برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 7 از 19 اولیناولین ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 183
    wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,196
    از این کاربر 8,740 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

بازی تئوری ها Game Of Thrones

توجه : اگر تا اواخر فصل هفتم سریال را تماشا نکرده اید ممکن است مطالب تاپیک به نحوی حاوی اسپویلر برای شما باشد پس لطفا بدون خواندن مطالب, تاپیک را ترک نمایید.
    کم کم داریم به اخر های سریال نزدیک میشیم
    خیلی از سوال های موجود جواب داده شده اند
    ولی هنوز سوالات اصلی بی جواب باقی موندن
    1. مثلا وایت واکر ها چرا الان وارد عمل شدن؟
    2. از جان وستروسی ها چی میخوان؟
    3. نقش کلیدی یک سری از کارکتر ها چه خواهد بود؟
    4. آزور اهای کیه؟

و....
    تئوری هاتون رو اینجا به اشتراک بگذارید و به بحث و گفتگو راجب آنها بپردازید
    توجه داشته باشید که:
    این تاپیک تاپیک آنچه در قسمت بعدی اتفاق می افتد نیست پس لطفا راجب قسمت بعدی پیش بینی نکنید
    و از قرار دادن هر گونه مطلب حاوی اسپویلر یا مطالب کپی/پیست شده از سایر سایت های پارسی زبان در این تاپیک جدا خود داری نمایید

Bad things are coming
    سپاس
    22,002
    از این کاربر 49,649 بار در 2,832 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بازی تئوری ها Game Of Thrones

@ESajad این داستان سیزدهمین نایت کینگ و اینا رو نمیدونستم ... دمت گرم که گفتی

پس این یارو نایت کینگ اونی نیست که فرزندان جنگل درست کردن؟

3. 6 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    @ESajad این داستان سیزدهمین نایت کینگ و اینا رو نمیدونستم ... دمت گرم که گفتی

پس این یارو نایت کینگ اونی نیست که فرزندان جنگل درست کردن؟
    من احتمال میدم همون نایت کینگی باشه که فرزندان جنگل درست کردن، من درست سریال رو یادم نیست یه 6 7 سالی میگذره از وقتی سریال رو شروع کردم و و یادم نیست در مورد منشا نایت کینگ داستانی رو گفته باشن و اگه هم گفته شده توسط ننه پیر بوده برای ترسوندن بچه های استارک چون توی کتاب اینطوریه، سریال هم کاملا بر اساس کتاب نیست و ممکنه تاریخچه کاملا متفاوتی با کتاب داشته باشه چون توی کتاب برای نایت کینگ اوریجین های مختلفی گفته شده که تقریبا همه افسانه هستن یکیش همین که قبلا یه فرمانده نگهبانان شب بوده و عاشق یه وایت واکر شده و یا این که نایت کینگ استارک هست، ن که تویایت کینگی که توی سریال دیدیم رو فرزندان جنگل درست کردن برای مبارزه با انسان های نخستین که بعد ها آزورآهای ظهور میکنه و مشخص نیست کاملا نایت کینگ رو شکست میده یا نه، فقط گفته شده آدرها شکست میخورن و سال هاست دیده نشدن گفته نشده نایت کینگ رو میکشه

5. 6 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tha Real Nigga نمایش پست ها
    من احتمال میدم همون نایت کینگی باشه که فرزندان جنگل درست کردن، من درست سریال رو یادم نیست یه 6 7 سالی میگذره از وقتی سریال رو شروع کردم و و یادم نیست در مورد منشا نایت کینگ داستانی رو گفته باشن و اگه هم گفته شده توسط ننه پیر بوده برای ترسوندن بچه های استارک چون توی کتاب اینطوریه، سریال هم کاملا بر اساس کتاب نیست و ممکنه تاریخچه کاملا متفاوتی با کتاب داشته باشه چون توی کتاب برای نایت کینگ اوریجین های مختلفی گفته شده که تقریبا همه افسانه هستن یکیش همین که قبلا یه فرمانده نگهبانان شب بوده و عاشق یه وایت واکر شده و یا این که نایت کینگ استارک هست، ن که تویایت کینگی که توی سریال دیدیم رو فرزندان جنگل درست کردن برای مبارزه با انسان های نخستین که بعد ها آزورآهای ظهور میکنه و مشخص نیست کاملا نایت کینگ رو شکست میده یا نه، فقط گفته شده آدرها شکست میخورن و سال هاست دیده نشدن گفته نشده نایت کینگ رو میکشه
    درسته سریال مشخص نکرده که کدوم نایت کینگه ولی یک سرنخ گذاشته
    اگر به یاد داشته باشید در فصل اول وقتی کرستر فرزندش رو قربانی وایت واکر ها میکنه
    و وقتی که نایت کینگ میاد که بچه رو به وایت واکر تبدیل کنه
    دوازه تا وایت واکر پشت سرش قرار داره و خودش به عنوان سیزدهم قرار داره
    هنوز هدف اصلی نایت کینگ مشخص نیست خیلی چیزها میشه در نظر گرفت

7. 7 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,196

نقل قول نوشته اصلی توسط ESajad نمایش پست ها

درسته سریال مشخص نکرده که کدوم نایت کینگه ولی یک سرنخ گذاشته
    اگر به یاد داشته باشید در فصل اول وقتی کرستر فرزندش رو قربانی وایت واکر ها میکنه
    و وقتی که نایت کینگ میاد که بچه رو به وایت واکر تبدیل کنه
    دوازه تا وایت واکر پشت سرش قرار داره و خودش به عنوان سیزدهم قرار داره
    هنوز هدف اصلی نایت کینگ مشخص نیست خیلی چیزها میشه در نظر گرفت

براساس انچه که توی این سالها حجم سوزوندم و تو اینترنت گشتم نایت کینگ و نایتز کینگ باهم فرق دارن
    1-اولی در شب طولانی توسط آزورآهای شکست میخوره یا طبق یه سری فن تئوری شکست نمیخوره و باهاش به یک مصالحه میرسن و ایشون برمیگرده به سرزمین همیشه شب که توی همون قسمتی که اشاره کردید بچه کرستر رو اونجا تبدیل کردن
    حتی همین فن تئورسین های عزیز میگن که شاهزاده قول داده شده اصلا ربطی به شکست دادن جناب نایت کینگ نداره و در واقع شاهزاده به ایشون قول داده شده «والا یه ذره بومی سازیش بکنیم اصولا تو ایران شایدم بقیه جاهای جهان دخترا رو قول میدادن به این و اون» حالا ممکنه ایشون دنیال شاهزاده ای که بهش قول دادن که یه سری میگن جان هست یه سری میگن دنریس هست یه سری میگن بچه این دوتاست
    به هر حال یه همچین چیزیه یا هم که ایشون کمر به نابودی ادما بسته و هیچ هدفی پس زمینه پیش رویش نیست
    2-دومین که نایتز کینگ هست که سیزدهمین لرد فرمانده نگهبانان شب بود و عاشق شد به گفته خیلی ها ایشن آدر بودن «همون وایت واکر» هرچند به نظر من نمیتونه باشه چون تا به حال آدر مونث جای نه دیدم نه شنیدم خب اگه آدر مونث داشتیم چرا بچه کرستر رو میبردن و برای بقا شون تبدیل میکردن.
    خلاصه اینکه بعد این عشق و عاشقی ایشون شروع میکنه به ظلم ستم و کارهای نابخشودنی یو اینجور چیزا بعد از اینکه بزرگان میفهمن اگه اشتباه نکنم استارک ها به ایشون حمله میکنن و شکستش میدن و تمام سوابق موجود از ایشون و راجب ایشون هرچی که هست از همه جا پاک میشه تا کسی راجبش نفهمه و نشنوه به قول خودمون ماست مالی میشه

حالا بیایم سراغ نایت کینگ سریال که به اعتقاد من همون اولی هست
    خیلی ها میگن هدفی پشت کارشه یکی دو خط از شون نوشتم بالا و اون سیمبل واقعا شبیه آژدها های نماد تارگرین ها شدن چیز جالبیه هرچند هرچی گشتم غیر اینکه شبیه سجل تارگرین هاست چیز جالب دیگه ای پیدا نکردم یه جاهی هم اشخاصی گفتن که این نماد اصلا معنی نداره و همونطور که قبلا توی فلش بک های برن دیدیم توسط بچه های جنگل استفاده میشده و اینکارش یه جور نشان از عصبانیتش به اون هاست و صرفا برای توهین به اونا استفاده میکنه.
    متاسفانه هیچ جای ذکر نشده که این نمیاد بچه های جنگل چه معنی نداره شاید چرخه طبیعت باشه نشان از اینکه زندگی یک چرخه است و یه نقل قول خوب از بتل استارگالکتیکا که همچین حالتی داشت: «all this has happened before and it will happen again» تمامی اینا قبلا اتفاق افتاده و دوباره قراره اتفاق بی افته. شایدم اون چرخی هست که دنریس هی میخواد بشکنه و خودش بالا بشینه
    به هر حال اگر قرار باشه تئوری که برن نایت کینگ هست و برن همونی هست که دیوار رو میساز و برن اونی هست که شاه دیوانه رو یدوانه میکنه پس کل وستروس میشه یه لوپ زمانی تمام اتقاقات پشت از قبل معلوم هستن نایت کینگ از این سمبول برای این استفاده میکنه که بگه توی یه چرخه زمانی گیر افتادیم مو اینا

فن تئوری خیلی زیاده یه سری میگن نجات دهنده جانه یه سری میگن دنی یه یه سری میگن جیمیه یه سری میگن قرار نیست جنگنده خوبی باشه کافی لیدر خوبی باشه و تریون لیدر خوبیه حتی یه سری بجناب تیون گریجوری aka ریک هم میگن نجات دهنده
    خلاصه اینکه بقیه دوستان هم شرکت بکنید تئوری هاتون رو بگید حتی اگه به نظر خودتون امکان پذیر نیست به هرحال این یه بازیه و همه مون توش هشتیم

پ.ن: یادی بکنم از آرین عزیز که همیشه این جور مواقع تئوری های جالبی ارائه میداد

9. 6 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lady snow نمایش پست ها
    اژدهای دنریس
    جهت بالا رفتن آدرنالین

ESajad@
    من سعی کردن یکم تو پیجای خارجی بچرخم ببینم نظر اونا چیه. این تصویر رو دیدم. و این تئوری که شاید نایت کینگ یه تارگرین بوده
    البته من خودم زیاد خوشم نیومد ازین ایده

نایت کینگ به نظر من تارگرین نیست چون جندین نژاد بر وستروس حاکم بودن نژاد اول که نخستین انسان ها بودن و با فرزندان جنگل دشمنی داشتن و بعد ها مصالحه کردن، نایت کینگ یکی از همیناست طیق چیزی که توی سریال دیدیم و فرزندان جنگل برای غلبه بر نخستین انسان ها یک انسان رو تبدیل کردن، نزاد دوم هم اندال ها هستن که اکثر وستروس از این نژاد هستن به جز شمال و دورن، در مورد تارگرین ها هم این رو بگم تارگرین ها اصلا خاندان خیلی قدرتمندی نبودن و طی اتفاقاتی و نابودی والریا میشن قوی‌ترین قومی که از والریا مونده و بعد ها به جنگ فتح ختم میشه و وستروس رو فتح میکنن(به جز دورن)،

11. 6 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,527

نقل قول نوشته اصلی توسط тнor نمایش پست ها
    براساس انچه که توی این سالها حجم سوزوندم و تو اینترنت گشتم نایت کینگ و نایتز کینگ باهم فرق دارن
    1-اولی در شب طولانی توسط آزورآهای شکست میخوره یا طبق یه سری فن تئوری شکست نمیخوره و باهاش به یک مصالحه میرسن و ایشون برمیگرده به سرزمین همیشه شب که توی همون قسمتی که اشاره کردید بچه کرستر رو اونجا تبدیل کردن
    حتی همین فن تئورسین های عزیز میگن که شاهزاده قول داده شده اصلا ربطی به شکست دادن جناب نایت کینگ نداره و در واقع شاهزاده به ایشون قول داده شده «والا یه ذره بومی سازیش بکنیم اصولا تو ایران شایدم بقیه جاهای جهان دخترا رو قول میدادن به این و اون» حالا ممکنه ایشون دنیال شاهزاده ای که بهش قول دادن که یه سری میگن جان هست یه سری میگن دنریس هست یه سری میگن بچه این دوتاست
    به هر حال یه همچین چیزیه یا هم که ایشون کمر به نابودی ادما بسته و هیچ هدفی پس زمینه پیش رویش نیست
    2-دومین که نایتز کینگ هست که سیزدهمین لرد فرمانده نگهبانان شب بود و عاشق شد به گفته خیلی ها ایشن آدر بودن «همون وایت واکر» هرچند به نظر من نمیتونه باشه چون تا به حال آدر مونث جای نه دیدم نه شنیدم خب اگه آدر مونث داشتیم چرا بچه کرستر رو میبردن و برای بقا شون تبدیل میکردن.
    خلاصه اینکه بعد این عشق و عاشقی ایشون شروع میکنه به ظلم ستم و کارهای نابخشودنی یو اینجور چیزا بعد از اینکه بزرگان میفهمن اگه اشتباه نکنم استارک ها به ایشون حمله میکنن و شکستش میدن و تمام سوابق موجود از ایشون و راجب ایشون هرچی که هست از همه جا پاک میشه تا کسی راجبش نفهمه و نشنوه به قول خودمون ماست مالی میشه

حالا بیایم سراغ نایت کینگ سریال که به اعتقاد من همون اولی هست
    خیلی ها میگن هدفی پشت کارشه یکی دو خط از شون نوشتم بالا و اون سیمبل واقعا شبیه آژدها های نماد تارگرین ها شدن چیز جالبیه هرچند هرچی گشتم
    غیر اینکه شبیه سجل تارگرین هاست چیز جالب دیگه ای پیدا نکردم یه جاهی هم اشخاصی گفتن که این نماد اصلا معنی نداره و همونطور که قبلا توی فلش بک های برن دیدیم توسط بچه های جنگل استفاده میشده و اینکارش یه جور نشان از عصبانیتش به اون هاست و صرفا برای توهین به اونا استفاده میکنه.
    متاسفانه هیچ جای ذکر نشده که این نمیاد بچه های جنگل چه معنی نداره شاید چرخه طبیعت باشه نشان از اینکه زندگی یک چرخه است و یه نقل قول خوب از بتل استارگالکتیکا که همچین حالتی داشت: «all this has happened before and it will happen again» تمامی اینا قبلا اتفاق افتاده و دوباره قراره اتفاق بی افته. شایدم اون چرخی هست که دنریس هی میخواد بشکنه و خودش بالا بشینه
    به هر حال اگر قرار باشه تئوری که برن نایت کینگ هست و برن همونی هست که دیوار رو میساز و برن اونی هست که شاه دیوانه رو یدوانه میکنه پس کل وستروس میشه یه لوپ زمانی تمام اتقاقات پشت از قبل معلوم هستن نایت کینگ از این سمبول برای این استفاده میکنه که بگه توی یه چرخه زمانی گیر افتادیم مو اینا

فن تئوری خیلی زیاده یه سری میگن نجات دهنده جانه یه سری میگن دنی یه یه سری میگن جیمیه یه سری میگن قرار نیست جنگنده خوبی باشه کافی لیدر خوبی باشه و تریون لیدر خوبیه حتی یه سری بجناب تیون گریجوری aka ریک هم میگن نجات دهنده
    خلاصه اینکه بقیه دوستان هم شرکت بکنید تئوری هاتون رو بگید حتی اگه به نظر خودتون امکان پذیر نیست به هرحال این یه بازیه و همه مون توش هشتیم

پ.ن: یادی بکنم از آرین عزیز که همیشه این جور مواقع تئوری های جالبی ارائه میداد
    دو تا برن تو این سریال وجود داره
    اولی برن سازنده که دویار و وینترفل و یک قلعه دیگه ساخته این جداست
    اما یک تئوری میگه برن تو زمان سفر کرده و باعث بوجود اومدن این انتخاب ها شده وطی این سفرها نایت کینگی که الان هست
    به طریقی برن به نایت کینگ تبدیل میشه این نکته واقعی بودنش خیلی سخته
    ولی سفر دز رمان رو میشه اثتبات کرد این رو قبلا گفتم
    با نحوه کشته شدن و دیوانه شدن هودور در نوجوانی که در اخرین قسمت اپیزود Door نشون داده میشه
    اگر اپیزود رو دیده باشید می دونید هودوری که هنوز کودک بود اتفاقاتی که در اینده براش رخ میده رو می بینه

دو تئور یدیگه هست که میگه :
    چرا نایت کینگ به راحتی جان اسنو رو نکشته ؟
    این نایت کینگ حودش فرمانده نایت واچ بوده بعد نایت کینگ شده و قصد داره جان رو به عنوان نایت کینگ بعدی انتخاب کنه
    به همین فعلا با کشتن جان اسنو کاری نداره انگار سیر تککاملی داره این حلقه

دوم اینکه نایت کینگ یک نایت کوئین داشته که الان نیستش این رو به دو دلیل نیاز داره
    یکی بوجود اوردن وایت واکرها ولی الان این کوئین رو نداره احتمال میدن کشته شده باشه
    و یا اسیر شده باشه و در سرداب وینترفل نگهداری میشه و میخواد نایت کوئین خودش رو ازاد کنه

سوم قبلا خاندان کرستر فرزندان پسر خودشون رو به عنوان پیشکش به نایت کینگ میدادن
    ولی این چرخه الان شکسته شده و دیگه نمی تونه وایت واکر درست کنه و این قول قرار شکسته شده
    و به همین دلیل به وستروس حمله کرده و علامت ها هم همین پیام رو می رسوند که قولی شکسته شده و باید تاوان پس داد

چهارم ربطی به ایده دومی داره نایت کینگ الان نایت کوئینی نداره و نیاز به یک کوئین داره
    و قصد دار یکی از زیبارویان وستروس رو به عقد خودش در بیاره حالا معلوم نیست کیه
    امیدورام سرسی باشه چرا که بهش میاد نایت کوئین باشه
    احتمال اینکه این عنوان به دنریس برسه هم خیلی زیاده شاید هم چند کوئین اختیار کنه

احتمال هر تئوری برای سریال ممکنه فقط باید دید چه طور بازی میخوریم
    البته یک احتمال دیگه هم وجود داره که ارائه میدم

13. 7 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,730 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

THor@
    شاید اون نایت کینگ استارک همجنسگرا بوده. عاشق آدر مرد شده
    این تئوری که نایت کینگ دنبال شاهزاده قول داده شده هست خیلی جالب بود. از بقیه تئوریها بهتر هست. عده ای هم میگفتن دنبال پسر گیلی هست چون بهش قول داده بودنش. که اصن با عقل جور درنمیاد. چون کرستر همچین آدم مهمی نبوده که بخاطر بچش همچین جنگی درست بشه. نمیدونم شایدم بوده که تونسته با نایت کینگ قرارداد ببنده
    من ترجیح میدم نایت کینگ دنبال نغمه آتش و یخ یعنی جان باشه. با توجه به روحیه جان منتظر یه فداکاری خیلی بزرگ از جانب اون هستم. مثلا بره بهش بگه بیا خودمون دوتایی مشکل رو حل کنیم. (حالا نه انقدر خودمونی). مثلا از طریق برن باهاش ارتباط برقرار کنه
    و اگر منطقی فکر کنیم با اون همه قدرت جادویی که نایت کینگ داره نباید به همین راحتی با این بچه بازیا از بین بره مثلا با شیشه اژدها شمشیربازی اینچیزا. (تئوری شمشیر جان و کشتن دنریس...) شاید برای همین هم در دوره قبلی شب طولانی زنده مونده.
    و شعار استارکها رو داریم که همیشه منتظر بودن که نایت کینگ دوباره برگرده؟ چرا؟
    به نظرم اینکه دوره قبلی شاه شب با وجود شکست خوردن از آزورآهای کشته نشده کلید همه معماهاست. وقتی شکستش دادن چرا نکشتنش که راحت شن؟ چرا با ترس به زندگی ادامه دادن؟ اما برای فهمش مجبوریم منتظر جورج مارتین بمونیم.
    قبلا میگفتن این علامت بچه های جنگل شبیه کهشکان راه شیری هست. ولی اینبار که آتیشش زدن خیلی بیشتر شبیهه اژدها شده.
    احتمالا در سریال از راز این علامتها هم پرده باری نخواهد شد
    سریال راحتترین راه رو برای پیشبرد داستان انتخاب کرده و تمام این تئوریهایی که داریم ازش حرف میزنیم اصلا در سریال اتفاق نخواهد افتاد.

Tha Real Nigga@
    بله تو کتاب نایت کینگ تارگرین نیست. دوره اول که تارگرینها نبودن. اون یکی هم که استارک بود
    تو سریال هم نایت کینگ همونه که بچه ها ساختنش. با توجه به نکته ای که قبلن گفتم. سریال راحتترین مسیر برای رسیدن به پایان انتخاب کرده.

ESajad@
    از نایت کوئین شد سرسی خیلی خوشم اومد. خیلییی خوب بود

15. 5 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,527

THor@
    شاید اون نایت کینگ استارک همجنسگرا بوده. عاشق آدر مرد شده
    این تئوری که نایت کینگ دنبال شاهزاده قول داده شده هست خیلی جالب بود. از بقیه تئوریها بهتر هست.
    عده ای هم میگفتن دنبال پسر گیلی هست چون بهش قول داده بودنش. که اصن با عقل جور درنمیاد. چون کرستر همچین آدم
    ESajad@
    از نایت کوئین شد سرسی خیلی خوشم اومد. خیلییی خوب بود :
    از وقتی سریال شروع شده خیلی ذهنم سمت پسر گیلی میره نمیدونم چرا
    یک پازل حل نشده است نایت کینگ به راحتی میتونه مرده ها رو زنده کنه
    به چه دلیل بچه های انسان به وایت واکر تبدیل می کنه

یک جا ملیساندار با دنریس در مورد شاهزاده وعده داده شده صحبت میکردن
    ملیساندار فکر میکرد که این شاهزاده فقط مرد باشه و استنیس می تونه باشه
    اما میساندی حرفش رو تصحیح می کنه و میگه تو زبان وارلرین می تونه هم مرد باشه هم زنه جنسیت نداره
    ریگار هم فکر میکرد شاهزاده وعده داده شده یک تارگرین باشه و این شخص خودشه
    اینجا دو تا تارگرین داریم یکی جان و دنریس هر دو تارگرین هستند البته جان نیمی استارکه
    پس ممکنه این شاهزاده دنریس باشه اما تارگرین ها همیشه می گفتند اژدها سه سر داره
    پس ممکنه یکی باشه که از قلم افتاده باشه

lady snow@
    الان سنگدل تر از سرسی نداریم گزینه مناسب برای تایت کینگه همینه
    البته رفتار دنریس هم داره به سمتی میره که ممکنه یک سرسی جدید باشه

17. 6 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,196

دو تا برن تو این سریال وجود داره
    اولی برن سازنده که دویار و وینترفل و یک قلعه دیگه ساخته این جداست
    اما یک تئوری میگه برن تو زمان سفر کرده و باعث بوجود اومدن این انتخاب ها شده وطی این سفرها نایت کینگی که الان هست
    به طریقی برن به نایت کینگ تبدیل میشه این نکته واقعی بودنش خیلی سخته
    ولی سفر دز رمان رو میشه اثتبات کرد این رو قبلا گفتم
    با نحوه کشته شدن و دیوانه شدن هودور در نوجوانی که در اخرین قسمت اپیزود Door نشون داده میشه
    اگر اپیزود رو دیده باشید می دونید هودوری که هنوز کودک بود اتفاقاتی که در اینده براش رخ میده رو می بینه

دو تئور یدیگه هست که میگه :
    چرا نایت کینگ به راحتی جان اسنو رو نکشته ؟
    این نایت کینگ حودش فرمانده نایت واچ بوده بعد نایت کینگ شده و قصد داره جان رو به عنوان نایت کینگ بعدی انتخاب کنه
    به همین فعلا با کشتن جان اسنو کاری نداره انگار سیر تککاملی داره این حلقه

دوم اینکه نایت کینگ یک نایت کوئین داشته که الان نیستش این رو به دو دلیل نیاز داره
    یکی بوجود اوردن وایت واکرها ولی الان این کوئین رو نداره احتمال میدن کشته شده باشه
    و یا اسیر شده باشه و در سرداب وینترفل نگهداری میشه و میخواد نایت کوئین خودش رو ازاد کنه

سوم قبلا خاندان کرستر فرزندان پسر خودشون رو به عنوان پیشکش به نایت کینگ میدادن
    ولی این چرخه الان شکسته شده و دیگه نمی تونه وایت واکر درست کنه و این قول قرار شکسته شده
    و به همین دلیل به وستروس حمله کرده و علامت ها هم همین پیام رو می رسوند که قولی شکسته شده و باید تاوان پس داد

چهارم ربطی به ایده دومی داره نایت کینگ الان نایت کوئینی نداره و نیاز به یک کوئین داره
    و قصد دار یکی از زیبارویان وستروس رو به عقد خودش در بیاره حالا معلوم نیست کیه
    امیدورام سرسی باشه چرا که بهش میاد نایت کوئین باشه
    احتمال اینکه این عنوان به دنریس برسه هم خیلی زیاده شاید هم چند کوئینی اختیار کنه

احتمال هر تئوری برای سریال ممکنه فقط باید دید چه طور بازی میخوریم
    البته یک احتمال دیگه هم وجود داره که ارائه میدم

ببنید اگر برن باعث اون اتفاقات گذشته شده پس همه اینا توی لوپ زمانی هستن در واقع مثل هودور که از قبل اتفاق اقتاده بود و برن دوباره انجامش داد
    به این عکس توجه کنید

همه مون میدونیم که استارک ها ادم های خیلی مغروری نیستن که اینجوری حمل بشن پس احتمال اینکه این برندون هم فلج باشه هست

البته راجب این تئوری که شما گفتین نایت کینگ هم یک استارکه و اگه برداشتم از حرفا تون درست باشه نایتز کینگ شده نایت کینگ
    یک جنبه دیگه هم داشت و اون رو اینطوری توصیف میکردن که وقتی نایتز کینگ با نایت کویین در رابطه بوده بلاخره این رابطه به یک ثمره میرسه و نایت کویین حامله میشه وقتی که به نایتز کینگ حمله میکنن و اونا رو شکست میدن اون رهبر خاندان استارک ها که اگه اشتباه نکنم اونم اسمش برندون بوده دلش نمیاد بچه رو بکشه و بزرگش میکنه چون بچه هم ظاهر انسانی داشته با خیال راحت بین انسان ها بزرگش میکنه بعد اون بزرگ میشه و برای خودش زن میگیره و بچه دار میشه و میگن یکی از دلایل گذاشته شدن اسم آیس بر روی شمشیر خاندان استارک ها هم همین از یخ بودن شون بوده
    و حتی یکی از رهبران خاندان استارک به چشم یخی مشهور بوده.
    ولی با گزینه سومت مخالفم چون نایت کینگ خیلی قبل تر از اینکه کرستر کشته بشه خودش رو نشون داد و داشت لشکر جمع میکرد حتی خیلی قبلتر از اینکه اژدها ها متولد بشن یا خیلی قبلتر از اینکه ند استارک کشته بشه و دود مان استارک ها تقریبا به باد بره بخواد انتقام فامیل هاش رو بگیر
    برای چهارم اگه بچه دنی یو جان باشه چی

19. 5 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,196

THor@

ESajad@
    از نایت کوئین شد سرسی خیلی خوشم اومد. خیلییی خوب بود

الان سنگدل تر از سرسی نداریم گزینه مناسب برای تایت کینگه همینه
    البته رفتار دنریس هم داره به سمتی میره که ممکنه یک سرسی جدید باشه
    همون جریان اینکه برای تبدیل شدن به وایت واکر و یا همون ادر بچه بودن نیاز هست احتمال اینکه دنی یا سرسی باشه خیلی کم میشه
    من که هنوزم فکر میکنم یه بچه است به احتمال زیاد چون هنوز بچه شخصیتش شکل نگرفته و یا اینکه هنوز بدنش توی مرحله رشد هست و میتونه تغییر درش ایجاد بشه برای همین مجبور بچه استفاده کنه
    و چون نایت کینگ سبز بنی داره و میتونه اتفاقات رو از قبل ببینه شاید برای همین به حرکت در اومده چون دقیقا میدونه کی و کجا به خاسته اش میرسه

ولی کیه که دوست نداشته باشه سرسی یخی بشه

21. 4 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 19 اولیناولین ... 5678917 ... آخرینآخرین