برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Kidding : کمدی درامی از شوتایم با حضور جیم کری,معرفی,بحث

Kidding عنوان مجموعه کمدی-درامی می باشد که مسئولان شبکه Showtime اواخر تابستان سال 2017 میلادی خبر سفارش ساخت مستقیم و بدون درخواست قسمت پایلوت آن را منتشر کردند.Dave Holstein که سابقه نویسندگی در سریال هایی همچون Weeds و Gigantic را دارد سازنده این مجموعه می باشد.علاوه بر این, Jim Carrey که در حال حاضر تهیه کننده مجموعه کمدی در حال پخش I'm Dying Up Here برای این شبکه می باشد در این اثر به عنوان بازیگر "نقش اصلی" به هنرنمایی خواهد پرداخت تا بار دیگر بعد از بیش از دو دهه از حضور منظم او در اپیزودهای فراوانی از کمدی-آیتمی In Living Color شاهد حضوری "پر رنگ" از این هنرمند توانا در اثری تلویزیونی باشیم.پخش "رسمی" فصل نخست این مجموعه در ده قسمت از نهم سپتامبر 2018 (به وقت ایران:دوشنبه نوزده شهریور 97) آغاز می گردد.++

خلاصه داستان:
    داستان سریال درباره مردی حساس و دوست داشتنی به نام Jeff می باشد که مجری برنامه های تلویزیونی کودکان بوده و مردم او را به نام شخصیت تلویزیونیش Mr. Pickles می شناسند.Jeff شخصی بسیار محبوب است که علاوه بر آنکه بین کودکان و والدینشان که با برنامه های او بزرگ شده اند به عنوان نمادی از خرد و مهربانی شناخته می شود نکته اتکا مالی برند تجاری عظیمی می باشد. اما چالش واقعی برای Jeff از جایی شروع می شود که زندگی شخصی او به سرعت در معرض از هم گسیختگی و شکست قرار می گیرد و او برای مقابله با این شرایط دشوار کمک و راهنمایی ندارد.++

بازیگران:

Jim Carrey
    در نقشJeff

Cole Allen
    در نقشWill

Judy Greer
    در نقشJill

Bernard White
    در نقشScott

Coda Boesel
    در نقشBong

Mary Faber
    در نقشMacy
    تریلر رسمی سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Kidding : کمدی درامی از شوتایم با حضور جیم کری,معرفی,بحث

براي من كه از بچگي با فيلمهاي سينمايي مثل "ماسك" ، "پليس بورلي هيلز" ، "جومانجي" ، ... بزرگ شدم هميشه عناوين كمدي(چه سريال چه استندآپ چه سينمايي) جايگاه ويژه اي رو برام داشته ... جيم كري و رابين ويليامز و ادي مورفي هم كه خدايان من حساب ميشن هميشه

و حالا ميبينم كه جيم كري قراره تو سريالي بازي كنه خبر از اين بهتر

اميدوارم تيم ترجمه تي وي ورلد يه برنامه اي براش بزاره

3. 18 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,385
    از این کاربر 20,385 بار در 1,375 پست سپاس گزاری شده

اصلأ قیافه این بشر کاریزمای خاصی داره. به نظر من جیم کری بازیگریه که در یک آن شما رو با اداهاش میخندونه و بالافاصه در یک سکانس دیگه با غم چهره‌اش اشک شما رو در میاره. میخوام بگم جیم کری هم در کمدی و هم در درام موفق بوده. شما دقت کنید بهترین فیلم‌هایی که جیم کری توشون بازی کرده Eternal Sunshine of the Spotless Mind و The Truman Show هستن. توی این دو فیلم آنچنان با درام‌های احساسات‌برانگیزی روبرو میشید که واقعأ دور از انتظار هست کسی فیلم "درخشش ابدی یک ذهن پاک" رو دیده باشه و اشکش حتی شده برای لحظه‌ای در نیومده باشه. جیم کری توی فیلم "نمایش ترومن" کاری کرد که این فیلم جزو بهترین فیلم‌های عمرم بشه. فکر میکنم بی‌انصافی هست که جیم کردی رو صرفأ یک بازیگر کمدی بدونیم.
    تریلر این سریال رو هم دیدم. جالب بود. هرچند موضوعش بیشتر به نظر میرسه برای بچه‌ها مناسب باشه ولی فکر میکنم بازی جیم کری برای مخاطبان هر سنی میتونه جذاب باشه ضمن اینکه تریلر سریالش هم حاکی از همین هست. ممنون از یاسر عزیز بابت معرفی
    Can't find yourself. Lost in your lies

5. 21 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,072
    از این کاربر 18,360 بار در 1,173 پست سپاس گزاری شده

جیم کری اصولا بازیگر آسونی برای ساخت فیلم یا سریال نیست، موجود بسیار عجیبی هست و تفکراتش به شدت و قدرت خارج از چارچوبه، آدم بسیار باهوشی است و مدتی هم که دور بود از دنیای بازیگری و شروع کرده بود به نقاشی، از بعد از خنگ و خنگتر 2، کار خاصی نکرده بود و خیلی خیلی خوشحالم با نقشی برگشته که به نظر براش آماده میاد.

به نظر من اگر واقعا اون رو با شخصیت عجیب و غربیش دوست دارید حتما مستند Jim & Andy: The Great Beyond رو ببینید تا مستندوار متوجه بشید که این خارج از چارچوب بودنش چقدر واقعی و اصیل هست.

من خودم فکر نمیکردم دیگه کار خاصی ازش ببینم، امیدوارم بتونه با این خاص بودنش کنار بیاد و قبل از مرگ کارهای شاخص بیشتری ازش ببینم، این رو در کمال خودخواهی میگم، چون میدونم جیم کری واقعا متعلق به این دنیا نیست.

7. 22 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    یم کری اصولا بازیگر آسونی برای ساخت فیلم یا سریال نیست، موجود بسیار عجیبی هست و تفکراتش به شدت و قدرت خارج از چارچوبه، آدم بسیار باهوشی است
    جیم کری واقعا متعلق به این دنیا نیست.

9. 20 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

جیم کری حرف نداره بازیگر بزرگیه همه نقشی رو هم می تونه بازی کنه
    فقط معطوف به بازیگر کمدی نیست فیلم درام خیلی خوبی مثل نمایش ترومن و مجستیک من رو داره
    امیدورام این سریال سبب بشه که اسمش دوباره رو زبون بی افته
    تریلرش رو دیدم فقط به خاطر اسم جیم کری این سریال رو می بینم
    قبل از این سریال فیلم Dark Crimes رو بازی کرده سبک جناییه
    جیم کری خیلی وقته که گرفتار افسردگی شده شاید این دلیلی برای دوری از فیلم و سینما باشه

11. 17 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,072

نقل قول نوشته اصلی توسط ESajad نمایش پست ها
    جیم کری خیلی وقته که گرفتار افسردگی شده شاید این دلیلی برای دوری از فیلم و سینما باشه
    یکی از اتفاقات بسیار تلخ و آزار دهنده زندگی جیم کری، زنی بود به نام Cathriona White.

جیم کری در سال 2012 با این خانم آشنا شد. خانم وایت قبل از رابطه با جیم کری، توسط شوهرش (از سال 2013) یک نسخه از عدم داشتن بیماری STD رو جعل کردند و اون نسخه رو به جیم نشون داد.

بعد از مدتی در دادگاه اعلام کرد که توسط جیم کری به این بیماری مبتلا شده (در حالی که در واقع اون خانم به جیم این بیماری رو داده بود). و از جیم کری شکایت کرد.

جیم کری به علت اینکه علاقه ای نداشت در دادگاه حاضر بشه و چنین پروسه احمقانه ای رو طی کنه با خانم وایت و وکیل و شوهرش به توافق رسید. پس از مدتی خانم وایت خودکشی کرد.
    شوهر و مادرِ خانم وایت از جیم کری شکایت کردند چرا که معتقد بودند دارویی که خانم وایت برای خودکشی استفاده کرده در اصل داروهایی بوده که توسط جیم کری به صورت غیرقانونی تحت نام جعلی تهیه شده.

جیم کری این بار به شدت به هم ریخت و گفت که توافق قبلی باعث شده تا این دو نفر فکر کنند میتونن ازش سو استفاده کنند، بیانیه ای داد که عاشق خانم وایت بوده و وقتش رسیده تا بقیه یاد بگیرن که اینقدر از مشکلات روحی این خانم سو استفاده نکنند.

What a terrible shame. It would be easy for me to get in a back room with this man's lawyer and make this go away, but there are some moments in life when you have to stand up and defend your honor against the evil in this world. I will not tolerate this heartless attempt to exploit me or the woman I loved. Cat's troubles were born long before I met her and sadly her tragic end was beyond anyone's control. I really hope that some day soon people will stop trying to profit from this and let her rest in peace

این جریان واقعا جیم کری رو مدت ها بهم ریخت. در رسانه ها زیاد ازش صحبت نمیکرد و افسردگی اون رو تشدید کرد.

پ.ن: نمیدونم چرا در منابع فارسی چیزی در مورد این اتفاق خاص و مهم در زندگی جیم کری نیست و اون مقدار کمی هم که هست کلهم اشتباه ترجمه شده و گفته شده.
    به همین علت سعی کردم تا جائیکه یادم می اومد توضیح مختصری داده باشم، چون بارها مدارک جدیدتری رو شده از این اتفاقات، شاید صد در صد این متن قابل اتکا نباشه و بهتره از منابع انگلیسی معتبر اطلاعات بروزتری رو کسب کنید اگر مایل به دانستن بیشتر در این مورد هستید.

"جیم کری در حال حمل تابوت خانم وایت"

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

پ.ن: نمیدونم چرا در منابع فارسی چیزی در مورد این اتفاق خاص و مهم در زندگی جیم کری نیست و اون مقدار کمی هم که هست کلهم اشتباه ترجمه شده و گفته شده.
    به همین علت سعی کردم تا جائیکه یادم می اومد توضیح مختصری داده باشم،
    چون بارها مدارک جدیدتری رو شده از این اتفاقات، شاید صد در صد این متن قابل اتکا نباشه
    و بهتره از منابع انگلیسی معتبر اطلاعات بروزتری رو کسب کنید اگر مایل به دانستن بیشتر در این مورد هستید.

"جیم کری در حال حمل تابوت خانم وایت"

من جریان خودکشی دوست دختر سایق جیم کری رو می دونستم خیلی در این باره ناراحت بودم
    به خاطر این که سال های زیادی با حرکات و فیلم های جیم کری خندیده بودم این حالت جیم کری برام باور کردنی نبود
    ولی از قضایای قبل از خودکشی بی اطلاع بودم
    از شما ممنونم که اطلاع دادید
    امیدورام این سال باعث بشه جیم کری بیشتر به دنیای سینما و تلویزیون برگرده

14. 16 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

اول ممنون از یاسر عزیز برای تایپک بسیار خوبش
    یکی از بازیگرا محبوبم از دوران کودکی تا الان به غیر از نقش های کمدی که بازی میکرد و اکثرا هم کارای خیلی خوب بودن بیشتر از همه این دو فیلمش رو دوست دارم Eternal Sunshine of the Spotless Mind و The Truman Show توی این دو فیلم بود که به قدرت بازی جیم کری ایمان آوردم و عاشقش شدم امیدوارم این سریال هم خیلی خوب باشه و روی خوش جیم کری رو پس از اون قضایا یک بار دیگه ببینیم

16. 22 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,072

قسمت اول رو دیدم و میخواستم قبل از پخش قسمت های بعدی، چند نکته رو بگم.

همونطور که توی پست قبلی گفته بودم، کار کردن با جیم کری، کار هرکسی نیست و اصولا به خاطر شخصیت خاص این آدم، نمیشه توقع داشت که بازی جیم کری در فیلم و سریال به صورت تضمینی باشه و مطمئن باشیم کار عالی میشه.

سازنده این سریال، آقای Dave Holstein قبل از Kidding، کار شاخص و مهمی نداشته و شاید معروفترین کارش نویسندگی سریال w33ds باشه، خود من همون اول که kidding میخواست استارت بخوره حس کردم که آقای Dave Holstein بیشتر نقش برگردوندن جیم کری به دنیای تلویزیون و سینما رو داره، حدسم این بود که کسی علاقه ای به کار کردن با جیم کری نداره (یا برعکس)، و این آقا بیشتر حالت rebound guy برای جیم کری و رابطه اش با سینما است.

این رو گفتم تا به اینجا برسم که جیم کری در کارش فوق العاده حرفه ای است، و خب طبیعی هست که نقش مزخرف هم بهش بدی به بهترین شکل بازی میکنه، چیزی که برای درخشیدن دوباره جیم کری لازم هست یک فیلم نامه خوب و درست و حرفه ای است که باعث بشه تمام قدرت جیم کری در عرصه بازیگری به کار بیافته. به نظر من فیلم نامه قسمت اول نشون داد که داستان بین درام، کمدی، واقعیت و خیال به شدت در حال چرخیدن هست و خیلی تکلیفش با خودش معلوم نیست. شاید ذره ای از هرکدوم، شاید کلهم چیز دیگه! واقعا امیدوارم در قسمت های بعدی این سریال از این بلاتکلیفی خارج بشه.

البته و صد البته، هرکاری که جیم کری بازی کنه من با عشق و علاقه میبینم و از بازیش لذت میبرم، بحث من اصلا جیم کری نیست، بحث من اینه که به نظر نمیرسه این سریال (حداقل در قسمت اول) در حد و اندازه بازیگر کاردرست و بزرگی مثل جیم کری باشه. امیدوارم اشتباه کنم و سریال در قسمت های بعدی خودش رو پیدا کنه، جا بیافته و از هر لحاظ ازش لذت ببریم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین