برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

The Umbrella Academy :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال The Umbrella Academy که اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از پانزدهم فوریه 2019 (بیست وششم بهمن 97) منتشر می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Umbrella Academy :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

قسمت اول این سریال رو دیدم و بازم خیلی خوشم اومد, فکر کنم من هم مثل علی عزیز Kingnessi از همه چیز بیش از حد خوشم میاد و سریع چشمم رو میگیره , خیلی وقت بود منتظر این سریال بودم چون هم عاشق کمیک بوک هستم و از همه بیشتر منتظر دو تا عشق توی این سریال بودم, Ellen Page که روش کراش داشتم و دارم ولی گرایشش نامیدم کرد و دست از تلاش برداشتم و منتظرم به راه راست هدایت بشه و یه حرکت بزنم و Robert Sheehan عزیز که ساخته شده نقش ادمای روانی و چیزخل رو بازی کنه اگه سریال خیلی خوب Misfits رو دیده باشید با این عزیز دل اشنا هستید و میدونید مناسب ترین بازیگر برای این نقش خود ناکسش‌هست, سریال خیلی خوب شروع میشه و ریتم خیلی خوبی داره و کم‌کم خیلی چیز ها معلوم میشه, سریال نه اونقدر سریع هست که دل بزنه و نه اونقدر کند که خسته کننده باشه و با یه ریتم خیلی خوب بیننده رو برای قسمت بعدی مشتاق می‌کنه, طنز سریال خیلی به جا هست و خیلی دوستش داشتم مخصوصا شخصیت کلاوس که عزیز دل نقشش رو بازی می‌کنه که میشه گفت طنز سریال روی دوش اون هست, من بازی بازیگر ها رو دوست داشتم و خیلی خوب تونسته بودن نقششون رو ایفا کنن! و احساسات رو به بیننده منتقل کنن , شخصیت پردازی کاراکتر ها هم خیلی خوب بود و تونسته بودن خیلی خوب بیننده رو با شخصیت ها و گذشته هرکدوم اشنا کنن که البته تا اخر اپیزود طول می‌کشه که همین خیلی جالبش کرده بود و همچنین به نظر میاد هر کدوم از شخصیت ها برای خودشون راز هایی دارن که در ادامه برملا می‌شه مخصوصا اون میمون‌ه که توی سکانس اخرش توی قسمت اول یک برق شرارتی توی چشماش دیدم و به نظرم یه کارایی داره میکنه و جا داره بگم که موشن کپچر خیلی خوبی داشت دمشون گرم. در کل دیدن این سریال رو پیشنهاد میکنم
    .

Nothing is Impossible
    سپاس
    448
    از این کاربر 710 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

جز بهترین سریال های امسال بود
    در کنار داستان خوب و کمی کلیشه ای، حالت فانتزی خیلی خوبی داشت.

4. 15 کاربرِ زیر از Skadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

اپیزود اول
    اپیزود اول رو دیدم در حدی نبود که بخواد راضیم کنه خیلی این سبک سریال ها زیاد شده داستان های تکراری و خسته کننده برای من که اصلا تازگی نداشت با این وجود یکی دوتا اپیزود دیگه میبینم اگه مجذوب شدم که ادامه میدم اگه هم نه به نظر سریال های خیلی بهتری هم هست که ارزش وقت گزاشتن روی آن ها به مراتب بیشتر از این سریال هست

6. 11 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,933
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت 5
    تا اینجا منم از سریال راضی نبودم ، طوری که فعلا" تمایلی برای ادامه اش ندارم و گذاشتمش کنار تا شاید بعدا" تمومش کردم. تنها موردی که تا اینجا برام جالب بود،وجود کاراکتر «شماره 5» بود وگرنه مابقی کاراکترها و داستان هیچ جذابیتی برام نداشت. فعلا" نمیشه سریال رو نه یه عنوان ابرقهرمانانه و نه یه عنوان علمی و تخیلی دونست و بیشتر شبیه به یه درام خانوادگی بین چند تا انسان با ظاهر و روحیات متفاوت هست که بیشتر با خودشون درگیرن حالا نجات دنیا بمونه به کنار.
    متاسفانه سریال هیچ برگ برنده ای نداره و داستان با اینکه الهام گرفته از یه کمیک موفق هستش ولی خیلی ضعیف پرداخته شده و تاکید نویسنده ها رو طنز و درام غیر ضروری با شخصیت پردازی ناقص فقط وقت بیننده رو با اتفاقاتی در ظاهر عجیب هدر میده که تهش هیج نوآوری و جذابیتی نداره .
    روند امتیازگیری این فصل نشون میده که سریال رفته رفته بهتر شده ولی با این وجود تا نیمه این فصل هیچ پیشرفتی من ندیدم و فعلا" منتظر نظر دوستان میمونم تا شاید سریال رو ادامه دادم.

8. 14 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

فصل اول رو کامل دیدم و در ادامه کمی نامید شدم، نتونست مثل قسمت اول سریال خودشو نشون بده و در ادامه افت زیادی کرد، البته قسمت های اخر کمی بهتر شد ولی میتونستن خیلی بهتر کار کنن بازیگرا یه خورده مثل این که خسته شدن اون اواسط و سریال طراوتش رو از دست داد و سریال حیف شد، امیدوارم اگه فصل دوم ساخته بشه فصل بهتری باشه،
    اگه سریال توی لیست ندارین سریال بدی نیست ولی با دیدن کل فصل جوری نیست که بگم حتما توی لیست تماشاتون بزارید.

نمره من 6.5 از 10

10. 22 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

شروع خوبی داره
    و ادامه معمولی
    پایانی ضعیف
    به خاطر زحماتی که کشیدن در ساخت سریال 6.5 از 10 به کل فصل
    برای من که تموم شد دیگه ادامه نمیدم دیدنش رو.
    مگر من ! من میشوم بی ت و

12. 12 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 53 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

یکی از متفاوت ترین سریال های ابر قهرمانی رو میشه همین umbrella academy دونست.شخصیت پردازی این سریال خیلی خوب و عمیقه جوری که حتی با کاراکتر های فرعی هم همزاد پنداری میشه کرد.کاراکتر شماره پنج بهترین بازیگر این سریاله و توجه به سن کمش حتما در آینده ازش بیشتر میشنویم.یکی از نقطه های ضعف این سریال پرداختن بیش از حد به کاراکتر وانیا بود که الن پیج واقعا صورت سرد و بی روحی داره واقعا حوصله آدم سر میرفت هر وقت میرفتن سر وقتش.ولی پایان جالب توجهی داشت بریم ببینیم فصل دوم چی داره واسمون

14. 4 کاربرِ زیر از sara_tavakoli7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :