برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

3 5.08%
  • 2

3 5.08%
  • 3

2 3.39%
  • 4

3 5.08%
  • 5

11 18.64%
  • 6

8 13.56%
  • 7

12 20.34%
  • 8

12 20.34%
  • 9

1 1.69%
  • 10

4 6.78%
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 46
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,539 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دوازدهم

The Walking Dead: Season 4, Episode 12
    Still
    IMDB

2. 19 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دوازدهم

نقل قول نوشته اصلی توسط Overlord93 نمایش پست ها
    llvll4hdi اگر سریال هایی مثل GOT و یا Breaking Bad کلا با نواخت کندی جلو میرفتن, حداقل از همون اول سریال همینگونه بودن و بخاطر همین روایت کندشون لذت بخش و جذاب هستند. من خودم کسی هم که اصولا سریال هایی رو میپسندم که اگه همه سریال با هم بیاد روزی 7 تا 8 اپیزودشو نگاه میکردم یکیش هم The Walking Dead بود تا فصل 2. اما من خودم تا فصل 4 بریکینگ بد بصورت کلی دانلود و نگاه کردم و به نظرم واقعا جذاب بود و هرگز خسته نشدم. اتفاق بخاطر نواخت کندش و اینکه در آخر سریال یه اتفاق غیر منتظره می افتاد باز هم وسوسه میشدم تا قسمت بعدی هم ببینم. جریان مگس در اون آزمایشگاه ساخت شیشه هم تقریبا از نیم فصل دوم از فصل 3 شروع شد و کلا تا 4 5 قسمت بیشتر طول نکشید. اصولا فصل 3 راجع به دور شدن والتر از خونوادش بود و اینکه سرطان و ساخت شیشه چه تاثیری روی زندگی خونوادگیش گذاشته نه بخاطر یه مگس.
    GOT هم من امسال تابستون از اولش پاش نشستم. فکر نمیکردم سریال اینقدر جذاب و لذت بخش باشه. اما وقتی که فصل 1 رو کامل نگاه کردم وسوسه به ادامه سریال گرفتم. شما که میگی The Walking Dead بهتر از GOT هست باید بگم در این خصوص دیگه واقعا ببخشید عقلتون نم کشیده. دنیایی که GOT در سریال و کتابش داره و شیرین تر و پر رمز و راز تر از دنیای Lord of The Rings هست کجا و دنیای کامیک واکینگ دد کجا. همیشه آرزو داشتم پس از ارباب حلقه ها یک فیلمی بیاد مثل این سه گانه بزرگ. فیلم هابیت باز هم نتونست اون دنیای ارباب حلقه ها رو برام بازسازی کنه. تا اینکه GOT رو دیدم و کلا یک فلسفه محبوت کننده رو مشاهده کردم. دنیایی با پر از عجایب فانتزی. دنیایی پر از شخصیت های خوب و بد و پر از رکب هایی که بینشون رد و بدل شده. این جذاب ترین فرانچایز برای من بوده. به طوری که بهترین سریال ساخته شده رو GOT میدونم.
    اما واکینگ دد سریالی بود که از همون اول با جذابیت های خودش رونق گرفت و تا حتی فصل 3 هم بسیار عالی دنبال شد. اما وقتی که میبینیم سریال رو به نزوله و سازنده ها تمام نبوغشون رو از دست دادن اینجاست که باید بگیم که تنها راه شکایت و کنار گذاشتن این سریال در مدت طولانی. نمونش خودم که فکر کنم بعد از اپیزود 12 دیگه تا آخر فصل دنبالش نمیرم.
    شما هم بهتره درکتون از یه سریاله واقعی رو بیشتر کنی و نبوغ وینس جیلیان با اون تصویر برداری بینظیرش در فیلم و اون دنیایی که جورج آر آر مارتین ساخته رو درک کنی و به یه سریال که پایین تر از اونهاست ترجیح ندی.
    موفق باشی.
    سلام دوست عزیز بجای قضاوت اول منظور بحثو بگیر
    من به شخصه از سریال برکینگ بد خیلی خوشم اومد و جز 3 سریال توپیه که دیدم
    got این سریالو اولین باره اسمشو شنیدم و ندیدم نمی دونم چرا فک کردی که گفتم بدرد نمی خوره
    در ضمن سریال برکینگ بد مثال زدم چون خیلی دوستش داشتم گفتم که تو سریال یه این زیبایی
    چند قسمت دنبال مگس بود ؟ سریال بنظرم نیومده که تمام رو اوج بوده باشه
    فراز و نشیب زیاده
    سریال walking dead از جمله سریال های مورد علاقه منه اگه قسمتی از اون ضعیف باشه بهش 10 میدم
    چون تو این سبک خیلی خوب درستش کردن شما نظر شخصی خودتونو دارین پس به نظر کسان دیگه احترام بزارین

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط llvll4hdi نمایش پست ها
    چند قسمت دنبال مگس بود ؟ سریال بنظرم نیومده که تمام رو اوج بوده باشه
    اون یه قسمت دنبال مگس بود! واکینگ دد 4 فصل!
    چون تو این سبک خیلی خوب درستش کردن شما نظر شخصی خودتونو دارین پس به نظر کسان دیگه احترام بزارین
    شما خودتون شروع کردین به نقد نظر دیگران ، باید انتظار داشته باشین بقیه نظرتون رو نقد کنند. کلا فقط عملا دارین به هرکی باهاتون مخالفت میکنه میگین "خفه شو" به طور محترامانه.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

5. 6 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط paine نمایش پست ها
    من خودم یکی از فن های تعصبی این سریال هستم!ولی خب تحمل هم حدی داره.کارگردان فکر کرده چون کاراکتراش محبوب شدن می تونه همینجور سریال رو کش بده و هیچ هدفی هم برای سریال وجود نداشته باشه!الان واقعا مشروب خوردن بث نشانه ی بعد انسانیش بود؟یعنی اتیش زدن اون خونه و نشون دادن انگشت وسط به مدت 2 دقیقه باعث شد ما با کاراکترهای دریل و بث اشنا بشیم؟سریال داره دور همی میشه و فکر کنم دیگه تا سیزن 5 بگن خب دو تا کاراکتر رندوم انتخاب میکنیم می فرستیمشون وسط واکر های نحیف خودمون 2 نفری 200 تا واکر رو بکشن!در اخر پیام من به عوامل سریال همون حرکت دست دریل و بثه!
    دوست عزیز شما چرا این نگاه از سریال ندارین که اینا باید یه جوری از زندان می رفتن
    اگه فصل های بعد می خواستن تو سریال با خوشی دور هم زندگی بکنن که خوب نبود
    این پیش زمینه برای فصل بعد هست پایان این فصل تمامی افراد به هم میرسن
    یا چند نفرشون جا می مونن مثل اندریا
    وقتی بهم رسیدن شک نکنین داستان دانشمنده رو ادامه میدن و بدنبال درمان میگردن
    به هر حال از نظر شما سریال داره اب بسته میشه حتما نباید هه موافق سریال باشن که

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    اون یه قسمت دنبال مگش بود! واکینگ دد 4 فصل!
    شمایی که ادعا میکنی سریالو دیدی:دی می دونی یک قسمت بود؟
    چند بار که رفتن بگیرنش نتونستن دی: حداقل 2الی 3 قسمت اونه مگسه تو ازمایشگاه بوده
    شما بشین الکی از سریال بد بگو دی:

اضافه شده در : 7 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    این حرف شما و امثال شما ، همیشه اوج بی منطق بودن بحث کننده رو نشون میده که وقتی نمیتونه با کسی بحث کنه میگه چرا سریال رو می بینید در صورتی که خوشتون نمی یادش. می دونی چرا ما نیگاه میکنیم . چون توی این بحث با اینکه داریم از سریال بد میگیم مطئنن باش از سریال داریم لذت هم می بریم. این برای شما قابل درک نیست که ما هم لذتش رو می بریم و هم اینکه سریال رو می کوبیم.اگر سریال فصل اولش بود و شما این حرف رو می زدی ، می شدش تا یک حدی بهت حق داد ولی منی که 4 ساله دارم این سریال رو می بینم پس با اینکه دارم ازش لذت می برم پس این حق رو دارم که سریال رو بکوبم .چون وقت و انرژی خودم رو پاش گذاشتم. این برای شماو امثال شما یا قابل درک نیست و یا بیخودی گونده اش میکنید و جواب بی منطقی که الان گفتی رو می دهید
    بعدش هم اگر من و امثال من که خیلی هم زیادن ، نیایید از سریال ایراد بگیرند که این بحث دیگه بحث نیست که ، اسمش میشه خاله بازی و تعریف و تمجید کردن های بی خودی توی تاپیک

پ ن :
    این آخرین بحث من با شما بود و اگر جواب هم بدهید دیگه باهاتون بحثی ندارم و جواب نمیدهم !
    فکر نکنم به شما مربوط بشه دی: من از سریالی خوشم اومده یا نه چون من از سریال game ofخوشم نبومده زیاد اونم نظر شخصیه
    اما دلیل بر این نمیشه که سریال بد باشه از نظر دوستاران سریال game of سریال خوبیه نظرشونم محترم

در ضمن شما 20 سالم باشه تو این سایت عضو باشی با منی که 1 روزه ثبت نام کردم هیچ فرقی نداری
    من خیلی وقته با این سایت اشنا هستم و اکثر سریال هایی که بخوام دانلود کنم میام اینجا و مطالب سریالو می خونم
    حالا اومدم ثبت نام کردم فقط و فقط بخاطر حرف های بعضی از افراد تو این تاپیک بوده و بس پس نیا نگو دی: من اینجا 20 ساله عضویت دارم هیییییییییییس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اضافه شده در : 3 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    اون یه قسمت دنبال مگش بود! واکینگ دد 4 فصل!

شما خودتون شروع کردین به نقد نظر دیگران ، باید انتظار داشته باشین بقیه نظرتون رو نقد کنند. کلا فقط عملا دارین به حرکی باهاتون مخالفت میکنه میگین "خفه شو" به طور محترامانه.
    شما برداشتت این طوری بوده من از کسی انتقاد نکردم که چرا میگی سریال بد بوده برو چند صفحه قبلو بخون
    تو چند صفحه قبلم گقتم الانم میگم این سریال از نظر من تمامی قسمتاش نمره 10 داره
    حالا شما بشین تا فردا بهانه بیار که چرا 10 من دوست دارم 10 می دم
    دلیلی نمی بینم جوابتونو دیگه بدم

where's my money bitch?!
    سپاس
    1,537
    از این کاربر 1,076 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

من اسیــــر و سَر سپرده ی آنم که هنوز هم مدافع واکینگ دد باشد!

چند بار که رفتن بگیرنش نتونستن دی: حداقل 2الی 3 قسمت اونه مگسه تو ازمایشگاه بوده
    دوستان ایشون بریکینگ بد رو ندیده!

.There's nothing but chemistry here

8. 3 کاربرِ زیر از Eternal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You're Goddamn right
    سپاس
    4,102
    از این کاربر 4,201 بار در 217 پست سپاس گزاری شده

میشه بپرسم چند سالته؟؟؟ سنتونو بگین ببنیم اصلا گروه سنیتون می خوره سریالو تماشا کنین
    معرفی می کنم
    بچه ها ترول ... ترول بچه ها

اوباش اینترنتی یا ترول (در زبان انگلیسی: Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می‌شود که با رفتار تخریب گرانه در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز هستند.

اصطلاح شناخته شده‌ای در فضای وب وجود دارد که در مواجهه با خرابکاری اوباش اینترنتی و برای آرام کردن سایر کاربران به کار برده می‌شود. در مواردی که کاربری با سوء نیت قصد تحریک سایرین را دارد، معمولاً از سوی کاربران باتجربه گفته می‌شود که "اوباش را محل نده!" یا "اوباش را نادیده بگیر!" (در انگلیسی:!Don't feed the troll)
    علت این است که قصد یک اوباش اینترنتی تنها ایجاد تشنج و تحریک سایرین برای جلب توجه است، نه ایجاد بحث سازنده. برخی کاربران گمان می‌کنند که با پاسخ دادن مودبانه، استدلال و درخواست از این افراد برای تصحیح رفتارشان می‌توانند آنها را اصلاح کنند. با وجود اینکه ممکن است بعضاً کاربران دیگر، بحثی که به قصد ایجاد تشنج شروع شده است را به سمت و سوی درستی هدایت کنند، اما در بیشتر موارد پاسخ دادن به اینگونه افراد به تشنج و درگیری بیشتر می‌انجامد و اوباش اینترنتی نیز از لحاظ روانی به ادامه کار تشویق می‌شوند، در حالی که بی اعتنایی به خرابکاری این افراد و وانهادن آنها به مدیران وب گاه آنها را از ادامه این کار خسته و منصرف می‌کند +

باقیشو دیگه خودتون از ویکیپدیا بخونید و Dont feed the troll

10. 8 کاربرِ زیر از JenabPargaar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

بنظز من قسمت خوبی بود درسته هیجان خاصی نداشت و داستان پیش نمیرفت ولی پر از سکانس های جالب بود بعدشم چی همتون دنبال kiss هستید دریل سن اقای بث داره بعد بیاد صحنه رو احساس کنن بعد اینکه بنظرتون سریال والکین دد از بازی تاج تخت بهتره اصلا حرفتونو قبول ندارم من خودم بشدت رو والکین دد تعصب دارم ولی حتی اگه رده بندی سریال هارو نگاه کنید سریال بازی تاج تخت رده 1 و والکین دد رده 11 رو داره البته نظر کاربران محترم منم اون موقع که بازی تاج وتخت رو ندیده بودم با خودم میگفتم عمرا کسی رو دست والکین دد بزنه ولی بازی تاج تخت زد دیگه چکار میشه کرد
    7 دادم

12. 6 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,606
    از این کاربر 5,430 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

شمایی که ادعا میکنی سریالو دیدی:دی می دونی یک قسمت بود؟
    من فک میکنم آخرین نفر این انجمنم که بریکینگ بد رو دیدم بخدا یه قسمت بودا
    البته این که چند بار رفتن بگیرنش به معنای چن قسمت نیست ، تو یه قسمت چن بار تلاش کردن که بگیرنش

14. 6 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    998
    از این کاربر 784 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

تاپیک بحث اپیزودیکه مردگان متحرک یا من اشتباه اومدم ؟
    برکینگ بد تموم شد رفت و مقایسه کردن دو فیلم با دو ژانر متفاوت اشتباهه
    معمولا طرفدارای واقعی عیبهارو بیشتر میبینن چون انتظارشون از سریال مورد علاقشون بیشتره این حق همه طرفداراست
    یکی از دوستان گفتن ما میبینیم ایرادشو میگیریم و از دیدن سریال لذت میبریم، من کاملا موافقم
    منم منتظر یه کیس بودم به نظرم باید این اتفاق می افتاد چون فضاسازیش اینجوری بود
    من خودم این سریال و خیلی دوست دارم از این قسمتم خوشم اومد چون صحنه های قشنگی هم داشت ولی خوب چه میشه کرد عیبهاش بیشتره
    من به گفنه ozymandias گوش میکنم جواب ترول رو نمیدم
    بیایید با هم دوست باشیم دعوا نکنید
    نمره من 7

16. 7 کاربرِ زیر از A_TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

یه چیزی که جدیدا خیلی تو سریال گل درشت شده و تو ذوق میزنه این شعاری بودن سریاله، همش شعار شعار شعار، طبیعی نیس دیگه
    تنها جایی که این قسمت حال داد اونجایی بود که دریل با چوب گلف عقدشو خالی میکنه سر زامبی پولداره!

18. 2 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,064 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

8دادم..!!قسمت بدی نبود ولی خوبم نبود..جذابترین بخشش "درقسمت بعد خواهیددید"ش بود..!! دوتا اپیزود از فصل 4 رو وقف دریل و بث کردن..امیدوارم ارزشش رو داشته باشه..شاید عاشق همدیگه بشن..معلوم نیست که..

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین