برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 834 از 850 اولیناولین ... 334634734784809824832833834835836844 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,331 تا 8,340 از مجموع 8499
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    99
    از این کاربر 54 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

سلام

دوستان امکانش هست چند تا سریال در حد سریالای گذشته مثل dexter - banshee - homeland - the leftover - got - lost - prision break -power - breaking bad - band of brother - pacefic - californication وخیلی از سریالا که یادم رفت اسمشون معرفی کنید ؟
    (بعضی وقتا به خودم میگم کاش منم تازه با سریال و فیلم آشنا میشدم همه اینا رو میتونستم دوباره ببینم ) از سریالای جدید کم دیدم بیشتر مینی سریال بودن .

4. 8 کاربرِ زیر از ehsan_2000 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,898
    از این کاربر 352 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_2000 نمایش پست ها
    سلام

دوستان امکانش هست چند تا سریال در حد سریالای گذشته مثل dexter - banshee - homeland - the leftover - got - lost - prision break -power - breaking bad - band of brother - pacefic - californication وخیلی از سریالا که یادم رفت اسمشون معرفی کنید ؟
    (بعضی وقتا به خودم میگم کاش منم تازه با سریال و فیلم آشنا میشدم همه اینا رو میتونستم دوباره ببینم ) از سریالای جدید کم دیدم بیشتر مینی سریال بودن .
    کاش میگفتین که به چه ژانرایی علاقه دارین که بشه بهتر راهنمایی کرد
    ولی درکل سریال های خوبی مثل Twin Peaks, Six Feet Under, Boardwalk Empire, Justified, Better Call Saul, Narcos, Sons of Anarchy, Mad Men و Handmaid's Tale رو پیشنهاد میکنم ببینید
    سریال های Succession و Yellowstone هم خوبن و فصلهای جدیدشون هم بتازگی پخش شدن

سیتکام های با کیفیت این چند وقت اخیر هم Brooklyn Nine Nine, Ted Lasso, Curb your Enthusiasm, It's Always Sunny in Philadelphia

برای اطلاعات بیشتر از هرکدوم هم میتونین تاپیک هاشون رو در انجمن چک کنین

6. 3 کاربرِ زیر از Ray Deadman بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

دوستان سريال The Witcher رو ميخوام شروع كنم
    قبلش بگم كه من اصلا با خط داستاني و بازي و اينجور چيزاي ويچر آشنايي ندارم
    بعنوان يك عنوان مستقل (جدا از كتابا و بازي هاش) سريالي هست كه ارزش وقت گذاشتن داشته باشه ؟

8. 5 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,752
    از این کاربر 20,024 بار در 1,361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Luca Brasi نمایش پست ها
    دوستان سريال The Witcher رو ميخوام شروع كنم
    قبلش بگم كه من اصلا با خط داستاني و بازي و اينجور چيزاي ويچر آشنايي ندارم
    بعنوان يك عنوان مستقل (جدا از كتابا و بازي هاش) سريالي هست كه ارزش وقت گذاشتن داشته باشه ؟
    سلام لوکا
    من خودم پیگیرم و هر فصل + اسپین آف ها + پیش درآمدها رو میبینم و عین خودت نه بازیش رو بازی کردم نه کلا طرفدار پروپاقرص کتابهاشم، ولی دورادور خلاصه کتاب ها رو از سایت witcher.ir میخونم.
    در مورد سریال عین تمام سریال ها دو موضوع به موازات هم پیش می‌ره ۱- داستان مستقل گرالت، داستان مستقل سیری و داستان مستقل ینفر ۲ - داستان اصلی همراه با نبرد خیر و شر که تم غالب فانتزی هاست
    در کل هم به عنوان سریال تاپ نباید بهش نگاه بشه چون تا پایان فصل دوم اونجوری که مخاطب انتظار داره داستان شوکه کننده نبوده، جذاب نبوده هیجان انگیز نبوده ولی در دفاع ازش میشه گفت این دو فصل در واقع مقدمه چینی برای فصول بعدیه، ولی من به شخصه فکر نکنم شاهکاری از ژانر فانتزی ببینیم مگر اینکه ارباب حلقه ها یه چیز خوبی توی سریال ها دربیاره که انگشت به دهن بمونیم.
    راجع به زاویه نسبت به کتاب ها هم بگم که سریال اقتباسی هست و چند موضوع مشخص توی سریال هست که توی کتاب ها به یه صورت دیگه رقم خورده، در کل انتظار نداشته باش سریال های اقتباسی صددرصد به کتاب وفادار باشند.
    امیدوارم کمکت کرده باشم

10. 13 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    سلام لوکا
    من خودم پیگیرم و هر فصل + اسپین آف ها + پیش درآمدها رو میبینم و عین خودت نه بازیش رو بازی کردم نه کلا طرفدار پروپاقرص کتابهاشم، ولی دورادور خلاصه کتاب ها رو از سایت witcher.ir میخونم.
    در مورد سریال عین تمام سریال ها دو موضوع به موازات هم پیش می‌ره ۱- داستان مستقل گرالت، داستان مستقل سیری و داستان مستقل ینفر ۲ - داستان اصلی همراه با نبرد خیر و شر که تم غالب فانتزی هاست
    در کل هم به عنوان سریال تاپ نباید بهش نگاه بشه چون تا پایان فصل دوم اونجوری که مخاطب انتظار داره داستان شوکه کننده نبوده، جذاب نبوده هیجان انگیز نبوده ولی در دفاع ازش میشه گفت این دو فصل در واقع مقدمه چینی برای فصول بعدیه، ولی من به شخصه فکر نکنم شاهکاری از ژانر فانتزی ببینیم مگر اینکه ارباب حلقه ها یه چیز خوبی توی سریال ها دربیاره که انگشت به دهن بمونیم.
    راجع به زاویه نسبت به کتاب ها هم بگم که سریال اقتباسی هست و چند موضوع مشخص توی سریال هست که توی کتاب ها به یه صورت دیگه رقم خورده، در کل انتظار نداشته باش سریال های اقتباسی صددرصد به کتاب وفادار باشند.
    امیدوارم کمکت کرده باشم
    سلام حامد جان مرسی اتفاقا خیلی کمک کردی
    از بس فن های ویچر شاکی بودن از اینکه چرا مثلا به فلان کاراکتر نپرداخته و چرا اینجاش اینجوری اونجاش اونطوری واقعا سردرگم بودم
    از طرفی انقد سکانس های خفن خفن ازش تو اینستا دیدم که واقعا کنجکاو بودم ببینم
    حالا فعلا فصل یک رو گرفتم - بعنوان یک سریال فانتزی نگاه میکنم جذبم کرد میرم فصل دو و منتظر فصل سه میشم والی به دیار باقی (شیفیت+دیلیت) میفرستمش

12. 8 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 5 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان سریال shameless -us رو میخام شروع کنم ولی اینم بگم به ژانر درام و غم علاقه ای ندارم. بنظرتون جذاب هست سریالش؟

14. 5 کاربرِ زیر از msd1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط msd1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان سریال shameless -us رو میخام شروع کنم ولی اینم بگم به ژانر درام و غم علاقه ای ندارم. بنظرتون جذاب هست سریالش؟
    سریالی مثل shameless دیگه نمیاد و به جرات میتونم بگم مانندی نداره! درسته دو سه فصل آخرش یک مقدار افت داشته اما این در مقایسه با دوران اوج خود سریاله، یعنی در بدترین شرایط بازهم از خیلی از سریالهای هم ژانرش بهتر و دوست داشتنی تره.
    دو فصل اول به خاطر کارهای یکی از کاراکترهای اصلی دیونه میشی ولی بعد به خاطر همون کاراکتر بیشتر عاشق این سریال میشی!
    خلاصه اگر شروع کردی و احیانا دیدی خوشت نیومد یکی دو فصل بهش فرصت بده.کیفیت بالایی داره این سریال از همه نظر و بسیار هم سرگرم کننده است و اصلا تو مایه های غم و اندوه و اینجور چیزا نیست بیشترش فان و بی خیالیه قسمت درام قضیه هم که دیگه هر سریالی این برچسب رو داره و تصور نکن باعث میشه سریال سنگین یا خسته کننده باشه!

.

16. 13 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    29
    از این کاربر 135 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان سریال خوب مثل you و mr inbettween چی داریم؟

18. 9 کاربرِ زیر از alone19933 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,331 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alone19933 نمایش پست ها
    سلام دوستان سریال خوب مثل you و mr inbettween چی داریم؟
    تو مایه های mr inbetween :
    ray donovan
    justified
    barry

20. 10 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان عزیز
    من دنبال یک سریال سینما کمدی آمریکایی خوب میگردم
    حتما آمریکایی باشه
    بالای 5فصل ازش اومده باشه
    خیلی قدیمی نباشه 1995 به بالا
    این سریالها رو هم دیدم
    Friends
    Himym
    Bbt
    Two and half men
    Community
    Modern family
    Mom
    Sienfield
    Office
    Brooklyn nine
    It always sunny in Philadelphia
    Every body loves Raymond
    The king of Queens
    That 70 show
    Family guy
    Shameless
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

22. 11 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 834 از 850 اولیناولین ... 334634734784809824832833834835836844 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع