برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 27
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,560 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Dark :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل دوم سریال Dark که اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از بیست و یکم ژوئن 2019 (سی و یکم خرداد98) منتشر گشته است بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 19 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,332 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dark : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

الان فصل 2 رو تموم کردم. فقط میتونم بگم اون آدمی که پشت این سریاله یه نابغه ی دیوونس. فک نمیکنم سریالی دیده باشم که مثل این منو به چالش بکشه. کلمه ی شاهکار کمه واسش. لامصب کلاس داستان نویسیه. هیچی بی دلیل اتفاق نمیفته و توجه به جزییات و دیالوگا تو سریال عجیب خوبه . خلاصه ببینین که از این بهتر نیست .

4. 15 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dark :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

یعنی کسی ندیده بیاد نظر بده .

تو سریال یا فیلمهایی ازین دست پُرَن اثاری که ساخوه شدن و کم و بیش باگ یا خفره ای تو داستان جا میذارن که خودشون نمیتونن توضیحش بدن . لامصب این سریال هی داستان رو شاخ و برگ میده و جالب ابنکه همه شو هم جواب میده .

باور کنید اگه شبکه ای مثل hbo یا سبکه های امریکایی با بازیگرای شاخ امریکایی این سریال رو ساخته بود خیلی و خیلی بیستر از الان تو متن خبرهای سریالی بود .

باور کتید وست ورلد نصف این سریال پیچش داستان و راز نداره .

این فصل اصلا تو یه پست نمیشه تعریف رو لنجام داد .

تو یه کلام نه شاهکار بلکه کلک و مر و مشم و نو ریزون این سریال .

اخر فصل دوم وست ورلد اومدن یه جدول زمانی درست کردن از دایتان پارک و و ادماش و اتفاقاش .
    کاش یکی از دوستانیکه وارد بود به انجام تامیک و سریال رو کامل دیده بود وقایع سریلل و مناسبت و اتفاقاتش رو تشریح میکرد .

6. 11 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چرا هنوز ملت توی سال 2019 از اینکه دختره، مامان مامان خودش هست یا اینکه پسره در واقع پسر داداش عشقش هست یا اینکه یارو از آینده میاد با خود گذشتش روبرو میشه جو زده میشن! سریال سرگرم کننده و عوام پسندی هست و دیگر هیچ! جو نگیرتمان! نکات مثبت خوبی داره ولی در کل نمیشه گفت شاهکاره! یه سریال خوب هست صرفن!

8. 4 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

arrow2 Dark : فصل دوم

فصل دوم هم جذاب و خوش‌ساخت و پر از غافلگیری بود و باز هم مثل فصل اول ما رو گذاشت تو کف!
    این سریال از جنبه‌های مختلف خیلی خوب کار شده، هم کارگردانی خوب و حساب شده‌ای داره، هم بازیگرای خوبی انتخاب شدن و روی هم رفته بازی‌های قابل قبولی داشتن و بعضیاشون هم عالی بودن، هم دیالوگها خیلی دقیق و به‌جا هستن، هم موسیقی متن خیلی خوبی داره که هیجان و دلهره و حس‌های مختلف رو به خوبی منتقل می‌کنه و هم داستان پر از رمز راز و پر از شخصیت و جزئیات که در کنارش به مسائل فلسفی وجود انسان و آفرینش و... هم می‌پردازه و جمع و جور کردنش واقعا کار سختیه و کمتر سریالی از پسش بر اومده. این همه ویژگی مثبت یکجا جمع شده مگر میشه ازش لذت نبرد؟!
    امتیازم به هر دو فصل 10

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab 63 نمایش پست ها
    تو سریال یا فیلمهایی ازین دست پُرَن اثاری که ساخوه شدن و کم و بیش باگ یا خفره ای تو داستان جا میذارن که خودشون نمیتونن توضیحش بدن . لامصب این سریال هی داستان رو شاخ و برگ میده و جالب ابنکه همه شو هم جواب میده .
    باور کنید اگه شبکه ای مثل hbo یا سبکه های امریکایی با بازیگرای شاخ امریکایی این سریال رو ساخته بود خیلی و خیلی بیستر از الان تو متن خبرهای سریالی بود .
    اخر فصل دوم وست ورلد اومدن یه جدول زمانی درست کردن از دایتان پارک و و ادماش و اتفاقاش .
    کاش یکی از دوستانیکه وارد بود به انجام تامیک و سریال رو کامل دیده بود وقایع سریلل و مناسبت و اتفاقاتش رو تشریح میکرد .
    داداش خونسردی خودتو حفظ کن یه آب قند هم بخور بعد بیا بنویس! وقتی نوشتی هم یه دور چک کن چی نوشتی!
    واسه فصل اول چند تا عکس درست کردن از خطهای زمانی، ولی واسه فصل دوم هنوز خبری نیست احتمالا همین روزا یه چیزایی بیاد. هرچند همون فصل اول رو بفهمی واسه فصل دوم مشکلی نداری اگه یه کم دقت کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط codec_pack نمایش پست ها
    نمیدونم چرا هنوز ملت توی سال 2019 از اینکه دختره، مامان مامان خودش هست یا اینکه پسره در واقع پسر داداش عشقش هست یا اینکه یارو از آینده میاد با خود گذشتش روبرو میشه جو زده میشن! سریال سرگرم کننده و عوام پسندی هست و دیگر هیچ! جو نگیرتمان! نکات مثبت خوبی داره ولی در کل نمیشه گفت شاهکاره! یه سریال خوب هست صرفن!
    امان از افراط و امان از تفریط!
    در سال 2019 دقیقاً از چی باید لذت ببریم؟! آیا نمیشه مثلا از عشق مثلثی لذت برد؟ یا از فداکاری؟ یا شخصیتی که دنبال یک هدف میره؟ یا خیلی موضوعات دیگه که از گذشته در موردشون فیلم و سریال ساخته میشد و در آینده هم ساخته خواهد شد و همچنان هم طرفدار خواهند داشت و هیچ وقت زیبایی و جذابیتشون رو برای عموم مردم از دست نمیدن.
    چند تا سریال میتونی نام ببری که همچین شخصیت‌پردازی پیچیده و جذابی تو زمانهای مختلف داشته باشن؟ تعدادشون به 10 تا میرسه؟!
    حالا شما بیش از حد روشنفکر تشریف دارید و این داستانها براتون تکراری و بدون جذابیته، بذارید ما معمولیها از همین چیزها لذت ببریم و اونو شاهکار بدونیم، لطفا نزنید تو ذوقمون گناه داریم!

10. 15 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    88
    از این کاربر 37 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dark : فصل دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط FARMANDEH نمایش پست ها
    بسیار زیبا گفتید...حرف دل منم بود

12. 4 کاربرِ زیر از lleyton بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 77 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab 63 نمایش پست ها

فکر کنم این چارت روابط درون فیلم کمک کنه بهتون.
    تصاویر پیوست شده

14. 7 کاربرِ زیر از hazoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    365
    از این کاربر 255 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    من هنوز فصل اولو دارم میبینم ولی اشتباه کردم اومدم این تاپیک و بازم اشتباه کردم و عکس اخریه رو دیدم ( اینکه اون اقاهه که سفر در زمانهای مختلف میکنه در واقع کی هستش) . میخوام ببینم این قضیه کی معلوم میشه تو خود سریال ؟ (اون اخر ماخرا که نیست ایشالله؟ ) و چقدر دیگه سورپرایز واسم مونده؟ ببینم چقدر خرابکاری کردم

16. 4 کاربرِ زیر از r73 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط r73 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز فصل اولو دارم میبینم ولی اشتباه کردم اومدم این تاپیک و بازم اشتباه کردم و عکس اخریه رو دیدم ( اینکه اون اقاهه که سفر در زمانهای مختلف میکنه در واقع کی هستش) . میخوام ببینم این قضیه کی معلوم میشه تو خود سریال ؟ (اون اخر ماخرا که نیست ایشالله؟ ) و چقدر دیگه سورپرایز واسم مونده؟ ببینم چقدر خرابکاری کردم
    سلام
    تقریبا وسطای فصل اول معلوم میشه
    نگران نباش هنوز کلی سورپرایز باقی مونده که اصلا انتظارشو نداری

این چارت هم تو فصل دوم کلی چیزای دیگه بهش اضافه میشه و خیلی گسترده تر از این حرفاست

18. 8 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    365
    از این کاربر 255 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

خیلی ممنونم از پاسختون
    البته من میکل رو نمیگم(که وسط فصل معلوم شد) ، جوناس رو فهمیدم(الان قسمت ۸ فصل اولم معلوم نشده)
    پس خداروشکر کلی سورپرایز دیگه هست. من گفتم لابد درشته اشو فهمیدم

20. 3 کاربرِ زیر از r73 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین