برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 از مجموع 46
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,521
    از این کاربر 90,651 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل بهار 2019 ✵❅

در این تاپیک می‌توانید پیرامون انیمه های فصلی بهار 2019 بحث و گفتگو کنید. لطفا در ابتدا بحث خودتان عنوان انیمه و قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 26 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,600
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل بهار 2019 ✵❅

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    آره درسته من بحثم سر اینه که تا الان هر چی دیدیم خاطرات منتقل شده مال گذشته بود... یعنی ارن خاطرات پدرش که در گذشته بودو میدید - چیزایی که اتفاق افتادن- ولی جغد داشت اینده رو میدید...
    اولین بار بود که این مدلیش رو نشون میداد. برام سوال شد که این خاطرات از کجا اومده حتی خودشم گفت نمیدونم اینا خاطرات کیه... با این اوصاف آینده رو هم به صورت گنگ میبینن
    من انیمه رو ندیدم ولی از حرفاتون این جوری برداشت میکنم که خود ارن یاگر داشته خاطرات رو مرور میکرده، که خاطرات جغد هم قاعدتا باید جز خاطرات ارن باشه الان، یعنی هم خاطرات جغد رو داره هم خاطرات خودش که توش میکاسا و آرمین هست ( منظورم اینه که یحتمل ارن راوی خاطراتی بوده که توش در مورد جغد و صحبت هایی که با پدر ارن میکنه صحبت میشه)
    البته حدسیاتم هست، چون این بخش رو زیاد یادم نمیاد تو مانگا، انیمه رو هم ندیدم، ولی منطقا باید به این شکل باشه، تایتان قبلی، خاطرات تایتان بعدی رو نمیبینه، عکسش ولی صادقه

4. 12 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

خب ظاهرا توی این تایپک همه تایتان میبینن من خودم به شخصه هنوز وقت نکردم فصل جدید تایتان رو ببینم ولی چند تا انیمه ی خوب دیدم توی این 3 ماه که توصیه میکنم ببینید

One Punch Man
    اولین انیمه که one punce man این فصلش به نسبت قبل یه کم ضعیف تر شده ولی بازم هیجانات خودش رو داشت و در کل راضی کننده بوده 6 از 10

tate no yuusha no nariagari
    دومین انیمه هم قهرمان سپر اگه اشتباه نکنم که در مورد یه سرزمینه که به خاطر هیولاهایی که هر چند وقت یه بار از اسمون میاد 4 تا قهرمان از دنیا های مختلف رو احضار میکنن که در این میون قهرمان سپر از همون اولش با بدشانسی از بینشون طرد میشه, فصل اولش به شدت قشنگه خیلی خوشم اومد پر از بدشانسی ها و اتفاق های خوب و خود انیمه هم به سبک بازیه که در کل جالبه بین انیمه ها 7 از 10

one pice
    و اما اخرین و بهترین انیمه one pice یه انیمه ی بلند که این هفته قسمت 890 ش میاد در مورد یه پسره که میخواد پادشاه دزد های دریایی بشه این سریال پر از هیجانه و با این که انیمه ی بلندیه و تعداد شخصیت ها خیلی زیاده هر کارکتر شخصیت منحصر به فرد و داستان پشت پرده ی خودش رو داره و داستانش هم بی نظیره که اصلا از اون خسته نمیشید. توصیه میکنم اگه وقت ازاد دارید فقط 3 قسمت اولش رو نگاه کنید بعد گرفتارش میشید 10 از 10
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

6. 20 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    من انیمه رو ندیدم ولی از حرفاتون این جوری برداشت میکنم که خود ارن یاگر داشته خاطرات رو مرور میکرده، که خاطرات جغد هم قاعدتا باید جز خاطرات ارن باشه الان، یعنی هم خاطرات جغد رو داره هم خاطرات خودش که توش میکاسا و آرمین هست ( منظورم اینه که یحتمل ارن راوی خاطراتی بوده که توش در مورد جغد و صحبت هایی که با پدر ارن میکنه صحبت میشه)
    البته حدسیاتم هست، چون این بخش رو زیاد یادم نمیاد تو مانگا، انیمه رو هم ندیدم، ولی منطقا باید به این شکل باشه، تایتان قبلی، خاطرات تایتان بعدی رو نمیبینه، عکسش ولی صادقه
    ارن داشت خاطرات پدرشو میدید و توی خاطرات پدرش جغد داشت از میکاسا و آرمین حرف میزد و میگفت که نمیدونه این خاطرات مال کیه
    منم میگم که نمیشه خاطرات تایتان بعدی رو ببینه... فقط میتونه مال قبلیا رو ببینه و برای همینه که گیج شدم

8. 12 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,600
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nora نمایش پست ها
    ارن داشت خاطرات پدرشو میدید و توی خاطرات پدرش جغد داشت از میکاسا و آرمین حرف میزد و میگفت که نمیدونه این خاطرات مال کیه
    منم میگم که نمیشه خاطرات تایتان بعدی رو ببینه... فقط میتونه مال قبلیا رو ببینه و برای همینه که گیج شدم :smiley39:
    من دوباره مانگا رو دیدم (اون بخشیه که جغد داره پدر ارن رو نجات میده و ...)

اصلا جغد حرفی در مورد ارن و میکاسا نمیزنه، یه جاهایی اون وسط مسط ها ارن داره برای میکاسا و آرمین حرف میزنه

خلاصه اینکه تایتان فقط میتونه خاطرات تایتان قبلی رو ببینه رو به جلو اصلا نیست

به هر حال یه چیزی یا تو انیمه اشتباهه یا من اشتباه برداشت کردم کجای انیمه رو میگین یا شما اشتباه متوجه شدین

بعد نوشت:
    با توجه به عکس هایی که توحید گذاشت، چنین چیزی تو مانگا نیست همون حرف توحید درسته خواسته نشون بده زیادی ارن رفته تو خاطرات، خاطرات و ناخودآگاه خودش قاتی پاتی شده با اینا

10. 11 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

arrow2 پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل بهار 2019 ✵❅

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    من دوباره مانگا رو دیدم (اون بخشیه که جغد داره پدر ارن رو نجات میده و ...)

اصلا جغد حرفی در مورد ارن و میکاسا نمیزنه، یه جاهایی اون وسط مسط ها ارن داره برای میکاسا و آرمین حرف میزنه

خلاصه اینکه تایتان فقط میتونه خاطرات تایتان قبلی رو ببینه رو به جلو اصلا نیست

به هر حال یه چیزی یا تو انیمه اشتباهه یا من اشتباه برداشت کردم کجای انیمه رو میگین یا شما اشتباه متوجه شدین
    اینجا منظور شون هست

البته احتمالا سازنده ها میخواستن اینطور القا کنن که ارن انقد توی عمق رفته که خاطرات خودش قاطی بقیه شدن یه جورای مغزش داره اینا رو سر هم میکنه

12. 10 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

تازه الان تموم کردم پارت دوم اتک رو! بالاخره دیر دیدن، بهتر از هرگز ندیدن است! ولی اینکه همه رو ضربتی ببینی و هر سال خون به جگر نشی هم عالمی داشت
    چیزی که خیلی منو سر کیف آورد، این بود که اصلا و ابدا انتظار این سرانجام رو نداشتم، اولش فکر کردم وست ورلدارو ریختن تو اتکا! ولی دیدم نه خدا رو شکر!
    پ.ن: امیدوارم فصل آخرش، برکینگ بد و بترکال سال رو سرلوحه ی خودش قرار بده نه گیم اف ترونز رو! چون خیلی کامنت خوندم که میگفتن، مانگا خیلی جلوتره از سریال و اصلن نمیشه تو یک فصل جمعش کرد، اینا میخوان سر و ته داستان رو بزنن و مثل شورانر های گیم اف ترونز، برای خودشون لعن و نفرین بخرن!؟!
    واقعن اینقدر از مانگا عقبه؟! ممکنه پایانی متفاوت از مانگا بسازن؟!
    پ.ن: یه مسئله ای رو نمیدونم من خوب متوجه نشدم یا چی، اونم اینکه یعنی الان راینر و برتولت و آنه و... جز دار و دسته ی مارلی بودن که میخواستن اینا رو ریشه کن کنن؟! یعنی جز همون دنیایین که به یمییریا میگن نسل شبطان؟! خب ارن هم از ایناست پس اون باباهه که به ارن گفت "میام نجاتت میدم" چی میگفت!؟!؟منظورش از نجات چیه؟! من دوزاریم اینجا خیلی کج افتاده گیج شدم ://
    پ.ن: کرم مانگا خوندن افتاده به جونم! یه دلم میگه بخون بخون! یه دلم میگه نخون نخون!

14. 9 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345