برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 52
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,557
    از این کاربر 90,712 بار در 4,570 پست سپاس گزاری شده

محمد "والتر وایت" و "انزلیچی" خسته نباشید!

.
    .
    .
    سلام خدمت همراهان همیشگی انجمن تیوی ورلد
    متاسفانه امروز باید اعلام کنم که دو تن از بهترین اعضای تیم های انجمن از ما جدا شده و بازنشسته می شوند هر چند که مطمئن هستم این جدایی به معنای خداحافظی با آنها نیست و مطمئنا در آینده از پست ها و نظرات زیبا و با ارزششون استفاده خواهیم کرد.
    نفر اول این لیست کوتاه کسی نیست جزمحمد والتر وایت عزیز WalTer WhiTe یکی از قابل اعتماد و اتکاترین اعضای انجمن که همه ما با اخلاقیات خوبش حتی بیش از دریافت تگ تیم آشنا هستیم,کسی که در یکی از دشوارترین دوره های زمانی انجمن که آرشیو فایل های سایت بنا به دلایلی که بر کسی پوشیده نیست تقریبا به کلی از بین رفته بود سکوی هدایت تیم دانلود را در دست گرفت و امروز که از تیم جدا می شود نه تنها فایل های پاک شده انجمن بازگشته است بلکه این آرشیو به مراتب غنی تر و پربارتر از گذشته می باشد.
    اما نفر دوم عضو خوب تیم تحریریه محمد انزلیچی anzalichi می باشد که حتی بیش از عضویت در تیم همواره توجه زیادی به جزییات مطالب ایجادیش می کرد و همه ما با مطالب فوق العاده زیبا و پرمحتوای او آشنا هستیم.مطالبی که صرف ترجمه اش گاه روزها به طول می انجامید اما این امر کوچکترین تاثیری در کیفیت کار او نداشت به شخصه به هم تیمی بودن با او افتخار می کنم.از همین جا از زحمات بی وقفه او هم تشکر می کنیم و امیدوارم در درس , تحصیل و حرفه معلمی موفق و پیروز باشد.یاران قدیمی حق به همراهتان

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 164 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.::KingSlayer::.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,11212,86471181,:::GOT:::,:MHR:,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,ali33,Alireza0723,AlirezAlirezA,Alireza_0111,ali_74,Amin VampiRe,Amin03,amingeneral,amin_orang,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,anzalichi,anzalichi181,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arsalan.H,arso,avangard,behzad_daniel,Being Amin,Bi3MaRk,BIG FELLAH,Bis,Boatles-Oar,caroline,Chandler Bing,checha,D O R D I,Dark Passenger589,Davinci,De PALMA,Dexter_171,dll,Dr. HANNIBAL LECTER,dutchman,elia,FARMANDEH,Franking,Gallow,Game Of Thrones,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,haqern,Hilary1370,HMNN,HOSHI,hossein 2,hossein370,hosseinf722,hosseinss76,hypetrak,Irag,Izavel,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,javad0818,Joey,joker8,Julie,justUnited,K.Gatsby,kaga,kaka07,karim_load,keus,KEVIN GARVEY,KING TWD,kira,KOOROSH,lastshepherd,Léon,linkinpark20,lorde4,Lordloss,M.Amir,Mahdi Razor,MaMaLoM,Mani Vampire,Marb,Marlon Brando,MEHDIATB,mhj9170,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,mkanikzadeh,mohamad13696,Mohammaddms,Mr Blue,mr67,nilou6,nokhbeh,om3ga,parvazpd,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,pooya,purples,raha_91,Raylan Givens,reza8198,Rhaegar,roohallahshab,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,saeed_iri,samansh,SaRaL,Sayasla,SepehrDtj20,sh2012,shayan010,Shayea,Sina_Saw,Skadi,slimshady,smgh470,STEFAŊ,still alive,Successful Man,tandis_104,Tha Real Nigga,The Emperor,tigerom,Toxic Fighter,TOXIN,UntouChable,ماج,V@hiD,vA hid,vahidcivil66,vaker,VIVA THE ROCK,Walter,WalTer WhiTe,x7music,zakhar2atishe,zesht,zodiac,Zombieland,_BEHZAD_,_Nirvana_,آریا

سپاس
    8,175
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : محمد والتر وایت,انزلیچی خسته نباشید

از هر دو دوست به خاطر زحماتشون تشکر جانانه و عاشقانه می کنیم و خسته نباشید می گم

4. 17 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"WE FIGHT BECAUSE WE BELIEVE"
    سپاس
    2,301
    از این کاربر 1,394 بار در 257 پست سپاس گزاری شده

هر دو عزیز ارزشمندترین چیزی که داشتن (یعنی وقتشون) رو برای این انجمن و ماها گذاشتن. به هر دلیلی تصمیمشون برای کم کار شدن محترمه. انشالله شاد و سلامت باشین همیشه و هر جا.

6. 18 کاربرِ زیر از SaRaL بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

هرچی آدم بگه کمه
    فقط میتونم تشکر کنم از شما دو عزیز بابت زحمت ها و وقتی که برای انجمن گذاشتید امیدوارم که همچنان در کنار انجمن باشید
    (راستی حقوق بازنشستگی هم میگیرین؟؟؟)
    آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دو عزیز همیشه و همه جا
    [

8. 17 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,158
    از این کاربر 16,206 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

خوب خدارو شاکرم که داداش بزرگترم و دوست عزیز انجمنیم ممدوالتر بالاخره با آغوش گرم خانواده سبز خویش بازگشت خداییش تو مرام گذاشتن ممد یه دونه باشه لینکایی ازش گرفتم که فالواقع در هیچ سایتی پیداشون نکرده بودم.از روز اول همه جوره هوامو داشت در اصل ممد و نامبر عزیز باعث شدن با فضای خوب و دوستانه انجمن آشنا بشم ، دستت درد نکنه و خسته نباشی.
    ممد انزلیم که دیگه تاپیک زنه کارکشتمون بود.انصافا من از lost متنفر بودم فصل یکو دیده بودم خیلی بدم اومد، تاپیک زد رفتم همرو 720 دوباره دان کردم ببینم تازه این فقط یکی از کراماتشه،امیدوارم بازم بیای انجمن ، خسته نباشی ، امیدوارم تو زندگی و تو دانشگاهم همیشه انقدر پر انرژی و فعال باشی.

10. 18 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,346
    از این کاربر 1,122 بار در 188 پست سپاس گزاری شده

یعنی محمد والتر رفت عجب اصلا حرفم نمیاد واقعا خسته نباشید میگم بهت محمد جان خیلی خاططرات خوبی مخصوصا تو مسابقات بهترین بازیگر داریم با هم یادش بخیر ایشالله هر جا هستی سالم و شاد باشی

12. 16 کاربرِ زیر از linkinpark20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کجـــــاست جـــــای رسیــــدن...
    سپاس
    1,234
    از این کاربر 886 بار در 112 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : محمد "والتر وایت" و "انزلیچی" خسته نباشید!

والترم رفت دلم براش شدید تنگ میشه جاش خالیست همینطور جای محمد انزلیچی عزیز امیدوارم در بحثا ببینمشون و بتونم ازشون استفاده کنم

14. 14 کاربرِ زیر از مزدک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,981
    از این کاربر 3,889 بار در 357 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت دوستان گرامي
    حداقل جاي خوشحالي است كه در انجمن مي مانند
    شعر ذيل تحفه ناقابلي است براي اين دو عزيز

می روی که خوشبخت شوی
    و من
    حال کودکی را دارم
    که نخ بادبادکش پاره شده...
    مانده
    برای اوج گرفتنش
    ذوق کند
    یا برای از دست دادنش
    گریه...!

"محسن حسین‌خانی

16. 15 کاربرِ زیر از raha_91 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    66
    از این کاربر 222 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

چی؟؟؟؟؟ش.خیتون گرفته نکنید جان من اینکارو خداحافظی؟واسه همیشه؟؟؟؟؟؟نه اینجوری نمیشه حداقل هفته یه ار ماهی یه بار...یه سری بزنین
    من تازه با شماها اشنا شدم یعنی الان وایسم یه سال بگزره بعد با دونفر اشنا شم اونا هم با زنشست شن.خیلی نامردیه
    خب فک کنم واقعا رفتنی هستین
    خودمونیم ها همیشه چت باکس رو گرم داشتین جاتون خالی میشه نرید ها ضرر میکنید چت باکس گیر میشین ها
    براتون ارزوی سلامتی و موفقیت میکنم دوران طوفانی داشتین دمتون گرم خسته نباشین.
    ولی ما همیشه به یادتون هستیم.

18. 12 کاربرِ زیر از mehrdadam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

All roads will back HOME.
    سپاس
    293
    از این کاربر 585 بار در 94 پست سپاس گزاری شده

دست هر دوتاتون درد نکنه .تلاش زیادی کردید تو این چند سال. ان شاالله موفق و سربلند باشید

20. 10 کاربرِ زیر از tigerom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو به قیمت ورای دو جهانی
    سپاس
    2,500
    از این کاربر 1,789 بار در 160 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشین محمد والتر و محمد انزلیچی
    والتر که یه تنه تیم دانلود (همون آپلود) رو سر پا نگه داشته بود دیگه به استراحت نیاز داشت.
    انزلیچی هم هرچند از رفتنش(از تیم تحریریه) ناراحت شدم ولی خوبه که میخواد تمرکز و وقتشو بذاره رو درس و دانشگاه.
    هردوتون موفق باشید

22. 11 کاربرِ زیر از Bis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین