برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,150 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 598 تي‌وی‌ورلد|زيرنويس فصل چهاردهمIt's Always Sunny in Philadelphia | پایان

سه دوستِ خودخواه، بی تجربه، بی نزاکت، دروغگو، عصبی، بلند پرواز و هر صفتِ زشتِ دیگه ای که به ذهنتون میرسه رو تصور کنید...، خب حالا فرض کنید که این سه دوست مالکِ یک بار در منطقهء فیلادلفیا آمریکا باشند، باری که کاملا ناموفق هست و نه تنها سودی براشون نداره، بلکه باعث ضرر و زیان فراوان اونا هم میشه. این سه نفر که در ابتدا به امید تور زدن دخترهای ناز و خوشگل این بار رو راه انداختن، الان فقط با مردای گردن کلفتِ دردسر ساز که فقط برای مست کردن به بارشون میان طرف هستند. البته قمار باز ها هم سهم به سزایی در مشتری های بارشون دارند. علاوه بر این سه دوست، خواهر دو قلوی یکی از اونا هم در جمعشون هست که در ویژگی های زننده هیچ کم و کسری از بقیه نداره. این چهار نفر دست به دست همدیگه میدن و در نابودی هر چی بیشتر بار تلاش میکنند. البته از فصل دوم به بعد، نفر پنجمی هم بهشون اضافه خواهد شد تا گروهـشون رو تکمیل میکنه. در این سریال کمدی با این پنج نفر همراه خواهیم شد و ماجراجویی های خنده دار اونها رو دنبال میکنیم. و در آخر این سوال برامون پیش میاد که آیا واقعا "فیلادلفیا همیشه آفتابیه"؟

سلام دوباره به همه بچه‌های انجمن. فصل چهاردهم فیلادلفیا همیشه آفتابیه شروع شده و باز هم قراره زیرنویسش رو به رسم سیزده فصل گذشته (البته با کمی تاخیر) انجام بدیم. من خیلی وقته به خاطر یه سری مشکلات و درگیری‌های شخصی از تیم ترجمه خارج شدم و هیچ کار جدیدی هم نزدم ولی خب هرکاری کردم نتونستم از انجام فصل جدید فیلی بگذرم. معذرت هم میخوام از بچه‌های تیم ترجمه که پا تو کفششون کردم. البته مزه ساب زدن دوباره رفته زیر دندونم و ممکنه از این به بعد یکم بیشتر پا توی کفششون بکنم : ))
    این فصل قراره ده قسمت باشه و تا حالا هشت قسمت ازش پخش شده. تا حالا دو قسمت از ساب انجام شده و سعی میکنم هر یک روز درمیون یه قسمت بذارم. حالا نمیدونم بتونم به پخش برسم یا نه ولی خب سعی میکنم اینطوری بشه و همزمان با پخش تموم کنم.
    برای این فصل هومن و ارسلان هلاکویی عزیز هم به من کمک کردن. قسمت دوم رو با ارسلان زدیم و قسمت پنج که جزو سخت‌ترین و فکر کنم جالب‌ترین ساب‌های فیلی بوده هم کار هومن‌ـه.
    یه تشکر هم میکنم از یاسر عزیز بابت هماهنگی‌ها و آقا شاهرخ بابت پوستر و اسلایدر.
    همین دیگه. امیدوارم لذت ببرید و اشکالات رو هم ببخشید.

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,514 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 598 تي‌وی‌ورلد|زيرنويس فصل چهاردهمIt's Always Sunny in Philadelphia |

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad eMJey نمایش پست ها
    قسمت پنجم اضافه شد.
    این قسمت رو هومن انجام داده و به جرات میشه گفت یکی از بهترین و مرتب‌ترین ساب‌های فیلی بوده تا الان. باید خودتون ببینید.
    حقیقتا که برگ هایم !!!
    عالی بود هومن عزیز. تعداد خطوط خیلی زیاد برای یه اپیزود بیست دقیقه ای بعلاوه ترجمه تکست ها. یه زیرنویس زیبا و مرتب و ماندگار. سرت سلامت داداش
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

3. 20 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    20,764

پاسخ : ارائه‌ی 598 تي‌وی‌ورلد|زيرنويس فصل چهاردهمIt's Always Sunny in Philadelphia |

قسمت هشتم اضافه شد.

5. 23 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    20,764

قسمت نهم اضافه شد.

7. 22 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    20,764

قسمت دهم و پایانی اضافه شد.

خب این هم از ساب قسمت آخر فصل چهاردهم. من یکم دیر شروع به زدن ساب این فصل کردم، اما میخواستم همزمان با پخش تموم کنم که بخاطر داستان قطعی نت امکانش پیش نیومد. چند قسمت از ساب‌ها رو هم توی اون چند روز زدم و بخاطر نبودن سرچ گوگل، احتمالن یه جاهایی مشکلاتی بوده توی ساب‌ها. سعی کردم بعد از وصل شدن نت بازبینی کنم و مشکلات رو رفع کنم که حالا نمیدونم موفق بوده یا نه.
    درهرصورت امیدوارم راضی بوده باشید.
    یه تشکر هم میکنم دوباره از ارسلان هلاکویی و هومن عزیز که کمک کردن بهم.

امیدوارم سریال حالاحالاها تمدید بشه و بتونیم ساب فصل‌های بعدی رو هم بزنیم

9. 23 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,689 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

مترجمین محترم اومدم فقط تشکر کنم از زحمات شما عزیزان من خودم تازه فصل 10 رو شروع کردم دارم میبینم ولی همینکه میبینم ساب های سریال همچنان با کیفیته خیلی لذت بخشه برای ادامه دادن سریال
    تشکر ویژه میکنم از هــومـــن ومیلاد مایکل جکسون بابت زحماتشون
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

11. 19 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12