برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 13 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 128
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,564
    از این کاربر 90,747 بار در 4,571 پست سپاس گزاری شده

Better Call Saul:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل پنجم سریال Better Call Saul که پخش تلویزیونی آن از بیست و سوم فوریه 2020(پنجم اسفندماه98) از شبکه AMC آغاز می‌گردد، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    »»لطفا مسایل مربوط به زیرنویس و لینک دانلود را صرفا از منابع مرتبط با موضوع پیگیری بفرمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Bad things are coming
    سپاس
    22,011
    از این کاربر 49,708 بار در 2,835 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Better Call Saul:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

قسمت هفتم
    اتفاقی که توی شروع این قسمت افتاد و دلیل اتفاق افتادنش سرنوشت کل سریال رو عوض میکنه و حتی میتونه روی بریکینگ بد هم تاثیرگذار باشه. تا الان مطمئن بودم کیم توی تایم لاین بریکینگ بد وجود خارجی نداره ولی الان دیگه اصلا مطمئن نیستم.

این قسمت نشون داد چرا از رفتار کیم توی قسمت قبلی متعجب شدم. کیم احتمالا پیچیده ترین و متفاوت ترین شخصیت این سریاله. فردی که به شدت به قانون و اخلاق پایبنده، هر از گاهی از قدرتش برای کمک به افراد ناتوان استفاده (سواستفاده) میکنه اما در نهایت طناب بین اون و اخلاق هیچوقت پاره نمیشه. واسه همینه که کیم با اون شدت در مقابل ریچ قرار گرفت و شخصا فکر میکردم میخواد تا آخرش همراه جیمی بره و انتقام بگیره ولی بلافاصله به خودش اومد و جا زد.
    البته این وسط عشق به جیمی هم هست (یا شاید عشق به نجات جیمی) ولی برای کیم هیچ چیز بالاتر از قانون و اخلاقیات نیست (به چهره نه چندان خوشحال جیمی و چهره هیجان زده کیم توی دادگاه دقت کنید)

این فصل اوج هنرنمایی "ری سیهورن" بازیگر نقش کیم وکسلر بوده و کارش فوق العاده س ولی سکانس پایانی این قسمت نشون داد "باب اودنکرک" هنوزم که هنوزه بهترینه و ظهور ناگهانی سال گودمن در مقابل هاوارد یکی از بهترین بازی های این فصل بوده.

قبلا هم گفتم لالو به این راحتی ها از میدون بدر نخواهد شد و اتفاقی که انتهای قسمت ششم افتاد در واقع شروع یه هرج و مرج جدیده.
    واسه ناچو هم میشه گفت وقت داره تموم میشه و داریم به انتهای حضورش توی سریال میرسیم، حالا چگونگی رفتنش مطمئنا غافلگیر کننده خواهد بود.

3. 15 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

7

مشاهده محتوا اسپویلر
    Oh Jimmy

conflict بین جیمی و ساول خیلی زیبا به تصویر کشیده میشه. بازی باب اینجا و صحنه آخر محشر بود

امیدوارم در انتها نگن کیم همیشه تو بریکینگ بد هم وجود داشته و ندیدیمش
    خیلی بده واسه سریالی با این سطح نویسندگی. بعید میدونم همچین باشه
    با اون جمله جیمی راجب چاک خیلی دلم برای هوارد سوخت
    امیدوارم نویسنده ها پایان تراژیک واسه ش درنظر نگرفته باشن
    9.5/10

5. 12 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,568
    از این کاربر 8,007 بار در 547 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر

JMM
    یا
    Jimmy Mcgill Macquarie
    یا
    Justice Matters Most
    یا
    Just Make Money
    ازدواج سرد و بی روح در عین حال متناسب با شخصیت جیمی و کیم صرفاْ برای لاپوشونی پرونده مساورده و بوسه های سرد از سمت هر دو نفر کم کم داره یکی از جذاب ترین زوج های سریالی رو به وجود میاره که البته این سرما بعضی اوقات هم میتونه تحریک کننده باشه (صحنه بی نور این قسمت)
    هرچی سریال جلوتر میشه چهره پر ابهت تری از لالو نمایش میده که با بازی عالی تونی دالتون جذاب تر هم شده و کراس اور وحشتناک عالی این سریال با برکینگ بد در سکانس ملاقات گاس فرینگ با پیتر شولز صاحب مافیای قدرت کارتل در اروپا و لیدیا مهره اصلی اون ,سریال رو باور پذیرتر از قبل کرده
    9.5/10

7. 18 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 843 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

سلام خدمت دوستان
    من فصل اول سریال رو همون زمان پخش دیدم و فصل دوم هم فکر میکنم دیدم ولی خب زیاد امیدوار کننده و جذاب نبود. فکر میکنم داستان تا اون جایی پیش رفت که برادرش خودشو داخل خونه زندونی کرده بود و اختلال روانی داشت و از الکتریسیه میترسید.
    میخواستم بدونم آیا سریال الان ارزش تماشا کردن داره یا نه؟
    silence isn't empty it's full of answers

9. 4 کاربرِ زیر از Habibfallah بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    547
    از این کاربر 1,166 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Habibfallah نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من فصل اول سریال رو همون زمان پخش دیدم و فصل دوم هم فکر میکنم دیدم ولی خب زیاد امیدوار کننده و جذاب نبود. فکر میکنم داستان تا اون جایی پیش رفت که برادرش خودشو داخل خونه زندونی کرده بود و اختلال روانی داشت و از الکتریسیه میترسید.
    میخواستم بدونم آیا سریال الان ارزش تماشا کردن داره یا نه؟
    سلام دوست عزیز. ببینید تماشای فیلم یا سریال گذروندن اوقات فراغت محسوب میشه و انتخاب نوعش هم سلیقه‌ایه. نه کسی میتونه شما رو مجاب به لذت بردن ازش بکنه و نه امتیاز و رتبه‌بندی و محبوبیتش میتونه نظر شما را تغییر بده. دوستانی که میان اینجا و راجع به اپیزودها بحث میکنن (از جمله خودم) از طرفدارهای پروپا قرص تیم وینس گیلیگان و پیتر گولد هستن و استارت دیدنشون به این سریال از بریکینگ بد شروع شده و به نوعی حس نوستالژیک و تجدید خاطره رو تداعی می‌کنه. شما لزوما برای لذت بردن از حال و هوای این سریال حتما می‌بایست بریکینگ بد رو از قبل دیده باشین تا بیشترین ارتباط پذیری رو از سریال بگیرید. پیشنهاد من (با فرض اینکه بریکینگ بد رو کامل دیدین و میدونید که این سریال وقایع پیش از شروع بریکینگ بد رو نشون میده) اینه که یک فرصت دیگه به خودتون بدید و فصل سوم رو شروع کنید. سوال پرسیدن از دوستان طرفدار این سریال در مورد ارزش تماشای اون هیچ فایده‌ای برای شما نداره چون همه متفق‌القول عاشق این سریال هستن.
    http://screenprism.com/assets/img/article/mepris-11-g.jpeg

11. 12 کاربرِ زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 843 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ببینید تماشای فیلم یا سریال گذروندن اوقات فراغت محسوب میشه و انتخاب نوعش هم سلیقه‌ایه. نه کسی میتونه شما رو مجاب به لذت بردن ازش بکنه و نه امتیاز و رتبه‌بندی و محبوبیتش میتونه نظر شما را تغییر بده. دوستانی که میان اینجا و راجع به اپیزودها بحث میکنن (از جمله خودم) از طرفدارهای پروپا قرص تیم وینس گیلیگان و پیتر گولد هستن و استارت دیدنشون به این سریال از بریکینگ بد شروع شده و به نوعی حس نوستالژیک و تجدید خاطره رو تداعی می‌کنه. شما لزوما برای لذت بردن از حال و هوای این سریال حتما می‌بایست بریکینگ بد رو از قبل دیده باشین تا بیشترین ارتباط پذیری رو از سریال بگیرید. پیشنهاد من (با فرض اینکه بریکینگ بد رو کامل دیدین و میدونید که این سریال وقایع پیش از شروع بریکینگ بد رو نشون میده) اینه که یک فرصت دیگه به خودتون بدید و فصل سوم رو شروع کنید. سوال پرسیدن از دوستان طرفدار این سریال در مورد ارزش تماشای اون هیچ فایده‌ای برای شما نداره چون همه متفق‌القول عاشق این سریال هستن.
    خیلی ممنون از پاسخ جامع و کامل شما
    بله همینطور که عرض کردین بنده بریکینگ بد رو تماشا کردم و چندین بار هم تماشا کردم ولی خب این سریال بر خلاف بریکینگ بد اونقدها به دلم ننشست و حس میکردم زیادی کش میده و خط داستانی مشخصی نداشت. خواستم ببینم دوستان و به قول شما عاشقان میتونن اینو بگن که در ادامه هم سریال خط داستانی مشخصی پیدا میکنه یا خیر. هر چند برای طرفداران سریال تمام قسمت ها جذاب هست و نمیتونن بد بگن ازش ولی شاید بشه یه توضیحاتی بدون اسپویل کردن داد.
    silence isn't empty it's full of answers

13. 5 کاربرِ زیر از Habibfallah بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

بله همینطور که عرض کردین بنده بریکینگ بد رو تماشا کردم و چندین بار هم تماشا کردم ولی خب این سریال بر خلاف بریکینگ بد اونقدها به دلم ننشست و حس میکردم زیادی کش میده و خط داستانی مشخصی نداشت. خواستم ببینم دوستان و به قول شما عاشقان میتونن اینو بگن که در ادامه هم سریال خط داستانی مشخصی پیدا میکنه یا خیر. هر چند برای طرفداران سریال تمام قسمت ها جذاب هست و نمیتونن بد بگن ازش ولی شاید بشه یه توضیحاتی بدون اسپویل کردن داد.
    با احترام. به نظرم اگر از دو فصل اول سریال لذت نبردی سریال های هیجان انگیز دیگری رو برای تماشا انتخاب کن
    نمونه اش هم زیاده بپرسید دوستان معرفی می کنند.

15. 10 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    781
    از این کاربر 3,671 بار در 389 پست سپاس گزاری شده

ریتم و روند سریال که به نظرم فرق پندنانی نکرده. همچنان با طمانینه قدم هاشو برمیداره . درواقع مثل یه زمین هست مه بذرها کاشته میشه، کود و آب داده میشه چندین ماه تا در نهایت توی فصل پنجم شروع به برداشت محصول میکنه. فی الواقع اگه نتونستی سریال رو اوایل ببینی هنوز هم نمیتونی. و البته به نظرم تقصیر سریال نیست. حاصل انتظار اشتباهی هست که خود منم یه مدت از اون داشتم. بریکنیگ بد شامل لحظات انفجاری زیاد و بزرگتری نسبت به بتر کال سال بود. والبته اینکه از سرانجام شخصیت ها آگاهی نسبی داریم پس مغر ناخودآگاه اهمیت کمتری براشون قائل میشه. نویسنده هم آگاه هست و به همین دلیل وقت و حوصله بیشتری رو روی فرآیند تبدیل و جزئیات میزاره.

17. 10 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    547
    از این کاربر 1,166 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

قسمت ۸

عجب اپیزودی بود... چیز بیشتری هم نیازه واسه گفتن؟

فکر کنم از نظر کمترین دیالوگ در کنار بیشترین هیجان، این اپیزود رتبه اولو از بین همه‌ی فصل ها میگیره!

مشاهده محتوا اسپویلر
    http://screenprism.com/assets/img/article/mepris-11-g.jpeg

19. 11 کاربرِ زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,341 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

اپیزود 8
    وینس گیلیگان بازم نبوغ خودشو نشون داد با کارگردانی این اپیزود. شاید هر سریال دیگه ای بود تحویل پول اصلا دغدغه ای نبود و حتی شاید نشونش هم نمیدادن. اما تو دنیای برکینگ بد همه چی به واقعی ترین شکل ممکن نشون داده میشه و تحویل پول به ظاهر ساده ساول را تا لب مرگ میبره. همه چی درجه یک بود و چه شات هایی گرفته این وینس گیلیگان. این بیابون های بی انتهای دنیای برکینگ بد تبدیل شده به یکی از عنصر های سریال. این سکانس بالا هم که عکسشو گذاشتن بی نظیر بود. نمره 10 کمه واسش. مایک هم که عشقه دیگه. کاشکی یه اسپین آف ازش میساختن دوران جوونیش رو نشون میدادن. تو بیابون چی جوری آب درست میکرد دهن سرویس.

21. 10 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 13 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین