برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 45

Hybrid View

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : **بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل تابستان 2020**

Re:Zero - Season 2 - Episode 11

حداقل برای من، یکی از دارک ترین اپیزود‌های انیمه‌ای بود که دیدم. هر دفعه با خودم می‌گم دیگه از این سیاه‌تر و تلخ‌تر نمی‌شه؛ ولی باز انیمه شوکه‌م می‌کنه!
    همه‌ی اتفاقات و عناصر این اپیزود تلخ و عجیب بود؛ از بئاتریس، که آرزوش مردن و آزاد شدن از بند قرارداد 400 ساله و رهایی از کوهی از درد، رنج و تنهایی گرفته تــــــــــا فروپاشی کامل امیلیا (سوبارو برای مدت طولانی‌ای رهاش کرده و رفته و نامه‌ش رو هم ندیده!) و اتفاقات وحشتناک و عجیب و غریبی که توی دهکده افتاد (رزوال، رم و گارفیل) موسیقی و آرت سکانس پایانی من رو یاد بازی Little Nightmare انداخت! یک سوباروی جویده شده در آغوش یک یاندره مجنون! امیدوارم زودتر داستان این خط زمانی (لوپ جدید؟ یاد هامون افتادم! این من نیست. یعنی من خودم نیستم!) مشخص بشه. چه خبره واقعا؟!!

Deca-Dence - Episode 11

حس می‌کنم قراره با توییست خفنی در دو اپیزود باقی مونده طرف باشیم! انتظار یک پایان قابل پیش بینی رو ندارم! پالس‌هایی هم توی این اپیزود فرستادن...
    سیستم تا دید حریف این گادول-باگ جهش یافته نمی‌شه، ددلاینی برای خاموشی دکا-دنس مشخص کرد و الان کابوراگی و بقیه تصمیم دارن دکا-دنس فرسوده‌ی قدیمی رو راه بندازن تا بتونن این موجود رو شکست بدن و از پاک شدن کامل این دنیا جلوگیری کنن.

The God of High School

همون‌طور که قبلا گفتم سر مانهواش، من انیمه رو دیگه جدی پیگیری نکردم، واقعا از پلات داستانش خوشم نیومد؛ ولی خیلی اتفاقی اپیزود 11 رو دیدم، زمین تا آسمون با مانهواش فرق داشت! دیده بودم که کلی از جزئیات و کاراکتر‌ها رو حذف کردن توی انیمه، ولی انتظار تغییر اتفاقات اساسی مانهوا رو نداشتم! راستش خیلی خوشم اومد از این حرکت ماپا! (من جز استثنا‌هام! اکثر بیننده‌ها دوست نداشتن این حرکت رو! و زیر توییت اکانت کرانچ یا خود گاد برید می‌بینید که برنتابیدن!!) خلاصه این حرکت ماپا باعث شد که پیگیر دو اپیزود آخر هم باشم.

2. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :