برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 51 از مجموع 51
    I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

[انجمن سینما] چالش تماشای فیلم

تو این تایپیک میتونید دوستان خودتون و یا هر کاربری رو که اعلام آمادگی کرده به چالشی متفاوت دعوت کنید! چالش دیدن یک فیلم سینمایی!

برای مشارکت منظم و تداوم این کار لطفا قوانین زیر رو رعایت کنید:

1. فردی که به چالش تماشای فیلم دعوت شده است باید ظرف 7 روز فیلم مورد نظر رو تماشا کرده و نقد و نظر خودش رو نسبت به اون فیلم در تایپیک آخرین فیلمی که دیدم یادداشت کنه ، سپس در همین تایپیک از بین افرادی که برای آن هفته اعلام آمادگی نموده اند یک نفر را به چالش دیدن یک فیلم دعوت نماید .

2. در انتخاب فیلم دست شما باز است، اما دقت کنید هدف از این کار حال گیری و تلف کردن وقت دیگران نیست ! مطمئنا این نوع اشتراک گذاری خود نوعی جذابیت دیدن یک فیلم را بیش از پیش خواهد کرد.

3. افرادی که مایل به شرکت در چالش می باشند پست هفته ی مورد نظرشان را تشکر زده و بدین صورت اعلام آمادگی میکنند .

4. مشخصات کامل فیلم از جمله لینک IMDB و در صورت امکان لینک دانلود فیلم در همین تایپیک اعلام میشود .

5. تنها و تنها در صورتی که فیلم پیشنهاد شده را قبلا تماشا کرده اید میتوانید به فردی که شما را به چالش کشیده پیام دهید و از اون درخواست فیلم دیگری کنید . (در غیر این صورت باید فیلمی را که وی پیشنهاد میکند تماشا کنید حتی اگر از آن فیلمی به دلایلی متنفر باشید!)

6. هر هفته سه نفر به چالش کشیده میشند و طبیعتا هفته ی اول چون هنوز کسی به چالش دعوت نشده من ، احمد و یاسر عزیز سه نفر رو انتخاب میکنند ...

7. نکته ی خیلی مهم: دوستانی که اعلام آمادگی میکنند و به چالش کشیده میشند در صورت ندیدن فیلم مورد نظر در 7 روزی که فرصت دارند از شرکت در چالش های بعدی محروم میشند .

8. میتونید قبل از درج فیلم در این تایپیک با فرد مورد نظر از طریق پیام خصوصی هماهنگ کنید که فیلم انتخابی رو ندیده باشه ، تا نیاز به ویرایش مجدد نباشه . گذاشتن لینک IMDB و در دسترس بودن زیرنویس فارسی ضروری است .

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,727
    از این کاربر 19,988 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [انجمن سینما] چالش تماشای فیلم

امیدوارم کینگی kingnessi@ دعوت من برای تماشای فیلم West Side Story رو قبول کنه. فیلم که دیگه جای تعریف نداره من چون شنیدم و خوندم Rachel Zegler نقش آفرینی بسیار قابل توجهی ارائه کرده دوست دارم نظر کینگی رو راجب به این فیلم و این بازیگر بدونم.
    تاپیک مناسبی برای آزار و اذیت‌ـه ولی خب به احترام شرکت‌کنندگان من اولین بار یه پست جدی ارسال کردم

3. 15 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456