برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 116 از 850 اولیناولین ... 166691106114115116117118126141166216316616 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 از مجموع 8499
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    84
    از این کاربر 271 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

منتالیست رو باید به اینصورت دید که فقط قسمتهای مربوط به ردجان رو دانلود کرد و سرعت پلیر رو 1.5 برابر کرد که اینجوری تا فصلش 5اش رو تو 20 ساعت کمتر یا بیشتر دید و فقط در همین حالت سریال جالبی هست. حدس اینکه رد جان کیه مثل قاتل سریال کیلینگ آدم رو دنبال خودش میکشه که البته بر خلاف کیلینگ که فوق العاده بود فکر می کنم این یکی یک خیار بزرگ در انتهای سریال برای دنبال کنندگانش در نظر گرفته.
    احیانا اگر کسی لازم داره این لیست قسمتهای مرتبط با رد جان که از ویکیپدیا و دور و ور سرچ کردم شاید کامل نباشه
    Download New Text Document zip

4. 5 کاربرِ زیر از keita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,999 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

دوتا سریال Orphan Black Bates Motel چطور سریالی هستن ؟ ارزش وقت گذاشتن دارن ؟
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

6. کاربر زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    142
    از این کاربر 393 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط x7music نمایش پست ها
    دوتا سریال Orphan Black Bates Motel چطور سریالی هستن ؟ ارزش وقت گذاشتن دارن ؟
    Bates Motel من دیدم و به شدت پیشنهاد می کنم
    سریال خیلی خوبیه 7 قسمتش اومده کلا 10 قسمته فصل یکش.

بازیگران نقش نورما و نورمن واقعا عالی بازی می کنن چند هفته پیش هم سایت Tvline بازیگر نقش نورما رو بهترین بازیگر هفته انتخاب کرد.
    اگه به روانی هیچکاک هم علاقه دارین فکر کنم بتونید با سریال ارتباط بر قرار کنید چون سریال با این که داستان جدید روایت میشه ولی همه چیز بوی قدیم رو میده(لباس ها ،ماشین ها و ...)

سریالش از لحاظ داستانی اتفاقات قبل روانی رو بیان می کنه و توی این 7 قسمت به جز سوژه ی اصلی به چند تا داستان فرعی هم پرداخته که خیلی راحت سریال رو برای فصل های بعد تامین می کنه.

مطمئنم با دیدن یک قسمت امکان نداره سریال رو ول کنید ،شک ندارم

8. 10 کاربرِ زیر از F.U.S.E بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط x7music نمایش پست ها
    سریال The Mentalist چطوره ؟ زیرنویسهاش خوب هست ؟
    سبکش ؟ کیفیت XVID چطوره ؟ ارزش دیدن داره بخوام از تورنت بگیرمش ؟
    حالا که کل سریال و دیدم با اطمینان بهت میگم صد درصد این سریال و ببین اصلا هیچکسی نباید دیدن این سریال و از دست بده!
    سبک و نوع ساخت سریال طوریه که هم مخاطب خاص و هم خاطب عام و جذب خودش میکنه.
    اگه هم بخوایم از لحاظ سلیقه ی دخترونه پسرونه بگیم بازم هر دو طرف می تونن از دیدن این سریال لذت ببرن.
    با اینکه میگن یکمی کش میدن موافقم، اما در کُل داستانِ جذاب و بیشتر وقتا غیر قابل پیشبینی ای داره و آدم از دیدنش لذت می بره. توی این سریال یه سری نظریه های جالب و جذاب روانشناسی و روانکاوی و فلسفی وجود داره که من خیلی خوشم میاد.
    باید امتحان کنی حداقل چند قسمت ببینی، من همیشه همین کار و می کنم از هر سریال یه چند قسمتش و می بینم اگه جذبم کنه ادامه میدم. ببین این سریال چقدر برام جذاب بود که هر 5 فصل و تقریبا توی یه هفته و چند روز تموم کردم.
    الان یکی از طرفدارای این سریالم، ممنون از اینکه سریال منتالیست و بهم پیشنهاد دادید.

10. 8 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16
    از این کاربر 107 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

من سریال های زیر را دیدم و پیشنهاد میکنم که ببینید:1-بازی تخت وتاج 2-واکینگ دد 3-ترو بلاد4-homeland و 5-رم این سریالها فوق العاده هستند و سریال های نیکیتا و arrow واسپارتاکوس خوبند و سریال وایکینگس اوایل خوب بود ولی فکر کنم خراب شده و از سریالهای once Upon a Time و the borgias خوشم نیومد الانم دارم dexter را نگاه میکنم که تا قسمت 6 فصل اول خیلی خوب بوده میخوام breaking bad هم نگاه کنم پیشنهاد شما دوستان چیست؟ البته لاست وفرار زندانم هم که همه دیدیم

12. 4 کاربرِ زیر از bikaran1384 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bikaran1384 نمایش پست ها
    breaking bad هم نگاه کنم پیشنهاد شما دوستان چیست؟
    پیشنهاد میکنم با صیر و حوصله و بادقت ببین چون یکمی این سریال ریتم کندی داره البته نه در همه قسمت ها ولی مطمئنم یه تجربه ی فوق العاده برای تماشا است.
    دو تا مینی سریال بهت معرفی میکنم حتما ببین:

1. BLACK MIRROR : یه سریال انگلیسی دو فصله که هر کدوم 3 قسمت بیشتر نیست 1ساعته یا بیشتر ولی ریتم و قصه ی هر قسمت باهم متفاوته.

2. Hatfields & McCoys : این سریال هم عالیه فکر کنم 3 قسمت بود یک فضای کاملا رئال یه داستان واقعی از دعوای بین دو خانواده ی آمریکایی اهل جنوب با همون فرهنگ لاتی و لش خاص اون منطقه با بازی و کارگردانی فوق العاده.

هشدار: فضای هر دو فیلم تلخ و گزنده است.

14. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,971
    از این کاربر 6,756 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم با صیر و حوصله و بادقت ببین چون یکمی این سریال ریتم کندی داره البته نه در همه قسمت ها ولی مطمئنم یه تجربه ی فوق العاده برای تماشا است.
    دو تا مینی سریال بهت معرفی میکنم حتما ببین:

1. BLACK MIRROR : یه سریال انگلیسی دو فصله که هر کدوم 3 قسمت بیشتر نیست 1ساعته یا بیشتر ولی ریتم و قصه ی هر قسمت باهم متفاوته.

2. Hatfields & McCoys : این سریال هم عالیه فکر کنم 3 قسمت بود یک فضای کاملا رئال یه داستان واقعی از دعوای بین دو خانواده ی آمریکایی اهل جنوب با همون فرهنگ لاتی و لش خاص اون منطقه با بازی و کارگردانی فوق العاده.

هشدار: فضای هر دو فیلم تلخ و گزنده است.
    من هر دو سریال رو به پیشنهاد ایرج قبلن دیدم بسیار مینی سریال خوبی هستند بخصوص بلک میرور که فضاسازی و ایدهای کار گرفته شده بسیار بکر و نو هست و سریالی در نقد تکنولوژی و تلخ -سریال مککوی و هیتفیلدم سریالی که داستانش دست مایه سریالهای زیادی بوده ولی شاید به این اندازه گزنده و تلخ نبوده بخصوص که از قهرمانپردازی معموله این نوع سریالها(کشمکش دو دوست قدیمی و عشق متضاد دختر پسر این دوست) به دور است و کاملن انهارو ادمهای خاکستری نشون داده با اشتباهات و گزشتهای ادمهای عادی -
    سریالی که جدیدن دیدم و بسیار تازه است رستاخیز هست که با یک فیلمنامه دقیق صحنه پردازی و میزانسنههای فوق العاده در کنار بازیهای بسیار باور پزیر و گیرا حتمن تجربه جدید و لذتبخشی رو برای بیننده به ارمغان می اورد

16. 13 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    545
    از این کاربر 508 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان بين دو سريال hell on wheels وdeadwood نميدونم كدوم رو اول دانلود كنم؟به نظر هر دو شاهكار ميان..يكي از hbo يكي هم amc..البته هر دوتاشون دوست دارم ببينم ولي خب به دليل محدوديت در وقت و دانلود اول كدومو ببينم بهتره؟متشكرم

18. 5 کاربرِ زیر از saeedbahari بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,153
    از این کاربر 2,587 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

Deadwood جزو Top 5 من هست ولی هر کسی خوشش نمیاد، به شدت متفاوت و غنیه این سریال و از قسمت 4 به بعد از جلو TV پا نشدم تا آخرش... تجربه فوق العاده ای بود.
    اون یکی رو ندیدم هنوز!

20. 12 کاربرِ زیر از M.pirate بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

نقد کنیم نه تخریب
    سپاس
    170
    از این کاربر 102 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

چرا کسی سریال Bates Motel رو نمیبینه یکی از بهترین سریالهایی که امسال دیدم این سریال بود
    پیشنهاد میکنم حتما ببینید
    به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن !...
    تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است
    که هرچه بیشتر بهم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.

22. 8 کاربرِ زیر از .:'PΞJMΔП':. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 116 از 850 اولیناولین ... 166691106114115116117118126141166216316616 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع