برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 55
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,530
    از این کاربر 90,664 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Watchmen:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می توانید پیرامون اول مجموعه Watchmen که پخش آن از بیستم اکتبر2019 ( به وقت ایران:بیست و نهم مهرماه98) از شبکهHBO آغاز می شود بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد اپیزود خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    3,519
    از این کاربر 1,213 بار در 105 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Watchmen:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

قسمت اول رو ندیدم هنوز اما خبرا و نظرات حاکی از اینه که نا امید کنندس

3. 13 کاربرِ زیر از amin_orang بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

از 1417 نفری که به اپیزود رای 1 دادن میانگینش شده : 7.5/10
    اینطور که پیش میره امتیازش کم تر هم میشه(اولا 7.9/10 بود)

اصلا انتظار نداشتم اینطور بشه بخصوص که شبکه سازنده HBO ـه

5. 11 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    821
    از این کاربر 268 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

این سریال رو کسی داره ترجمه میکنه یا بدون زیرنویس ببینیم؟

7. 9 کاربرِ زیر از fasol بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,338 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چرا امتیازش پایین شده ولی منتقدا حسابی باهاش حال کردن و متاش 85 شده. شاید یه سری ها انتظار یه سریال کمیک بوکی و باحال داشتن ولی خود لیندلوف گفته بود سریال با کمیک تفاوت زیادی داره و داستانش هم یکی نیست. تنها دلیلی که به ذهنم میرسه همینه وگرنه من قسمت 1 رو دیدم و واقعا لذت بردم. اصن نفهمیدم چی جوری گذشت این یه ساعت. غیر قابل پیش بینی و جذاب با اون پایان عالی. از همین اول میخ خودشو محکم کوبید. آخرش هم تیکه های قسمت های آینده رو نشون داد که من مات و مبهوت بودم. لیندلوف خودشو ثابت کرده با لفتاورز. بهش اعتماد کنید. نمره قسمت 1 : 8/30 از 10

9. 16 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    774
    از این کاربر 3,611 بار در 382 پست سپاس گزاری شده

هنوز ندیدم سریالو ولی اگه اشتباه نکنم همین سناریو برای سریال قبلی لیدنلوف یعنی Leftovers هم اتفاق افتاد. یادمه اون موقع بخاطر هایپی که ناشی از اتمام لاست داشتم اخبارشو پیگیری میکردم.. هنوز با متا زیاد آشنا نبودم و فقط Imdb رو چک میکردم... حتی قسمت اول رو هم دانلود کردم. تا فرصت کردم که ببینمش 3-4 قسمت اومده بود. باز نمراتو چک کزدم چون بالا نبود نه تنها نگاه نکردم بلکه سریالو پاک کردم. فلش فوروارد به یک دو سال پیش زمانی که آخرین قسمت های سریال داشت پخش میشد. نمره متاش رو دیدم و باز دانلودش کردم. اونقدر خوب بود که جزو سریال های محبوبم قرار گرفت. به هرکسی هم که معرفیش کردم - هرکسی رو بخونید افراد تا حدودی سریال بین و البته سواد بصری متناسب- لذت برده تا جایی که از وقتی تموم کرده هر بار منو میبینه میگه یه سریال مثل لفت اورز بم معرفی کن.
    واچمن هم به نظر میاد همین اتفاق براش افتاده یا حداقل امیدوارم که افتاده باشه. بخصوص اینکه کلن خود کامیکش هم نسبت به بقیه کامیک ها خاص تر هست و طرفدارهای هارد کور تری داره که شاید جبهه بگیرن از اینکه سریال اقتباس کاملن وفادارانه ای نیست. ( اصن همین که خود رورشاک رو نداره برا شخص خودم یه نقطه ضعف هست. حیف شخصیت به این درجه یکی که نیست.... من که ندیدم ولی شاید باشه)

11. 10 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,137
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

والا برای من هیچگاه امتیاز سریال یا فیلم ( به غیر از تعصبی که روی انیمیشن های دیزنی دارم و انتظار دارم همیشه بالای 8 باشه امتیازشون که البته اشتباه هست این تعصب) اهمیتی نداشته و همیشه اگر سریالی جذبم کرد ، هر چند امتیازش پایین باشه و منتقدا بهش پایین ترین یا بالاترین امتیاز رو بدن ، برام سریال یا فیلم خوبی تلقی میشه البته همیشه موارد استثنا هم هست و رای موافق با مردم و منتقدا هم دارم . این سریال هم نباید به خاطر امتیازش ولش کنین بهش اجازه بدین بال و پر بگیره
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

13. 8 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط smh2011 نمایش پست ها
    هنوز ندیدم سریالو ولی اگه اشتباه نکنم همین سناریو برای سریال قبلی لیدنلوف یعنی Leftovers هم اتفاق افتاد. یادمه اون موقع بخاطر هایپی که ناشی از اتمام لاست داشتم اخبارشو پیگیری میکردم.. هنوز با متا زیاد آشنا نبودم و فقط Imdb رو چک میکردم... حتی قسمت اول رو هم دانلود کردم. تا فرصت کردم که ببینمش 3-4 قسمت اومده بود. باز نمراتو چک کزدم چون بالا نبود نه تنها نگاه نکردم بلکه سریالو پاک کردم. فلش فوروارد به یک دو سال پیش زمانی که آخرین قسمت های سریال داشت پخش میشد. نمره متاش رو دیدم و باز دانلودش کردم. اونقدر خوب بود که جزو سریال های محبوبم قرار گرفت. به هرکسی هم که معرفیش کردم - هرکسی رو بخونید افراد تا حدودی سریال بین و البته سواد بصری متناسب- لذت برده تا جایی که از وقتی تموم کرده هر بار منو میبینه میگه یه سریال مثل لفت اورز بم معرفی کن.
    واچمن هم به نظر میاد همین اتفاق براش افتاده یا حداقل امیدوارم که افتاده باشه. بخصوص اینکه کلن خود کامیکش هم نسبت به بقیه کامیک ها خاص تر هست و طرفدارهای هارد کور تری داره که شاید جبهه بگیرن از اینکه سریال اقتباس کاملن وفادارانه ای نیست. ( اصن همین که خود رورشاک رو نداره برا شخص خودم یه نقطه ضعف هست. حیف شخصیت به این درجه یکی که نیست.... من که ندیدم ولی شاید باشه)
    سريال The Leftovers كانسپت داستانيش بقدري فوق العاده بود كه اصن نميشد نديدش
    پايلوت سريال نمره ٨/١٠ گرفت با ميانگين(حدودي ٤٢٠٠راي) بجز ٢اپيزود كه نمره زير ٨ داشت بقيه اپيزود ها
    با ميانگين ٣٥٠٠ راي براي هر اپيزود نمره هاي بالاي ٨ داشت(كه كاملا قابل پيش بيني بود)

ولي WatchMen با سر و صدايي كه به پا كرده بود و سيل عظيمي از طرفدارهاش كه بيگ فن هاي كاميك هستن
    همچين روند نزولي تو ريت نشون ميده كه جدا از اِلِمان هاي معمولي(براي تماشاگر عادي) بيگ فن هاي كاميك رو هم
    نتونسته ارضا كنه... و اگر اينطور پيش بره نميتونه موفق ظاهر بشه

اين استدلال من كاملا شخصي چرا كه هميشه منتظر ميمونم يه سريال فصل اولش كامل بشه و بعد شروع كنم به ديدنش
    معيارمم براي شروع ريت پايلوت و تعداد راي دهنده ها براي هر اپيزوده

15. 8 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    785
    از این کاربر 1,485 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

اپیزود اول اینطور نشون داد که سریال عمیق و سنگینی هست (البته انتظار سریال پاپ کرنی هم نداشتم ، اگر با همین فرمون جلو بره سریالی نیست که بخواید پشت سر هم چند اپیزود رو نگاه کنید )، راستش برای من که از فیلم واچمن بسیار لذت بردم ، کمی نا امید کننده بود چرا که دنبال المان های فیلم تو همین اپیزود اول بودم . من نتوستم خیلی با داستان و بازیگرها ارتباط بر قرار کنم . اما یکی دو تا سکانس فوق العاده داشت حتی با اینکه در بی حوصله ترین حالت خودم بودم نتونستم کمتر از 5 بار اونا رو نبینم (خیلی هم در راستای داستان نبود )
    امتیاز من 7
    البته که سریال رو ادامه میدم به این امید که داستان روان تر روایت بشه و البته شخصیت های جدید و کلیدی در ادامه اضافه بشن.
    By what right does The wolf judge The lion

17. 8 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

اپیزود اول فوق العاده بود جوری که توی این 1 ساعت نتونستم از جام تکون بخورم بی صبرانه منتظر اپیزود بعدی هستم بقیه دوستان هم یکم زمان به سریال بدن دقیقا هموجوری میشه که انتطار داشتن

19. 8 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین