برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 46
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل بهار 2019 ✵❅

در این تاپیک می‌توانید پیرامون انیمه های فصلی بهار 2019 بحث و گفتگو کنید. لطفا در ابتدا بحث خودتان عنوان انیمه و قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 26 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل بهار 2019 ✵❅

به دوستانی که مانگا اتک ان تیتان رو نخوندن ، یه توصیه دوستانه کنم
    اوپنینگ جدید انیمه رو نبینین ، کل این 10 قسمت رو شیرین اسپویل می کنه

4. 6 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    به دوستانی که مانگا اتک ان تیتان رو نخوندن ، یه توصیه دوستانه کنم
    اوپنینگ جدید انیمه رو نبینین ، کل این 10 قسمت رو شیرین اسپویل می کنه
    کلا این مشکل بیشتر انیمه هاست ، اوپنینگشون میزنه کل انیمه رو اسپویل میکنه

6. 7 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,385
    از این کاربر 20,385 بار در 1,375 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Admini3trator نمایش پست ها
    کلا این مشکل بیشتر انیمه هاست ، اوپنینگشون میزنه کل انیمه رو اسپویل میکنه
    در مورد اپنینگ انیمه‌ها به نظرم بیشتر جنبه پیش آگاهی و مقدمه‌چینی داره. یه چیزی رو نشون میدن که نمیدونی مربوط به چیه و ذهنتون رو مشغول میکنه و بعدأ که با اون روبرو میشید این درگیری ذهنی از بین میره. یکی از شیوه‌های جذب مخاطب اینه که ذهن مخاطب رو درگیر کنی و انیمه حمله به غول به بیرحمانه‌ترین شکل ممکن ذهن مخاطبانش رو درگیر میکنه:دی

در مورد قسمت اول فصل جدید هم به یک نکته جالب برخوردم!

اونم اینکه راینر پس از سقوطش از دیوار همه غول‌هایی که ناپدید بودن رو ظاهر کرد! یعنی راینر قابلیت ناپدید و پدیدار کردن دیگر غول‌ها رو داره!! البته در بین این غول‌هایی که ظاهر شدن، هم غول‌هایی بودن که آگاهی داشتن (غول میمون) و هم غول‌هایی که آگاهی نداشتن و توسط راینر یا اون غول میمون کنترل میشدن! (اینجور که نشون داد احتمال زیاد توسط راینر کنترل میشدن).

لطفأ با دقت دقیقه 20:25 رو ببینید تا متوجه منظورم بشید.
    Can't find yourself. Lost in your lies

8. 10 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    در مورد اپنینگ انیمه‌ها به نظرم بیشتر جنبه پیش آگاهی و مقدمه‌چینی داره. یه چیزی رو نشون میدن که نمیدونی مربوط به چیه و ذهنتون رو مشغول میکنه و بعدأ که با اون روبرو میشید این درگیری ذهنی از بین میره. یکی از شیوه‌های جذب مخاطب اینه که ذهن مخاطب رو درگیر کنی و انیمه حمله به غول به بیرحمانه‌ترین شکل ممکن ذهن مخاطبانش رو درگیر میکنه:دی

در مورد قسمت اول فصل جدید هم به یک نکته جالب برخوردم!

اونم اینکه راینر پس از سقوطش از دیوار همه غول‌هایی که ناپدید بودن رو ظاهر کرد! یعنی راینر قابلیت ناپدید و پدیدار کردن دیگر غول‌ها رو داره!! البته در بین این غول‌هایی که ظاهر شدن، هم غول‌هایی بودن که آگاهی داشتن (غول میمون) و هم غول‌هایی که آگاهی نداشتن و توسط راینر یا اون غول میمون کنترل میشدن! (اینجور که نشون داد احتمال زیاد توسط راینر کنترل میشدن).

لطفأ با دقت دقیقه 20:25 رو ببینید تا متوجه منظورم بشید.
    داشتم جوابتونو با توجه به مانگا میدادم ، دیدم هر چی بگم اسپویل میشه بی خیال شدم
    فقط یه نکته راجع به این نیم فصل بگم که اوج داستانه به نظر شخصی من ، الان هم در mal نمرش 9.11 هست

10. 6 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,385

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    داشتم جوابتونو با توجه به مانگا میدادم ، دیدم هر چی بگم اسپویل میشه بی خیال شدم
    فقط یه نکته راجع به این نیم فصل بگم که اوج داستانه به نظر شخصی من ، الان هم در mal نمرش 9.11 هست
    دو تا سوال داشتم. اول اینکه بالاخره توی فصل جدید اتک، ارن به زیرزمین میرسه؟
    دوم اینکه احتمالأ راینر و اون غول میمون میخوان ارن رو بدزدن ولی میخوان به چی برسن؟ اگه قراره بخورنش چرا پس میدزدنش؟
    همه این غولایی که یهو ظاهر شدن که طبیعتأ طی العرض نکردن! فکر کنم همه‌شون مثل غول زره‌پوش و اون غول میمون، انسان هستن و خودشون رو تبدیل به غول میکنن ولی بعضی‌هاشون (راینر و غول میمون) آگاهی داشتن و بعضی‌هاشون هم نداشتن. غول عظیم الجثه هنوز خودش رو نشون نداده. چه نقشه‌ای تو سرشونه خدا میدونه. نمیدونم چرا ولی منتظر یک مرگ دراماتیکم... بعید هست همه اینا به جون هم بیفتن و تلفات نداشته باشه!!

ویرایش: مشکل اینه که کریستا که دیگه نمیخواد ارن رو بخوره. پدرش (رئیس خاندان ریس) هم دار فانی رو وداع گفت. آخه دیگه واسه چی ارن رو بدزدن؟

12. 8 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,600
    از این کاربر 5,430 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

دو تا سوال داشتم. اول اینکه بالاخره توی فصل جدید اتک، ارن به زیرزمین میرسه؟
    دوم اینکه احتمالأ راینر و اون غول میمون میخوان ارن رو بدزدن ولی میخوان به چی برسن؟ اگه قراره بخورنش چرا پس میدزدنش؟
    همه این غولایی که یهو ظاهر شدن که طبیعتأ طی العرض نکردن! فکر کنم همه‌شون مثل غول زره‌پوش و اون غول میمون، انسان هستن و خودشون رو تبدیل به غول میکنن ولی بعضی‌هاشون (راینر و غول میمون) آگاهی داشتن و بعضی‌هاشون هم نداشتن. غول عظیم الجثه هنوز خودش رو نشون نداده. چه نقشه‌ای تو سرشونه خدا میدونه. نمیدونم چرا ولی منتظر یک مرگ دراماتیکم... بعید هست همه اینا به جون هم بیفتن و تلفات نداشته باشه!!
    سوال اول:

مشاهده محتوا اسپویلر
    من چون انیمه رو ندیدم، دقیق نمیتونم بگم، ولی فک میکنم نشون بده داستان زیر زمین رو، حالا اون قدر هم چیز مهمی نیست این قضیه زیرزمین، الکی لفت و لعابش دادن

سوال دوم رو هر جوری بگم اسپویل میشه دوست داشتی بخون:

مشاهده محتوا اسپویلر
    کل موضوع برمیگرده به جریان تایتان مادر و قدرتی که داره، انیمه این موضوع رو نشون داده اونم فک کنم در حد یه سکانس بوده، اگه باز خیلی کنجکاوی بگو تا بهت سکانسش رو هم بگم ، ولی چون خیلی روش مانور نداشته احتمالا کسی که مانگا رو نخونده باشه متوجه نمیشه، هدفشون هم اینه که این رو بدزدن، یه ذره پیچیده هست این جوری بگم که هدف غولایی که میبینی با هم فرق میکنه ( این موضوع همین چپترای آخر روشن شده من الان بهت گفتم دیگه برو حال کن ) بیشتر از این بگم بد اسپویل میشه

انسان هستن و خودشون رو تبدیل به غول میکنن
    مشاهده محتوا اسپویلر
    این رو که انیمه قبلا نشون داد فک کنم یکی از بچه ها هم بهش اشاره کرد، همون قسمتی که صدا آمپول میاد، یعنی جایی که بابای ارن رو نشون میده که جغد میاد نجاتش میده، همه ی غول ها انسان هستن

یه ذره هم در مورد انیمه های فصل بهار بگم

وان پانچ من که تا اینجای کار راضی کننده بوده

اتک رو که نمیبینم

dororo هم که تا الان 16 قسمتش اومده، چیز مالی نیست، نه داستان درست و درمونی داره، نه شخصیت پردازی خوبی داره، آرتش هم نچسبه به نظرم، یه چیز رو مرتب تکرار میکنه، تنها فرقش اینه که یارو هر قسمت یه عضو بدنش مثل درخت در میاد
    صرفا به خاطر اکشنش هم بخواین ببینین، نبینین، اکشن انیمه اش در حد میتی کومانه، صفحه یه آن سفید و زرد میشه یکی میفته میمیره

14. 7 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    سوال اول:

dororo هم که تا الان 16 قسمتش اومده، چیز مالی نیست، نه داستان درست و درمونی داره، نه شخصیت پردازی خوبی داره، آرتش هم نچسبه به نظرم، یه چیز رو مرتب تکرار میکنه، تنها فرقش اینه که یارو هر قسمت یه عضو بدنش مثل درخت در میاد
    صرفا به خاطر اکشنش هم بخواین ببینین، نبینین، اکشن انیمه اش در حد میتی کومانه، صفحه یه آن سفید و زرد میشه یکی میفته میمیره
    دورورو که خیلی خوبه
    داستانش یونیک ه به نظرم ، درامش هم عالیه ، من قسمت 5 و 6 واقعا شوکه و افسرده شده بودم ، ارتش یه مقدار خاصه و قبول دارم و البته ارت قسمت 15 فقط افتضاحه اونم انیماتورش فرق داره ، نمرش هم 8.55 ئه یعنی اقبال عمومی داشته ،اوج داستانش هم مونده هنوز
    البته کلا یادمه من و شما تفاوت نظر در حد زمین و اسمون داشتیم ، مثلا هانترو من خیلی دوست داشتم ، شما میکوبوندیش

16. 9 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

ببخشید که زیاد حرف میزنم ولی بعضی وقتا نمیشه راجع به یه قسمت کامنت نداد
    قسمت 4 سیزن سوم سگهای ولگرد بانگو به جرات بهترین قسمتش تا الان بود که هیچی ، جزو قسمتهای خیلی تاپ من در کل دنیای انیمه بود
    دیالوگهای فوق العاده پرمغز به همراه یک داستان مشابه حس فیلمهای تارنتینو ، با پایان بندی عالی
    واقعا همه چی تمام بود
    از این شخصیت جدیدی که تو این قسمت روش مانور داد هم خیلی خوشم اومد

18. 12 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,385

Attack On Titan - Season 3 Part 2 - Episode 2

بگذارید از اینجا شروع کنم... بوی شهادت میاد! قراره شاهد مرگ چند نفر از عزیزانمون باشیم؟
    گاهی حاضرم داستان اتک اصلأ جلو نره ولی شاهد همچین اپیزودهای خفن و ترجیحأ مرگ‌باری باشیم! آیا باید منتظر یک جنگ خفن و بی‌رحمانه‌ باشیم؟

سوالی که داره دیوونه‌ام میکنه و اصلأ برام حل نشده اینه که چطور راینر و برتولت و اون غول میمون میتونن اینقدر بی‌رحم باشن؟ حاضرن دوستاشون رو به راحتی بکشن تا به چه هدفی برسن؟

با هدف اینها هم اگر بتونم کنار بیام، چیز دیگری که ذهنم رو مشغول کرده اینه که اینا چه چیزی از حقیقت این دنیا رو فراموش کردن؟ احساس میکنم اینا اگر حقیقت رو بدونن غول‌ها رو درک میکنن چون این غول‌ها همه‌شون قبلأ انسان بودن و ما میدونیم که خیلی‌هاشون به اجبار تبدیل به غول شدن یعنی همون قضیه کلیسا و آزمایشات خطرناکی که به عنوان مجازات روی افرادی مثل یمیر انجام دادن و اونا رو تبدیل به غول کردن.

اپیزود دوم به نظرم هیچ نقصی نداشت و هیجان بالایی هم داشت فقط طبق معمول بازم ما رو تشنه دانستن حقیقت کرد. گرافیک این فصل و کلأ کارگردانی فصل سوم (هر دو پارتش) عالیه. هرچند آهنگ‌های اپنینگ و اندینگ رو زیاد دوست نداشتم. یکی از نکات جالب این اپیزود استراتژی‌های جنگی واقعأ جالب، درگیری‌های ذهنی و یه جورایی یک مبارزه مثل شطرنج بود.

همونطوری که حدس میزدم انگار این غول میمون (غول حیوانی) که هوشمند هست داره غولا رو کنترل میکنه! چون با مشت کوبید روی زمین و غولای دیگر به فرمانش حمله کردن. مهره کلیدی دشمن همین غول میمون هست که حتی اینجور که مشخصه غول عظیم الجثه و غول زره‌ای از اون پیروی میکنن. اما اینکه خود این غول میمون از چه کسی پیروی میکنه دیگه مشخص نیست.

اروین که اصلأ مشخصه داغونه، همش خودش رو سرزنش میکنه و انگار آماده‌ست برای فدا کردن جان

اما توی این اپیزود اشاره به غول هوشمند دیگری شد که انگار قراره این مهلکه رو تبدیل به جهنم کنه! اینطور که به نظر میاد این غول که روی چهار دست‌وپاش راه میره روی زینش مواد منفجره داره! یعنی میخوان همه جا رو منفجر کنن؟؟

به نظرم ادامه روند این درگیری دو حالت میتونه داشته باشه. یکی اینکه این غول‌ها واقعأ اینجا رو تبدیل به جهنم میکنن و شاهد زجر و خفقان ارن و دوستانش خواهیم بود. دوم اینکه با استراتژی مناسب اروین و احتمالأ هنرنمایی‌های لیوای (که تنها کاراکتری هست که کاملأ خیالم ازش راحته که حداقل اینقدر عرضه داره که جون خودش رو نجات بده. البته احتمالش صفر هست که شخصیت‌های اصلی مثل ارن یا لیوای از داستان خارج بشن)، غول‌ها رو شکست بدن که با یک نگاه بدبینانه فکر میکنم فعلأ احتمال مورد اول بیشتر از دوم باشه و حتی شاید شاهد مرگ بعضی از کاراکترها باشیم ولی طبیعتأ بالاخره بعد از دادن یکسری تلفات احتمالأ همه غولا رو شکست میدن...
    آخر این اپیزود خیلی عجیب بود. یعنی راینر واقعأ میمیره؟ نمیدونم چرا ولی یک حس همذات‌پنداری مزخرفی بهش پیدا کردم امیدوارم به این زودی از دستش ندیم چون هیچکدوم اینا (منظورم ارن و دوستانش و غول‌هایی که قربانی این ماجرا هستن) در حقیقت دشمن واقعی نیستن (غیر از اینه؟ )

امتیاز من به اپیزود 2 از پارت دوم فصل سوم: 9.7/10

20. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

یه مدت بود دورورو از اصلش فاصله گرفته بود
    ولی قسمت 18 اش عالی بود ، از ابتدای اپیزود روی اوج بود تا انتها ، بعد داستان میو به نظرم بهترین اپیزودش بود
    همون اول میگی که ، خب ، اینجا اوج این قسمته دیگه ، ولی بعد میبینی یه اتفاق جالبتر میفته و همینطور تا اخر قسمت همینه ، به نحوی که 22 دقیقه قسمت رو احساس می کنی کلا 5 دقیقه ای میگذره
    قسمت 19 هم خیلی جالب بود ، فکر نمی کردم دورورو قسمت طنز هم داشته باشه
    در کل به دوران خوبش برگشته به نظرم

22. 8 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین