برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 55
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Watchmen:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می توانید پیرامون اول مجموعه Watchmen که پخش آن از بیستم اکتبر2019 ( به وقت ایران:بیست و نهم مهرماه98) از شبکهHBO آغاز می شود بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد اپیزود خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Watchmen:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

شروع معمولی داشت، اینده داستان میشه حدس زد
    با ارفاق زیاد 7.5
    مگر من ! من میشوم بی ت و

3. 10 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Luca Brasi نمایش پست ها

از 1417 نفری که به اپیزود رای 1 دادن میانگینش شده : 7.5/10
    اینطور که پیش میره امتیازش کم تر هم میشه(اولا 7.9/10 بود)

اصلا انتظار نداشتم اینطور بشه بخصوص که شبکه سازنده HBO ـه
    خیلی کمتر از 48ساعت از این پست من گذشت : تعداد آرا 4182 نفر - ریت 7/10
    اینکه تعداد آرا 3برابر بشه ولی ریت تکون نخوره و تازه 6% هم سقوط کنه فقط یه
    پیام داره : اون 2765 نفری که رای دادن نسبت به 1417 نفر اولیه اصلا راضی نبودن از پایلوت

5. 7 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,352
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

منم از قسمت یک خوشم نیومد
    چیزی که خیلی چشممو گرفت و آزارم داد نگاه رنگی سریال به داستان بود ( حداقل تا قسمت یک) سیاه پوست ها شده بودن فرشته ی نجات و قشنگ تو ذوق میزد
    ولی خب پیش نمایش قسمت بعد امیدوارم کرد و بهش تا آخر این فصل فرصت میدم

امتیاز قسمت یک 5/10

7. 16 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    785
    از این کاربر 1,485 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

اپیزود 2
    با اینکه داستان سریال کمی گنگ هست ، شخصیت ها کامل پرداخته نشدن ( حتی شخصیت اول تا به اینجا)، اما اتمسفر سریال (دنیای سریال) مثل بوی بارون تو یک روز پاییزی جذابه و شما رو مبهوت خودش خواهد کرد. که خوب طبعا هنرکارگردانی هست.
    سریال من رو برای ادامه مجاب کرد ، اما همراه خودش ، هنوز نه !
    نمره من 7.5
    By what right does The wolf judge The lion

9. 11 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,933
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم
    »
    من تا اینجا از سریال راضی بودم، البته قبول دارم دو قسمت اول اونجور که انتظار داشتم نبود ولی قسمت سوم چارچوب داستانی سریال رو مشخص کرد.البته طرفداران کمیک حسابی از خجالت سریال دراومدن چون دو قسمت اول نشون داد که سریال به کمیک وفادار نیست ولی به نظر من این یه امتیاز مثبت برای سریاله، نسخه سینمایی بهترین بازسازی برای کمیک بود پس لزومی نداره داستانی که یه بار به نحو احسن بازسازی شده رو بخوایم تکرار کنیم، با این وجود احتمالا" خیلی از مخالفان و فن های دو آتیشه کمیک بعد از دیدن اپیزود سوم نظرشون عوض خواهد شد چون لیندلوف با این اپیزود نشون داد، با اینکه سریال با داستان و خط زمانی کمیک خیلی فاصله داره ولی بازم کمیک پایه و اساس سریال هست .
    کمیک Watchmen در تاریخ انتشار (1986) بیشتر تحت تاثیر جنگ سرد بود که در آن سالها از بحث های روز آمریکایی‎ها بود. داستان سریال نیز 30 سال بعد از اتفاقات کمیک میگذره: جنگ سرد دیگر موضوع روز آمریکایی ها نیست، نزادپرستی و نگاه فمینیستی چند سالیست مثل حال حاضر مسئله مورد بحث در آمریکاست. در پایان کمیک رورشاک قبل از مرگش دفترچه خاطراتش رو به روزنامه مبفرسته ولی مشخص نشد بعد از انتشار خاطرات رورشاک چه اتفاقی میفته که در این سریال عواقب یا پس لرزه های اون رو می بینیم: رورشاک و تفکرش در قالب گروهی به نام سواره نظام معرفی شدن که در باطن نژاد پرستن و باید در ادامه دید که چقدر به ایده‎لوژی رورشاک وفادارن. دکتر منهتن: بعد از اتفاقات پایانی کمیک که به مریخ رفته هنوز برنگشته. آزیمندیاس یا آدرین وید هنوز علامت سوال بزرگ سریاله و مشخص نیست که بعد از سی سال چرا به این حال و روز افتاده. silk Spectre: تو قسمت سوم دیدیم که هنوز زنده اس و برای دولت کار میکند .کمدین که تکلیفش تو کمیک مشخص بود و شاید اگه فلش بکی تو سریال باشه اونو هم ببینیم ولی Nite Owl فعلا" هیچ اثری ازش نیست به جز چند مورد که تو اپیزود سوم بهش اشاره شد، به هر حال امیدوارم تو قسمت های بعدی پیداش بشه.
    به نظرم اگه نگاه سطحی که سریال باید بازسازی از روی کمیک باشه رو کنار بگذاریم به این نتیجه میرسیم که سریال کاملا" به کمیک وفاداره ولی این بار به جای آلن مور نابغه ای به نام لیندلوف قراره داستان رو ادامه بده فقط باید بهش وقت داد تا دنیای خودش رو خلق کنه. تا اینجا هنوز لیندلوف داره سعی میکنه دنیایی رو به بیننده نشون بده که سی ساله عوض شده ؛ اگر تو دنیا و داستان کمیک و فیلم هنوز گیر کردین پس تا اینجا هیچ لذتی از سریال نبرده و نخواهید برد و یا برعکس اگر قبول کردید دنیا ممکنه تو سی سال عوض بشه پس بشینید و از کنار هم چیدن پازل به هم ریخته لینلوف لذت ببرید.

پ‎ن: اگر نسخه سینمایی رو ندیده اید و یا از داستان کمیک اطلاعی ندارید این پست رو بخونید

11. 18 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,688
    از این کاربر 2,885 بار در 264 پست سپاس گزاری شده

بعد از لفت اورز، باز باید گول دیمین لیندلوف رو بخوریم !
    احتمالا گول بخوریم/

سوال : باید از کمیک و فیلم سینمایی اطلاع داشته باشیم تا بفهمیم چه خبره؟ (اطلاعات اولیه نیازه)

13. 10 کاربرِ زیر از del@ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

یکی از یهترین سریال هایی که تلویزیون توی این چند سال به خودش دیده همین سریال هست, روزای هفته رو میشمرم تا به پخش برسم و یه قسمتی از پازل سریال رو حل کنم ولی با دیدن هر قسمت به سوالاتی که برام پیش میاد اضافه میشه و همین خاصیت سریال هست که انقدر برام جذابش کرده, تمام سریال پر از رمز و رازه و درست نمیشه فهمید پس ذهن هر کاراکتر چی می‌گذره, اوزیماندیس, سیستر نایت, لوکینگ گلس و خیلی های دیگه رازهایی دارن که کم‌کم ممکنه برملا بشه و این خاصیت اثار لیندلوف هست, شات پایانی قسمت اول سریال و ریختن خون روی نشان رئیس پلیس و ارجاعش به نماد کمدین و نماد اصلی کمیک های واچمن فوقالعاده بود.

بی‌صبرانه منتظر دیدن نایت اول و دکتر منهتن هستم. نایت اول که پشت میله های زندانه و به همین دلیل سفینه‌اش در حال حاضر در اختیار پلیسه و به نظر اگه در سریال حضور پیدا کنه هم به سوالاتمون اضافه میشه و هم یه سری رازها برملا میشه

15. 19 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,548
    از این کاربر 8,006 بار در 547 پست سپاس گزاری شده

خیلی سریال فوق العاده ایه به نظرم ریت کمش به خاطر تینجراییه که انتظار یه سریال ابر قهرمانی پر اکشن رو داشتن ولی با یه درام پر جذبه و معمایی مثل وست ورد مواجه شدن
    هفته به هفته هم داره بهتر میشه تا الان به نظرم 9 براش منصفانست

17. 16 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,196
    از این کاربر 8,737 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

خودم شخصا به عنوان یکی از طرفدارای سریال ها و فیلم های علمی تخیلی از این سریال راضی نیستم نه اینکه بگم بار علمی تخیلیش کمه ها حس میکنم همه سریال در مورد ظلم و ستمیه که به سیاه پوستا میشه هست و کلا حول محور این نژاد پرستی داره سریال پیش میره ولی خب از این قضیه بگذریم از بقیه چیزاش راضیم
    فقط یه چیزی که ذهن مو پر کرده و متاسفانه چیزی هم ازش نفهمیدم اون بارونی هست که بارید و توش یه موحوداتی بودن که بعدش انگار اب شدن جریان اون چیه و چرا به وجود اومده چون فکر نمیکنم به منفجر شدن منهتن ربط داشته باشه
    به هر حال رفته رفته راضی کننده تر میشه سریالش

19. 10 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,548
    از این کاربر 8,006 بار در 547 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط тнor نمایش پست ها
    خودم شخصا به عنوان یکی از طرفدارای سریال ها و فیلم های علمی تخیلی از این سریال راضی نیستم نه اینکه بگم بار علمی تخیلیش کمه ها حس میکنم همه سریال در مورد ظلم و ستمیه که به سیاه پوستا میشه هست و کلا حول محور این نژاد پرستی داره سریال پیش میره ولی خب از این قضیه بگذریم از بقیه چیزاش راضیم
    فقط یه چیزی که ذهن مو پر کرده و متاسفانه چیزی هم ازش نفهمیدم اون بارونی هست که بارید و توش یه موحوداتی بودن که بعدش انگار اب شدن جریان اون چیه و چرا به وجود اومده چون فکر نمیکنم به منفجر شدن منهتن ربط داشته باشه
    به هر حال رفته رفته راضی کننده تر میشه سریالش
    ممنون دوست عزیز البته به شخصه تا الان جبهه گیری خاصی در مورد سیاه پوست ها و مظلومیتشون ندیدم و حتی یکی از شخصیت های کلیدی داستان یعنی آدرین وید به نظر نژاد پرست میاد و همینطور گروه بزرگ سواره نظام ها که علناً نژاد پرست هستن البته لیندلوف توی لاست هم ثابت کرده بود که به گسترش عقاید نژادی مختلف عقیده داره و این مورد توی قسمت های بعدی مشخص تر میشه در مورد بارون نرم تنان هم کاملاً یه پدیده ثابت شده علمی هست که اتفاق هم افتاده البته به شکل ماهی و قورباغه و .. اگه فیلم مگنولیا پل توماس اندرسون رو دیده باشین بیشتر متوجه این قسمت سریال میشین و نویسنده تا الان سعی کرده با بار علمی سریال رو ببره جلو و فعلاً از عناصر سوپرنچرال تو سریال استفاده نکرده
    به شخصه سریال انتظارات منو برآورده کرده و به شدت منتظر 12 ساعت آینده و قسمت بعدی هستم

21. 14 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین