برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 1.33%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 0.67%
  • 5

7 4.67%
  • 6

6 4.00%
  • 7

22 14.67%
  • 8

54 36.00%
  • 9

38 25.33%
  • 10

20 13.33%
صفحه 4 از 12 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 113
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

Season 6, Episode 7, The Broken Man
    فصل ششم, قسمت هفتم, مرد شکسته شده

خلاصه داستان اين قسمت : اسپرو اعظم به دنبال هدف دیگری است. جیمی با یک قهرمان روبرو می‌شود. آریا نقشه‌ای می‌کشد. به شمال یادآوری می‌شود.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,730 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

جا داره مدال طلای فصل 6 رو بدم به لیدی لیانا مومونت که خیلی شیک و مجلسی اون سانسا لوس احمق رو شست پهنش کرد تو آفتاب جزیره خرس تا خشک شه واقعا در طول این سریال منتظر بودم یکی بیاد این حرفا رو بهش بزنه. جدیدا هم که بدجوری دچار غرور شده دم به ساعت جلو جان میگه من استارکم استارکم. برو باووو

اگه جان بلد بود مثل دنریس خودشو لخت کنه الان کلی ارتش داشت

من الان دارم به این فکر میکنم که آریا بتونه تیون و خواهرش رو راضی کنه سر کشتی رو کج کنن به سمت جان. آریا هر جا میخواد بره فقط پیش دنریس نره

3. 22 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

این اپیزود خیلی خیلی بهم چسبید. فوق العاده بود. پر از نکات مهم و سکانس های جذاب.
    اون لحظه ای که لیدی مورمونت کوچولو داشت صحبت می کرد یه لحظه رفت تو لیست کارکترهای محبوبم . اما سریع برگردونم آخه گیم آف ترونز سابقش با کاراکترهای محبوب خیلی بده! تو اپیزود هاردهوم اون زن وحشی که بالاخره با جان متحد شد رفت تو لیست محبوبانم اما تا آخر اپیزود نکشید که کشته شد.الان ترسیدم این لیدی مورمونت کوچولو هم همین بلا سرش بیاد یعنی شاید رمزی اینو بخوره اصلا!! لیدی مورمونت در مورد 62 جنگجوی قدرتمند مورمونت ها بیراه نمیگفت. نمونش همین سر جورای خودمون.

بعضی دوستان اشاره کردن که شاید آریا با تیون و یارا همسفر بشه.
    لازمه که موقعیت فعلی اینا رو بررسی کنیم و متوجه بشیم که خیلی بعیده این نظر.
    کشتی های گریجوی ها در ولانتیس پهلو گرفتن . ولانتیس یکی از شهرهای آزاده که فصل قبل واریس و تیریون بهش سفر میکنن.
    این عکس ولانتیس در فصل قبل

و این عکسی ولانتیس در این قسمت که گریجوی ها اینجان

آریا هم در برواوس هست و با توجه به نقشه ای که در ادامه میبینیم:
    دایره قرمز شهر براووس محل آریا
    دایره آبی شهر ولانتیس محل تیون و یارا. همچنین خط آبی رنگ مسیر حرکت تیون و یارا رو از جزیره آهن تا ولانتیس نشون میده (که چقدر سریع رسیدن!) . خط بنفش هم مسیر احتمالیشون تا میرین. پس به خاطر این فاصله دورشون بعیده همسفر بشن .
    گفتم تا نقشه بازه از شمال گردی های سانسا و جان هم بگیم:
    مستطیل نارنجی رنگ جزیره خرس رو نشون میده که 62 تا سرباز داد به اتحاد شمال. مستطیل صورتی قلعه دیپ وود مات رو نشون میده که متعلق به خاندان گلاور هست و هیچ سربازی نداد.

با اطلاعاتی که تا این اپیزود دریافت کردیم نقشه نبرد شمال و توزیع قدرت بین دو طرف تقریبا به این صورت هست:

سکانس های زیبای ریورران:
    حضور لنیسترها در ریورران باز هم این نکته رو به ما یادآوری کرد که کاش کتاب ها تموم میشد بعد سریال ساخته میشد. سکانس های دارزدن جعلی ادمور تالی، و مذاکره جیمی و بلک فیش دقیقا از کتاب چهارم برداشته شده بود و دیالوگ های جیمی و بلک فیش با اینکه کوتاه شده بود ولی بسیار قشنگ از آب دراومده بود. زره دو طرف هم خیلی قشنگ بودن مخصوصا زره جیمی
    همچنین یه چرخه تحقیر داشتیم: تحقیر تالی (ادمور) توسط فری ، تحقیر فری توسط لنیستر، تحقیر لنیستر توسط تالی ( بلک فیش)

کینگزلندینگ:
    یه حس عجیب در مورد سرسی دارم. شخصیت سرسی کاملا مغرور و منفوره و ازخود راضیه که اصلا دوستش ندارم ولی بازیگرش انقد خوب بازی میکنه که اصلا دلم نمیخاد سرسی از بازی تاج و تخت حذف بشه.
    مارجری موزمار هم هنوز خاندان خودش یعنی تایرل ها رو فراموش نکرده و خیال مادربزرگشو راحت کرد.

بازگشت هوند
    زنده موندن هوند از اون زخم ها باعث خوشحالیه . رک و راست بودنش و بی خیالیش خیلی باحاله
    شخصیت سپتون انصافا جالب بود و متاسفانه خیلی زود کشته شد. حرفاش با هوند و مردم خیلی شنیدنی بود برعکس حرفای گنجشک اعظم که کاملا افراطی هست.

سانسا:
    این سانسا آبروی استارک ها رو برده. دو کلمه بلد نیست حرف بزنه. حرفاش کاملا نپخته و بدون فکره. یه دختر ده ساله با خاک یکسانش کرد .
    پشت سر استنیس هم حرف زد و تیکه انداخت نفهم فکر نمیکنه که اگه همین استنیس نبود وحشی ها کل شمال و وینترفلش رو میگرفتن و الان انقدر ارتش ارتش نمیکرد! به سر داووس هم مشکوکه که این همه کمک کرده و باعث زنده شدن برادرشه اونوقت از اون طرف با بیلیش میپلکه! به خاطر احترام به پدر و برادراش این دفعه ازش میگذریم سری بعد پشت سر استنیس حرف بزنه و تیکه بندازه ، جوری جواب دندان شکن میدیم که دیگه نتونه سر بلند کنه

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,730 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas stannis نمایش پست ها

بعضی دوستان اشاره کردن که شاید آریا با تیون و یارا همسفر بشه.
    لازمه که موقعیت فعلی اینا رو بررسی کنیم و متوجه بشیم که خیلی بعیده این نظر.
    کشتی های گریجوی ها در ولانتیس پهلو گرفتن . ولانتیس یکی از شهرهای آزاده که فصل قبل واریس و تیریون بهش سفر میکنن.
    این عکس ولانتیس در فصل قبل
    و این عکسی ولانتیس در این قسمت که گریجوی ها اینجان

آریا هم در برواوس هست و با توجه به نقشه ای که در ادامه میبینیم:
    دایره قرمز شهر براووس محل آریا
    دایره آبی شهر ولانتیس محل تیون و یارا. همچنین خط آبی رنگ مسیر حرکت تیون و یارا رو از جزیره آهن تا براووس نشون میده (که چقدر سریع رسیدن!) . خط بنفش هم مسیر احتمالیشون تا میرین. پس به خاطر این فاصله دورشون بعیده همسفر بشن .
    چه خوب نقشه رو گذاشتین. امروز همش داشتم فکر میکردم چجوری گریجوی ها به براووس و آریا رسیدن.
    قبل از اپیزود هفت پیش بینیم این بود که آریا با گروه نمایش لیدی کرین بیاد وستروس. ولی امروز شنیدن اسم گریجووی ها بدجوری فکرمو مشغول کرده بود

6. 3 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,920
    از این کاربر 9,843 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas stannis نمایش پست ها
    پشت سر استنیس هم حرف زد و تیکه انداخت نفهم فکر نمیکنه که اگه همین استنیس نبود وحشی ها کل شمال و وینترفلش رو میگرفتن و الان انقدر ارتش ارتش نمیکرد! به سر داووس هم مشکوکه که این همه کمک کرده و باعث زنده شدن برادرشه اونوقت از اون طرف با بیلیش میپلکه! به خاطر احترام به پدر و برادراش این دفعه ازش میگذریم سری بعد پشت سر استنیس حرف بزنه و تیکه بندازه ، جوری جواب دندان شکن میدیم که دیگه نتونه سر بلند کنه
    دقیقا حرفت صحیحه عباس جان ای استنیس کجایی ک هر ننه قمری پشت سرت ضر میزنه...
    من نمره 7 دادم یعنی اینا نسبت ب دنریس خیلی برحق ترن اما تاکتیک ارتش جم کردن ندارن اما دنریس مث چی ارتش جم میکنه البته جای بسی خوشحالی ک این هفته سخرانی نداشتیم ازش....
    و اما...
    KING SLAYER ک ر.ی.د.ه شد بهش توسط این بازیکن حرفه ای

as long as I'm standing the war is not over...
    خیلی حال کردم با این جمله و واقعا زیبا کار شده بود جالبتر اینکه ب جیمی گفت
    Do u have 2 years????

این سیزن ملیساندرا و تیریون در حاشیه کاملا...
    منتظر وارگ برن بودم ک نشد راستی ادامه این برج شادی رو کی میخوان نشون بدن دهن ملت....شد دیگه...
    اما عشق من اریا....
    نزدیک بود دوباره ناراحت بشیم ک تقریبا ب خیر گذشت و امیدوارم سریعتر براووس ترک کنه برسه ب وینترفل.
    جهت اشنایی دوستان با خاندان تالی هم این عکس رو میذارم...

راستی کجاین کسانی ک میگفتن هاند مرده؟؟؟
    باشد ک ایمان بیاورید شاید ک Lord of light استنیس را هم برگرداند...

I'm Justice

8. 16 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

سلام

اول از همه خوشحالم که شخصیت مورد علاقم یعنی جیمی لنیستر کبیر در این قسمت وقتشو بیشتر کردند. واقعا حال کردم که بعد از مدتها یه خودی نشون داد. بسیار زیبا و با ابهت حرف میزد.

خیلی خوب بود دنریس را در این قسمت نشون ندادند. دمشون گرم.

اگه اون نامه سانسا برای درخواست کمک از لیتل فینگر بوده باشه کارش عاقلانه بود هرچند کلا از رفتار سانسا با جان خوشم نیومد. شاید درست مثل نبرد بلک واتر این بار هم وقتی جان و ارتش وحشیها در آستانه شکست باشند نیروی کمکی ای بهشون ملحق بشه.

خیلیا از جمله خودم پیش بینی میکردیم که در این قسمت آریا اون دختر عقده ای رو میکشه ولی اینطور نشد و این مهر تائیدی بر قابل پیش بینی نبودن سریال هست.

هاوند هم داستانش خوبه ولی واقعا سریال از قبل شلوغ بود و اضافه کردن ماجراهای جدید یکم روی اعصابه.

و نکته آخر اینکه یارا گریجوی واقعا شخصیت واقعی خودشو نشون داد. یکم حجب و شرم و حیا هم خوبه. ما از مسئولین زحمتکش سریال میخواهیم همچین شخصیتهای پلیدی را هر چه زودتر حذف کنند، چون خیلی بدآموزی داره.
    حالا اگه بازم یارا بخواد ادامه بده سریال بخش بزرگی از طرفدارانش که مذهبی هستند رو از دست خواهد داد(بعد از اینکه سر لوراس محاکمه شد و گنجشک اعظم به پیروزیهای مهمی دست یافت روز بروز بر طرفداران مذهبی سریال افزوده شده بود).

10. 5 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چه حسی هست که فکر میکنم توی این جنگ پیش رو که جان اسنو با رمزی داره ؛ یه اتفاق عجیب میخواد بیوفته ؛ و فکر میکنم یک شخصیت که انتظارشو نداریم به جان اسنو میخواد اضافه بشه و کمکش کنه ؛ خودتون میدونید منظورم کیه ؛ استنیس باراتیون

چقدر این فصل توی هر اپیزود تاکید داره میشه استنیس مرده و این بسی جای سوال است که چرا اینقدر تاکید میشه ؟

برگشت هاوند امید زیادی داد به همه فکر میکنم و اینکه هاوند هم بخواد زیر پرچم استارک ها بجنگه دیگه معرکست .

صحنه ای که آریا چاقو خورد به شدت اعصابم ریخت بهم و گفتم بیا اینم تموم شد ولی خب جالب اینجاست که اصلا پیش بینی های دوستان در اپیزود قبل در مورد آریا درست در نیومد و این قدرت سریال هست که کاملا خلاف ذهن ما داستان پیش میره ؛ دقیقا اونجایی که فکرش نمیکنیم اتفاق میوفته .

خب رسما دنریس ناوگان هم پیدا کرد دیگه چی از این بهتر ؛ گریجوی ها قول جزیره آهنین رو بگیرن و در کنارش بجنگن برای فتح وستروس و حالا دنریس ؛ ارتش پاکان - ارتش دوتراکی ها - ارتش گریجوی ها و ناوگانش - 3 تا اژدها - تیریون لنیستر - لرد واریس - خدای نور و بانوی سرخ رو در اختیار داره ؛ عجب ارتش پر عظمتی

حالا بیایم جدا از کتاب و همه چیز یکم تخیل کنیم ؛ اگر دنریس برسه به وستروس و شروع کنه برای جنگ کیا میتونن در مقابلش وایسن ؟ خب جان اسنو که هدفش تخت پادشاهی نیست در کل همین که وینترفل رو بگیره و رمزی رو بکشه و دوباره انحاد استارک ها با شمال رو داشته باشه فکر کنم کافیش باشه ؛

و حتی اگر دنریس در تقابل جان اسنو قرار بگیره چه اتفاقی میوفته ؟ خب اول اینکه مطمنا دنریس میگه من پادشاه بر حق وستروس هستم به دلایلی که خودتون میدونید و اینجا جان اسنو از طریق عموی پدری دنریس شروع به مذاکره کنه و حتی اگر بحث فرزند چه کسی بودن جان اسنو هم مطرح نشه ؛

و اگر تخیل رو یکم بالاتر ببریم با این ارتش پر عظمت جان اسنو هم به ارتش دنریس بپیونده چه غوغایی میشه کینزلندینگ .

ولی بیاید یه تخیل دیگه بکنیم فکر کنید توی این بین وسط جنگ جان اسنو با رمزی که ارتش پر قدرتی هم داره سر و کله یه نقر پیدا شه به نام استنیس باراتیون ؛ و اینجاست که استنیس از پشت سر و یه جورایی به جان اسنو کمک کنه و شمال پس بگیره ؛ مطمنا جان اسنو و تمامی خاندان شمال میان زیر پرچم استنیس و اینجاست که دنریس از راه برسه و جنگ سر تخت پادشاهی استنیس باشه و دنریس ؛ و تقابل بین استنیس و دنریس چه دیدنی هست این وضع ؛ و حالا استنیس باراتیون ؛ دنریس تارگرین و نایت کینگ و کلاغ سه چشم

woooow چه تخیلی شد .

پ.ن : من خیلی دقت کردم که دوستانی که یه چیزایی واسشون اسپویل شده میان و میگن که داستان دقیق مطابق همون چیزی که گفته شده و از این حرفا ؛ ملتمسانه ازتون خواهش میکنم به شعور مخاطبای سریال و بچه هایی که این سریال رو به شدت دوست دارن احترام بزارید ؛ هدف از دیدن این سریال غافلگیری هاش هست و اون اشک ها و لبخند هایی که از چشمای مخاطب میاد و لذت میبره ؛ و خواهشا هیچ اشاره ایی مستقیم و غیر مستقیم برای لو دادن داستان نکنید .

12. 20 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    941
    از این کاربر 940 بار در 126 پست سپاس گزاری شده

یکی چیزی برام باعث تعجبه
    چطور استنیس سریال اینقد طرفدار داره!!!استنیس کتابو نمیگم چون اونجا عظمت بیشتری داره و من خودم طرفدارشم
    ولی تو سریال خیلی خوار و ذلیل بود بعضی جاها
    دخترشم که به آتش کشید
    فرزندکشی به خاطر سلطنت میخوام صد سال سیاه نباشه

14. 8 کاربرِ زیر از yaldakh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldakh نمایش پست ها
    یکی چیزی برام باعث تعجبه
    چطور استنیس سریال اینقد طرفدار داره!!!استنیس کتابو نمیگم چون اونجا عظمت بیشتری داره و من خودم طرفدارشم
    ولی تو سریال خیلی خوار و ذلیل بود بعضی جاها
    دخترشم که به آتش کشید
    فرزندکشی به خاطر سلطنت میخوام صد سال سیاه نباشه

البته من طرفدار استنیس نیستم ولی خب اون مرگ پر از عجله بدون اینکه جسدش دیده بشه یه مقداری بی انصافی هست و خب یا عوامل سریال دارن مارو بازی میدن و یا خب این مرگ رو ترجیح دادن جوری نشون بدن که در جهل خودش در تنهایی و بی کسی اونم نه توسط دشمن بلکه توسط بادیگارد برادرش رنلی کشته شده . ولی خب چیزی که مشخصه توی این سریال اگر چیزی رو تو سایه بزارن یه زمانی از سایه درش میارن . مثل بنجن استارک که بعد از 6 فصل رو نمایی شد .

16. 8 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

کلا اگر کسی این قسمت رو نبیه چیزی رو از دست نداده و می تونه مستقیما بره قسمت بعدی رو ببینه.

یکی از فانتزی های اینه که رمزی بیفته دست وان وان. تیریون در سفرش برای رفتن پیش دنریس همراه با جورا از یه شهر خرابه ای عبور کرد که مردمش بیماری سنگ شدگی داشتن. همون شهری که توش برای اولین بار اژدهای دنریس رو دید. دوست دارم دوباره این شهر رو اینبار با آهن زادگان نشون بدن.

وای که اگر آریا کشته بشه

18. 3 کاربرِ زیر از T-REX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    786
    از این کاربر 1,485 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

به نظر من این اپیزود بهتر از اپیزود قبل و ضعیف تر از پنج قسمت ابتدایی بود ، نمره من 8 هست.
    نمیدونم با من هم عقیده هستین یا خیر، اما جان اسنو از وقتی برگشته ، از وقتی دیگه نگهبان دیوار نیست اون صلابت ، اون معصومیت ، اون دلنشینی رو دیگه نداره و جایگاهش تو سریال به شدت تنزل پیدا کرده نمی دونم با من هم عقیده هستین یا خیر؟
    بعید میدونم آریا به این زودی بخواد غزل خداحافظی رو بخونه این همه مقدمه چینی برای آریا شده ، یکم غیر منطقی به نظر می آد که استارکی دیگر جوون مرگ بشه!
    By what right does The wolf judge The lion

20. 8 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 12 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین