برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 58
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

House of Cards | بحث کلی درباره فصل سوم

در این تاپیک می توانید درباره فصل سوم سریال House of Cards به بحث و تبادل نظر بپردازید.
    لطفا اگر در مورد قسمت خاصی می خواهید بحث کنید در ابتدا عنوان اپیزود را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند جلوگیری شود.

In God We Trust
    سپاس
    2,525
    از این کاربر 6,618 بار در 636 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of Cards | بحث کلی درباره فصل سوم

نقل قول نوشته اصلی توسط TOXIN نمایش پست ها
    یه سوال از دوستانی که فصل رو تموم کردن دارم.
    مشاهده محتوا اسپویلر

به نظرتون کلیر حامله شده بود باز؟ چند جا از سریال یه نشونه هایی از حاملگیش دیده شد.
    فکر نکنم بابا کلیر 50 سالشه
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

3. 4 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

خب این فصل تموم شد!
    منم جزو اونایی ام که از این فصل توقع بیشتری داشتن.
    البته فقط دارم با خودش مقایسه میکنم! نسبت به فصل اول و دوم افت داشته... اما کماکان در بدترین حالت جزو بهترینای امسال بوده.
    این افت میتونه چندتادلیل داشته باشه...
    دوباره یاد آوری میکنم الان سریال رو نمیکوبونم! دارم میگم چرا امتیاز از 10 رسیده به 9.8
    یکی اینکه تو فصول قبل فرانک در تلاش برای بالا کشیدن خودش بود، همیشه یه نقطه بالایی وجود داشته که به سمتش حرکت کنه اما اینجا به اون نقطه رسیده و میخواد صرفاً حفظ و تمدیدش کنه. واسه همین دیگه اون ابتکار عمل ها و حیله گری ها رو کمتر شاهدیم.
    یه دلیلم اینه که از جذابیت افتاده برامون... تو فصول قبل مخصوصاً فصل اول تازه با این شخصیت آشنا شده بودیم و تمام افکار و منطق و پیچ و خم هاش برامون جذابیت و تازگی داشت... و وقتی یهو به دوربین نگاه میکرد بدون اینکه حتی حرف بزنه ذوق مرگ میشدیم... اما الان دیگه هم حجم این ابتکار ها کمتر شده، هم پیچیدگی اش کمتر شده ، هم تو دوربین حرف زدن ها کمتر شده و حتی اگر به همون قوت قبل باقی میموند، یه جورایی تکراری شده...
    یه کم هم از نکات مثبت این فصل بگم:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    داگ چه قدر خوب شد که بود و چه قدر روند و اتفاقات مهم و جالبی رقم زد تو این فصل. هیچ وقت خیانتش به فرانک باورم نشد که نشد! که واقعاً هم نشد
    پتروف! عالی بود... بازیگرش، شخصیتش، دیالوگاش، حرکاتش واقعاً جزو نکات مثبت بود...
    هدر دانبار! دوسش داشتم فصل قبل و خوشحالم تو این فصل تبدیل شده به یکی از شخصیتای اصلی!
    و نویسنده هه! اصن همون صداش هم خیلی خوب بود خیلی دوس داشتم کتابش یه تاثیر مثبت خوبی رو شرایط فرانک بذاره ولی تاثیر عکس گذاشت! یعنی تو کل فصل نویسنده هه حضور داشت و تنها اتفاقی که رقم زد جدایی فرانک و کلیر بود!

و اما کلیر آندروود!
    مشاهده محتوا اسپویلر
    اصن درکش نکردم در اپیزود های پایانی!
    یعنی اون شخصیتی که دو فصل قبل بنا شده بود با این پایان و جدایی همخونی نداشت برام! و قطعاً تو این دعوا حق رو میدم به فرانک!

و چندتا ابهام....
    لطفاً اگر جوابم رو دارید بفرمایید...
    مشاهده محتوا اسپویلر

1- هم این فصل و هم قبلاً هی کلیر میرفت جلوی یخچال و درش رو باز میکرد و جلوش وایمیساد... جریانش چیه این؟ فقط میخواد خنک بشه؟؟؟
    2- کلاً رابطه ج نسی کلیر با فرانک عجیب شده. کلاً چی شد از هم اینقدر فاصله گرفتن و شبا جدا میخوابیدن ... ( البته اپیزود آخر رو نمیگم که اساسی به هم زدن ) مثلاً همجنس گراند جفتشون؟ یکیشون؟ کلیر تو زندان با اون معترضه صحبت میکرد به این نتیجه رسیدم که انگار کلیر قبول کرد همجنس گراست! البته دقیقاً یادم نمیاد...فرانک هم که با نویسندهه یه صحبتایی کرد! اصن نفهمیدم چی شد

و در آخر باید گفت، چرا و چه جوری کوین اسپیسی اینقدررررر خوبه؟؟؟
    بهترین اپیزود هم شاید باور نکنین ولی اون اپیزود مناظره سه نفره رو خیلی دوست داشتم

5. 9 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    98
    از این کاربر 182 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MILANO نمایش پست ها
    لطفاً اگر جوابم رو دارید بفرمایید...
    مشاهده محتوا اسپویلر

1- هم این فصل و هم قبلاً هی کلیر میرفت جلوی یخچال و درش رو باز میکرد و جلوش وایمیساد... جریانش چیه این؟ فقط میخواد خنک بشه؟؟؟
    2- کلاً رابطه ج نسی کلیر با فرانک عجیب شده. کلاً چی شد از هم اینقدر فاصله گرفتن و شبا جدا میخوابیدن ... ( البته اپیزود آخر رو نمیگم که اساسی به هم زدن ) مثلاً همجنس گراند جفتشون؟ یکیشون؟ کلیر تو زندان با اون معترضه صحبت میکرد به این نتیجه رسیدم که انگار کلیر قبول کرد همجنس گراست! البته دقیقاً یادم نمیاد...فرانک هم که با نویسندهه یه صحبتایی کرد! اصن نفهمیدم چی شد
    مشاهده محتوا اسپویلر
    یک این که کلیر داره به سن یائسگی میرسه تو این سن بدن گرم میشه واسه همین جلو یخچال وایمیستاد دوم اینکه فک کنم فرانسیس همجنسگرا باشه و کلیر هم خیلی اپن ماینده واسه شوهرش مورد جور میکنه :دی مثل اون سکانس تریصام تو فصل دو

7. 7 کاربرِ زیر از alichoopa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

جواب سوال دوستان:

مشاهده محتوا اسپویلر
    قضیه حامله بودن کلر منتفیه فکر کنم، یکی از دلایل اصلیش میتونه این باشه که اگه بود حتمی یه اشاره مستقیم بهش میکرد، اینجوری تا سال دیگه همه تو کف میموندند.
    دلیل دوم سن بالای کلره، 50 سالشه و به قول دوستمون علائم یائسگی رو ازش دیدیم، نه حاملگی. همون گر گرفتی که باعث شد جلوی یخچال بایسته

در رابطه دور شدن نشون و بهم خورد رابطه شون هم خود فرانک یه جایی میگه، آروم آروم از هم دیگه دور شدن، همون جدا خوابیدن ها همون دعواهای کوچیک، اینا همه اش جمع شد و اخرش اونطوری تموم شد.

بازیگر نقش تام ییتس هم یکی از بازیگرهای اصلی سریال بوردواک امپایرـه، اونجا هم نقش دوست داشتنی ای داره

9. 10 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

من هم بالاخره سریال رو تموم کردم

به نظرم بزرگترین ایرادی که این فصل داشت اتفاقاتی بود که بهشون پرداخته نمی شد !
    یه مثال میزنم ... وقتی کلر نتونست رای بیاره واسه سفیر شدن من درست نفهمیدم چطوری انتخاب شد !
    یا مثلا حمایت جکی از دانبار که فقط تو صحبت های ست (رئیس مطبوعات اندروود) بهش اشاره شد ...
    یه سری اتفاقات دیگه هم بود به نظرم این ها حفره هایی بودند که نیاز بود بهتر بهشون پرداخته بشه ...
    در کل فصل خوبی بود ... اما بهترین فصل سریال نبود ... البته با اختلاف کم ...

11. 7 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,525

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    من هم بالاخره سریال رو تموم کردم

به نظرم بزرگترین ایرادی که این فصل داشت اتفاقاتی بود که بهشون پرداخته نمی شد !
    یه مثال میزنم ... وقتی کلر نتونست رای بیاره واسه سفیر شدن من درست نفهمیدم چطوری انتخاب شد !
    یا مثلا حمایت جکی از دانبار که فقط تو صحبت های ست (رئیس مطبوعات اندروود) بهش اشاره شد ...
    یه سری اتفاقات دیگه هم بود به نظرم این ها حفره هایی بودند که نیاز بود بهتر بهشون پرداخته بشه ...
    در کل فصل خوبی بود ... اما بهترین فصل سریال نبود ... البته با اختلاف کم ...
    اونجا که انتخاب نشد واسه سفیر شدن نبود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بود که صلاحیتش از جانب کنگره برای کاندید شدن رد شد.

جکی هم به خاطر اینکه فرانک تو مناظره انتخاباتی حالشو گرفت با اونکارش یعنی کنار کشیدن به نفع دانبار تلافی کرد.
    J.J. Abrams

13. 4 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    اونجا که انتخاب نشد واسه سفیر شدن نبود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بود که صلاحیتش از جانب کنگره برای کاندید شدن رد شد.
    کلر که نمیخواست رئیس جمهور بشه، شما چطور این سریال رو دیدید؟ برای سفیر شدن باید رای اعتماد مجلس رو میگرفت که مجلس ردش کرد. بعد هم فرانک از قدرت رئیس جمهوریش (یه حرکت قانونی زد که خیلی ها هم شاکی شدن) استفاده کرد و کلر رو سفیر کرد. دقیقا یادم نیست عنوانش چی بود، اما کنگره رو دور زد، سر همین هم اون نماینده حزب جمهوری خواه که میخواست کاندید ریاست جمهوری بشه خیلی شاکی شده بود.
    من این پرش های زمانی سریال رو دوست دارم، 3ماه، 4 ماه میپره جلو، باعث میشه سریال در جا نزنه.

15. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    کلر کی ! پست ریاست جمهوری !
    کاملا اشتباه میکنید ... اشاره ی من به قسمت دوم سریاله که داره تو کنگره به سوالات جواب میده و بعد عصبانی میشه ...
    بعد رای گیری میشه رای نمیاره و در قسمت سوم در کناره کتی مشغول رایزنی با روس ها میشه ...

پ.ن : همزمان با پست مدریت شد ...

17. 5 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,525

من برم دوباره سریالو ببینم
    J.J. Abrams

19. 4 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,175
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

ایا شخصیتی خوفناک تر و محشر تر از فرانک آندروود در بین کل کاراکترهایی و شخصیت هایی که رییس جمهور بودن در فیلم یا سریالی وجود داره؟.......

این کوین اسپیسی این سریال رو به یک کلاس بازیگری تبدیل کرده.....فقط حدود 6-7 بار به اون طرز صحبتش تو قسمت آخر این فصل با کلر و اونجایی که دستشو میزاره رو گلوش رو تماشا کردم برق از سر ادم میپرونه این آدم.............
    عجب شخصیت گیرایی و محشری.....

21. 8 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین