برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,644 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Braquo : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال فرانسوی Braquo که در سال 2009 میلادی پخش آن به روی آنتن شبکه Canal+ رفته است، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 19 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,920
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Braquo : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

فصل اول
    » خب فصل اول این سریال زیرنویس فارسی شده و منم تا همین پایان فصل رو فعلا" دیدم و واجبه یه تشکر هم از همینجا به مترجمین این سریال بگم و منتظر ترجمه فصل‌های بعدی ازشون هستم.
    در مورد سریال هم اولش باید بگم که دو قسمت اول این سریال رو پارسال دیده بودم ولی چون هم زیرنویس و هم کیفیت درست و حسابی نداشت از ادامه‌اش منصرف شدم و مورد اینکه برای معرفی سریال تو این انجمن شاید بیشتر از ۱۰ تا نقد و معرفی از سریال خونده بودم و تا حدودی سریال برای من اسپویل شده‌ هستش و احساسم قبل از دیدنش بیشتر شبیه این بود که دارم دوباره یه سریال رو از اولش می‌بینم ولی اطلاع قبلي كه از حوادث سريال داشتم باعث نشده بود كه از ديدن اين سريال لذت نبرم و تجربه لذت بخشي برام بود و این همه تعریف و تمجید که از سریال خونده بودم اغراق نبود.

» داستان سریال جمع و جور و خطی هستش و وقت بیننده رو با اپیزود‌های اضافی و دیالوگ‌ها و صحنه‌های بی‌ربط هدر نمیدن و فقط پلیس‌هایی رو می‌بینیم که روش و شیوه غیر اصولی و خشنی رو برای رسیدن به هدفشون دنبال می‌کنن و این وسط تنها چیزی که عایدشون میشه فقط گند زدن و اضافه کردن یه بدبختی دیگه به بدبختی‌های خودشونه.با اینکه سریال The Shield رو ندیدم که بخوانم باهاش مقایسه‌اش کنم ولی مطمئنم که حداقل از نظر هیجان و شخصیت پردازی قوی هیچ چیزی از هیچ سریالی چیزی کم نداره، مخصوصا" کاراکتر "ادی" که با اینکه خیلیا اونو بهترین پلیس می‌دونن ولی یه پلیس بی‌هدفه که زندگیش رو صرف تمیز کردن گند‌کاری‌های گروهش می‌کنه.
    اگه از اون دسته افرادی هستید که تو لپ‌تاپ سریال می‌بینید و یه سکانسی به نظرتون بی‌ربط میاد زود با یه کلید اونو میزنید جلو، باید بهتون بگم که تو Braquo قراره نیست غیر از پلی کردن سریال تا پایان اپیزود کار دیگه‌ای بکنید.ضرب‌آهنگ سریال خیلی سریعه و باید سعی کنید از اتفاقات مهیج و با تعلیق سریال عقب نیوفتید. کاراکتر‌های سریال عمدتا" تو سه گروه جا میشن، یا پلیس بد هستن، یا دنبال پلیس بد هستن و یا خلافکار‌ هستن و داستان بیشتر به درگیری این سه گروه می‌پردازه که این گروه چهار نفره تو مركز همه اتفاقات هستش و داره از همه جا ضربه میخوره و فقط باید سعی کنن بدنامی‌ خودشون افشا نشه ولی کار‌هایی که می‌کنن بیشتر اونا رو از این هدف دور می‌کنه.حال و هوای ابری پاریس،عملیات‌های خشن پلیس‌های داستان، زبان فرانسوی با لحن تند و رکیک ، پاسگاه پلیس که بیشتر شبیه گاراژ ماشین یا کارخانه متروکه‌ است با کلی کاراکتر‌ که سیگار از دستشون نمی‌افته و کلیف هنگر‌های پایانی اپیزود از دلایلی بودن که باعث شدن هر بار که می‌نشستم پای دیدن این سریال حداقل دو اپیزود رو پشت سر هم ببینم. خیلی از اتفاقات این فصل هم به سرانجام نرسيد و با کلیف هنگری که تو اپیزود آخر این فصل بودش باید منتظر اتفاقات جالبی تو فصل دوم باشم.

امتیاز من به این فصل ۹

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

سلام
    لینک دانلود این سریال اصلا گیر نمیاد کسی نداره آیا؟
    ممنون

5. 2 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 216 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

درود بر شما

یه لینک دانلود به ما هم پ خ کنید ثواب ده تا حج رو بردید .

7. 3 کاربرِ زیر از hamoon1345 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

سلام
    اگر کوتاه در مورد این سریال زیبا بگم با ید بگم یک سریال که هیجان رو برای بیننده معنی میکنه
    ۴ تا پلیس دیوانه که برای گروه کوچیک خودشون هر کاری میکنن
    حتی گروگان گیری و قتل
    یک مشت اوباش دوست داشتنی که هر کاری دوست دارن میکنن و پلیس های بسیار حرفه ای هم هستند
    زیاد سریال شناخته شده ای نیست ، چون تو سایت های بسیار کمی برای دانلود قرار داره
    ولی پیشنهاد میکنم هرطور که شده این سریال رو پیدا کنید و ببینید ، قطعا یک تجربه ی خاص از یک سریال زیبای فرانسوی خواهد بود
    فصل سول سریال هم بزودی ترجمه میشه

9. 16 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

سلام
    دوستان ترجمه ی فصل سوم این سریال زیبا شروع شده و ۲ قسمت امروز ترجمه شده

11. 9 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Never Give Up
    سپاس
    524
    از این کاربر 150 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

فصل اولش رو دیدم خیلی باحاله و فصل دو و سه رو نتونستم دانلود کنم حتی تو تورنت هم پیدا نمیشه ولی فصل چهارش هست .لطفا اگه لینک دانلود از فصل دو و سه دارین پ خ کنین

13. 2 کاربرِ زیر از Mohsen82 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

فقط یک لینک غیر مستقیم آپلودبوی هست که خیلی کنده
    لطفا اگر کسی لینک مستقیم داره پ خ کنه
    ممنون

15. کاربر زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :