برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 268 از 274 اولیناولین ... 68168218243258266267268269270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    22,001
    از این کاربر 49,627 بار در 2,830 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

سلام

این قالب جدید سایت imdb اجازه دانلود عکس ها رو نمیده یا فقط من نمیتونم؟
    یه امتحانی بکنید. نمیشه عکس ها رو ازش دانلود کرد مث اینکه.

4. 5 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,921
    از این کاربر 1,994 بار در 143 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    سلام

سلام
    آره مدتی‌ـه منم بهش برخوردم...
    برای حل این مشکل افزونه‌ی Image Downloader رو روی chrome نصب کن

6. 5 کاربرِ زیر از ARCTIC بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,749
    از این کاربر 20,004 بار در 1,360 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    سلام

سلام گُلَم

آره افزونه راحت ترین راهه و بس، ولی بعضی مواقع بسته به میزان دخیل شدن رَم باید فکر دیگه ای کرد، البته اینم نیست که نذاره دانلود کنی بعضی مواقع هم از دستش در میره میذاره دان کنی.

راهی که من می رم اینجوریه که یه بار Inspect (کلیک راست اون گزینه انتهایی) رو می زنم بعد توی Tab ـه Source می گردم دنبال Images همه رو میاره برات مثلا این برای انجمن خودمونه

8. 7 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

از دوستان کسی با روبات دانلود از یوتیوب تلگرام (@utubebot)میتونه دانلود کنه ؟؟؟ از صب نمیتونم حتی یه ویدئو دانلود کنم ازش!
    کسی هم این مشکل رو داره یا فقط من اینطورم؟؟؟
    حتی بعضی سایتها هم مثل film2serial هم هیچکدوم از لینکاشون در دسترس نیست.حتی انیمه لیست ایرانی هم!
    کسی هم این مشکل رو داره یا باز فقط سرمن اومده
    اما مثلا valamovie مشکلی نداره.

.

10. 3 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    243
    از این کاربر 124 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    از دوستان کسی با روبات دانلود از یوتیوب تلگرام (@utubebot)میتونه دانلود کنه ؟؟؟ از صب نمیتونم حتی یه ویدئو دانلود کنم ازش!
    حتی بعضی سایتها هم مثل film2serial هم هیچکدوم از لینکاشون در دسترس نیست.حتی انیمه لیست ایرانی هم!
    کسی هم این مشکل رو داره یا باز فقط سرمن اومده
    دوست عزیز از خود idm برای دانلود استفاده کن من تمام کلیپ های یوتیوب یا تریلر های imdb رو از طریق دانلود منیجر دانلود میکنم کافی کرکش کنی و با فایر***س یا کرومت همگامش کنی دیگ اذیت نمیشی همین دیشب کلیپ 2 گیگی از یوتیوب دان زدم

12. 5 کاربرِ زیر از javatializadeh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

کسی هم این مشکل رو داره یا باز فقط سرمن اومده:smiley104:
    بزرگوار سلام، هر دو موردی که فرمودی رو تست کردم و هیچ مشکلی نداشتن، سایت فیلم تو ... هم چه با قند شکن چه بی قندشکن خوب کار میکرد، البته اگه لینک خاصی از سایت مد نظرته بفرست تا تست کنیم،

دوست عزیز از خود idm برای دانلود استفاده کن من تمام کلیپ های یوتیوب یا تریلر های imdb رو از طریق دانلود منیجر دانلود میکنم کافی کرکش کنی و با فایر***س یا کرومت همگامش کنی دیگ اذیت نمیشی همین دیشب کلیپ 2 گیگی از یوتیوب دان زدم
    در تایید گفته ی دوستمون واسه دانلود از یوتوب افزونه idm رو نصب کن تا به این مدل مشکل ها برخورد نکنی

14. 5 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط javatializadeh نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط K1_Fa نمایش پست ها
    بزرگوار سلام، هر دو موردی که فرمودی رو تست کردم و هیچ مشکلی نداشتن، سایت فیلم تو ... هم چه با قند شکن چه بی قندشکن خوب کار میکرد، البته اگه لینک خاصی از سایت مد نظرته بفرست تا تست کنیم،

در تایید گفته ی دوستمون واسه دانلود از یوتوب افزونه idm رو نصب کن تا به این مدل مشکل ها برخورد نکنی

ازهردوی شما دوستان ممنونم که پاسخ دادید.
    اتفاقا هم افزونه IDM رو نصب دارم و هم نرم افزارش با کروم سینک شده و هر بار هر ویدئویی رو باز میکنم اون آیکون کوچیک کناری هم فعال میشه ولی مشکل اینه که نمیدونم چرا IDM قادر به دانلودش نیست!!!!
    به عنوان نمونه این صفحه ویدئوست و اونم آیکون IDM

ولی وقتی روش کلیک میکنم این تصویر نمایش داده میشه

و جالب اینه که فقط در یوتیوب ادرس به این شکل در میاد ودر نتیجه دانلود نمیشه اگر به حروف ابتدایی لینک یوتیوب نگاه کنید
    بعد از 2 چند خط تیره میبینید .

و در هر سایتی که میخوام از طریق افزونه یه ویدئو رو دانلود کنم اگر فرمت آدرسش طوری باشه که اینطوری ابتدا ی آدرسش خط تیره داشته باشه IDM نمیتونه دانلودش کنه !!!
    ولی مثلا تو سایت ورزش 3 با همین روش میشه ویدئو رو دانلود کرد و آدرسی که با کیک بر روی آیکون IDM بهم میده اینطوری

و اگر به اون قسمتی که دورش خط کشیدم توجه کنید با ادرس ویدئهای یوتیوب فرق میکنه و هیچخط تیره ای در ابتدای آدرسش وجود نداره .

آدرسی که IDM از یوتیوب برای دانلود میگیره اینطوریه :
    مشاهده محتوا اسپویلر

ولی ادرسی که IDM از سایت ورزش 3 میگیره اینطوریه :
    مشاهده محتوا اسپویلر

یا ادرسی که از IMDB میگیره اینطوریه
    مشاهده محتوا اسپویلر

من IDM رو کرک کردم ولی نه اون کرکی که پولیه یعنی از اون کرکاست که با نرم افزار کرک ، کرک شده. آیا میتونه از این باشه و اگر پولیش کنم کرک اون متفاوت خواهد بود؟؟
    اوایل فکر میکردم شاید چون ورزش 3 سرور داخلی داره و یوتیوب سرور خارجی داره ، IDM نمیتونه ویدوهایی که سرورش خارجی هست رو با این روش دانلود کنه؟ اما الان که با imdb چک کردم با این سایت هم مشکلی نداره و میتونم تریلرها رو دانلود کنم وفقط با یوتیوب مشکل داره و نمیتونم از این روش برای دانلود ویدئو استفاده کنم.
    شاید هم اشکال از ISP هستش چون یادم میاد اون موقع ها سال 86-87 مثلا وقتی ISP پارس انلاین بود یه سایتی فیلتر بود و اگر مثلا از فناوران اینترنت گرفته بودی همون سایت فیلتر نبود!!!! میگم شاید این هم همنطوری باشه. خلاصه بد جوری گیر کردم من روزی حداقل دو گیگ از یوتیوب دانلود میکنم و این جریان نابودم کرده
    متاسفانه سایهای لیچر هم امکان دانلود ندارن یعنی بالای 10 تا سایت لیچر داشتم که الان هیچکدوم کار نمیکنن.
    دوستان اگه با توجه به مواردی که گفتم راه کاری بلد هستید راهنمایی کنید.

.

16. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,921
    از این کاربر 1,994 بار در 143 پست سپاس گزاری شده

اتفاقا هم افزونه IDM رو نصب دارم و هم نرم افزارش با کروم سینک شده و هر بار هر ویدئویی رو باز میکنم اون آیکون کوچیک کناری هم فعال میشه ولی مشکل اینه که نمیدونم چرا IDM قادر به دانلودش نیست!!!!
    به عنوان نمونه این صفحه ویدئوست و اونم آیکون IDM

ولی وقتی روش کلیک میکنم این تصویر نمایش داده میشه

سلام
    وقت بخیر
    این تنظیمات را اعمال کنید و ببنینید باز هم مشکل پابرجاست یا نه ...
    Options > Proxy / Socks > Use system settings
    مطابق تصویر زیر:

18. 6 کاربرِ زیر از ARCTIC بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

سلام. من همین دیروز واسه دانلود بعضی فایل‌ها این مشکل برام به‌وجود اومده بود. فکر کنم واسه آپدیت ویندوز تو فایروال یه تغییراتی به‌وجود اومده بود. به‌هرحال؛ همونطور که اروره می‌گه مشکل فایرواله که اجازه نمی‌ده. رفتم تو windows security و واسه آی‌دی‌ام exception قائل شدم
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ، سیستمو ری‌استارت کردم و از ارور خبری نبود. تو هم این‌کارو بکن امیدوارم واسه‌ت درست شه...البته من آنتی‌ویروس دیگه‌ای ندارم تو اگه آنتی‌ویروس دیگه‌ای تو سیستمت داری باید علاوه بر فایروال ویندوز داخل خود آنتی‌ویروس هم firewall exception یا همچین چیزی رو پیدا کنی و فایل IDMan.exe رو انتخاب کنی و بهش اجازه بدی همیشه فایروال رو رد کنه.

20. 5 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

من IDM رو کرک کردم ولی نه اون کرکی که پولیه یعنی از اون کرکاست که با نرم افزار کرک ، کرک شده. آیا میتونه از این باشه و اگر پولیش کنم کرک اون متفاوت خواهد بود؟؟
    اوایل فکر میکردم شاید چون ورزش 3 سرور داخلی داره و یوتیوب سرور خارجی داره ، IDM نمیتونه ویدوهایی که سرورش خارجی هست رو با این روش دانلود کنه؟ اما الان که با imdb چک کردم با این سایت هم مشکلی نداره و میتونم تریلرها رو دانلود کنم وفقط با یوتیوب مشکل داره و نمیتونم از این روش برای دانلود ویدئو استفاده کنم.
    شاید هم اشکال از ISP هستش چون یادم میاد اون موقع ها سال 86-87 مثلا وقتی ISP پارس انلاین بود یه سایتی فیلتر بود و اگر مثلا از فناوران اینترنت گرفته بودی همون سایت فیلتر نبود!!!! میگم شاید این هم همنطوری باشه. خلاصه بد جوری گیر کردم من روزی حداقل دو گیگ از یوتیوب دانلود میکنم و این جریان نابودم کرده
    متاسفانه سایهای لیچر هم امکان دانلود ندارن یعنی بالای 10 تا سایت لیچر داشتم که الان هیچکدوم کار نمیکنن.
    دوستان اگه با توجه به مواردی که گفتم راه کاری بلد هستید راهنمایی کنید.
    بزرگوار اگه از قندشکنی استفاده میکنی که کل سیستم رو تونل نمیکنه این مشکل خیلی اتفاق طبیعیه!! هیچ ربطی به آی اس پی و کرک و اینا هم نداره ... منظورم از تونل کل سیستم یعنی هر اتفاقی که بیفته تو سیستمت از کدگذاری و لایه امنیتی قندشکن رد شدنه ... ولی اگه از قندشکنی استفاده میکنی مثل افزونه های کروم یا س.ا.ی.ف.و.ن ، اینها کل سیستمت رو تونل نمیکنن ، واسه حل مشکل بازم چند تا راه هست، یا ی قندشکن خوب بهت معرفی کنیم، یا تو همون قسمتی که برادرمون آقای Arctic گفت از use system .. استفاده میکنی یا اینکه گزینه ی آخر منوآل قندشکن ست می کنی ..
    درضمن اگه نیاز به قندشکن خوب داشتی که این مشکلات برات پیش نیاد میتونی به تلگرامم پیام بدی (زیر عکس پروفایلم آیدیم هست)

22. 4 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 268 از 274 اولیناولین ... 68168218243258266267268269270 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع