برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 40 از 46 اولیناولین ... 15303839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 از مجموع 456
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,915 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Friends | بحث و تبادلِ نظر پیرامونِ سریالِ دوستان

------------------------------------------
    اپیزود اول : قسمتی که مونیکا هم خونه ای پیدا میکنه .

لطفا از قرار دادن اخبار کپی/پیست شده و بدون منبع و لینک دانلود سریال در تاپیک خود داری نمایید
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Friends | بحث و تبادلِ نظر پیرامونِ سریالِ دوستان

سریال چند فصلی خیلی خوب هست ولی از وسطاش یه افت محسوسی پیدا میکنه! ولی واقعن کارکتر ها دوست داشتنی هستن و با اشتیاق دارم میبینمش!

3. 5 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

حس تموم کردن دوباره فرندز دقیقا مثل اولین باره که نمومش میکنی.نابود میشی حوصله هیچکس و هیچ چیزی رو نداری حالتی که الان دارم دقیقا همینه.

مشکلات رو میخوای فراموش کنی=فرندز
    خوشحالی=فرندز
    غمگینی=فرندز
    موقع ناهار=فرندز
    شام=فرندز
    صبحونه=فرندز
    گور بابای کرونا و قرنطینه تا وقتی چنین سریالهایی هست چرا باید اعصاب خودمو و دهن خودمونو درگیر این مشکلات کنیم......بی پولی و فکرو خیال برای جوان های ایرانی همیشه هست و خواهد بود پس میشه مشکلات رو برای حتی 20 دقیقه هم که شده پشت سر بذاریم.
    زنده باد دنیای جذاب و فراموش نشدنی فیلم و سریال

5. 13 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a little slow , a little late
    سپاس
    128
    از این کاربر 527 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

یه سری سریال ها رو همینطوری میبینی و تموم میکنی و یه سری ها شو هم باهاشون زندگی میکنی! مثه فرندز!

15 دقیقه پیش.

𝑻𝒐 𝒊𝒏𝒇𝒊𝒏𝒊𝒕𝒚 𝒂𝒏𝒅 𝒃𝒆𝒚𝒐𝒏𝒅

7. 12 کاربرِ زیر از Avon Barksdale بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,756
    از این کاربر 4,100 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

بزرگترین اسپویلی که میتونم از این سریال کنم اینه که این اثر کاملا احمقانه اس ، یک زباله به تمام معنای اغراق شده ، یک چرخه ی بی پایان از شوخی های ازاردهنده و بی مزه ، مطلقا هیچ چیز قابل توجهی در این سریال وجود ندارد ، نمایش کم عمق و کودکانه اس و ارزش دیدن ندارد.

9. 6 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

عه مثل اینکه فراستی پاش به انجمنم باز شده

11. 6 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چرا صلح مگه جنگیدن چشه
    سپاس
    2,253
    از این کاربر 668 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

آدم وقتی این سریال رو می بینه هم عاشقش میشه هم حسرت میخوره که چرا تو زندگی واقعی خودش همچین دوستانی نداره اما خب مگه میشه چندلر و جوئی رو دید و عاشقشون نشد

13. 2 کاربرِ زیر از Amir divoone بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,506 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber-j نمایش پست ها
    بزرگترین اسپویلی که میتونم از این سریال کنم اینه که این اثر کاملا احمقانه اس ، یک زباله به تمام معنای اغراق شده ، یک چرخه ی بی پایان از شوخی های ازاردهنده و بی مزه ، مطلقا هیچ چیز قابل توجهی در این سریال وجود ندارد ، نمایش کم عمق و کودکانه اس و ارزش دیدن ندارد.

و ما همچنان بعد از 15 سال از پایان این سریال آشغال و احمقانه، از دیدنش سیر نمی شیم و عاشقش هستیم. هر کدام از این 6 دوست ضعف ها و قوت های ما را تو زندگی به تمام معنا به خودومون نشان می دهند. من حتی بهترین سریال ها مثل برکینگ بد و لفت اورز را نمی تونم بیشتر از دو یا سه بار در عرض یکسال ببینم ولی وقتی فرندز را می بینم بعد از تمام شدنش میلیون ها بار هم ببینم بیشتر از دفعه قبل لذت می برم و با عمق وجود شاد می شم و این معجزه فرندزه.

15. 11 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,756
    از این کاربر 4,100 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_n540 نمایش پست ها
    و ما همچنان بعد از 15 سال از پایان این سریال آشغال و احمقانه، از دیدنش سیر نمی شیم و عاشقش هستیم. هر کدام از این 6 دوست ضعف ها و قوت های ما را تو زندگی به تمام معنا به خودومون نشان می دهند. من حتی بهترین سریال ها مثل برکینگ بد و لفت اورز را نمی تونم بیشتر از دو یا سه بار در عرض یکسال ببینم ولی وقتی فرندز را می بینم بعد از تمام شدنش میلیون ها بار هم ببینم بیشتر از دفعه قبل لذت می برم و با عمق وجود شاد می شم و این معجزه فرندزه.
    من هم منکر این موضوع نشدم بله فرندز مخاطب خودش رو گول میزنه و یک دنیای لی لی پوتی برای مخاطب ترسیم میکنه و دست رو نقطه ضعف ماها میذاره و منطق ما رو خلع سلاح میکنه چرا که همیشه ارزو داشتیم در یک عالمی باشیم که هیچ گونه تهدید جدی ما رو در برنگیره ، اساسا کودکانه و بی منطقه ، من تو سریال درام نمبینم.

17. 3 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,603 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

من هم منکر این موضوع نشدم بله فرندز مخاطب خودش رو گول میزنه و یک دنیای لی لی پوتی برای مخاطب ترسیم میکنه و دست رو نقطه ضعف ماها میذاره و منطق ما رو خلع سلاح میکنه چرا که همیشه ارزو داشتیم در یک عالمی باشیم که هیچ گونه تهدید جدی ما رو در برنگیره ، اساسا کودکانه و بی منطقه ، من تو سریال درام نمبینم.
    خب این الزاما هم بد نیست. فکر میکنم نظر سنجی کنیم خیلی از مردم دلشون بخواد بتونن تو زندگی خودشون هم چشمشون رو ببیندن و بیخیال تهدید های واقعی بشن و یادشون بره که کجان و چرا اومدن و چیکار میکنن و... خیلی ها هم مدت ها قبل همینکار رو کردن!
    اگه از دید نمیدونم انسان سازی و تعالی اون و این داستانا نگاه کنی آره شایدبشه همچین ایرادی به این سریال گرفت. همونطور که بسیاری از دیگر فیلم ها و سریال ها و کتاب و بازی های ساخته و نوشته شده ی دیگه. با این چون بخوای بزنی باید همشونو بزنی نه که فقط این یدونه رو گیر بیاری بکوبی.

سازنده های سریال هم حالا نمیشناسم ولی گمونم اصلا تو این فازها نباشن یه چیزی خواستن ببسازن حالا به جز پول در آوردن که سرگرم کنه و بخندونه دیگه گمون نمیکنم خیلی به فلسفه کارشون فکر کرده باشن و خیلی هم انتظاری ازشون نمیرفته، اگرچه غلط هم باشه، غلط مصطلحیه! که شاید عموم سریال ها بهش دچار باشن.
    حالا اشتباه بودن این قضیه برا وقتیه که بپذیریم سریال باید مفهومی داشته باشه و پیامی برسونه و این داستانا اگه فقط برا وقت گذرونی ببینیم که دیگه هیچی اصلا ایراد نیست.

!Life's a rollercoater but still unfair

19. 7 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

سینما نزدیکترین راه برای دسترسی به رویاهاست.چون حس هایی که تو فیلم و سریال هست رو هیچ جایی نمیشه پیداش کرد یا درکش کرد در مورد فرندز درسته هیچگاه چنین آدم هایی پیدا نمیشن که اینهمه با هم مچ باشن و اینهمه سال با هم رفیق بمونن ولی این موضوع رو باید درک کنی که فرندز مشکلات رو به نوعی طنز و دلنشین نشون میده و حتی سریال در قسمت های آخر هم به این موضوع اشاره کرد حتی چنین دوستی های عمیفی هم پایانی دارند و تا ابد موندگار نخواهند شد.

دوست عزیز سلیقه شما به این سریال نخورده دلیل نمیشه که بیای بکوبی سریال رو بری ی دلیل قانع کننده بیار حداقل حرفت ثابت شه.و در آخر همگی رفیق و دوست یکدیگریم و با هم داریم از فیلم وسریال بهره میبریم و تاثیر میپذیریم پس سعی کنیم اثرهایی رو ببینیم که به سلیقمون میخوره

21. 6 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 40 از 46 اولیناولین ... 15303839404142 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع