برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17
    Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,624 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

آنهائی که "اسکار" حقشان بود . . .

مراسم اسکار یکی از معتبرترین مراسم هائی هست که هرسال برگزار میشه و جوایزی رو در رشته های مختلف
    به بازیگران/کارگردان/ نویسنده ها و . . . که به انتخاب داورها برگزیده شده اند میدهد.اما جالب کـــــــه یک سری
    از بازیگرهایی که علاوه بر شهرت و طرفدارهای فراوون و قدرت بی نظیر بازیگریشون حتی یک بار هم اســــــکار رو
    نبردن . . . لیست زیر شـــــــــــــامل معــــــــــــــــــــروف ترین بازیگرهائی که واقعا اســـــــــــــــــــــــ ـکار حقشون بود

سه بار در شته ی بهترین بازیگر نقش اول مرد نامزد شده است برای فیلم های : سوئینی تاد - دزدان دریائی کارائیب و یافتن ناکجا آباد

یک بار در رشته ی بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم : استیو جابز و یک بار درشته ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم : 12سال بردگی نامزد شده است

فقط یکبار نامزد شده آنهم در رشته ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم : بازگشته

دو بار نامزد شده است یک بار در رشته ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم : ارباب حلقه ها و یکبار هم در رشته ی بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم : خدایان و هیولاها

سه بار نامزد اسکار شده است دو بار درشته ی بهترین بازیگر نقش اول مرد و یک بار در رشته ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد(برای فیلم گلادیاتور)

دو بار نامزد اسکار شده است در رشته ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و یک بار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد(برای فیلم تاریخ مجهول آمریکا)

شاید معروف ترین فرد این لیست تام کروز باشد بازیگر توانائی که فقط سه بار نامزد اسکار شده
    دو بار برای بهترین بازیکر نقش اول مرد و یک بار هــــم در رشته ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

سپاس
    143
    از این کاربر 338 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آنهائی که "اسکار" حقشان بود . . .

بازیگر و موسیقی و اینا رو اصلا ولش کنید!جالب اینکه ۱۰ فیلم برتر سایت اند ساوند که طبق رای گیری از منتقدان سراسر دنیا به عنوان برترین فیلم های تاریخ سینما برگزیده شدند ، هیچ کدومشون چه انگلیسی زبان ها و چه غیر انگلیسی زبان ها موفق به دریافت جایزه ی اسکار بهترین فیلم نشدند(البته در دوره ی سه تا از این فیلم های غیر انگلیسی هنور اسکار بهترین فیلم خارجی وجود نداشته و عذری براشون هست‎).جالب اینکه همین منتقد هایی که الان انتخاب کنندگان بهترین آثار اسکار و گلدن گلوب و غیره هستند این فیلم ها رو انتخاب کردند.
    پ.ن:از این توضیحات چه نتیجه ای می گیریم؟به منتقد ها اعتماد نکنید!‎

3. 6 کاربرِ زیر از mohsen kafka بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12
    از این کاربر 158 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

بازیگرایی مثل جان گودمن هم هستن که شاید بشه گفت لیاقت حداقل 1 نامزدی اسکارو داشتن...

5. 7 کاربرِ زیر از Datty11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911

نقل قول نوشته اصلی توسط Datty11 نمایش پست ها
    بازیگرایی مثل جان گودمن هم هستن که شاید بشه گفت لیاقت حداقل 1 نامزدی اسکارو داشتن...
    توي اين ليست وقتي اسم افرادي مثل پيتر اتول و عمر شريف و كرك داگلاس هست - جان گودمن كه جاي خود داره

7. 7 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12
    از این کاربر 158 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط LuCiNaFer نمایش پست ها
    توي اين ليست وقتي اسم افرادي مثل پيتر اتول و عمر شريف و كرك داگلاس هست - جان گودمن كه جاي خود داره
    سلام. اینایی که فرمودید همگی جزو نامزدین اسکار هستند. مقصود من از این پست با چیزی که شما فرمودید متفاوته. خیلی واضح هم گفتم...

9. 6 کاربرِ زیر از Datty11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911

امكان داره امسال خواكين فينيكس براي فيلم جوكر اسمش از اين ليست بيرون بياد

11. 6 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    59
    از این کاربر 235 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

با سلام و احترام
    و اینکه در ابتدای لیست باید ابتدا تصویر پر فروغ چاپلین رو می ذاشتین
    سه مطلب رو می خوام اشاره کنم اول اینکه زمان قضاوت درباره فیلمهای هر سال از زمان پخش که بعضا خیلی دیر هم اکران میشن تا مراسم اسکار کوتاه بوده و بسیاری از فیلمها و بازیگران و ... در طول زمان ارزش خود رو نشون می دن .و به مانند جواهری می مونن که رو اونا خاک نمیشینه و مثال بارزش چاپلینه که بالاخره اعضا اسکار رو پس از سالها مجاب کرد که بهش اسکار افتخاری بدن و در زمان تقدیم جایزه رکورد طولانی ترین تشویق رواز سوی حضار ثبت کرده که 11 دقیقه بوده و اهمیت این جایزه رو حتی از دید حضار می رسونه.
    دوم رقیبان قوی بوده مثلا بازی تام کروز در متولد چهارم جولای 1990 باید براش اسکار به ارمغان میاورد اما از بد شانسیش رقیب قوی مثل دنیل دی لویس داشته (پای چپ من)
    و سوم اینکه از قول مادرم نقل می کنم که یکی عاشقای سینماست و 60 ساله داره حرقه ای فیلم می بینه.از ایشون نقل می کنم که میگه بسیاری از بازیگران در سیتما ستاره سردند.(حتی ایران)
    مثال بارزش ادوارد نورتونه که در عین توانایی و شایستگی حتی بعنوان کسی که جایزه ای رو اهدا کنه هم دعوت نمیشه در هیچ مراسمی.
    http://tvworld.info/image.php?u=47345&type=sigpic&dateline=1525695680

13. 9 کاربرِ زیر از shahramjj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramjj نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    و اینکه در ابتدای لیست باید ابتدا تصویر پر فروغ چاپلین رو می ذاشتین
    سه مطلب رو می خوام اشاره کنم اول اینکه زمان قضاوت درباره فیلمهای هر سال از زمان پخش که بعضا خیلی دیر هم اکران میشن تا مراسم اسکار کوتاه بوده و بسیاری از فیلمها و بازیگران و ... در طول زمان ارزش خود رو نشون می دن .و به مانند جواهری می مونن که رو اونا خاک نمیشینه و مثال بارزش چاپلینه که بالاخره اعضا اسکار رو پس از سالها مجاب کرد که بهش اسکار افتخاری بدن و در زمان تقدیم جایزه رکورد طولانی ترین تشویق رواز سوی حضار ثبت کرده که 11 دقیقه بوده و اهمیت این جایزه رو حتی از دید حضار می رسونه.
    دوم رقیبان قوی بوده مثلا بازی تام کروز در متولد چهارم جولای 1990 باید براش اسکار به ارمغان میاورد اما از بد شانسیش رقیب قوی مثل دنیل دی لویس داشته (پای چپ من)
    و سوم اینکه از قول مادرم نقل می کنم که یکی عاشقای سینماست و 60 ساله داره حرقه ای فیلم می بینه.از ایشون نقل می کنم که میگه بسیاری از بازیگران در سیتما ستاره سردند.(حتی ایران)
    مثال بارزش ادوارد نورتونه که در عین توانایی و شایستگی حتی بعنوان کسی که جایزه ای رو اهدا کنه هم دعوت نمیشه در هیچ مراسمی.

در ارتباط با چارلي چاپلين كاملا حق با شما است
    (البته اين ليست در حال تكميل شدن بود
    كه متاسفانه بعلت فراموشي از سمت من
    ناقص موند... چرا كه علاوه بر چاپلين فقيد اساطير
    ديگه اي مثل كوبريك و هيچكاك در صدر اين جدول
    هستن)

در ارتباط با رقابت واقيعتش در اين مقوله هميشه كسي برنده است كه بهترين باشه
    متولد چهارم جولاي جدا از بازي بينظير تام كروز فرم و محتوي فوق العاده اي داشت
    جزء تريلوژي جنگ ويتنام اليور استون بود كه نگاه تازه اي به جنگ داشت
    ولي پاي چپ من اثري به مراتب بهتر و بهتر از كار استون بود در اون فيلم
    دي لوئيس به معناي واقعي كلمه #متد_اكتينگ رو بصورت تصويري تعريف كرد
    دي لوئيس براي بنمايش گذاشتن اون پسر بيمار انچنان به جزئيات توجه كرده بود
    كه هركس كه اونو نميشناخت و اين فيلم رو ميديد ميگفت : واقعا يه بيمار اوردن كه
    اين نقش رو بازي كنه!

ولي زماني كه پاي س/ي/ا/س/ت و لابي بازي در ميون باشه ديگه خبري از بهترين نيست
    مصداق : مراسم اسكار ٢٠٠٣ زماني كه در اوج ناباوري اسكار بهترين بازيگر نقش اول
    به ادرين برودي براي فيلم پيانيست رسيد در حالي كه حق مسلم دي لوئيس براي بيل قصاب بود

درسته كه تو سال ٢٠٠٨ داورها به جبران خسران اسكار رو به دي لوييس براي
    فيلم خون بپا خواهد شد دادند و با اينكه من از بيگ فن هاي دي لوئيس هستم
    اما بايد قبول كنيم اون سال اسكار حق جاني دپ براي فيلم سوئيني تاد بود

متاسفانه مشكل اينجاست كه گاهي بحث رقابت مطرح نيست
    اين س/ي/ا/س/ت كه مشخص ميكنه برنده كي باشه نه هنر

15. 6 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12