بهترین فیلم
سرخپوست(مجید مطلبی)
شبی که ماه کامل شد(محمدحسین قاسمی)
غلامرضا تختی(سعید ملکان)
متری شیش و نیم (سیدجمال ساداتیان)
ماجرای نیمروز: رد خون(سیدمحمود رضوی)
قصر شیرین(سیدرضا میرکریمی) |
بهترین فیلم اول
جاندار (حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری)
حمال طلا(تورج اصلانی)
دیدن این فیلم جرم است(رضا زهتابچیان)
روزهای نارنجی (آرش لاهوتی)
مسخرهباز(همایون غنیزاده) |
بهترین کارگردانی
بهرام توکلی (غلامرضا تختی)
نیما جاویدی(سرخپوست)
نرگس آبیار(شبی که ماه کامل شد)
سعید روستایی(متری شیش و نیم)
سیدرضا میرکریمی(قصر شیرین)
محمدحسین مهدویان(ماجرای نیمروز: ردخون) |
بهترین فیلمنامه
محسن تنابنده(قسم)
محسن قرائی- محمد داوودی(قصر شیرین)
نیما جاویدی(سرخپوست)
پرویز شهبازی(طلا)
نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی(شبی که ماه کامل شد) |
بهترین بازیگر نقش اول زن
مهناز افشار(قسم)
الناز شاکردوست(شبی که ماه کامل شد)
ژاله صامتی (درخونگاه)
بهنوش طباطبایی(ماجرای نیمروز ۲)
فاطمه معتمدآریا(بنفشه آفریقایی) |
بهترین بازیگر نقش اول مرد
حامد بهداد(قصر شیرین)
امین حیایی(درخونگاه)
هوتن شکیبا(شبی که ماه کامل شد)
پیمان معادی (متری شیش و نیم)
نوید محمدزاده(سرخپوست) |
بهترین بازیگر نقش مکمل زن
زهره عباسی(ناگهان درخت)
فرشته صدرعرفایی(شبی که ماه کامل شد)
نیوشا علی پور( قصر شیرین)
پانته آ پناهی ها (درخونگاه)
ژیلا شاهی(قصر شیرین) |
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
آرمین رحیمیان(شبی که ماه کامل شد)
نوید محمدزاده (متری شیش و نیم)
حسن پورشیرازی(قسم)
یونا تدین (قصر شیرین)
علی نصیریان(مسخره باز)
جواد عزتی(ماجرای نیمروز ۲) |
بهترین موسیقی متن
پیمان یزدانیان(متری شش و نیم و بنفشه آفریقایی)
امین هنرمند(قصر شیرین)
افشین عزیزی(غلامرضا تختی)
مسعود سخاوتدوست(شبی که ماه کامل شد)
کریستف رضاعی(ناگهان درخت و سال دوم دانشکده من) |
بهترین فیلمبرداری
حمید خضوعی(غلامرضا تختی)
هومن بهمنش(متری شیش و نیم)
شهرام نجاریان(خون خدا)
علی قاضی(مسخره باز)
هادی بهروز(ماجرای نیمروز: رد خون)
مسعود سلامی(آشفتگی) |
بهترین تدوین
محمدرضا موئینی(سمفونی نهم)
بهرام دهقانی(متری شیش و نیم)
خشایار موحدیان(قسم)
محمد نجاریان(ماجرای نیمروز: رد خون)
میثم مولایی(غلامرضا تختی) |
بهترین چهره پردازی
ایمان امیدواری(شبی که ماه کامل شد)
مجید اسکندری(سمفونی نهم)
شهرام خلج(ماجرای نیمروز: رد خون)
سعید ملکان(غلامرضا تختی)
ایمان امیدواری(مسخره باز)
عباس عباسی(۲۳ نفر) |
بهترین صدابرداری
ایرج شهزادی(متری شیش و نیم)
مسیح سراج(پالتو شتری)
بهمن اردلان(۲۳ نفر)
منصور شهبازی(طلا)
مهدی ابراهیمزاده(قسم) |
بهترین صداگذاری
امیرحسین قاسمی(متری شیش و نیم)
حسین ابوالصدق(سمفونی نهم)
مهرشاد ملکوتی(ماجرای نیمروز: رد خون)
امیرحسین قاسمی(غلامرضا تختی)
آرش قاسمی(شبی که ماه کامل شد) |
بهترین طراحی لباس
محمدرضا شجاعی(شبی که ماه کامل شد)
مشکین مهرگان(سمفونی نهم)
محمدرضا شجاعی(ماجرای نیمروز: ردخون)
امیر ملکپور(غلامرضا تختی)
الهام معین(مسخره باز) |
بهترین طراحی صحنه
سهیل دانش(مسخره باز)
محمدرضا شجاعی(شبی که ماه کامل شد)
کیوان مقدم(غلامرضا تختی)
محسن نصراللهی(متری شیش و نیم و سرخپوست)
کامیاب امینی عشایری(۲۳ نفر) |
بهترین جلوه های ویژه میدانی
محسن روزبهانی(۲۳نفر)
ایمان کرمیان(سمفونی نهم)
آرش آقابیک(شبی که ماه کامل شد)
ارشا اقدسی(قسم)
ایمان کرمیان(ماجرای نیمروز؛ رد خون) |
بهترین جلوه های ویژه بصری
جواد مطوری(مسخره باز)
محسن خیرآبادی، رضا میثاقی، شهاب نجفی(غلامرضا تختی)
سید هادی اسلامی و امیر سحرخیز(۲۳ نفر)
جواد مطوری(سرخپوست)
سینا قویدل(ماجرای نیمروز: رد خون) |