برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 94 از 117 اولیناولین ... 4469849293949596104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    11,159
    از این کاربر 16,206 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم این جریان Tokyo Ghoul چیه ؟؟؟؟!
    چند فصله ؟ چندنوعه ؟ یعنی اصلا یه انیمه بی سرو پیکره شده که اعصاب برام نذاشته
    اونی که من فصل 1و2 رو دیدم و تو آخر فصل دوم هم جغد یک چشم فرار کرد یعنی تا اینجا ادامه دادم ولی وقتی رفتم فصل سوم رو دانلود کنم اصلا انگار یه انیمه دیگه شده !!
    یک Tokyo Ghoul
    یکی دیگه Tokyo Ghoul √A
    اون یکی Tokyo Ghoul:re S1
    اون یکی دیگه Tokyo Ghoul:re S2
    جریان چیه ؟ این re و √A دیگه چیه آیا فصل سومش هنوز نیومده ؟! اومده؟؟ کنسل شده ؟؟
    لطفا یه توضیحی بدید و اگه کسی از دوستان لینک دانلود فصل سوم رو داره لینکش رو قرار بده. ممنون.
    سلام، بین فصل دوم (Tokyo Ghoul √A) و سوم (Tokyo Ghoul:re ,s1,s2) قسمت زیادی داستان وجود داره که فقط توی مانگا هست. به خاطر همین یهو فصل سوم داستان از یه جایی شروع می‌شه که ما قبلشو ندیدیم. می‌تونی از مانگا یا ویدیوهای یوتوبی استفاده کنی و اون قسمت داستان رو دنبال کنی. و اینکه انیمه تموم شد.

4. 7 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    سلام، بین فصل دوم (Tokyo Ghoul √A) و سوم (Tokyo Ghoul:re ,s1,s2) قسمت زیادی داستان وجود داره که فقط توی مانگا هست. به خاطر همین یهو فصل سوم داستان از یه جایی شروع می‌شه که ما قبلشو ندیدیم. می‌تونی از مانگا یا ویدیوهای یوتوبی استفاده کنی و اون قسمت داستان رو دنبال کنی. و اینکه انیمه تموم شد.
    آخه من قسمت اول فصل سوم رو دانلود کردم یه 5 دقیقه اش رو دیدم ولی کاراکتری از دو فصل قبلی ندیدم و فقط به اونا شباهت داشتن و کیفیت ساخت و هم خیلی پایین اومده بود.
    یعنی در ادامه میره میرسه به کاراکترها و داستان دو فصل قبل ؟؟

.

6. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,159
    از این کاربر 16,206 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

آخه من قسمت اول فصل سوم رو دانلود کردم یه 5 دقیقه اش رو دیدم ولی کاراکتری از دو فصل قبلی ندیدم و فقط به اونا شباهت داشتن و کیفیت ساخت و هم خیلی پایین اومده بود.
    یعنی در ادامه میره میرسه به کاراکترها و داستان دو فصل قبل ؟
    به خاطر اینه که فکر می‌کنم استودیو سازندشم عوض شده.
    تو فصل سه کانکی تبدیل شده به یه ایجنت تو سی سی جی و داره با غولا مبارزه می‌کنه، حالا تو ادامه یه چند تا فلش بک داره که متوجه می‌شی چه اتفاقایی افتاده و کم کم بقیه کاراکترا هم اضافه می‌شن.

8. 5 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    به خاطر اینه که فکر می‌کنم استودیو سازندشم عوض شده.
    تو فصل سه کانکی تبدیل شده به یه ایجنت تو سی سی جی و داره با غولا مبارزه می‌کنه، حالا تو ادامه یه چند تا فلش بک داره که متوجه می‌شی چه اتفاقایی افتاده و کم کم بقیه کاراکترا هم اضافه می‌شن.
    ممنون

.

10. 3 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 6 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

سلام از اوتاکو های عزیز یه سوال داشتم
    اگه بخوام سری fate رو ببینم ترتیبش چجوریه؟؟

12. 3 کاربرِ زیر از MAJIDAGHLI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط MAJIDAGHLI نمایش پست ها
    سلام از اوتاکو های عزیز یه سوال داشتم
    اگه بخوام سری fate رو ببینم ترتیبش چجوریه؟؟

اول باید fate zero رو ببینی
    بعد هم fate/stay night: unlimited blade works
    انیمه بسیار بی نظیری هستش

.

14. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 6 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

اول باید fate zero رو ببینی
    بعد هم fate/stay night: unlimited blade works
    انیمه بسیار بی نظیری هستش
    ممنون بابت راهنمایی

16. 3 کاربرِ زیر از MAJIDAGHLI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

دوستان انیمه Mushishi چطوره کسی دیده؟

بعد برای دیدن اول باید سری Mushishi Zoku Shou رو ببینم یا نیاز نیست؟

و سوال اخر فیلمی که اومده از این مجموعه Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku 2015

ربطی به انیمه Mushishi هم داره؟

18. 5 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

http://mydiba.link/series/tt0807832/http://bia2anime.cf/mushishi-all-seasons/
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Vaiper نمایش پست ها
    دوستان انیمه Mushishi چطوره کسی دیده؟

بعد برای دیدن اول باید سری Mushishi Zoku Shou رو ببینم یا نیاز نیست؟

و سوال اخر فیلمی که اومده از این مجموعه Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku 2015

ربطی به انیمه Mushishi هم داره؟
    یک سریال آرامش بخش و معمولی !
    این سریال هیچ چیز به خصوصی نداره ولی در عین حال طوریه که از تماشاکردنش هم پشیمون نمیشی!

یکی از کاربران سایت دیباوویز به نام yosef در مورد ترتیب سریال نوشته :
    مشاهده محتوا اسپویلر

انیمه موشیشی دارای دو فصل است فصل دوم پس از گذشت هشت سال ساخته شد که Mushishi: Next Passage نام دارد. همچنین یک انیمه مووی به همین نام (Next Passage) نیز ساخته شده است که پایانی است بر ماجراهای گینکو و دیدن آن خالی از لطف نیست.

چون هیچ گونه اکشن و هیجانی نداره سریال اگر به زبان ژاپنی ببینیش شاید خسته کننده باشه ولی دوبله اش خیلی عالیه.

مشاهده محتوا اسپویلر
    اگرم خواستی میتونی از اینجا بگیری ولی توصیه میکنم حداقل فصل اول رو که مال سال2005 هست رو دوبله ببینی

.

20. 8 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

http://mydiba.link/series/tt0807832/http://bia2anime.cf/mushishi-all-seasons/

یک سریال آرامش بخش و معمولی !
    این سریال هیچ چیز به خصوصی نداره ولی در عین حال طوریه که از تماشاکردنش هم پشیمون نمیشی!

یکی از کاربران سایت دیباوویز به نام yosef در مورد ترتیب سریال نوشته :
    مشاهده محتوا اسپویلر

انیمه موشیشی دارای دو فصل است فصل دوم پس از گذشت هشت سال ساخته شد که Mushishi: Next Passage نام دارد. همچنین یک انیمه مووی به همین نام (Next Passage) نیز ساخته شده است که پایانی است بر ماجراهای گینکو و دیدن آن خالی از لطف نیست.

چون هیچ گونه اکشن و هیجانی نداره سریال اگر به زبان ژاپنی ببینیش شاید خسته کننده باشه ولی دوبله اش خیلی عالیه.

مشاهده محتوا اسپویلر
    اگرم خواستی میتونی از اینجا بگیری ولی توصیه میکنم حداقل فصل اول رو که مال سال2005 هست رو دوبله ببینی
    ممنون! اره درست گفته الان تو رفتم تو سایت تک انیمه دیدم ؛ فصل دومش خودش 2 فصله سال 2014 ساختن
    بعدش یه انیمه سینمایی به اسم Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku 2015 فکر کنم اسم انگلیسی اش بشه همون Next Passage

22. 3 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 94 از 117 اولیناولین ... 4469849293949596104 ... آخرینآخرین