برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,560 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

The Kominsky Method : کمدی سیاه تحسین شده ای از سرویس نتفلکس,معرفی,بحث

Chuck Lorre که به خاطر ساخت سیتکام های موفقی همچون Young Sheldon, Two and a Half Men و The Big Bang Theory برای شبکه CBS اعتبار فراوانی را در دنیای آثار کمدی کسب کرده است در ماجراجویی جدید خود با کمدی سیاهی با عنوان The Kominsky Method وارد همکاری سرویس Netflix گشته است.مجموعه ای که اپیزودهای فصل نخست آن در هشت قسمت شانزدهم نوامبر 2018 میلادی(بیست وپنجم آبان 97) و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.به نحوی که علاوه بر کسب عنوان "گلدن گلوب" بهترین سریال کمدی Michael Douglas به خاط بازی در این اثر موفق به دریافت "گلدن گلوب" بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال های کمدی گشت.بدین ترتیب مسئولین سرویس Netflix با خیالی آسوده این سریال را برای فصل دوم نیز تمدید نموده اندو کار تولیدفصل آتی از اواخر ماه ژانویه سال 2019 میلادی در "لس آنجلس" آغاز شده است.+++

خلاصه داستان:
    Sandy بازیگر پا به سن گذاشته و سابقا موفقی است که سال هاست بازی در نقش مهمی به او پیشنهاد نشده است, بنابراین بیشتر وقت خود را جهت برگزاری کلاس های بازیگری صرف می کند.او در یکی از این جلسات با زنی به نام Lisa آشنا می شود که ظاهرا امکان برقراری رابطه موفقی با او وجود دارد.در همین حال Sandy در تلاش است تا به بهترین دوست و مدیربرنامه هایش Norman که به دلیل بیماری همسرش دوران دشواری را سپری می کند کمک کند.+

بازیگران :

Michael Douglas
    در نقشSandy

Alan Arkin
    در نقشNorman

Sarah Baker
    در نقشMindy

Nancy Travis
    در نقشLisa

Danny DeVito
    در نقشWexler

Graham Rogers
    در نقشJude
    تریلری ازفصل اول سریال :
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    759
    از این کاربر 1,331 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Kominsky Method : کمدی سیاه تحسین شده ای از سرویس نتفلکس,معرفی,بحث

من فکر کنم فصل ۱ رو فقط دیدم که شیفتش شدم فصل دو زیرنویس نشده بود که الان شده انگار باید ببینم فصل سوم هم که زیرنویس نشده،تکمیل بشه حتما میبینم،من که واقعا خوشم اومد

3. 8 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 3,594 بار در 379 پست سپاس گزاری شده

سریال برای من لحظات خوبی رو رقم زد. شیمی بسیار خوبی بین سندی و نورمن وجود داره. شوخی ها واقعن خوب هستن. کافیه چند روز با پدربزرگتون زندگی کنین تا عملن خیلی از این موارد و مشکلات رو ببینین که درعین عذاب آور برای اونا چقدر برای ما خنده دار میتونه باشه.
    فصل سوم با خروج آلان آرکین از خط داستانی عملن سریال مهم ترین،اصلی ترین امتیاز و برگ برندش رو از دست میده. میشه گفت که نویسنده ها به بطرز مانیبال گونه ای با خروج آرکین برخورد میکنن. یعنی اگه با حضور آرکین 50x موقعیت جذاب داستانی رو میتونستن خلق کنن در نبودش سعی میکنن با اضاف کردن چند تا کاراکتر جدید و پررنگ کردن بعضی کاراکتر ها در مجموع اون 50x موقعیت رو ایجاد کنن. که خب خلا آرکین پر میشه اما شاید بشه گفت که سریال به هدف واقعی و اصلی خودش در پایان نمیرسه. بکم هم شتابزدگی و عجله بخصوص توی فصل سوم دیده میشه.

با همه این موارد دیدن سریال پیشنهاد میشه. هم به موقع میخندونه. هم درس زندگی میده.

5. 7 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

سریال معمولی و قابل پیش بینی هست، اگه کسی دنبال سریال خیلی خاص می کرده اصلا نگاه نکنه، پایان بندی سریال مناسب بود و جای خوبی تموم شد سندی هم به خواستش رسید
    امتیاز کلی خودم بخوام بدم 7.5 با ارفاق
    البته نمیدونم امتیازش چنده
    مگر من ! من میشوم بی ت و

7. 7 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

زندگی ارزش ناراحتی نداره
    سپاس
    502
    از این کاربر 394 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

واقعا سریال فوق العادیه،متاسفانه مردم اینجا اصلا نمیشناسنش.بازی گرا هم که بهترینِ خودشون.
    پادشاه همیشگیه اروپا=========== رئال مادرید

9. 6 کاربرِ زیر از eminemkamy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12