فضا داد نا روند شکل گیری شخصیت ها شکل بگیره
    در بعضی جاها بازی ها رنگ بوی تصنعی به خودش می گیره و شخصیت خیلی راحت با انتخاب
    پلیدی کمتر یا پلیدی بیشتر ذات اصلی خودشون رو عوض می کنند در صورتی که باید برای
    تغییر یک شخصیت ایده و داستان یا اتفاق قابل قبولی رخ بده که شخصیت تغییر روش بده نه با دو کلمه و یک انتخاب ساده عوض بشه
    شخصیت ها داستان و جلوه های ویژه در این سریال جای کار بسیاری دارند بزرگترین ایراد به شورانر سریال و کارگردان برمیگرده
    چون که فرق داستان یک سریال حماسی فانتزی با یک سریال قهرمانی مثل دار دویل رو به خوبی درک نکردن
    باید دید تا انتها این سریال چه روندی رو در پیش میگیره سریال خوبیه ولی بزرگ نیست
    دقیقا نکته یا یک ویژگی بزرگ ئ محصور کننده رو از خوش بروز نداده پس جای کار بسیاز زیادی داره

7. 16 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ESajad نمایش پست ها

قسمت اول و دوم
    خیلی ها این سریال رو در حد سریال گات می دونستند من هم چنین خواسته ای رو داشتم
    ولی در بعضی ها جاها ویژگی های خیلی خوبی داره ولی در جایی که بحث اصلیه سریاله
    که استفاده از جلوه های ویژه سریاله خوب کار نکرد سکانس درگیری کیکیمو موجودی شبیه عنکبوت زیاد خوب نبود
    بری شروع یک حماسه جدید تلویزیونی جالب و چشم نواز نبود در حد یک سریال عادی بود
    ولی قسمت دوم و شخصیت سیلوان یک ناامیدی تمام بود خیلی ضعیف بود
    گیمز اوف ترونز در دو زمینه اصلا ایراد نداشت یکی انتخاب بازیگر دوم هم استفاده از جلوه های ویژه و لوکیشن ها
    انتخاب بازیگر برای این سریال زیاد چشم گیر نیست شخصیت سریلا،گرالت،رنفری واقعا جذاب بودن

اون عنکبوت آبی خیلی مصنوعی ساخته بودن، همون اول سریال بدجور حالگیری بود! حرکات مصنوعیه ویچر به خصوص خیلی بد بود که کاملا می شد دید که رو هوا الکی داری دستاشو تکون میده! به نظرم اصلا نمی ذاشتنش بهتر بود. کلا خیلی کم با هیولا ها در گیر میشه ویچر و بدترینش همین اولی بود. اونیکی هارو خوب در اورده بودن
    مشاهده محتوا اسپویلر
    اژدها که کلا برخوردی نداشت با کسی، اونموجوداتی که شب حمله کردن هم با تاریک کردن صحنه در نهایت قابل قبول در اومده بود کار و مشکل خاصی نداشت سیلوان هم

در مورد سیلوان ولی بنظر من خیلی هم بد نبود، خیلی بهتر می شد کار کنن ولی اینم باز قابل قبول بود نسبت به کیکیمور.

سیلوان رو می گن گویا یه موجودیه که همه ی ویژگی های منفی مردانه رو داره، اهل دود هستن و "نوشیدنی" های قوی، تنبل، دزد، حیله گر و ....
    این سیلوانه تو سریالل خیلی هم بد نبود البته. توی بازی این سیولانه، رو یه سری از آدما می پرستیدن، یه سری معبد هایی بود که غذا میذاشتن برای خداشون که پشت پرده این سیلوانه بوده و اینم یواشکی ور می داشت و می خورد و حال می کرد که ما میفهمیم و یا لوش میدیم یا ولش می کنیم به کارش ادامه بده.
    سیلوانه سریال

سیلوان تو بازی
    کیکیمور تو بازی هم بود ولی تو قسمت اول بازی که برای فکر کنم ده دوازده سال پیشه که دیگه عکسشو نذاشتم که در حد مقایسه هم نیستن.

در مورد بازیگرا هم بنظرم مشکل اصلی فقط ینیفره و بقیه بد نیستن
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ینیفر هم تا وقتی "دوباره متولد نشده" خوبه، بعدش خراب میشه!

-----------_-_-_-_-_-_----------
    یه چیزی هم که زیاد گفته شد تو این نظرات اینکه با گات مقایسه نکنید! چرا نباید مقایسه کنیم؟ هر دو سریال بر اساس یه داستان فانتزی هست که فازشون هم شبیه به همه. فرق دارن ولی د رحدی هست که بتونی با هم مقایسه کنی! یکی میگه بازی رو سریال مقایسه نکنید باز یه چیز ولی دو تا سریال شبیه به هم رو چرا نباید مقایسه کنیم؟

!Life's a rollercoater but still unfair

9. 12 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749

درسته که از لحاظ فانتزی بودن و اقتباس از رمان ویچر و گات شبیه همن ولی از لحاظ داستانی بخوایم حساب کنیم واقعا هیچ شباهتی به همدیگه ندارن. اکثرا هم بخاطر همین داستان مقایسه میکنن
    حتی شنیده بودم که گفتن سریال carnival row قراره جای گات رو بگیره. من که سریالش رو ندیدم ولی از همون پوستراش نتونستم بفهمم چه شباهتی با گات داره
    در مورد ویچر باید اعتراف کنم که بخاطر همین داستانش گفتم هیچ شباهتی با گات نداره و جنبه فانتزی بودنش رو ندید گرفتم. دقیقا مثل بریکینگ بد که یادمه چه دعواهایی بین طرفدارانش با طرفدارای گات بود با اینکه این دو سریال نه تنها داستانشون شبیه هم نبود بلکه فضا ودر کل هیچیشون شباهت نداشتن
    موقعی که فصل اول رو دیدم و تموم شد نتونستم این سریال رو جایگزین گات ببینم چون موضوع سریالا خیلی فرق میکنه
    گات نبرد سیاست بود (افتضاحای آخرشو فاکتور بگیریم) و ویچر داستانش یه داستان دیگس. گات بقدری شخصیت داشت که هر کدوم داستانی داشتن ویچر سه شخصیت اصلی داره و بقیه شخصیتا مکمل
    شاید هم من با دید اشتباهی سریال رو دیدم و اشتباه میکنم بهرحال نظرات دوستان همه متفاوته و محترم

11. 13 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Longmire نمایش پست ها
    درسته که از لحاظ فانتزی بودن و اقتباس از رمان ویچر و گات شبیه همن ولی از لحاظ داستانی بخوایم حساب کنیم واقعا هیچ شباهتی به همدیگه ندارن. اکثرا هم بخاطر همین داستان مقایسه میکنن
    حتی شنیده بودم که گفتن سریال carnival row قراره جای گات رو بگیره. من که سریالش رو ندیدم ولی از همون پوستراش نتونستم بفهمم چه شباهتی با گات داره
    در مورد ویچر باید اعتراف کنم که بخاطر همین داستانش گفتم هیچ شباهتی با گات نداره و جنبه فانتزی بودنش رو ندید گرفتم. دقیقا مثل بریکینگ بد که یادمه چه دعواهایی بین طرفدارانش با طرفدارای گات بود با اینکه این دو سریال نه تنها داستانشون شبیه هم نبود بلکه فضا ودر کل هیچیشون شباهت نداشتن
    موقعی که فصل اول رو دیدم و تموم شد نتونستم این سریال رو جایگزین گات ببینم چون موضوع سریالا خیلی فرق میکنه
    گات نبرد سیاست بود (افتضاحای آخرشو فاکتور بگیریم) و ویچر داستانش یه داستان دیگس. گات بقدری شخصیت داشت که هر کدوم داستانی داشتن ویچر سه شخصیت اصلی داره و بقیه شخصیتا مکمل
    شاید هم من با دید اشتباهی سریال رو دیدم و اشتباه میکنم بهرحال نظرات دوستان همه متفاوته و محترم
    "کارنیوال رو" هم فانتزی بود توی یه زمان و جهانی تخیلی و فانتزی. زمانش بیشتر نزدیکه به معاصره، مثلا 200-300 سال پیش این حدودا در جریانه، ولی گات و ویچر زمان قدیمی تری دارند، یه چیزی تو مایه های قرون وسطا. کارنیوال رو تا جایی که اومده نسبت به ویچر شباهت کمتری به گات داره. ولی در کل هر سه تاشون یه تم فانتزی ای دازند و دوتاشون هم تو فاز شمشیر و نیزه اند و همشون تو فاز جادو . اژدها و هیولاها و این جور چیزا
    ویچر هم کم شخصیت نداره، به اندازه گات حالا جهانش گسترده هم نباشه بازم جای کوچیکی هم نیست، فرمانروایی های متعددی داره که این ها هم درگیر اند، تو همین سریال چندتاشونو شنیدیم؟ همه ی اون جادوگر هایی که دیدیم نماینده ی یه پادشاهی بودن! تیمه‌ریا، نیلفگارد، سینترا، اسکلیگه و ...

شاید تو بزرگی جهان و بازی های سیاسی و غافلگیری های متعدد و بیرحمی های عروسی خونین شکل به داستان ویچر به گات نرسه (شایدم برسه؟) و از نظر ساخت سریال هم چیزایی که گقلا گفته شد از انتخاب بازیگر و جلوه های ویژه و روایت و... هم شاید ضعیف تر از اون باشه ولی این ها دلیل نیست که با هم مقایسه نکنیم! دقیقا همین حرف ها نشان از اینه که قابل مقایسه اند و میتونیم بگیم مثلا یکی تو بازی تعداد شخصیت ها و پیچیدگی روابطشون سرتره یکی تو گستردگی و پرداختن موجودات تخیلی و همینطور مقایسات این شکلی!

بریکینگ بد هم میشه مقایسه کرد به هر حال ولی خب خیلی تفاوت هاش بیشتره و باز قابل درک تره که بشنویم مقایسه اش خیلی درست نیست.

!Life's a rollercoater but still unfair

13. 12 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    "کارنیوال رو" هم فانتزی بود توی یه زمان و جهانی تخیلی و فانتزی. زمانش بیشتر نزدیکه به معاصره، مثلا 200-300 سال پیش این حدودا در جریانه، ولی گات و ویچر زمان قدیمی تری دارند، یه چیزی تو مایه های قرون وسطا. کارنیوال رو تا جایی که اومده نسبت به ویچر شباهت کمتری به گات داره. ولی در کل هر سه تاشون یه تم فانتزی ای دازند و دوتاشون هم تو فاز شمشیر و نیزه اند و همشون تو فاز جادو . اژدها و هیولاها و این جور چیزا
    ویچر هم کم شخصیت نداره، به اندازه گات حالا جهانش گسترده هم نباشه بازم جای کوچیکی هم نیست، فرمانروایی های متعددی داره که این ها هم درگیر اند، تو همین سریال چندتاشونو شنیدیم؟ همه ی اون جادوگر هایی که دیدیم نماینده ی یه پادشاهی بودن! تیمه‌ریا، نیلفگارد، سینترا، اسکلیگه و ...

شاید تو بزرگی جهان و بازی های سیاسی و غافلگیری های متعدد و بیرحمی های عروسی خونین شکل به داستان ویچر به گات نرسه (شایدم برسه؟) و از نظر ساخت سریال هم چیزایی که گقلا گفته شد از انتخاب بازیگر و جلوه های ویژه و روایت و... هم شاید ضعیف تر از اون باشه ولی این ها دلیل نیست که با هم مقایسه نکنیم! دقیقا همین حرف ها نشان از اینه که قابل مقایسه اند و میتونیم بگیم مثلا یکی تو بازی تعداد شخصیت ها و پیچیدگی روابطشون سرتره یکی تو گستردگی و پرداختن موجودات تخیلی و همینطور مقایسات این شکلی!

بریکینگ بد هم میشه مقایسه کرد به هر حال ولی خب خیلی تفاوت هاش بیشتره و باز قابل درک تره که بشنویم مقایسه اش خیلی درست نیست.
    کاملا حق با شماست و من هم حرفمو درمورد مقایسه نکردن پس میگیرم چون من فقط از لحاظ داستان این حرف رو زدم و بقیه جنبه ها رو ندیده گرفتم
    ممنونم بابت وقتی که برای توضیحات گذاشتید

15. 12 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    [COLOR="#FF0000"]
    یه چیزی هم که زیاد گفته شد تو این نظرات اینکه با گات مقایسه نکنید! چرا نباید مقایسه کنیم؟ هر دو سریال بر اساس یه داستان فانتزی هست که فازشون هم شبیه به همه. فرق دارن ولی د رحدی هست که بتونی با هم مقایسه کنی! یکی میگه بازی رو سریال مقایسه نکنید باز یه چیز ولی دو تا سریال شبیه به هم رو چرا نباید مقایسه کنیم؟
    به این دلیل نباید مقایسه کرد که فصل اول گات از یه کتاب منسجم اقتباس شده بود نه مجموعه ای از چند داستان کوتاه.

فصل دوم ویچر قراره از روی کتاب اول مجموعه اصلی ساخته بشه اون موقع میشه با گات مقایسه‌ش کرد

17. 13 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,527

قسمت سوم
    فکر کنم با دیدن این قسمت کمی نسبت به این سریال امیدورام شدم
    داستان پرکششی داشت فضای گوتیک و ترسناک و دلهره اوری خیلی خوبی داشت
    دقیقا باید سریال رو با سوپرنچرال مقایسه کرد هر قسمت با یک هیولا جدید اشنا میشیم
    در واقع تا اینجای کار کلیت داستان رو درک نکردم چیزی فراتر از یک پرنسس فراری یک جایزه بگیر و یک جادوگر باشه
    چون نه از کلیت کتاب و بازی این سری چیزی نمیدونم اصل داستان پنهان مونده
    دقیقا اولین چیزی که به ذهنم رسیده اگر قرار کسی مثل ینیفر نقش اصلی و از کاراکترهای اصلی سریال باشه
    چرا شبکه در انتخاب بازیگر خساست به خرج داده اگر گمنامی دنریس رو در نظر بگیریم بعدها نشون داده که انتخاب درستی بوده
    ولی این شخصیت انیا چالهوترا زیاد کشش و پتانسیل این رو نداره که خودی نشون بده
    بزرگترین ایراد رو باید به شورانر نسبت داد که بازیگرهای جذاب و همه پسندی رو انتخاب نکردن
    مثلا شخصیت استرگبور برازنده بازیگر نقش لیتل فینگر بود دقیقا همه رو انگشت به دهان وا میداشت
    دوم ایراد بزرگ به کارگردانی اپیزودها برمیگیرده قدرت کارگردانی خوبی رو به جز قسمت سوم ندیدم
    دقیقا وقتی داستان رو در نظر ذهنم مرور می کنم ترکیبی از ارباب حلقه ها،رزیدنت اویل،سایلنت هیل،سریال سوپرنچرال به یادم میاد
    هنوز اصالتی که مختص این سریال باشه رو ندیدم درسته کاراکترهای خاص خودش رو داره واز نظر داستان اصالت نداره
    باید کامل فصل اول رو کامل دید تا بتونیم نسبت به خیلی از سوالات نظر کامل تری بدیم
    ولی اگر باقی قسمت ها رد حد قسمت سوم باشه سریال هیجان انگیزی رو خواهیم دید

19. 12 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,527

قسمت سوم
    فکر کنم با دیدن این قسمت کمی نسبت به این سریال امیدورام شدم
    داستان پرکششی داشت فضای گوتیک و ترسناک و دلهره اوری خیلی خوبی داشت
    دقیقا باید سریال رو با سوپرنچرال مقایسه کرد هر قسمت با یک هیولا جدید اشنا میشیم
    در واقع تا اینجای کار کلیت داستان رو درک نکردم چیزی فراتر از یک پرنسس فراری یک جایزه بگیر و یک جادوگر باشه
    چون نه از کلیت کتاب و بازی این سری چیزی نمیدونم اصل داستان پنهان مونده
    دقیقا اولین چیزی که به ذهنم رسیده اگر قرار کسی مثل ینیفر نقش اصلی و از کاراکترهای اصلی سریال باشه
    چرا شبکه در انتخاب بازیگر خساست به خرج داده اگر گمنامی دنریس رو در نظر بگیریم بعدها نشون داده که انتخاب درستی بوده
    ولی این شخصیت انیا چالهوترا زیاد کشش و پتانسیل این رو نداره که خودی نشون بده
    بزرگترین ایراد رو باید به شورانر نسبت داد که بازیگرهای جذاب و همه پسندی رو انتخاب نکردن
    مثلا شخصیت استرگبور برازنده بازیگر نقش لیتل فینگر بود دقیقا همه رو انگشت به دهان وا میداشت
    دوم ایراد بزرگ به کارگردانی اپیزودها برمیگیرده قدرت کارگردانی خوبی رو به جز قسمت سوم ندیدم
    دقیقا وقتی داستان رو در نظر ذهنم مرور می کنم ترکیبی از ارباب حلقه ها،رزیدنت اویل،سایلنت هیل،سریال سوپرنچرال به یادم میاد
    هنوز اصالتی که مختص این سریال باشه رو ندیدم درسته کاراکترهای خاص خودش رو داره واز نظر داستان اصالت نداره
    باید کامل فصل اول رو کامل دید تا بتونیم نسبت به خیلی از سوالات نظر کامل تری بدیم
    ولی اگر باقی قسمت ها رد حد قسمت سوم باشه سریال هیجان انگیزی رو خواهیم دید

21. کاربر زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین