برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

Threaded View

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,750
    از این کاربر 20,005 بار در 1,360 پست سپاس گزاری شده

.:: بهترین اپیزودهای ۲۰۲۳ ::.

اگه به نظرسنجی‌های درون انجمنی توجه کرده باشید، دو بخش بهترین اپیزود سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ رو پیدا می‌کنید. در اصل انجمن با تلاش یک ساله در ایجاد بحث‌های اپیزودیک و احتمالا نمرات یا نظرات دوستان سعی داشت یه معیاری برای بهترین اپیزود از نظر کاربراش پیدا کنه. پس متوجه شدید ایده از کجا میاد. یه خرده هم ایده رو بسط میدیم که حالت کلی‌تری به خودش بگیره.
    خیلی ساده، اپیزودهایی که سال۲۰۲۳ تماشا می کنید و احساس تون بهتون میگه از بهترین اپیزودهاست، رو توی این تاپیک با دوستان به اشتراک بگذارید. احتمالا آخر سال میلادی یه تاپیک نظرسنجی بزنیم و بهترین اپیزود سال ۲۰۲۳ رو از نظر تی.وی.ورلد مشخص کنیم. انیمه مستندسریالی یا ریالیتی و حتی اپیزودهای داخلی و ... کلا هر چیزی که فرمت اپیزودیک داشته باشه قبوله فقط تنها شرط پخش اون اپیزود در ۲۰۲۳ هست.
    این تاپیک در اصل یه زیربنا برای اون نظرسنجی کلی هست که قراره پایان سال میلادی بزنیم پس باید خیلی بهش توجه کنید. یه سری نکات به ذهنم رسید نوشتمشون ولی درکل آزادید هر طور که می‌خواید اون اپیزود مورد نظرتون رو معرفی کنید. مثلا ممکنه تک عکس بذارید یا یه ویدیو از بخشی از اپیزود بذارید یا دیالوگ ش رو بذارید و ... در اینصورت میتونید پست‌تون از تاپیک‌هایی مثل بهترین سکانس یا بهترین دیالوگ و یا پست در تاپیک سریال موردنظرتون رو به همراه نام اپیزود کوت کنید که ارتباط تاپیک ها حفظ بشه.
    پیشنهادها
    1. اسم و شماره اپیزود به سبک (نام سریال، شماره اپیزود و فصل، عنوان اپیزود) XXXXX S0XE0X, YYYYYYY
    2. نظر کلی در مورد اپیزود و اینکه چرا از نظر شما بهترینه
    3. لینک IMDB یا Meta یا اگه انیمه ست MAL و ...
    4. هر کار دیگه ای که پست رو زیباتر میکنه

اصلا چرا این پیشنهادها؟ چون از معرفی خودتون برای اون تاپیک نظرسنجی استفاده کنیم در اینصورت اگه چند نفر یه اپیزود رو معرفی کردند اسم همه اونها در قالب اون نظرسنجی آخر سال ارائه میشه.

در اصل کار مهمی انجام ندادم فقط همون روش قدیمی رو به دلیل اینکه زیاد بحث اپیزودیک نمیزنیم به روزرسانی کردم و همون کار رو انجام میدیم یه خرده بار ایجاد لیستی از بهترین اپیزودهای سال تقسیم میشه بین تمام کاربران، پس اگه هر جایی براتون نامفهوم بود به اون تاپیک ها سری بزنید تا یه خرده موضوع براتون روشن بشه. سعی میکنم چند پست اول رو خودم ارسال کنم تا یه خرده موضوع روشن‌تر بشه. ضمنا یه لیست هم توی IMDB براش درست میکنم تا تمام اپیزودها در دسترس باشه.